[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Ekstraklasy 2006/2007

REKLAMA
REKLAMA

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 21-23 listopada

Odra Wodzisław Śląski 0-1 Górnik Zabrze 21 listopada, 18:30 (1200)
Tomasz Moskal 56
Zagłębie Lubin 1-1 Wisła Kraków 22 listopada, 18:30 (1000)
Maciej Iwański 89 - Jean Paulista 51

Kolejka 2 - 25-26 listopada

Wisła Kraków 2-1 Górnik Zabrze 7 grudnia, 19:00 (5000)
Jakub Błaszczykowski 33, Paweł Brożek 45 - Arkadiusz Głowacki 51 (s)
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Zagłębie Lubin 28 listopada, 18:30 (800)
Tomasz Pawlak 77 - Jacek Kowalczyk 14 (s), Dawid Banaczek 53

Kolejka 3 - 1-3 grudnia

Zagłębie Lubin 3-0 Górnik Zabrze 1 grudnia, 18:00 (700)
Zbigniew Grzybowski 2, Dawid Bartos 65 (s), Dawid Banaczek 66
Wisła Kraków 2-0 Odra Wodzisław Śląski 3 grudnia, 17:00 (4000)
Branko Radovanović 42, 84

Kolejka 4 - 24-25 lutego

Górnik Zabrze 1-1 Odra Wodzisław Śląski 24 lutego, 16:00 (5000)
Piotr Madejski 85 - Jakub Grzegorzewski 62
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin 25 lutego, 17:05 (8000)
Marek Zieńczuk 44

Kolejka 5 - 27-28 lutego

Górnik Zabrze 2-3 Wisła Kraków 28 lutego, 18:00 (4000)
Dawid Jarka 86, Dawid Sala 90 - Marek Penksa 5, Mauro Cantoro 22, Jacob Burns 52
W 34. minucie Piotr Brożek (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-0 Odra Wodzisław Śląski 28 lutego, 18:00 (2000)
Łukasz Piszczek 89

Kolejka 6 - 6-7 marca

Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Lubin 23 marca, 17:30 (1000)
Dariusz Jackiewicz 14
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Wisła Kraków 23 marca, 17:30 (1000)
Jakub Grzegorzewski 57 (k), Marcin Nowacki 62

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 6 13 4 1 1 9-6 3 0 0 5-1 1 1 1 4-5 2 4 1 1 0 2-1
2.  Zagłębie Lubin 6 13 4 1 1 8-3 2 1 0 5-1 2 0 1 3-2 2 1 0 1 1 1-2
3.  Górnik Zabrze 6 4 1 1 4 5-10 0 1 2 3-5 1 0 2 2-5 2 4 1 1 0 2-1
4.  Odra Wodzisław Śląski 6 4 1 1 4 4-7 1 0 2 3-3 0 1 2 1-4 2 1 0 1 1 1-2

Grupa B
 
Kolejka 1 - 21-23 listopada

Pogoń Szczecin 0-3 Lech Poznań 21 listopada, 18:30 (1800)
Arkadiusz Bąk 6, Przemysław Pitry 73, Fernando Bonjour 81
Arka Gdynia 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 listopada, 18:30 (2500)
Tomasz Zahorski 90

Kolejka 2 - 25-26 listopada

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Pogoń Szczecin 29 listopada, 13:00 (600)
Adrian Sikora 30
Lech Poznań 3-0 Arka Gdynia 27 listopada, 18:30 (3731)
Tomasz Midzierski 11, Dawid Kucharski 43 (k), Piotr Reiss 60

Kolejka 3 - 1-3 grudnia

Arka Gdynia 2-2 Pogoń Szczecin 1 grudnia, 19:00 (3000)
Grzegorz Niciński 35, Bartosz Karwan 66 - Kamil Grosicki 54, Ânderson 79
Lech Poznań 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2 grudnia, 20:00 (5500)
Jarosław Lato 56, Adrian Sikora 84

Kolejka 4 - 24-25 lutego

Lech Poznań 3-2 Pogoń Szczecin 24 lutego, 17:30 (7148)
Piotr Reiss 30, Zbigniew Zakrzewski 44, Jacek Dembiński 67 - Élton 33, 59
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Arka Gdynia 23 lutego, 19:30 (100)
Piotr Piechniak 36, Jarosław Lato 77, Adrian Sikora 87

Kolejka 5 - 27-28 lutego

Pogoń Szczecin 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 lutego, 17:30 (2000)
Piotr Rocki 15, Filip Ivanovski 55
Arka Gdynia 0-2 Lech Poznań 21 marca, 18:00 (4000)
Ilijan Micanski 67, Łukasz Sarkowicz 78
przełożony z powodu epidemii grypy w zespole Arki

Kolejka 6 - 6-7 marca

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 24 marca, 14:00
w związku z decyzją PZPN o zawieszeniu Arki Gdynia oraz faktem, iż mecz nie miał wpływu na końcowe rozstrzygnięcia w tej grupie, spotkanie zostało odwołane
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Lech Poznań 25 marca, 18:15 (3500)
Filip Ivanovski 31, Piotr Rocki 69 - Łukasz Tupalski 77 (s)

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 18 6 0 0 11-1 3 0 0 6-1 3 0 0 5-0
2.  Lech Poznań 6 12 4 0 2 12-6 2 0 1 6-4 2 0 1 6-2
3.  Pogoń Szczecin 5 1 0 1 4 4-11 0 0 2 0-5 0 1 2 4-6 1 1 0 1 0 2-2
4.  Arka Gdynia 5 1 0 1 4 2-11 0 1 2 2-5 0 0 2 0-6 1 1 0 1 0 2-2

Grupa C
 
Kolejka 1 - 21-23 listopada

GKS Bełchatów 4-1 Wisła Płock 22 listopada, 18:30 (1700)
Dawid Nowak 10, 27, 50, 65 - Tomáš Michálek 90
Łódzki KS 1-2 Legia Warszawa 23 marca, 19:45 (1000)
Łukasz Madej 30 - Adrian Paluchowski 74, Sebastian Przybyszewski 89 (s)

Kolejka 2 - 25-26 listopada

Łódzki KS 4-1 GKS Bełchatów 26 listopada, 16:00 (2500)
Robert Kolendowicz 31, Michał Rozkwitalski 35, Marcin Dettlaff 83, Adrian Świątek 84 - Radosław Matusiak 78
w Bełchatowie; ŁKS gospodarzem
Legia Warszawa 0-0 Wisła Płock 26 listopada, 19:30 (4600)

Kolejka 3 - 1-3 grudnia

Legia Warszawa 3-1 GKS Bełchatów 1 grudnia, 20:30 (4000)
Dawid Janczyk 34, Miroslav Radović 47, Júnior 90 - Mariusz Ujek 32
Wisła Płock 1-0 Łódzki KS 2 grudnia, 13:00 (600)
Sławomir Peszko 33

Kolejka 4 - 24-25 lutego

Wisła Płock 0-2 GKS Bełchatów 23 marca, 19:45 (500)
Carlo Costly 77, Tomasz Wróbel 86
Legia Warszawa 2-0 Łódzki KS 24 lutego, 19:40 (7000)
Dawid Janczyk 3, 61

Kolejka 5 - 27-28 lutego

GKS Bełchatów 5-0 Łódzki KS 27 lutego, 19:15 (1200)
Dawid Nowak 26, 50, 59, Tomasz Kłos 30 (s), Bartłomiej Chwalibogowski 78
Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa 27 lutego, 17:00 (1500)
Marcin Smoliński 7

Kolejka 6 - 6-7 marca

GKS Bełchatów 3-0 Legia Warszawa 6 marca, 20:15 (2500)
Bartosz Hinc 17 (k), Marcin Komorowski 78, Carlo Costly 80
Łódzki KS 3-1 Wisła Płock 6 marca, 18:00 (600)
Grzegorz Kmiecik 24, 90, Adam Cieśliński 27 - Krzysztof Kretkowski 41
w Płocku; ŁKS gospodarzem

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 6 13 4 1 1 8-5 2 1 0 5-1 2 0 1 3-4
2.  GKS Bełchatów 6 12 4 0 2 16-8 3 0 0 12-1 1 0 2 4-7
3.  Łódzki KS 6 6 2 0 4 8-12 2 0 1 8-4 0 0 3 0-8
4.  Wisła Płock 6 4 1 1 4 3-10 1 0 2 1-3 0 1 2 2-7

Grupa D
 
Kolejka 1 - 21-23 listopada

Korona Kielce 1-2 Widzew Łódź 21 listopada, 18:30 (4760)
Grzegorz Bonin 37 - Piotr Grzelczak 80, Saša Bogunović 89
Górnik Łęczna 0-3 Cracovia 22 listopada, 18:30 (1500)
Arkadiusz Baran 74, Tomasz Moskała 79, Sebastian Kurowski 88

Kolejka 2 - 25-26 listopada

Widzew Łódź 0-2 Górnik Łęczna 27 listopada, 18:30 (1500)
Grzegorz Szymanek 87, Borče Manevski 90
Cracovia 1-2 Korona Kielce 26 listopada, 17:00 (3000)
Sebastian Kurowski 90 - Maciej Kowalczyk 29, Grzegorz Bonin 36

Kolejka 3 - 1-3 grudnia

Cracovia 0-4 Widzew Łódź 7 marca, 20:00 (500)
Joseph Oshadogan 25, Kelechi Iheanacho 27, Radosław Kursa 39, Krzysztof Sokalski 79
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 18:30) odwołany z powodu mgły
Korona Kielce 1-0 Górnik Łęczna 2 grudnia, 16:00 (3747)
Maciej Kowalczyk 54

Kolejka 4 - 24-25 lutego

Widzew Łódź 0-4 Korona Kielce 24 lutego, 13:00 (800)
Krzysztof Gajtkowski 30, 58, Mariusz Zganiacz 86 (k), Maciej Kowalczyk 88
w Radomsku
Cracovia 0-2 Górnik Łęczna 24 lutego, 16:00 (900)
Tomasz Zahorski 39, Sławomir Nazaruk 85

Kolejka 5 - 27-28 lutego

Górnik Łęczna 3-0 Widzew Łódź 27 lutego, 17:00 (1500)
Aleksandar Bajevski 6, Tomasz Lisowski 71, 79
Korona Kielce 2-1 Cracovia 27 lutego, 17:00 (2452)
Marcin Robak 18, 50 - Bartłomiej Dudzic 59
W 23. minucie Mariusz Zganiacz (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 6 - 6-7 marca

Widzew Łódź 1-0 Cracovia 25 marca, 16:00 (1000)
Stefano Napoleoni 50
Górnik Łęczna 3-4 Korona Kielce 25 marca, 16:00 (2000)
Tomasz Zahorski 29, Tomasz Lisowski 76, Borče Manevski 88 - Michał Trzeciakiewicz 38, Paweł Sasin 42 (k), Krzysztof Gajtkowski 60, 67

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Kielce 6 15 5 0 1 14-7 2 0 1 4-3 3 0 0 10-4
2.  Górnik Łęczna 6 9 3 0 3 10-8 1 0 2 6-7 2 0 1 4-1 2 6 2 0 0 5-0
3.  Widzew Łódź 6 9 3 0 3 7-10 1 0 2 1-6 2 0 1 6-4 2 0 0 0 2 0-5
4.  Cracovia 6 3 1 0 5 5-11 0 0 3 1-8 1 0 2 4-3

1/4 finału - 15-16 maja, 29 maja-1 czerwca

Lech Poznań 2-2 Wisła Kraków 16 maja, 20:30 (8000)
Marcin Zając 34, Przemysław Pitry 50 - Jacob Burns 25, 52
Zagłębie Lubin 3-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 maja, 20:00 (2000)
Dawid Banaczek 65, 83, Zbigniew Grzybowski 87 (k) - Takesure Chinyama 36, 69, Adrian Sikora 80
Górnik Łęczna 2-2 Legia Warszawa 29 maja, 17:30 (2000)
Tomasz Zahorski 52, Janusz Surdykowski 54 - Roger 65, Marcin Burkhardt 81
GKS Bełchatów 1-0 Korona Kielce 15 maja, 17:30 (1500)
Tomasz Jarzębowski 44

Wisła Kraków 3-2 Lech Poznań 29 maja, 20:00 (3000)
Paweł Brożek 45, 64, Jean Paulista 47 - Ilijan Micanski 11, Bartosz Bosacki 44
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Zagłębie Lubin 31 maja, 20:30 (1500)
Adrian Sikora 31, 67, Jarosław Lato 90
Legia Warszawa 0-2 Górnik Łęczna 1 czerwca, 17:30 (2000)
Janusz Surdykowski 55, Marcin Rogowski 87
Korona Kielce 1-3 GKS Bełchatów 30 maja, 20:00 (3542)
Grzegorz Bonin 73 (k) - Rafał Boguski 62, 70, Tomasz Wróbel 75

1/2 finału - 3-4 czerwca, 7 czerwca
(Losowanie gospodarzy - 22 maja 2007 - siedziba Ekstraklasa SA)

Wisła Kraków 0-1 GKS Bełchatów 3 czerwca, 17:00 (8000)
Jacek Kuranty 73
Górnik Łęczna 3-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 czerwca, 20:30 (2000)
Rafał Niżnik 20, 78, Janusz Surdykowski 50 - Adrian Sikora 10, Amadeusz Kłodawski 49

GKS Bełchatów 2-0 Wisła Kraków 7 czerwca, 20:30 (3500)
Dawid Nowak 5, 75
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-0 Górnik Łęczna 7 czerwca, 17:00
Błażej Telichowski 16, Adrian Sikora 29, 51, Filip Ivanovski 34, Radek Mynář 40

Finał - 10 czerwca
(Formalnym gospodarzem meczu finałowego będzie zespół, który w sezonie 2005/2006 zajął wyższe miejsce w rozgrywkach ligowych)

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 GKS Bełchatów 10 czerwca, 13:45 (4000)
Błażej Telichowski 43
w Bełchatowie

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas