[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2006/2007, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Jędrzejów 30 70 21 7 2 58-11 13 2 0 38-5 8 5 2 20-6
2.  Czarni Połaniec 30 60 19 3 8 43-24 12 1 2 22-6 7 2 6 21-18
3.  Ponidzie Nida Pińczów 30 58 17 7 6 55-33 11 3 1 37-13 6 4 5 18-20
4.  Orlęta Kielce 30 55 15 10 5 53-24 9 5 1 25-9 6 5 4 28-15
5.  Piaskowianka Piaski 30 52 15 7 8 56-35 10 1 4 37-19 5 6 4 19-16
6.  Orlicz Suchedniów 30 49 14 7 9 48-34 9 3 3 30-14 5 4 6 18-20
7.  Granat Skarżysko-Kamienna 30 41 11 8 11 41-42 8 3 4 27-23 3 5 7 14-19
8.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 39 11 6 13 40-37 5 5 5 21-15 6 1 8 19-22 2 6 2 0 0 3-1
9.  Alit Ożarów 30 39 12 3 15 35-41 8 2 5 21-15 4 1 10 14-26 2 0 0 0 2 1-3
10.  GKS Rudki 30 36 9 9 12 36-46 7 4 4 22-18 2 5 8 14-28
11.  Wisła Sandomierz 30 33 9 6 15 31-43 6 4 5 20-16 3 2 10 11-27
12.  Łysica Bodzentyn 30 32 7 11 12 39-55 4 6 5 16-12 3 5 7 23-43 2 3 1 0 1 7-4
13.  Lubrzanka Kajetanów 30 32 9 5 16 39-67 5 4 6 24-28 4 1 10 15-39 2 3 1 0 1 4-7
14.  Piast Chęciny 30 31 8 7 15 26-44 5 4 6 13-18 3 3 9 13-26
15.  Zenit Chmielnik 30 30 8 6 16 38-56 4 4 7 22-28 4 2 9 16-28
16.  Spartakus Daleszyce 30 11 3 2 25 21-67 1 1 13 10-35 2 1 12 11-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Naprzód Jędrzejów    2-1 2-0 2-0 1-1 3-1 2-1 4-0 2-1 7-0 3-0 4-0 2-0 0-0 1-0 3-0* 
 2 Czarni Połaniec2-1     1-3 0-0 1-0 1-0 3-0 1-0 1-0 2-0 1-0 0-2 2-0 1-0 3-0 3-0 
 3 Ponidzie Nida Pińczów1-1 2-0     1-0 3-0 1-1 4-1 2-1 5-0 1-1 2-1 8-2 1-2 1-0 4-3 1-0 
 4 Orlęta Kielce0-0 2-1 4-0     1-0 1-1 1-1 1-0 3-0 1-1 4-1 2-2 3-1 1-0 0-1 1-0 
 5 Piaskowianka Piaski0-1 1-0 0-0 1-5     2-1 0-2 2-1 3-2 3-0 4-0 5-1 1-2 4-0 3-2 8-2 
 6 Orlicz Suchedniów0-2 0-1 0-1 3-1 1-1     1-0 3-2 2-2 1-1 3-1 6-1 2-0 3-1 3-0 2-0 
 7 Granat Skarżysko-Kamienna0-3 0-1 3-2 1-6 1-1 3-1     0-2 3-1 4-2 3-0 1-1 1-1 2-1 2-0 3-1 
 8 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)0-0 0-0 0-1 2-2 1-3 3-0 0-0     1-0 0-3 1-2 0-0 6-1 3-0 3-0 1-3 
 9 Alit Ożarów0-2 2-0 1-1 2-0 2-0 0-3 2-1 1-2     1-1 2-1 4-0 0-1 1-2 1-0 2-1 
 10 GKS Rudki1-0 3-3 2-0 0-2 0-2 0-0 1-0 0-2 0-2     1-1 3-2 5-1 2-1 2-2 2-0 
 11 Wisła Sandomierz0-0 2-1 2-1 0-0 0-2 1-3 0-0 4-0 0-2 3-1     2-3 4-1 0-0 1-2 1-0 
 12 Łysica Bodzentyn0-0 0-1 0-1 0-0 0-0 0-1 1-1 1-2 2-0 1-1 1-1     4-0 3-0 0-3 3-1 
 13 Lubrzanka Kajetanów1-3 1-3 1-1 2-5 1-1 2-2 0-3 1-1 1-0 2-0 1-0 4-3     2-3 4-0 1-3 
 14 Piast Chęciny0-3 0-2 1-2 1-1 1-4 2-0 0-0 1-0 1-2 1-0 0-1 1-1 2-1     1-1 1-0 
 15 Zenit Chmielnik1-2 1-4 2-2 0-2 1-2 0-2 4-3 1-2 2-1 1-0 0-2 3-3 4-1 2-2     0-0 
 16 Spartakus Daleszyce0-2 2-3 1-3 0-4 2-2 1-2 0-1 0-4 0-1 0-3 1-0 0-2 2-3 1-3 0-2     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Orlicz Suchedniów 6-1 Łysica Bodzentyn 12 sierpnia, 17:00
Pawłowski 5, Lipski 13, Roter 48, 68, Zegadło 53, Kisiel 85 - Rubinkiewicz 12 (k)
Ponidzie Nida Pińczów 2-1 Wisła Sandomierz 12 sierpnia, 17:00
Mika 40, Chlewicki 50 - Dziewulski 8
Piast Chęciny 0-2 Czarni Połaniec 12 sierpnia, 17:00
Trzpis 66, Meszek 75
Zenit Chmielnik 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 sierpnia, 17:00
Drozdowski 15 - Czarnecki 44, Chmielewski 78
Naprzód Jędrzejów 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 12 sierpnia, 17:00
Laskowski 56 (k), Fryc 60 - P.Kukuła 81
Spartakus Daleszyce 2-3 Lubrzanka Kajetanów 12 sierpnia, 16:00
Cedro 60, Bernat 75 - K.Bracha 25, Borowiec 41, Mosiołek 51
Piaskowianka Piaski 1-5 Orlęta Kielce 12 sierpnia, 14:00
Faryna 55 - Myśliwy 5, 35, Bieniek 15, M.Bracha 20, Kita 60
Alit Ożarów 1-1 GKS Rudki 12 sierpnia, 17:00
Ramus 87 - Dziewięcki 55

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Łysica Bodzentyn 4-0 Lubrzanka Kajetanów 15 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 Spartakus Daleszyce 15 sierpnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Naprzód Jędrzejów 15 sierpnia, 17:00
Czarni Połaniec 3-0 Zenit Chmielnik 15 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 1-2 Piast Chęciny 15 sierpnia, 17:00
Wójcik 82 - Terelak 3, Kukulski 90
Wisła Sandomierz 3-1 GKS Rudki 15 sierpnia, 17:00 (200)
Kodyra 9, Gach 12, 52 - Kosmala 70
Piaskowianka Piaski 0-0 Ponidzie Nida Pińczów 20 września, 16:00
przełożony ze względu na udział Ponidzia Nida w rozgrywkach Pucharu Polski
Orlicz Suchedniów 3-1 Orlęta Kielce 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Orlęta Kielce 2-2 Łysica Bodzentyn 20 sierpnia, 17:00
M.Bracha 15, 60 - R.Barański 23, Pindral 85
Ponidzie Nida Pińczów 1-1 Orlicz Suchedniów 20 sierpnia, 17:00
Madej 68 - Lipski 37
GKS Rudki 0-2 Piaskowianka Piaski 20 sierpnia, 17:00
Michał Bała 35, Boguszewski 85
Piast Chęciny 0-1 Wisła Sandomierz 20 sierpnia, 17:00
Syguła 21 (k)
Zenit Chmielnik 2-1 Alit Ożarów 20 sierpnia, 17:00
Zadorski 63, M.Krzemiński 67 - D.Anduła 58
Naprzód Jędrzejów 2-1 Czarni Połaniec 20 sierpnia, 15:00
Laskowski 44, T.Dudek 90 (k) - Kajda 8
Spartakus Daleszyce 0-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 20 sierpnia, 16:00
Pałgan 35, Chmielewski 44, Paweł Wijas 65, Jagodziński 88 (k)
Lubrzanka Kajetanów 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 20 sierpnia, 11:00
Płusa 60 (k), 70, 82

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Łysica Bodzentyn 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 27 sierpnia, 17:00
Hajdenrajch 88 - Chołuj 3
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6-1 Lubrzanka Kajetanów 26 sierpnia, 17:00
Chmielewski 15, 44, Piotr Wijas 30, 55, Jagodziński 85, Paweł Wijas 90 - Mosiołek 38
Czarni Połaniec 3-0 Spartakus Daleszyce 27 sierpnia, 17:00
Pszeniczny 18, Kajda 63, Trzpis 89
Alit Ożarów 0-2 Naprzód Jędrzejów 26 sierpnia, 17:00
Laskowski 39, Januszewski 80
Wisła Sandomierz 1-2 Zenit Chmielnik 26 sierpnia, 11:00 (300)
Gach 7 - Sałaj 58, ?.Nędza 63
Piaskowianka Piaski 4-0 Piast Chęciny 27 sierpnia, 17:00
Faryna 20, 35, Boguszewski 70, 80
Orlicz Suchedniów 1-1 GKS Rudki 27 sierpnia, 17:00
Kisiel 81 - Kosmala 77
Orlęta Kielce 4-0 Ponidzie Nida Pińczów 27 sierpnia, 17:00
Myśliwy 15, 55, 70, Salwa 80

Kolejka 5 - 2-3 września

Ponidzie Nida Pińczów 8-2 Łysica Bodzentyn 3 września, 16:00
Głuc 16, 44, Chlewicki 20, 42, 62, 80, 89, Ciekalski 90 - Drapisz 3, Sikora 82
GKS Rudki 0-2 Orlęta Kielce 3 września, 16:00
M.Bracha 26, Kita 70
Piast Chęciny 2-0 Orlicz Suchedniów 3 września, 16:00
Brzoza 5, Kukulski 25
Zenit Chmielnik 1-2 Piaskowianka Piaski 3 września, 16:00
M.Krzemiński 75 - Michał Bała 10, Hajduk 62
Naprzód Jędrzejów 3-0 Wisła Sandomierz 3 września, 16:00
Laskowski 67, 82, Fryc 81
Spartakus Daleszyce 0-1 Alit Ożarów 3 września, 16:00
Gierczak 31
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Czarni Połaniec 2 września, 16:00
Matla 86 - Stępień 28, 37, 73
w Nowinach
Granat Skarżysko-Kamienna 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 września, 16:00
Czarnecki 10, Chmielewski 25

Kolejka 6 - 9-10 września

Łysica Bodzentyn 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 10 września, 16:00 (150)
Rubinkiewicz 45 (k) - Czarnecki 20, 55 (k)
Czarni Połaniec 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna 10 września, 16:00 (150)
Witek 8, Dobrasiewicz 38 (k), Stępień 52
Alit Ożarów 0-1 Lubrzanka Kajetanów 9 września, 16:00 (50)
Gaweł 18 (s)
Wisła Sandomierz 1-0 Spartakus Daleszyce 10 września, 16:00 (350)
Gach 30
Piaskowianka Piaski 0-1 Naprzód Jędrzejów 10 września, 16:00 (700)
Piasecki 10
Orlicz Suchedniów 3-0 Zenit Chmielnik 10 września, 16:00
Zegadło 17, 42, 90
Orlęta Kielce 1-0 Piast Chęciny 10 września, 16:00 (200)
M.Bracha 46
Ponidzie Nida Pińczów 1-1 GKS Rudki 10 września, 16:00 (400)
Mika 35 (k) - Ł.Barański 52

Kolejka 7 - 16-17 września

GKS Rudki 3-2 Łysica Bodzentyn 17 września, 16:00
Gajewski 9 (k), Ł.Kowalski 70, 77 - R.Barański 45, Głuszek 58
Piast Chęciny 1-2 Ponidzie Nida Pińczów 17 września, 16:00
Łapot 88 - Chlewicki 8, Kłos 15
Zenit Chmielnik 0-2 Orlęta Kielce 16 września, 16:00
Myśliwy 30, M.Bracha 50
Naprzód Jędrzejów 3-1 Orlicz Suchedniów 17 września, 16:00
Krupa 15, Szota 82 (k), Fryc 90 - Lipski 12
Spartakus Daleszyce 2-2 Piaskowianka Piaski 17 września, 16:00
Bernat 53, Meresiński 74 - nieznany 27 (s), Kupczyk 35
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Wisła Sandomierz 16 września, 16:00
Leszczyński 84
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 Alit Ożarów 17 września, 16:00
Kotwica 70, Płusa 75, Banasik 83 - D.Anduła 10
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Czarni Połaniec 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-24 września

Łysica Bodzentyn 0-1 Czarni Połaniec 24 września, 15:00
Stępień 25
Alit Ożarów 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 22 września, 15:00
Persona 24 - Jagodziński 61, Czarnecki 63
Wisła Sandomierz 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 24 września, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Lubrzanka Kajetanów 24 września, 15:00
Kupczyk 33 - Mosiołek 51, 56
Orlicz Suchedniów 2-0 Spartakus Daleszyce 23 września, 15:00
Lipski 55, Karpiński 63
Orlęta Kielce 0-0 Naprzód Jędrzejów 24 września, 15:00
Ponidzie Nida Pińczów 4-3 Zenit Chmielnik 24 września, 15:00
Mika 14, Madej 27, Chlewicki 31, 53 - Rosołowski 7, Drozdowski 67, Zadorski 83
GKS Rudki 2-1 Piast Chęciny 24 września, 15:00
Ł.Barański 30, 51 - Łyczek 80

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Piast Chęciny 1-1 Łysica Bodzentyn 1 października, 15:00
T.Rudnicki 20 - Rubinkiewicz 57
Zenit Chmielnik 1-0 GKS Rudki 1 października, 15:00
Rosołowski 85
Naprzód Jędrzejów 2-0 Ponidzie Nida Pińczów 1 października, 15:00 (700)
Fryc 9, Laskowski 65 (k)
Spartakus Daleszyce 0-4 Orlęta Kielce 30 września, 15:30
Kita 5, Dulak 15 (k), Myśliwy 30, 35
Lubrzanka Kajetanów 2-2 Orlicz Suchedniów 1 października, 15:00
K.Bracha 35, Matla 90 - Wojtasiński 20, Lipski 88
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Piaskowianka Piaski 1 października, 15:00 (150)
Spadło 34 - P.Dudek 21
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Wisła Sandomierz 30 września, 15:00
Chmielewski 25 - Mazur 55, Gach 65
Czarni Połaniec 1-0 Alit Ożarów 1 października, 15:00 (200)
Witek 51

Kolejka 10 - 8 października

Łysica Bodzentyn 2-0 Alit Ożarów 8 października, 15:00
Rubinkiewicz 55, 70
Wisła Sandomierz 2-1 Czarni Połaniec 8 października, 15:00
Gach 17, Dziewulski 50 - Dudajek 27
Piaskowianka Piaski 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8 października, 15:00
Kupczyk 52, Faryna 70 - Prus-Niewiadomski 15
Orlicz Suchedniów 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna 8 października, 15:00 (900)
Misztal 59
Orlęta Kielce 3-1 Lubrzanka Kajetanów 8 października, 15:00 (300)
M.Bracha 55, Salwa 70, Myśliwy 79 - Mariusz Jarczak 53
Ponidzie Nida Pińczów 1-0 Spartakus Daleszyce 8 października, 15:00 (400)
Chlewicki 54
GKS Rudki 1-0 Naprzód Jędrzejów 8 października, 15:00
Ł.Barański 64 (k)
Piast Chęciny 1-1 Zenit Chmielnik 8 października, 15:00
T.Rudnicki 20 - Pająk 42 (k)

Kolejka 11 - 13-15 października

Zenit Chmielnik 3-3 Łysica Bodzentyn 15 października, 14:00 (200)
Zadorski 33, 53, 73 - Głuszek 5, R.Barański 70, Rubinkiewicz 83
Naprzód Jędrzejów 0-0 Piast Chęciny 15 października, 14:00 (600)
Spartakus Daleszyce 0-3 GKS Rudki 14 października, 13:30
Ł.Kowalski 74, Kosmala 78, Ł.Barański 85
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Ponidzie Nida Pińczów 14 października, 15:00
K.Bracha 65 (k) - Biały 55
Granat Skarżysko-Kamienna 1-6 Orlęta Kielce 15 października, 14:00 (150)
Pacek 80 - M.Bracha 33, Myśliwy 49, 68, Salwa 71, Zacharski 77, Mateusz Jarczak 86
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Orlicz Suchedniów 14 października, 14:00
Czarnecki 32, Rogala 60, Szczepański 80
Czarni Połaniec 1-0 Piaskowianka Piaski 15 października, 14:00 (200)
Stępień 84
Alit Ożarów 2-1 Wisła Sandomierz 13 października, 15:00
Binkiewicz 21, Szymonik 89 - Gach 31

Kolejka 12 - 22 października

Łysica Bodzentyn 1-1 Wisła Sandomierz 22 października, 14:00
Pindral 63 - Rosowicz 60
Piaskowianka Piaski 3-2 Alit Ożarów 22 października, 14:00
Michał Bała 2, Jasiewicz 10, Bąk 50 - Binkiewicz 60, Persona 65
Orlicz Suchedniów 0-1 Czarni Połaniec 22 października, 14:00
Cecot 12
Orlęta Kielce 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 22 października, 14:00
Kita 83
Ponidzie Nida Pińczów 4-1 Granat Skarżysko-Kamienna 22 października, 14:00
Kłos 23, Chlewicki 40, 57, Mika 80 - P.Kukuła 67
GKS Rudki 5-1 Lubrzanka Kajetanów 22 października, 14:00
Salwerowicz 10, D.Kowalski 20, Ł.Barański 85 (k), 86, Bochniak 89 - Woszczycki 75
Piast Chęciny 1-0 Spartakus Daleszyce 22 października, 14:00
Roter 3 (k)
Zenit Chmielnik 1-2 Naprzód Jędrzejów 22 października, 14:00
Rosołowski 42 - Laskowski 31, Szymański 75

Kolejka 13 - 28-29 października

Naprzód Jędrzejów 4-0 Łysica Bodzentyn 29 października, 13:00 (300)
nieznany 1 (s), Fryc 25, 56, 68
Spartakus Daleszyce 0-2 Zenit Chmielnik 8 listopada, 13:30
Rosołowski 9, Tomczyk 77
w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan boiska
Lubrzanka Kajetanów 2-3 Piast Chęciny 29 października, 13:00
Matla 35, K.Bracha 65 - Borycki 25, Brzoza 52, Roter 81
Granat Skarżysko-Kamienna 4-2 GKS Rudki 29 października, 14:00
Płusa 15, P.Kukuła 18, 39, Chołuj 43 - Wojciechowski 20, Ł.Barański 79
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Ponidzie Nida Pińczów 28 października, 13:00
Ciekalski 70
Czarni Połaniec 0-0 Orlęta Kielce 8 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan boiska
Alit Ożarów 0-3 Orlicz Suchedniów 28 października, 13:00
Pawłowski 42, Lipski 45, Marcin Bała 72
Wisła Sandomierz 0-2 Piaskowianka Piaski 29 października, 13:00
Michał Bała 35, Boguszewski 56

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Łysica Bodzentyn 0-0 Piaskowianka Piaski 5 listopada, 13:00
Orlicz Suchedniów 3-1 Wisła Sandomierz 5 listopada, 13:00 (150)
Lipski 18, Pawłowski 28, Janyst 64 - Adamczak 16
lub trzecia bramka dla Orlicza Wojtasińskiego
Orlęta Kielce 3-0 Alit Ożarów 19 listopada, 12:00 (200)
Basąg 50, Myśliwy 54, Kordos 73
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Ponidzie Nida Pińczów 2-0 Czarni Połaniec 5 listopada, 13:00
Chlewicki 52, 90
GKS Rudki 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5 listopada, 13:00
Piotr Wijas 72, 90
lub pierwszy gol Chmielewskiego
Piast Chęciny 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 18 listopada, 12:00 (150)
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Zenit Chmielnik 4-1 Lubrzanka Kajetanów 4 listopada, 13:00
Rosołowski 30, 50, 78, Zadorski 52 - K.Bracha 89 (k)
Naprzód Jędrzejów 3-0 Spartakus Daleszyce
(wo)
goście nie przyjechali

Kolejka 15 - 11 listopada

Spartakus Daleszyce 0-2 Łysica Bodzentyn 11 listopada, 12:00
Rubinkiewicz 58, Drapisz 69
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Naprzód Jędrzejów 11 listopada, 12:00
Słoń 32 - Fryc 14, Laskowski 39, 66
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Zenit Chmielnik 11 listopada, 12:00
Jastrząb 42, 75
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Piast Chęciny 11 listopada, 13:00
Kula 50, 80, Wrona 70
Czarni Połaniec 2-0 GKS Rudki 11 listopada, 12:00
Witek 3, Trzpis 90
Alit Ożarów 1-1 Ponidzie Nida Pińczów 11 listopada, 12:00
Zdybski 81 - Zaręba 47
Wisła Sandomierz 0-0 Orlęta Kielce 11 listopada, 12:00 (150)
Piaskowianka Piaski 2-1 Orlicz Suchedniów 11 listopada, 12:00
Jasiewicz 30, Michał Bała 69 - Lipski 8

Kolejka 16 - 24-25 marca

Orlęta Kielce 1-0 Piaskowianka Piaski 25 marca, 15:00
Barucha 59
GKS Rudki 0-2 Alit Ożarów 25 marca, 15:00 (200)
Binkiewicz 51, Cieciura 73
Łysica Bodzentyn 0-1 Orlicz Suchedniów 25 marca, 15:00 (400)
Pawłowski 55
Wisła Sandomierz 2-1 Ponidzie Nida Pińczów 25 marca, 15:00 (100)
Gach 67 (k), 83 - Chlewicki 30
w Gorzycach
Czarni Połaniec 1-0 Piast Chęciny 25 marca, 15:00 (250)
Kajda 17
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Zenit Chmielnik 24 marca, 15:00 (300)
Paweł Wijas 20, Wrona 40, 70
Granat Skarżysko-Kamienna 0-3 Naprzód Jędrzejów 25 marca, 15:00 (250)
Beszczyński 58, Laskowski 72, Fryc 84
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Spartakus Daleszyce 25 marca, 15:00 (200)
Jaworek 42 - Cedro 15 (k), 40, Ł.Klimek 87

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Lubrzanka Kajetanów 4-3 Łysica Bodzentyn 1 kwietnia, 15:00 (100)
M.Bracha 10, K.Bracha 20, Mosiołek 31, Matla 40 - R.Barański 15, Dulęba 85, 90
Spartakus Daleszyce 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 1 kwietnia, 15:00 (150)
Kotwica 34
Naprzód Jędrzejów 4-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 31 marca, 15:00 (1000)
Beszczyński 5, Szymański 15, Fryc 30, Ziółkowski 75
Zenit Chmielnik 1-4 Czarni Połaniec 1 kwietnia, 15:00 (200)
Francuz 80 - Kajda 25, 55, 60, 85
Piast Chęciny 1-2 Alit Ożarów 1 kwietnia, 15:00 (100)
G.Salwa 29 - T.Klimek 59, Sadłowski 75
GKS Rudki 1-1 Wisła Sandomierz 1 kwietnia, 15:00 (100)
Kosmala 44 - Głuch 31
Ponidzie Nida Pińczów 3-0 Piaskowianka Piaski 1 kwietnia, 15:00 (500)
Chlewicki 43, Piekarski 84, Mika 90
Orlęta Kielce 1-1 Orlicz Suchedniów 1 kwietnia, 15:00 (300)
Zacharski 75 (k) - Kubiec 2

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Łysica Bodzentyn 0-0 Orlęta Kielce 7 kwietnia, 13:00
Orlicz Suchedniów 0-1 Ponidzie Nida Pińczów 7 kwietnia, 13:00
Zaręba 15
Piaskowianka Piaski 3-0 GKS Rudki 7 kwietnia, 13:00
Hajduk 20, Michał Bała 65, Boguszewski 76
Wisła Sandomierz 0-0 Piast Chęciny 7 kwietnia, 13:00
w Gorzycach
Alit Ożarów 1-0 Zenit Chmielnik 7 kwietnia, 13:00
Binkiewicz 72
Czarni Połaniec 2-1 Naprzód Jędrzejów 7 kwietnia, 13:00
Dudajek 24, 73 - Fryc 37
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-3 Spartakus Daleszyce 7 kwietnia, 13:00
Latos 16 - Cedro 65 (k), 90, Ł.Klimek 70
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Lubrzanka Kajetanów 7 kwietnia, 13:00
P.Kukuła 10 - Matla 32

Kolejka 19 - 15 kwietnia

Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Łysica Bodzentyn 15 kwietnia, 16:00
Płusa 70 (k) - R.Barański 30
Lubrzanka Kajetanów 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 kwietnia, 16:00
K.Bracha 65 - Grudziński 80
Spartakus Daleszyce 2-3 Czarni Połaniec 15 kwietnia, 15:00
Maciejski 10, Ł.Klimek 32 - Kajda 24, 53, 58
lub o 16:00
Naprzód Jędrzejów 2-1 Alit Ożarów 15 kwietnia, 16:00
Beszczyński 34, Fryc 85 - Binkiewicz 43
Zenit Chmielnik 0-2 Wisła Sandomierz 15 kwietnia, 16:00
Korzonek 2, Syguła 22
Piast Chęciny 1-4 Piaskowianka Piaski 15 kwietnia, 16:00
G.Salwa 8 - Przekaza 21, Boguszewski 34, 84, Kupczyk 64
GKS Rudki 0-0 Orlicz Suchedniów 15 kwietnia, 16:00
Ponidzie Nida Pińczów 1-0 Orlęta Kielce 15 kwietnia, 16:00
Ciekalski 83

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Łysica Bodzentyn 0-1 Ponidzie Nida Pińczów 22 kwietnia, 16:00 (150)
Mika 1
Orlęta Kielce 1-1 GKS Rudki 22 kwietnia, 16:00 (150)
Myśliwy 90 - Ł.Barański 80
Orlicz Suchedniów 3-1 Piast Chęciny 22 kwietnia, 16:00 (300)
Wojtasiński 40, 76, Łapot 70 (s) - Nowak 44
Piaskowianka Piaski 3-2 Zenit Chmielnik 22 kwietnia, 13:00
Michał Bała 3 (k), 12, 76 - Zadorski 32, Francuz 74
Wisła Sandomierz 0-0 Naprzód Jędrzejów 22 kwietnia, 16:00 (100)
Alit Ożarów 2-1 Spartakus Daleszyce 21 kwietnia, 16:00 (200)
Binkiewicz 87, T.Klimek 90 - Cedro 71
Czarni Połaniec 2-0 Lubrzanka Kajetanów 22 kwietnia, 16:00 (300)
Gębalski 14, Dudajek 77
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 21 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Łysica Bodzentyn 28 kwietnia, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 Czarni Połaniec 29 kwietnia, 16:00
Dudajek 25
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Alit Ożarów 29 kwietnia, 16:00
Matla 55
Spartakus Daleszyce 1-0 Wisła Sandomierz 29 kwietnia, 16:00
Cedro 80 (k)
Naprzód Jędrzejów 1-1 Piaskowianka Piaski 28 kwietnia, 16:00
Fryc 28 - Faryna 84 (k)
Zenit Chmielnik 0-2 Orlicz Suchedniów 29 kwietnia, 16:00
Pawłowski 55, Zegadło 80
Piast Chęciny 1-1 Orlęta Kielce 29 kwietnia, 16:00 (120)
Roter 55 - Myśliwy 25
GKS Rudki 2-0 Ponidzie Nida Pińczów 29 kwietnia, 16:00
Dziewięcki 63, Kosmala 78

Kolejka 22 - 3 maja

Łysica Bodzentyn 1-1 GKS Rudki 3 maja, 17:00
Głuszek 43 - Ł.Barański 85
Ponidzie Nida Pińczów 1-0 Piast Chęciny 3 maja, 17:00
Chlewicki 43
Orlęta Kielce 0-1 Zenit Chmielnik 3 maja, 17:00
Francuz 57
Orlicz Suchedniów 0-2 Naprzód Jędrzejów 3 maja, 17:00
Górecki 41 (s), Samburski 75
Piaskowianka Piaski 8-2 Spartakus Daleszyce 3 maja, 17:00
Michał Bała 15, 22, 50, 67, Pietrasiewicz 16, Boguszewski 33, 38, Januszewski 75 - Ł.Klimek 61, Cedro 80
Wisła Sandomierz 4-1 Lubrzanka Kajetanów 3 maja, 17:00
Kubiakowski 1, Syguła 30, Głuch 35, Ziółek 46 - ?.Bracha 2
Alit Ożarów 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 3 maja, 17:00
Donoch 12, Sejdziński 35 - Płusa 5 (k)
Czarni Połaniec 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 maja, 17:00
Dudajek 23

Kolejka 23 - 6 maja

Czarni Połaniec 0-2 Łysica Bodzentyn 6 maja, 17:00 (200)
Michta 14, Hajdenrajch 80 (k)
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Alit Ożarów 6 maja, 17:00 (200)
Wrona 69
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Wisła Sandomierz 6 maja, 17:00 (150)
Pacek 58, Płusa 79 (k), 90
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Piaskowianka Piaski 6 maja, 17:00 (200)
Heinrich 50 - Faryna 86
Spartakus Daleszyce 1-2 Orlicz Suchedniów 6 maja, 17:00 (100)
Śladkowski 35 - Zegadło 58, Kubiec 65 (k)
Naprzód Jędrzejów 2-0 Orlęta Kielce 6 maja, 17:00 (900)
Banaszek 29, Laskowski 90
Zenit Chmielnik 2-2 Ponidzie Nida Pińczów 6 maja, 17:00 (300)
Puchała 2, Zadorski 59 - Mika 25 (k), Wilkus 89
Piast Chęciny 1-0 GKS Rudki 6 maja, 17:00 (100)
M.Salwa 65

Kolejka 24 - 12-13 maja

Łysica Bodzentyn 3-0 Piast Chęciny 13 maja, 17:00
Dulęba 10, Hajdenrajch 43 (k), Michta 70
GKS Rudki 2-2 Zenit Chmielnik 13 maja, 17:00
Kosmala 55, Ł.Barański 65 - Rosołowski 35, Puchała 65
Ponidzie Nida Pińczów 1-1 Naprzód Jędrzejów 13 maja, 17:00
Kłos 10 - Laskowski 56
Orlęta Kielce 1-0 Spartakus Daleszyce 13 maja, 17:00
Wilczyński 75
Orlicz Suchedniów 2-0 Lubrzanka Kajetanów 13 maja, 17:00
Zegadło 34, Wojtasiński 49
Piaskowianka Piaski 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 13 maja, 17:00
Płusa 6 (k), ?.Kukuła 34
Wisła Sandomierz 4-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 13 maja, 17:00
Gach 25, 43, 70, Syguła 80
Alit Ożarów 2-0 Czarni Połaniec 12 maja, 17:00
Binkiewicz 2, T.Klimek 55

Kolejka 25 - 19-20 maja

Alit Ożarów 4-0 Łysica Bodzentyn 19 maja, 17:00
T.Klimek 24, Donoch 55, Sadłowski 64, Binkiewicz 84
Czarni Połaniec 1-0 Wisła Sandomierz 19 maja, 17:00
Cecot 20
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-3 Piaskowianka Piaski 19 maja, 17:00
Piotr Wijas 30 - Boguszewski 40, Styczeń 49, Michał Bała 76 (k)
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 Orlicz Suchedniów 20 maja, 17:00
Płusa 50, Kotwica 65, Jastrząb 70 - Zegadło 26
Lubrzanka Kajetanów 2-5 Orlęta Kielce 20 maja, 17:00
?.Bracha 40, Jaworek 80 - Myśliwy 15, 55, 66, 69, Kita 72
Spartakus Daleszyce 1-3 Ponidzie Nida Pińczów 20 maja, 17:00
Cedro 33 - Chlewicki 32, 46, 85
Naprzód Jędrzejów 7-0 GKS Rudki 19 maja, 17:00
Laskowski 13, 20, 34, 55, Kula 28, Samburski 71, Banaszek 76 (k)
Zenit Chmielnik 2-2 Piast Chęciny 20 maja, 17:00
Zadorski 60, M.Krzemiński 90 - Borycki 35, Brzoza 80

Kolejka 26 - 26-27 maja

Łysica Bodzentyn 0-3 Zenit Chmielnik 27 maja, 17:00
M.Nędza 17, D.Nędza 75, Tomczyk 83
Piast Chęciny 0-3 Naprzód Jędrzejów 23 maja, 17:00
Puchrowicz 22, Samburski 63, Szota 87
rozegrany awansem z powodu wyjazdu Piasta na turniej do Schöneck
GKS Rudki 2-0 Spartakus Daleszyce 27 maja, 17:00
Ł.Barański 76, 85
Ponidzie Nida Pińczów 1-2 Lubrzanka Kajetanów 27 maja, 17:00
Chlewicki 15 - ?.Bracha 22, Matla 73
Orlęta Kielce 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 27 maja, 17:00
Myśliwy 6 - Jastrząb 25
Orlicz Suchedniów 3-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 27 maja, 17:00
Kubiec 11 (k), 64 (k), Ubożak 74 - Latos 52, R.Wrona 89 (k)
Piaskowianka Piaski 1-0 Czarni Połaniec 27 maja, 17:00
Boguszewski 24
Wisła Sandomierz 0-2 Alit Ożarów 26 maja, 17:00
Zdybski 8, Donoch 51
w Gorzycach

Kolejka 27 - 30 maja-3 czerwca

Wisła Sandomierz 2-3 Łysica Bodzentyn 30 maja, 17:00
Korzonek 25, Dziedzic 75 - Sikora 65, Rubinkiewicz 85, Jop 89
w Gorzycach
Alit Ożarów 2-0 Piaskowianka Piaski 30 maja, 17:00
Persona 44, Binkiewicz 46
Czarni Połaniec 1-0 Orlicz Suchedniów 3 czerwca, 17:00
Kiciński 35
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-2 Orlęta Kielce 2 czerwca, 17:00
Piotr Wijas 60, Latos 83 - Basąg 68, Dziubel 90
Granat Skarżysko-Kamienna 3-2 Ponidzie Nida Pińczów 3 czerwca, 17:00
Lech 23, Płusa 49, 62 - Ciekalski 43, Chlewicki 52
Lubrzanka Kajetanów 2-0 GKS Rudki 3 czerwca, 17:00
?.Bracha 20, Matla 30
Spartakus Daleszyce 1-3 Piast Chęciny 3 czerwca, 17:00
Cedro 50 (k) - M.Salwa 15, T.Rudnicki 60, Borycki 62
Naprzód Jędrzejów 1-0 Zenit Chmielnik 30 maja, 17:00
Fryc 90

Kolejka 28 - 7 czerwca

Łysica Bodzentyn 0-0 Naprzód Jędrzejów 7 czerwca, 18:00
Zenit Chmielnik 0-0 Spartakus Daleszyce 7 czerwca, 17:00
Piast Chęciny 2-1 Lubrzanka Kajetanów 7 czerwca, 17:00
Kuś 57, Brzoza 88 - M.Bracha 73 (k)
GKS Rudki 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna 7 czerwca, 17:00
Barański 10
Ponidzie Nida Pińczów 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 7 czerwca, 17:00
Zaręba 26, 80 - Paweł Wijas 90
Orlęta Kielce 2-1 Czarni Połaniec 7 czerwca, 17:00
Zacharski 6 (k), Kita 90 - Dudajek 45
Orlicz Suchedniów 2-2 Alit Ożarów 7 czerwca, 17:00
Karpiński 72, Wojtasiński 81 - Persona 31, 78
Piaskowianka Piaski 4-0 Wisła Sandomierz 7 czerwca, 17:00
Boguszewski 24, 55, Bała 65, Kupczyk 74

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Piaskowianka Piaski 5-1 Łysica Bodzentyn 10 czerwca, 17:00
Michał Bała 40, 42, 52, 77, Boguszewski 73 - Klusek 65
Wisła Sandomierz 1-3 Orlicz Suchedniów 9 czerwca, 16:00
Warzocha 90 - nieznany 12 (s), Janyst 20, Pawłowski 80
w Gorzycach
Alit Ożarów 2-0 Orlęta Kielce 10 czerwca, 17:00
Gierczak 45, Binkiewicz 88
Czarni Połaniec 1-3 Ponidzie Nida Pińczów 10 czerwca, 17:00
Kiciński 73 (k) - Chlewicki 9, 69 (k), Charyga 26
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-3 GKS Rudki 10 czerwca, 17:00
Ł.Barański 15, Wojciechowski 25, Kosiarski 70
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Piast Chęciny 10 czerwca, 17:00
Kotwica 26, Jastrząb 70 - Łyczek 74
Lubrzanka Kajetanów 4-0 Zenit Chmielnik 10 czerwca, 17:00
Matla 7, K.Bracha 15, M.Bracha 30, Mariusz Jarczak 50
Spartakus Daleszyce 0-2 Naprzód Jędrzejów 9 czerwca, 17:00
Laskowski 46, Kula 85

Kolejka 30 - 17 czerwca

Łysica Bodzentyn 3-1 Spartakus Daleszyce 17 czerwca, 17:00
Hajdenrajch 50, Rubinkiewicz 60, 75 - Kułak 18
Naprzód Jędrzejów 2-0 Lubrzanka Kajetanów 17 czerwca, 17:00
Banaszek 45, Puchrowicz 68
Zenit Chmielnik 4-3 Granat Skarżysko-Kamienna 17 czerwca, 17:00
Francuz 19 (k), 20, ?.Nędza 40, M.Krzemiński 47 - Jastrząb 6, Pacek 14, Kotwica 57
Piast Chęciny 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 czerwca, 17:00
Roter 83
GKS Rudki 3-3 Czarni Połaniec 17 czerwca, 17:00
Bochniak 50, 59, Ł.Barański 80 - Kajda 70 (k), 89, Moryc 85
Ponidzie Nida Pińczów 5-0 Alit Ożarów 16 czerwca, 17:00
Chlewicki 3, 55, Biały 24, Głuc 30, Kłos 73
Orlęta Kielce 4-1 Wisła Sandomierz 17 czerwca, 17:00
Myśliwy 15, Jandura 30, Relidzyński 50 (k), Bętkowski 80 - Dziewulski 60
Orlicz Suchedniów 1-1 Piaskowianka Piaski 17 czerwca, 17:00
Zegadło 53 - Faryna 65

Baraże o udział w IV lidze (świętokrzyska)

III liga 2006/2007 (4)

IV liga 2006/2007 (lubelska)
IV liga 2006/2007 (małopolska)
IV liga 2006/2007 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2006/2007 (świętokrzyska I)
Klasa okręgowa 2006/2007 (świętokrzyska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas