[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2005/2006, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hurtap Łęczyca 14 40 13 1 0 122-35 7 0 0 80-19 6 1 0 42-16
2.  TPH Polkowice 14 30 10 0 4 83-51 6 0 1 46-17 4 0 3 37-34
3.  AZS Vita-Sport UW Warszawa 14 27 9 0 5 86-51 5 0 2 42-20 4 0 3 44-31
4.  MKS Praszka 14 25 8 1 5 81-69 5 1 1 47-28 3 0 4 34-41
5.  WLS Ultras Ząbki 14 24 8 0 6 91-51 5 0 2 49-25 3 0 4 42-26
6.  AZS AWF Wrocław 14 10 3 1 10 53-102 2 0 5 29-53 1 1 5 24-49
7.  Energy Ostrowiec Świętokrzyski 14 6 2 0 12 46-100 1 0 6 26-43 1 0 6 20-57
8.  Polonia Szczecin 14 4 1 1 12 37-140 0 1 6 17-58 1 0 6 20-82

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Hurtap Łęczyca    11-5 5-3 9-3 7-6 9-0 15-2 24-0 
 2 TPH Polkowice1-3     9-6 8-4 5-2 6-0 5-0* 12-2 
 3 AZS Vita-Sport UW Warszawa4-5 4-3     6-4 2-3 7-2 10-3 9-0 
 4 MKS Praszka5-5 4-6 9-5     6-5 8-3 4-2 11-2 
 5 WLS Ultras Ząbki2-6 6-3 1-4 5-2     10-2 12-3 13-5 
 6 AZS AWF Wrocław2-8 3-5 1-12 5-9 0-9     8-4 10-6 
 7 Energy Ostrowiec Świętokrzyski2-4 5-6 5-8 5-7 4-3 2-10     3-5 
 8 Polonia Szczecin0-11 1-9 1-6 3-5 2-14 7-7 3-6     

Kolejka 1 - 30 października

TPH Polkowice 12-2 Polonia Szczecin
AZS Vita-Sport UW Warszawa 6-4 MKS Praszka
Hurtap Łęczyca 15-2 Energy Ostrowiec Świętokrzyski
WLS Ultras Ząbki 10-2 AZS AWF Wrocław

Kolejka 2 - 5-6 listopada

AZS AWF Wrocław 1-12 AZS Vita-Sport UW Warszawa
WLS Ultras Ząbki 13-5 Polonia Szczecin
MKS Praszka 5-5 Hurtap Łęczyca
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 5-6 TPH Polkowice

Kolejka 3 - 13 listopada

TPH Polkowice 6-0 AZS AWF Wrocław
AZS Vita-Sport UW Warszawa 10-3 Energy Ostrowiec Świętokrzyski
Hurtap Łęczyca 24-0 Polonia Szczecin 11 listopada
WLS Ultras Ząbki 5-2 MKS Praszka

Kolejka 4 - 20 listopada

Energy Ostrowiec Świętokrzyski 4-3 WLS Ultras Ząbki
Polonia Szczecin 1-6 AZS Vita-Sport UW Warszawa
AZS AWF Wrocław 2-8 Hurtap Łęczyca
MKS Praszka 4-6 TPH Polkowice

Kolejka 5 - 26-27 listopada

Energy Ostrowiec Świętokrzyski 2-10 AZS AWF Wrocław 25 listopada, 19:00
AZS Vita-Sport UW Warszawa 4-5 Hurtap Łęczyca 27 listopada, 17:30
Polonia Szczecin 3-5 MKS Praszka 27 listopada, 10:30
TPH Polkowice 5-2 WLS Ultras Ząbki

Kolejka 6 - 3-4 grudnia

MKS Praszka 4-2 Energy Ostrowiec Świętokrzyski
Hurtap Łęczyca 11-5 TPH Polkowice
WLS Ultras Ząbki 1-4 AZS Vita-Sport UW Warszawa
AZS AWF Wrocław 10-6 Polonia Szczecin

Kolejka 7 - 10-11 grudnia

AZS AWF Wrocław 5-9 MKS Praszka
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 3-5 Polonia Szczecin
AZS Vita-Sport UW Warszawa 4-3 TPH Polkowice 10 grudnia, 15:30
Hurtap Łęczyca 7-6 WLS Ultras Ząbki

Kolejka 8 - 27-29 stycznia

AZS AWF Wrocław 0-9 WLS Ultras Ząbki
Polonia Szczecin 1-9 TPH Polkowice 19 lutego
przełożony z powodu żałoby narodowej
MKS Praszka 9-5 AZS Vita-Sport UW Warszawa
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 2-4 Hurtap Łęczyca

Kolejka 9 - 4-5 lutego

Polonia Szczecin 2-14 WLS Ultras Ząbki
Hurtap Łęczyca 9-3 MKS Praszka
TPH Polkowice 5-0 Energy Ostrowiec Świętokrzyski
(wo)
drużyna Energy nie stawiła się na mecz z powodu awarii samochodu
AZS Vita-Sport UW Warszawa 7-2 AZS AWF Wrocław

Kolejka 10 - 11-12 lutego

Energy Ostrowiec Świętokrzyski 5-8 AZS Vita-Sport UW Warszawa 11 lutego, 20:00
Polonia Szczecin 0-11 Hurtap Łęczyca
MKS Praszka 6-5 WLS Ultras Ząbki 21 stycznia
AZS AWF Wrocław 3-5 TPH Polkowice

Kolejka 11 - 26 lutego

Hurtap Łęczyca 9-0 AZS AWF Wrocław
TPH Polkowice 8-4 MKS Praszka
WLS Ultras Ząbki 12-3 Energy Ostrowiec Świętokrzyski
AZS Vita-Sport UW Warszawa 9-0 Polonia Szczecin

Kolejka 12 - 4-5 marca

MKS Praszka 11-2 Polonia Szczecin
WLS Ultras Ząbki 6-3 TPH Polkowice
AZS AWF Wrocław 8-4 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 16 marca
przełożony
Hurtap Łęczyca 5-3 AZS Vita-Sport UW Warszawa

Kolejka 13 - 11-12 marca

Polonia Szczecin 7-7 AZS AWF Wrocław
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 5-7 MKS Praszka
TPH Polkowice 1-3 Hurtap Łęczyca
AZS Vita-Sport UW Warszawa 2-3 WLS Ultras Ząbki

Kolejka 14 - 19 marca

WLS Ultras Ząbki 2-6 Hurtap Łęczyca
MKS Praszka 8-3 AZS AWF Wrocław
Polonia Szczecin 3-6 Energy Ostrowiec Świętokrzyski
TPH Polkowice 9-6 AZS Vita-Sport UW Warszawa

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2005/2006

II liga futsalu 2005/2006 (południowa)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas