[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2006/2007, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Łęczna 30 84 27 3 0 87-20 15 0 0 52-9 12 3 0 35-11
2.  Łada Biłgoraj 30 73 23 4 3 74-13 11 3 1 35-5 12 1 2 39-8
3.  Stal Poniatowa 30 64 20 4 6 59-30 11 1 3 38-15 9 3 3 21-15
4.  Stal Kraśnik 30 60 19 3 8 67-32 11 1 3 37-11 8 2 5 30-21
5.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 52 14 10 6 51-34 8 5 2 26-9 6 5 4 25-25
6.  Orlęta Łuków 30 49 14 7 9 62-37 9 4 2 41-15 5 3 7 21-22
7.  Podlasie Biała Podlaska 30 40 11 7 12 41-39 6 4 5 19-17 5 3 7 22-22
8.  Chełmianka Chełm 30 39 11 6 13 43-39 6 2 7 21-20 5 4 6 22-19 2 4 1 1 0 7-4
9.  Lewart Lubartów 30 39 10 9 11 44-41 6 5 4 22-13 4 4 7 22-28 2 1 0 1 1 4-7
10.  Lublinianka Lublin 30 38 11 5 14 41-47 6 2 7 26-22 5 3 7 15-25
11.  Start Krasnystaw 30 35 10 5 15 48-62 7 3 5 25-22 3 2 10 23-40
12.  BKS Unia Bełżyce 30 32 9 5 16 29-52 4 5 6 19-28 5 0 10 10-24
13.  Janowianka Janów Lubelski 30 28 8 4 18 39-67 6 2 7 24-31 2 2 11 15-36
14.  Granica Lubycza Królewska 30 25 7 4 19 20-52 6 1 8 13-21 1 3 11 7-31
15.  Victoria Parczew 30 16 5 1 24 42-105 5 0 10 32-41 0 1 14 10-64
16.  Czarni Dęblin 30 6 1 3 26 18-95 1 2 12 10-46 0 1 14 8-49
W związku z tym, że w przyszłym sezonie w III lidze zagra pierwszy zespół Górnika Łęczna, promocję zamiast rezerw Górnika uzyskała Łada Biłgoraj.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik II Łęczna    1-0 3-1 3-1 3-1 5-1 2-0 2-0 3-1 5-1 3-2 1-0 5-1 5-0 6-0 5-0 
 2 Łada Biłgoraj0-1     3-0 3-0 1-1 4-0 2-2 2-0 2-1 0-0 6-0 4-0 4-0 1-0 2-0 1-0 
 3 Stal Poniatowa0-2 0-0     1-3 7-0 3-2 3-1 2-1 4-1 2-1 5-2 3-0 1-0 0-1 5-1 2-0 
 4 Stal Kraśnik0-0 0-2 0-1     2-1 2-1 0-1 3-1 2-1 2-1 2-0 2-1 4-0 3-0 6-0 9-1 
 5 Tomasovia Tomaszów Lubelski1-3 3-1 1-1 0-0     0-0 2-0 1-0 3-0 0-0 4-1 0-1 1-0 1-1 7-0 2-1 
 6 Orlęta Łuków2-2 1-2 4-0 1-3 2-2     2-2 2-1 1-1 9-1 3-0 1-0 4-1 3-0* 2-0 4-0 
 7 Podlasie Biała Podlaska1-3 0-4 0-0 0-1 2-2 0-3     1-2 1-1 1-0 0-0 2-0 1-0 5-0 2-0 3-1 
 8 Chełmianka Chełm0-2 0-1 1-2 1-3 0-1 1-1 1-1     5-2 0-2 3-1 0-1 2-1 2-1 2-1 3-0* 
 9 Lewart Lubartów0-1 0-2 0-1 1-0 2-2 0-0 3-1 2-2     0-1 1-0 3-0 1-1 1-1 5-1 3-0 
 10 Lublinianka Lublin0-3 1-2 0-0 0-1 0-1 2-1 2-1 0-2 4-4     0-3 1-3 4-0 1-0 8-1 3-0 
 11 Start Krasnystaw2-2 0-1 0-2 4-2 3-3 1-5 2-1 1-1 1-0 0-1     3-0 0-1 2-1 3-1 3-1 
 12 BKS Unia Bełżyce2-3 0-3 1-6 1-1 1-0 0-5 0-5 1-1 0-0 0-2 2-1     0-0 3-1 8-0 0-0 
 13 Janowianka Janów Lubelski0-2 0-4 0-2 3-2 1-4 3-0* 2-1 1-1 1-3 1-1 3-5 0-2     2-0 3-1 4-3 
 14 Granica Lubycza Królewska0-2 0-1 0-1 0-4 0-2 1-0 0-3 0-2 0-1 2-0 2-2 1-0 2-0     3-2 2-1 
 15 Victoria Parczew2-6 2-6 2-3 2-4 0-2 0-1 1-2 1-3 1-2 0-3 5-4 3-1 6-3 2-1     5-0 
 16 Czarni Dęblin1-3 0-10 0-1 1-5 1-3 0-1 0-1 0-5 0-4 3-1 1-2 0-1 1-7 0-0 2-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

BKS Unia Bełżyce 0-0 Czarni Dęblin 13 sierpnia, 17:00 (350)
Lublinianka Lublin 0-2 Chełmianka Chełm 12 sierpnia, 11:00 (0)
Tatysiak 57, Wieczorek 82
bez udziału publiczności
Stal Poniatowa 4-1 Lewart Lubartów 13 sierpnia, 16:00 (800)
Strug 28, 42, M.Szczawiński 33, Olchawski 90 - Kaczmarski 12 (k)
Granica Lubycza Królewska 0-4 Stal Kraśnik 13 sierpnia, 17:00 (400)
Kępka 30, 63, Chomicz 55 (k), Król 85
Start Krasnystaw 3-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 sierpnia, 17:00 (770)
Bojarczuk 9 (s), Wagner 41, 65 - Anioł 36, Bubiłek 79 (k), Bojarczuk 84
Victoria Parczew 0-1 Orlęta Łuków 13 sierpnia, 17:00 (500)
Matyjasek 28
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna 12 sierpnia, 17:00 (450)
Jędrzejuk 32, Klimkiewicz 82
Łada Biłgoraj 2-2 Podlasie Biała Podlaska 13 sierpnia, 17:00 (1200)
Białek 9, 16 - Sobiczewski 40, Guzek 83

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Czarni Dęblin 0-1 Podlasie Biała Podlaska 20 sierpnia, 16:00 (200)
Sobiczewski 25
Górnik II Łęczna 1-0 Łada Biłgoraj 20 sierpnia, 17:00 (800)
Nazaruk 86
Orlęta Łuków 4-1 Janowianka Janów Lubelski 20 sierpnia, 17:00 (300)
Skrzymowski 29, P.Ozygała 48, A.Gaj 55, Junior 86 - Kurasiewicz 17
Tomasovia Tomaszów Lubelski 7-0 Victoria Parczew 20 sierpnia, 17:00 (500)
Zatorski 8, 62, P.Wójcik 10, 29, Kapłon 37, Anioł 41, Bubiłek 88
Stal Kraśnik 2-0 Start Krasnystaw 20 sierpnia, 17:00 (450)
Kępka 15, Wronka 59
Lewart Lubartów 1-1 Granica Lubycza Królewska 20 sierpnia, 17:00 (350)
Augustynowicz 74 - Poleszak 59
Chełmianka Chełm 1-2 Stal Poniatowa 19 sierpnia, 17:00 (500)
Tatysiak 70 - Strug 56, M.Szczawiński 90
BKS Unia Bełżyce 0-2 Lublinianka Lublin 20 sierpnia, 17:00 (200)
Góral 35, Ręba 87

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Lublinianka Lublin 3-0 Czarni Dęblin 26 sierpnia, 15:00 (300)
Krupa 30, Palica 66, Grzegorczyk 84
Stal Poniatowa 3-0 BKS Unia Bełżyce 26 sierpnia, 11:00 (600)
M.Szczawiński 4, Strug 31, Wojewódka 74
Granica Lubycza Królewska 0-2 Chełmianka Chełm 24 sierpnia, 16:00 (200)
Więcaszek 39, Wieczorek 90
Start Krasnystaw 1-0 Lewart Lubartów 27 sierpnia, 17:00 (750)
Kamil Sawa 30
Victoria Parczew 2-4 Stal Kraśnik 27 sierpnia, 16:00 (450)
Brzozowski 38, Świeciński 88 - Kępka 11, 22 (k), Kusztykiewicz 35, Wronka 44
Janowianka Janów Lubelski 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 sierpnia, 16:00 (300)
A.Sobótka 89 - Ciećko 44, Wawryca 60, P.Wójcik 71, A.Sobótka 82 (s)
Łada Biłgoraj 4-0 Orlęta Łuków 27 sierpnia, 17:00 (950)
Zarczuk 62, 86, Furlepa 72, Białek 89
Podlasie Biała Podlaska 1-3 Górnik II Łęczna 26 sierpnia, 17:00 (450)
Łukasik 68 - Gozdek 3, Szymanek 73, Tomczuk 87

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Czarni Dęblin 1-3 Górnik II Łęczna 30 sierpnia, 17:00 (100)
Hreszczyk 59 - Osuch 9, Gozdek 19, Michalak 66
Orlęta Łuków 2-2 Podlasie Biała Podlaska 30 sierpnia, 17:00 (200)
Skrzymowski 19, Storto 34 (s) - Sobiczewski 12, Łukasik 65
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Łada Biłgoraj 23 sierpnia, 17:00 (800)
Anioł 18, Chwała 37, Zatorski 87 - Zarczuk 61
Stal Kraśnik 4-0 Janowianka Janów Lubelski 30 sierpnia, 17:00 (350)
Kępka 2, 5, 38, Bugała 79
Lewart Lubartów 5-1 Victoria Parczew 30 sierpnia, 17:00 (200)
Kaczmarski 9, Kociołek 17, Boguszewski 33, 56, 67 - Brzozowski 39
Chełmianka Chełm 3-1 Start Krasnystaw 30 sierpnia, 17:00 (300)
Drob 10, Tatysiak 46, 54 - Kaczorowski 78
BKS Unia Bełżyce 3-1 Granica Lubycza Królewska 30 sierpnia, 17:00 (150)
Gałkowski 20, Galiński 60, Adamczyk 63 - Leszczyński 56
Lublinianka Lublin 0-0 Stal Poniatowa 30 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 5 - 2-3 września

Stal Poniatowa 2-0 Czarni Dęblin 3 września, 15:30 (700)
R.Szczawiński 28, Strug 31
Granica Lubycza Królewska 2-0 Lublinianka Lublin 3 września, 16:00 (300)
Nakoulma 15, Poleszak 24
Start Krasnystaw 3-0 BKS Unia Bełżyce 3 września, 16:00 (750)
Gołąb 64, S.Rachwał 68, Ciechan 90 (k)
Victoria Parczew 1-3 Chełmianka Chełm 6 września, 17:00 (300)
Brzozowski 47 - Wieczorek 66, Krzyżak 69, Tatysiak 79
Janowianka Janów Lubelski 1-3 Lewart Lubartów 3 września, 16:00 (450)
Góreczny 47 - Kaczmarski 17, 38, Kociołek 72
Łada Biłgoraj 3-0 Stal Kraśnik 3 września, 17:00 (1200)
Białek 17, 21, 90
Podlasie Biała Podlaska 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 września, 17:00 (300)
Łukasik 4, 48 - Anioł 57, Janeczko 86
Górnik II Łęczna 5-1 Orlęta Łuków 2 września, 11:00 (150)
Michalak 15, 40, Gozdek 43, Kćira 58, Szymanek 86 - Skrzymowski 73

Kolejka 6 - 9-10 września

Czarni Dęblin 0-1 Orlęta Łuków 10 września, 16:00 (350)
Pieńkus 65
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3 Górnik II Łęczna 9 września, 17:00 (800)
Ciećko 18 - Szymanek 67, Manevski 85, Jarecki 90
Stal Kraśnik 0-1 Podlasie Biała Podlaska 10 września, 16:00 (700)
M.Jakubiec 69
Lewart Lubartów 0-2 Łada Biłgoraj 10 września, 16:00 (500)
Popajewski 21, Białek 44
Chełmianka Chełm 2-1 Janowianka Janów Lubelski 9 września, 16:00 (350)
Tatysiak 4, 89 - Góreczny 79
BKS Unia Bełżyce 8-0 Victoria Parczew 10 września, 16:00 (200)
Gałkowski 33, 38, 81, Galiński 40, 45, Gołofit 65, Adamczyk 68, Pietras 70
Lublinianka Lublin 0-3 Start Krasnystaw 9 września, 15:00 (300)
Kamil Sawa 32, 69, Krakiewicz 53
Stal Poniatowa 0-1 Granica Lubycza Królewska 9 września, 11:00 (400)
Baran 48

Kolejka 7 - 16-17 września

Granica Lubycza Królewska 2-1 Czarni Dęblin 17 września, 16:00 (300)
Baran 23, Leszczyński 72 - Banaszkiewicz 62
Start Krasnystaw 0-2 Stal Poniatowa 17 września, 16:00 (780)
R.Szczawiński 57, M.Szczawiński 90
Victoria Parczew 0-3 Lublinianka Lublin 17 września, 16:00 (300)
Pilipczak 32, K.Zieliński 52, Szynkaruk 72
Janowianka Janów Lubelski 0-2 BKS Unia Bełżyce 17 września, 16:00 (300)
Gałkowski 60, Dudek 67
Łada Biłgoraj 2-0 Chełmianka Chełm 17 września, 16:00 (1400)
Zarczuk 47, Gutek 86
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Lewart Lubartów 17 września, 16:00 (350)
Bal 32 - Boguszewski 64
Górnik II Łęczna 3-1 Stal Kraśnik 17 września, 11:00 (250)
Szymanek 40, 45, Stachyra 90 - Król 42
Orlęta Łuków 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 września, 16:00 (350)
A.Gaj 65, 84 - Zatorski 59, P.Wójcik 75

Kolejka 8 - 23-24 września

Czarni Dęblin 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 września, 15:00 (200)
Przybysz 20 - Zatorski 31, Chwała 60, Wawryca 80
Stal Kraśnik 2-1 Orlęta Łuków 24 września, 16:00 (300)
Ławryszyn 29, Kubiak 43 (k) - P.Ozygała 4 (k)
Lewart Lubartów 0-1 Górnik II Łęczna 24 września, 16:00 (450)
Surdykowski 79
Chełmianka Chełm 1-1 Podlasie Biała Podlaska 23 września, 15:00 (400)
Tatysiak 63 - Bal 67
BKS Unia Bełżyce 0-3 Łada Biłgoraj 24 września, 16:00 (250)
Białek 3, Fulara 33, Zarczuk 40
Lublinianka Lublin 4-0 Janowianka Janów Lubelski 23 września, 11:00 (200)
Krupa 10, Sebastianiuk 27, Gralewski 58, Góral 72
Stal Poniatowa 5-1 Victoria Parczew 23 września, 11:00 (400)
R.Szczawiński 7, M.Szczawiński 18, 52, Kuchta 45, Wyroślak 82 - Brzozowski 9
Granica Lubycza Królewska 2-2 Start Krasnystaw 23 września, 11:00 (150)
Nakoulma 58 (k), Baran 88 - Ł.Rachwał 11, Krakiewicz 19

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Start Krasnystaw 3-1 Czarni Dęblin 1 października, 15:00 (650)
Ciechan 4 (k), Kamil Sawa 73, Wagner 83 - Przybysz 43
Victoria Parczew 2-1 Granica Lubycza Królewska 1 października, 15:00 (450)
Szymański 79, Brzozowski 90 - Nakoulma 57 (k)
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Stal Poniatowa 1 października, 15:00 (300)
T.Wójcik 68, M.Szczawiński 90
Łada Biłgoraj 0-0 Lublinianka Lublin 1 października, 16:00 (1200)
Podlasie Biała Podlaska 2-0 BKS Unia Bełżyce 30 września, 15:00 (250)
Storto 50, Łukasik 63
Górnik II Łęczna 2-0 Chełmianka Chełm 1 października, 14:00 (600)
Szymanek 62, Osuch 73
Orlęta Łuków 1-1 Lewart Lubartów 1 października, 16:00 (250)
Grula 14 - Kaczmarski 44 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Stal Kraśnik 1 października, 16:00 (900)

Kolejka 10 - 7-8 października

Czarni Dęblin 1-5 Stal Kraśnik 8 października, 15:00 (200)
Hreszczyk 52 - Dudek 29, Kusztykiewicz 42, Kępka 67, Gołębiowski 75, Król 77
Lewart Lubartów 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 października, 15:00 (600)
Ryczek 71, Jurak 82 - Zatorski 16, Późniak 89
Chełmianka Chełm 1-1 Orlęta Łuków 7 października, 14:00 (300)
Turewicz 71 - P.Ozygała 26
BKS Unia Bełżyce 2-3 Górnik II Łęczna 8 października, 15:00 (200)
Walęciuk 73, Pietras 88 - Jezierski 18, Wywrocki 27, Topolski 61
Lublinianka Lublin 2-1 Podlasie Biała Podlaska 7 października, 15:00 (350)
K.Zieliński 21 (k), Gralewski 60 - Sobiczewski 90
Stal Poniatowa 0-0 Łada Biłgoraj 8 października, 13:00 (900)
Granica Lubycza Królewska 2-0 Janowianka Janów Lubelski 8 października, 15:00 (200)
Buala 33, Nakoulma 76
Start Krasnystaw 3-1 Victoria Parczew 8 października, 15:00 (750)
Wagner 43, 68, 72 - Szymański 55

Kolejka 11 - 15 października

Victoria Parczew 5-0 Czarni Dęblin 15 października, 15:00 (400)
Szymański 51, Iwan 67, Gręzak 70, Łazuka 82, 87
Janowianka Janów Lubelski 3-5 Start Krasnystaw 15 października, 15:00 (200)
Gąbka 2, Góreczny 25, 70 - Kamil Sawa 31, 61, 88, Krakiewicz 58, Wagner 85
Łada Biłgoraj 1-0 Granica Lubycza Królewska 15 października, 15:00 (1000)
Białek 87
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Stal Poniatowa 15 października, 12:00 (250)
Górnik II Łęczna 5-1 Lublinianka Lublin 15 października, 11:00 (250)
Nazaruk 4, Surdykowski 17, Szymanek 35, 43, Czpak 37 (k) - Szynkaruk 57
Orlęta Łuków 1-0 BKS Unia Bełżyce 15 października, 15:00 (200)
P.Ozygała 10
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Chełmianka Chełm 15 października, 15:00 (750)
Bubiłek 38 (k)
Stal Kraśnik 2-1 Lewart Lubartów 15 października, 14:00 (300)
Kusztykiewicz 49, Ławryszyn 90 - Mitura 73

Kolejka 12 - 21-22 października

Czarni Dęblin 0-4 Lewart Lubartów 22 października, 14:00 (200)
Boguszewski 11, 55, Kaczmarski 25, 61
Chełmianka Chełm 1-3 Stal Kraśnik 21 października, 14:00 (250)
Fajman 15 - Ławryszyn 2, Wronka 75, Kępka 82
BKS Unia Bełżyce 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 października, 14:00 (150)
Gołofit 75
Lublinianka Lublin 2-1 Orlęta Łuków 21 października, 14:00 (250)
Krupa 2, 70 - Koryciński 36
Stal Poniatowa 0-2 Górnik II Łęczna 22 października, 12:00 (500)
Stachyra 6, Sołdecki 81
Granica Lubycza Królewska 0-3 Podlasie Biała Podlaska 22 października, 14:00 (200)
Laszuk 2, Magier 50, M.Jakubiec 75
Start Krasnystaw 0-1 Łada Biłgoraj 22 października, 13:00 (750)
K.Marzec 82
Victoria Parczew 6-3 Janowianka Janów Lubelski 22 października, 14:00 (450)
Gręzak 1, 40, 80, 85, 90, Płowaś 75 - Kucharski 22, Szarowski 45 (k), Dąbek 47

Kolejka 13 - 28-29 października

Janowianka Janów Lubelski 4-3 Czarni Dęblin 28 października, 11:00 (200)
Gąbka 3, Szarowski 55 (k), 87, Góreczny 63 - Rogala 20, Banaszkiewicz 76, Sokół 78
Łada Biłgoraj 2-0 Victoria Parczew 29 października, 14:00 (700)
Skrzypek 64 (k), Fulara 80
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Start Krasnystaw 29 października, 13:00 (250)
Górnik II Łęczna 5-0 Granica Lubycza Królewska 29 października, 11:00 (200)
Sandulović 11, Masłowski 25 (k), Jezierski 46, Osuch 67 (k), Nazaruk 71
Orlęta Łuków 4-0 Stal Poniatowa 29 października, 14:00 (200)
Grula 65, Pieńkus 70, Skrzymowski 74, Nowak 86 (s)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Lublinianka Lublin 29 października, 13:00 (400)
Stal Kraśnik 2-1 BKS Unia Bełżyce 29 października, 14:00 (150)
Kępka 82, 90 - Adamczyk 88
Lewart Lubartów 2-2 Chełmianka Chełm 29 października, 14:00 (200)
Augustynowicz 40, Jezior 65 - Fajman 25, Turewicz 66

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Czarni Dęblin 0-5 Chełmianka Chełm 19 listopada, 11:00 (150)
Fajman 33, Tatysiak 67, Wieczorek 74, Turewicz 90, 90
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
BKS Unia Bełżyce 0-0 Lewart Lubartów 19 listopada, 13:00 (200)
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Lublinianka Lublin 0-1 Stal Kraśnik 4 listopada, 13:00 (100)
Ławryszyn 24
Stal Poniatowa 7-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 listopada, 13:00 (400)
Kuchta 16, R.Szczawiński 25, Wilczyński 35, M.Szczawiński 41, 61, Strug 72, T.Wójcik 90
w pierwotnym terminie (5 listopada, 11:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Granica Lubycza Królewska 1-0 Orlęta Łuków 19 listopada, 12:00 (150)
Nakoulma 11
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Start Krasnystaw 2-2 Górnik II Łęczna 18 listopada, 13:00 (700)
Krakiewicz 48 (k), 86 - Paulinho 41, Jezierski 85
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Victoria Parczew 1-2 Podlasie Biała Podlaska 18 listopada, 12:00 (100)
Płowaś 1 - Laszuk 60, Bal 77
w pierwotnym terminie (5 listopada, 14:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Janowianka Janów Lubelski 0-4 Łada Biłgoraj 18 listopada, 13:00 (300)
Zarczuk 29, 65, Blacha 60, A.Łukasik 76
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Łada Biłgoraj 1-0 Czarni Dęblin 12 listopada, 13:00 (650)
Białek 78
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Janowianka Janów Lubelski 11 listopada, 13:00 (150)
Żurawski 12
Górnik II Łęczna 6-0 Victoria Parczew 11 listopada, 11:00 (200)
Lisowski 7, Grzegorzewski 20, 71, Topolski 43, Surdykowski 45, Nazaruk 56
Orlęta Łuków 3-0 Start Krasnystaw 12 listopada, 13:00 (300)
Matyjasek 54, 70, 78
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Granica Lubycza Królewska 12 listopada, 13:00 (600)
Bubiłek 24 - Nakoulma 5
Stal Kraśnik 0-1 Stal Poniatowa 11 listopada, 13:00 (300)
Strug 7
Lewart Lubartów 0-1 Lublinianka Lublin 12 listopada, 11:00 (150)
Gralewski 13
Chełmianka Chełm 0-1 BKS Unia Bełżyce 11 listopada, 13:00 (300)
Wężyk 19

Kolejka 16 - 24-25 marca

Czarni Dęblin 0-1 BKS Unia Bełżyce 24 marca, 14:30 (250)
Adamczyk 70
Chełmianka Chełm 0-2 Lublinianka Lublin 25 marca, 14:00 (1000)
Szynkaruk 61, Sebastianiuk 71
Lewart Lubartów 0-1 Stal Poniatowa 25 marca, 15:00 (300)
Wyroślak 85
Stal Kraśnik 3-0 Granica Lubycza Królewska 25 marca, 15:00 (300)
Kępka 4, 65, Gołębiowski 55
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Start Krasnystaw 25 marca, 15:00 (1000)
Wawryca 14, 23, 78, Anioł 29 (k) - Witkowski 49
Orlęta Łuków 2-0 Victoria Parczew 25 marca, 15:00 (500)
Solnica 40 (k), 66 (k)
Górnik II Łęczna 5-1 Janowianka Janów Lubelski 24 marca, 11:00 (100)
Stachyra 15, 40, Szymanek 58, 80, Nazaruk 61 - Jabłoński 65
Podlasie Biała Podlaska 0-4 Łada Biłgoraj 24 marca, 15:00 (300)
Zarczuk 32, Białek 40, 85, Grzegorczyk 51

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Podlasie Biała Podlaska 3-1 Czarni Dęblin 1 kwietnia, 15:00 (450)
Żurawski 32, Storto 55, Guzek 58 (k) - M.Zieliński 81
Łada Biłgoraj 0-1 Górnik II Łęczna 31 marca, 15:00 (1650)
Stachyra 57
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Orlęta Łuków 1 kwietnia, 16:00 (500)
(wo)
Pietras 85 - Pietras 52 (s)
na boisku 1-1 / w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Parczew 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 kwietnia, 16:00 (500)
Chwała 47, Droździel 70
Start Krasnystaw 4-2 Stal Kraśnik 1 kwietnia, 16:00 (800)
Wagner 1, 75, Krakiewicz 65, 90 - Krężołek 35, Samolej 38
Granica Lubycza Królewska 0-1 Lewart Lubartów 1 kwietnia, 16:00 (200)
Boguszewski 2
Stal Poniatowa 2-1 Chełmianka Chełm 1 kwietnia, 15:00 (600)
S.Marzec 28, Strug 57 - Tatysiak 48 (k)
Lublinianka Lublin 1-3 BKS Unia Bełżyce 31 marca, 15:00 (350)
Góral 74 - Marek 4, Gałkowski 81, Adamczyk 86

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Czarni Dęblin 3-1 Lublinianka Lublin 14 kwietnia, 15:30 (300)
Zagożdżon 6, Przybysz 54, Frączek 71 - Chmielewski 58
BKS Unia Bełżyce 1-6 Stal Poniatowa 15 kwietnia, 16:00 (550)
Adamczyk 57 - Piwowarski 8, Strug 10, Olchawski 50 (k), S.Marzec 66, Wyroślak 68, Hermanowicz 90
Chełmianka Chełm 2-1 Granica Lubycza Królewska 15 kwietnia, 14:00 (500)
Drob 21, A.Mazurek 90 (k) - Leszczyński 10
Lewart Lubartów 1-0 Start Krasnystaw 15 kwietnia, 16:00 (600)
Boguszewski 35
Stal Kraśnik 6-0 Victoria Parczew 15 kwietnia, 16:00 (300)
Samolej 11, Kępka 19, 73, Król 50, Matysiak 66, Iwanowicz 79
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Janowianka Janów Lubelski 15 kwietnia, 16:00 (800)
Wawryca 62
Orlęta Łuków 1-2 Łada Biłgoraj 15 kwietnia, 16:00 (900)
Solnica 10 (k) - Białek 30, Grzegorczyk 62
Górnik II Łęczna 2-0 Podlasie Biała Podlaska 15 kwietnia, 11:00 (500)
Stachyra 39, 56

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Górnik II Łęczna 5-0 Czarni Dęblin 22 kwietnia, 11:00 (400)
Manevski 7, Osuch 13 (k), 31, Szymanek 34, Wywrocki 72
Podlasie Biała Podlaska 0-3 Orlęta Łuków 21 kwietnia, 16:00 (800)
A.Gaj 31, K.Marciniak 38, Grula 90
Łada Biłgoraj 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 kwietnia, 15:00 (1500)
Zarczuk 62 - Wawryca 45
Janowianka Janów Lubelski 3-2 Stal Kraśnik 22 kwietnia, 16:00 (600)
Piecyk 21, Gąbka 30, Szarowski 77 (k) - Samolej 6, Kępka 89
Victoria Parczew 1-2 Lewart Lubartów 22 kwietnia, 16:00 (300)
Furmanek 40 - Kaczmarski 21, Boguszewski 65
Start Krasnystaw 1-1 Chełmianka Chełm 22 kwietnia, 16:00 (1000)
Ciechan 47 (k) - Konrad Kawa 27 (s)
Granica Lubycza Królewska 1-0 BKS Unia Bełżyce 22 kwietnia, 16:00 (200)
Machnik 72
Stal Poniatowa 2-1 Lublinianka Lublin 22 kwietnia, 16:00 (1200)
Strug 27, M.Szczawiński 72 - Gralewski 58

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Czarni Dęblin 0-1 Stal Poniatowa 28 kwietnia, 15:30 (300)
M.Szczawiński 90
Lublinianka Lublin 1-0 Granica Lubycza Królewska 28 kwietnia, 11:00 (250)
Adamek 10 (s)
BKS Unia Bełżyce 2-1 Start Krasnystaw 29 kwietnia, 17:00 (300)
Piotr Gałkowski 70, 75 - Wagner 28
Chełmianka Chełm 2-1 Victoria Parczew 29 kwietnia, 15:00 (600)
A.Mazurek 79 (k), Turewicz 85 - Brzozowski 90 (k)
Lewart Lubartów 1-1 Janowianka Janów Lubelski 29 kwietnia, 17:00 (800)
Wawruch 12 - Szarowski 86 (k)
Stal Kraśnik 0-2 Łada Biłgoraj 29 kwietnia, 16:00 (500)
Sadowski 31, Białek 55
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Podlasie Biała Podlaska 29 kwietnia, 16:00 (900)
Wawryca 39, Zatorski 82
Orlęta Łuków 2-2 Górnik II Łęczna 29 kwietnia, 16:00 (800)
Solnica 8 (k), Matyjasek 68 - Szymanek 47, Osuch 87

Kolejka 21 - 2-3 maja

Orlęta Łuków 4-0 Czarni Dęblin 2 maja, 17:00 (600)
A.Gaj 21, 70, 81, Grula 60
Górnik II Łęczna 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja, 11:00 (200)
Midzierski 41, Raczkiewicz 43, Sołdecki 71 - Brytan 90
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Stal Kraśnik 2 maja, 17:00 (500)
Gołębiowski 30
Łada Biłgoraj 2-1 Lewart Lubartów 3 maja, 15:00 (1200)
Białek 83, Zarczuk 90 - Kaczmarski 20
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Chełmianka Chełm 3 maja, 17:00 (700)
Piecyk 89 - Fajman 74
Victoria Parczew 3-1 BKS Unia Bełżyce 2 maja, 17:00 (400)
Hulajko 23, Furmanek 36, Brzozowski 62 (k) - Jezierski 60
Start Krasnystaw 0-1 Lublinianka Lublin 2 maja, 17:00 (800)
Gralewski 30
Granica Lubycza Królewska 0-1 Stal Poniatowa 3 maja, 17:00 (300)
Szczawiński 53

Kolejka 22 - 5-6 maja

Czarni Dęblin 0-0 Granica Lubycza Królewska 5 maja, 16:00 (250)
Stal Poniatowa 5-2 Start Krasnystaw 6 maja, 16:00 (800)
M.Szczawiński 22, 78, T.Wójcik 32, M.Nowak 72, S.Marzec 88 - Paździor 2 (s), Kamil Sawa 30
Lublinianka Lublin 8-1 Victoria Parczew 5 maja, 16:00 (200)
Szynkaruk 3, Ręba 14, Gralewski 24, Sebastianiuk 53, 60, Moryc 69, K.Zieliński 80 (k), Góral 90 - Dąbrowski 67
BKS Unia Bełżyce 0-0 Janowianka Janów Lubelski 6 maja, 17:00 (150)
Chełmianka Chełm 0-1 Łada Biłgoraj 6 maja, 16:00 (500)
Zarczuk 2
Lewart Lubartów 3-1 Podlasie Biała Podlaska 6 maja, 17:00 (200)
Serwin 9, Boguszewski 55, 80 - Laszuk 29
Stal Kraśnik 0-0 Górnik II Łęczna 5 maja, 17:00 (300)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Orlęta Łuków 6 maja, 16:00 (600)

Kolejka 23 - 12-13 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Czarni Dęblin 13 maja, 16:00 (700)
Anioł 75, Brytan 80 - Rodak 38 (k)
Orlęta Łuków 1-3 Stal Kraśnik 13 maja, 17:00 (400)
Solnica 80 (k) - Król 13, Kucharski 33, Kępka 70
Górnik II Łęczna 3-1 Lewart Lubartów 13 maja, 11:00 (200)
Osuch 22, 24, Surdykowski 32 - Mitura 88
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Chełmianka Chełm 12 maja, 17:00 (250)
Żurawski 74 - Fajman 30, Tatysiak 61
Łada Biłgoraj 4-0 BKS Unia Bełżyce 13 maja, 16:00 (1200)
Chomicz 43, Białek 51, Sadowski 68, 80
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Lublinianka Lublin 13 maja, 17:00 (500)
Gąbka 14 - Sobów 3
Victoria Parczew 2-3 Stal Poniatowa 13 maja, 17:00 (250)
Furmanek 65, Dębowczyk 82 - M.Nowak 8, Wilczyński 18, M.Szczawiński 47
Start Krasnystaw 2-1 Granica Lubycza Królewska 12 maja, 17:00 (750)
Ł.Rachwał 2, Klimkiewicz 75 - Nazarowicz 86

Kolejka 24 - 19-20 maja

Czarni Dęblin 1-2 Start Krasnystaw 19 maja, 16:30 (200)
Kawka 30 - Górny 20, Wagner 85
Granica Lubycza Królewska 3-2 Victoria Parczew 20 maja, 17:00 (250)
Poleszak 11, 32, Gołka 65 - Badurowicz 21, Dębowczyk 71
Stal Poniatowa 1-0 Janowianka Janów Lubelski 20 maja, 16:00 (1000)
M.Nowak 26
Lublinianka Lublin 1-2 Łada Biłgoraj 19 maja, 15:00 (350)
Gralewski 67 - Sadowski 12, Zarczuk 45
BKS Unia Bełżyce 0-5 Podlasie Biała Podlaska 20 maja, 17:00 (200)
Żurawski 27, Laszuk 38, Sobiczewski 40, 84, Wężyk 68 (s)
Chełmianka Chełm 0-2 Górnik II Łęczna 19 maja, 16:00 (300)
Surdykowski 41, Szymanek 79
Lewart Lubartów 0-0 Orlęta Łuków 20 maja, 17:00 (800)
Stal Kraśnik 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 maja, 17:00 (400)
Samolej 15, Kępka 85 (k) - Myszkowski 60

Kolejka 25 - 27 maja

Stal Kraśnik 9-1 Czarni Dęblin 27 maja, 17:00 (350)
Kępka 10, 41, 48, Samolej 20, 21, 28, 45, 49, Minkina 35 - Frączek 38
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Lewart Lubartów 27 maja, 14:00 (900)
Myszkowski 10, 13, Droździel 90
Orlęta Łuków 2-1 Chełmianka Chełm 27 maja, 17:00 (250)
Dziewulski 60, Pieńkus 88 - Fajman 65
Górnik II Łęczna 1-0 BKS Unia Bełżyce 27 maja, 11:00 (200)
Osuch 16
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Lublinianka Lublin 27 maja, 17:00 (300)
Magier 46 (k)
Łada Biłgoraj 3-0 Stal Poniatowa 27 maja, 17:00 (2000)
Popajewski 83, Sadowski 89, Białek 90
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Granica Lubycza Królewska 27 maja, 17:00 (200)
Firosz 68, Jabłoński 77
Victoria Parczew 5-4 Start Krasnystaw 27 maja, 17:00 (300)
Gręzak 30, 38, 89, Brzozowski 52, Dębowczyk 71 - Klimkiewicz 15, Sawa 28, 50, 65

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Czarni Dęblin 2-2 Victoria Parczew 3 czerwca, 16:30 (300)
Zdunek 25, Szafranek 75 (k) - Dębowczyk 35, Dąbrowski 89 (k)
Start Krasnystaw 0-1 Janowianka Janów Lubelski 3 czerwca, 17:00 (600)
Pietras 85
Granica Lubycza Królewska 0-1 Łada Biłgoraj 3 czerwca, 17:00 (300)
Sadowski 75
Stal Poniatowa 3-1 Podlasie Biała Podlaska 3 czerwca, 16:00 (900)
Kuchta 8, Strug 75, Hermanowicz 78 - Magier 14
Lublinianka Lublin 0-3 Górnik II Łęczna 2 czerwca, 11:00 (250)
Tomczuk 30, 39, Wywrocki 89
BKS Unia Bełżyce 0-5 Orlęta Łuków 30 maja, 17:00 (50)
P.Ozygała 43, Solnica 55 (k), 90, Skrzymowski 79, 89
Chełmianka Chełm 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 czerwca, 17:00 (250)
Chwała 74
Lewart Lubartów 1-0 Stal Kraśnik 3 czerwca, 17:00 (400)
Mitura 21

Kolejka 27 - 6 czerwca

Lewart Lubartów 3-0 Czarni Dęblin 6 czerwca, 17:00 (400)
Mitura 18, Kaczmarskki 25, Boguszewski 60
Stal Kraśnik 3-1 Chełmianka Chełm 6 czerwca, 17:00 (30)
Kępka 15, 24 (k), Dydo 72 - A.Mazurek 68 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 BKS Unia Bełżyce 6 czerwca, 16:00 (300)
Gorgol 38
Orlęta Łuków 9-1 Lublinianka Lublin 6 czerwca, 15:30 (250)
Dziewulski 5, 23, 79, Skrzymowski 25, Solnica 30, 51, 57, Matyjasek 66, 74 - I.Grzesiak 77
Górnik II Łęczna 3-1 Stal Poniatowa 6 czerwca, 17:00 (50)
Kwiek 6, 82, Tomczuk 26 - Olchawski 16 (k)
Podlasie Biała Podlaska 5-0 Granica Lubycza Królewska 6 czerwca, 17:00 (100)
Laszuk 43, 54, Irla 59, Magier 66, Storto 79
Łada Biłgoraj 6-0 Start Krasnystaw 6 czerwca, 17:00 (800)
Skrzypek 32 (k), Grzegorczyk 45, Fulara 61, 70, Sadowski 77, Białek 89
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Victoria Parczew 6 czerwca, 17:00 (150)
Piecyk 23, Chmiel 27, Gąbka 48 - Brzozowski 80

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Czarni Dęblin 1-7 Janowianka Janów Lubelski 10 czerwca, 11:00 (250)
Bąk 72 - Piecyk 4, 43, Rychel 21, Chmiel 68, 73, Gąbka 78, Góreczny 90
Victoria Parczew 2-6 Łada Biłgoraj 9 czerwca, 17:00 (300)
Kozłowski 59, Gręzak 87 - Fulara 6, Białek 18, 78, Zarczuk 58, 70, 73
Start Krasnystaw 2-1 Podlasie Biała Podlaska 10 czerwca, 17:00 (500)
Kamil Sawa 24, Klimkiewicz 39 - Laszuk 69
Granica Lubycza Królewska 0-2 Górnik II Łęczna 10 czerwca, 17:00 (300)
Tomczuk 75, Jędrzejuk 78 (k)
Stal Poniatowa 3-2 Orlęta Łuków 10 czerwca, 17:00 (600)
Marzec 44, M.Szczawiński 70, Hermanowicz 90 - Ozygała 74, Richard 87
Lublinianka Lublin 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 czerwca, 11:00 (200)
Wawryca 72
BKS Unia Bełżyce 1-1 Stal Kraśnik 10 czerwca, 17:00 (250)
Gorgol 42 - Kępka 74
Chełmianka Chełm 5-2 Lewart Lubartów 10 czerwca, 17:00 (300)
A.Mazurek 3 (k), 32, Drob 29, Leśnicki 61, Postój 90 - Mitura 47, Hołysz 89

Kolejka 29 - 17 czerwca

Chełmianka Chełm 3-0 Czarni Dęblin 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Lewart Lubartów 3-0 BKS Unia Bełżyce 17 czerwca, 17:00 (400)
Mitura 21, Kaczmarski 60, 74
Stal Kraśnik 2-1 Lublinianka Lublin 17 czerwca, 17:00 (300)
Kępka 16 (k), 75 - Krupa 6
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Stal Poniatowa 17 czerwca, 17:00 (700)
Droździel 3 - R.Szczawiński 44
Orlęta Łuków 3-0 Granica Lubycza Królewska 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Górnik II Łęczna 3-2 Start Krasnystaw 17 czerwca, 17:00 (200)
Tomczuk 68, J.Pawelec 72, Kasperek 85 - Kamil Sawa 84, 87
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Victoria Parczew 17 czerwca, 17:00 (200)
Woroniecki 2, Pawlik 90
Łada Biłgoraj 4-0 Janowianka Janów Lubelski 17 czerwca, 17:00 (1200)
Fulara 3, Białek 8, Skrzypek 20, Sadowski 44

Kolejka 30 - 24 czerwca

Czarni Dęblin 0-10 Łada Biłgoraj 24 czerwca, 17:00 (100)
Białek 19, Zarczuk 50, 63, 73, 75, 77, Sadowski 79, 83, 85, Popajewski 90
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Podlasie Biała Podlaska 24 czerwca, 17:00 (200)
Rychel 14, Gąbka 54 - Filipek 88
Victoria Parczew 2-6 Górnik II Łęczna 24 czerwca, 17:00 (400)
Hulajko 56, 80 (k) - Tomczuk 7, 67, Raczkiewicz 18, Januszko 45, Jędrzejuk 74, Wasil 87
Start Krasnystaw 1-5 Orlęta Łuków 24 czerwca, 17:00 (700)
Wagner 58 - Solnica 11, 30, 71, 76, Dziewulski 65
Granica Lubycza Królewska 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 czerwca, 17:00 (400)
Zatorski 3, 17
Stal Poniatowa 1-3 Stal Kraśnik 24 czerwca, 17:00 (800)
R.Szczawiński 81 - Matysiak 22, T.Rachwał 36, Samolej 45
Lublinianka Lublin 4-4 Lewart Lubartów 21 czerwca, 17:30 (150)
Sebastianiuk 3, Krupa 11, 19, Gralewski 41 - Boguszewski 4, Łysek 56 (s), Kaczmarski 63, Pastusiak 83
BKS Unia Bełżyce 1-1 Chełmianka Chełm 24 czerwca, 17:00 (200)
Gałkowski 11 - Flis 23

III liga 2006/2007 (4)

IV liga 2006/2007 (małopolska)
IV liga 2006/2007 (podkarpacka)
IV liga 2006/2007 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Chełm)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Lublin)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas