[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Puławy 30 75 24 3 3 93-22 13 1 1 53-8 11 2 2 40-14
2.  Opolanin Opole Lubelskie 30 65 20 5 5 75-31 11 2 2 39-12 9 3 3 36-19
3.  Piaskovia Piaski 30 59 19 2 9 55-29 11 1 3 38-15 8 1 6 17-14
4.  Orion Niedrzwica Duża 30 55 17 4 9 71-47 10 1 4 43-22 7 3 5 28-25
5.  POM Iskra Piotrowice 30 54 16 6 8 89-39 9 2 4 49-17 7 4 4 40-22
6.  MKS Ryki 30 49 15 4 11 63-53 8 3 4 39-24 7 1 7 24-29
7.  Cisy Nałęczów 30 43 12 7 11 55-48 5 4 6 21-22 7 3 5 34-26
8.  Orły Kazimierz Dolny 30 42 13 3 14 60-46 5 0 10 30-28 8 3 4 30-18
9.  Tajfun Ostrów Lubelski 30 40 11 7 12 42-51 7 3 5 22-21 4 4 7 20-30
10.  Koziołek Lublin 30 37 9 10 11 48-49 7 5 3 32-14 2 5 8 16-35
11.  Polesie Kock 30 36 11 3 16 46-78 5 3 7 20-37 6 0 9 26-41
12.  Motor II Lublin 30 35 10 5 15 48-91 7 2 6 28-35 3 3 9 20-56 2 3 1 0 1 3-3
13.  Sygnał Lublin 30 35 10 5 15 47-62 6 3 6 26-26 4 2 9 21-36 2 3 1 0 1 3-3
14.  LKS Stróża 30 29 9 2 19 36-65 4 2 9 19-28 5 0 10 17-37
15.  Tur Milejów 30 25 7 4 19 40-78 5 3 7 25-35 2 1 12 15-43
16.  Żyrzyniak Żyrzyn 30 5 1 2 27 34-113 1 1 13 21-53 0 1 14 13-60
Wskutek niedopatrzenia Lubelskiego ZPN w rozgrywkach klasy okręgowej decydowały kryteria obowiązujące w poprzednich sezonach, według których bramki wyjazdowe zdobyte w meczach bezpośrednich pomiędzy zespołami o tej samej liczbie punktów nie miały znaczenia. W związku z tym ostatecznie to Motor II Lublin spadł do klasy A, a utrzymał się Sygnał Lublin.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Puławy    1-0 1-0 3-1 0-0 4-0 4-0 3-0 2-1 6-1 2-3 9-0 3-0 4-2 2-0 9-0 
 2 Opolanin Opole Lubelskie0-1     2-1 3-1 0-0 5-1 0-1 2-1 1-0 4-0 3-1 6-1 2-0 5-1 1-1 5-2 
 3 Piaskovia Piaski2-4 0-3     4-0 2-3 3-0 3-1 1-1 3-0 2-0 4-1 4-1 3-1 1-0 4-0 2-0 
 4 Orion Niedrzwica Duża1-4 0-3 2-1     3-1 3-0* 3-2 0-3 5-0 2-2 7-1 1-0 1-2 3-1 7-0 5-2 
 5 POM Iskra Piotrowice1-2 2-1 1-2 1-0     1-1 2-2 0-1 6-2 3-0 4-1 14-0 6-1 0-1 3-2 5-1 
 6 MKS Ryki2-1 1-2 1-2 5-2 1-0     3-3 1-3 3-6 1-1 3-1 2-2 5-1 3-0 3-0 5-0 
 7 Cisy Nałęczów1-1 2-4 0-1 1-1 2-4 0-1     3-1 0-0 0-0 3-1 4-1 0-3 0-2 2-0 3-2 
 8 Orły Kazimierz Dolny0-2 1-3 0-1 2-3 3-2 2-3 1-2     4-1 6-1 0-1 1-3 1-3 1-2 4-1 4-0 
 9 Tajfun Ostrów Lubelski2-1 0-0 2-1 1-1 2-1 0-2 1-2 2-0     2-1 1-3 2-1 1-1 2-3 0-1 4-3 
 10 Koziołek Lublin2-3 4-1 3-2 0-1 1-1 1-0 0-0 0-0 1-1     2-3 5-0 3-0 5-1 5-1 0-0 
 11 Polesie Kock0-9 2-2 1-1 1-3 2-2 3-2 1-7 1-2 0-2 0-1     1-4 4-2 1-0 1-0 2-0 
 12 Motor II Lublin0-3* 2-2 0-1 1-4 2-8 1-4 3-2 0-6 1-0 1-1 4-1     1-0 5-2 5-0 2-1 
 13 Sygnał Lublin0-1 0-3 0-1 1-1 1-7 1-0 0-4 2-2 1-2 2-2 3-0 3-2     2-0 2-0 8-1 
 14 LKS Stróża1-3 2-4 0-1 0-1 2-6 1-3 2-0 1-2 0-2 1-0 1-2 1-1 2-2     3-1 2-0 
 15 Tur Milejów2-2 0-4 1-0 1-4 1-3 1-3 1-4 1-4 2-2 2-1 4-3 1-1 4-1 0-2     4-1 
 16 Żyrzyniak Żyrzyn0-3 2-4 0-2 1-5 0-2 3-4 2-4 1-4 1-1 3-5 0-4 2-3 0-4 5-0 1-8     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Stróża 1-2 Polesie Kock 13 sierpnia, 15:00 (250)
Orion Niedrzwica Duża 3-2 Cisy Nałęczów 12 sierpnia, 15:00 (100)
W Bełżycach
Koziołek Lublin 1-0 MKS Ryki 12 sierpnia, 17:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 13 sierpnia, 16:00 (400)
Żyrzyniak Żyrzyn 0-2 Piaskovia Piaski 13 sierpnia, 15:30 (250)
Wisła Puławy 2-0 Tur Milejów 12 sierpnia, 18:00 (300)
Orły Kazimierz Dolny 4-1 Tajfun Ostrów Lubelski 13 sierpnia, 16:00 (100)
Motor II Lublin 1-0 Sygnał Lublin 13 sierpnia, 11:00 (50)

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Polesie Kock 4-2 Sygnał Lublin 20 sierpnia, 16:00 (100)
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Motor II Lublin 19 sierpnia, 17:00 (100)
Tur Milejów 1-4 Orły Kazimierz Dolny 20 sierpnia, 15:00 (200)
Piaskovia Piaski 2-4 Wisła Puławy 20 sierpnia, 17:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 5-2 Żyrzyniak Żyrzyn 20 sierpnia, 17:00 (250)
mecz rozegrany w Wilkowie
MKS Ryki 1-0 POM Iskra Piotrowice 20 sierpnia, 17:00 (500)
Cisy Nałęczów 0-0 Koziołek Lublin 20 sierpnia, 17:00 (180)
LKS Stróża 0-1 Orion Niedrzwica Duża 20 sierpnia, 15:00 (250)

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Orion Niedrzwica Duża 7-1 Polesie Kock 26 sierpnia, 11:00 (100)
mecz rozegrany w Bełżycach
Koziołek Lublin 5-1 LKS Stróża 26 sierpnia, 17:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 2-2 Cisy Nałęczów 27 sierpnia, 15:30 (250)
Żyrzyniak Żyrzyn 3-4 MKS Ryki 26 sierpnia, 11:00 (150)
Wisła Puławy 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 25 sierpnia, 18:00 (600)
Orły Kazimierz Dolny 0-1 Piaskovia Piaski 26 sierpnia, 16:00 (200)
Motor II Lublin 5-0 Tur Milejów 26 sierpnia, 17:00 (300)
Sygnał Lublin 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski 26 sierpnia, 11:30 (200)

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Polesie Kock 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski 30 sierpnia, 17:00 (50)
Tur Milejów 4-1 Sygnał Lublin 30 sierpnia, 17:00 (50)
Piaskovia Piaski 4-1 Motor II Lublin 30 sierpnia, 17:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Orły Kazimierz Dolny 30 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Ryki 2-1 Wisła Puławy 30 sierpnia, 17:00 (300)
Cisy Nałęczów 3-2 Żyrzyniak Żyrzyn 30 sierpnia, 17:00 (150)
LKS Stróża 2-6 POM Iskra Piotrowice 30 sierpnia, 17:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 2-2 Koziołek Lublin 30 sierpnia, 17:00 (150)
mecz rozegrany w Bełżycach

Kolejka 5 - 2-3 września

Koziołek Lublin 2-3 Polesie Kock 2 września, 17:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 1-0 Orion Niedrzwica Duża 3 września, 16:00 (300)
Żyrzyniak Żyrzyn 5-0 LKS Stróża 3 września, 15:00 (250)
Wisła Puławy 4-0 Cisy Nałęczów 2 września, 18:00 (400)
Orły Kazimierz Dolny 2-3 MKS Ryki 2 września, 17:00 (150)
Motor II Lublin 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 3 września, 11:00 (300)
Sygnał Lublin 0-1 Piaskovia Piaski 2 września, 11:30 (150)
Tur Milejów 2-2 Tajfun Ostrów Lubelski 3 września, 15:00 (200)

Kolejka 6 - 9-10 września

Polesie Kock 1-0 Tur Milejów 10 września, 16:00 (100)
Piaskovia Piaski 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski 10 września, 15:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Sygnał Lublin 10 września, 16:00 (350)
MKS Ryki 2-2 Motor II Lublin 10 września, 14:00 (300)
Cisy Nałęczów 3-1 Orły Kazimierz Dolny 10 września, 17:00 (220)
LKS Stróża 1-3 Wisła Puławy 10 września, 16:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 5-2 Żyrzyniak Żyrzyn 9 września, 14:00 (100)
Koziołek Lublin 1-1 POM Iskra Piotrowice 10 września, 17:00 (150)

Kolejka 7 - 15-17 września

POM Iskra Piotrowice 4-1 Polesie Kock 17 września, 15:30 (200)
Żyrzyniak Żyrzyn 3-5 Koziołek Lublin 17 września, 15:00 (150)
Wisła Puławy 3-1 Orion Niedrzwica Duża 15 września, 18:00 (400)
Orły Kazimierz Dolny 1-2 LKS Stróża 16 września, 14:00 (150)
Motor II Lublin 3-2 Cisy Nałęczów 16 września, 11:00 (150)
Sygnał Lublin 1-0 MKS Ryki 16 września, 11:30 (100)
Tajfun Ostrów Lubelski 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 17 września, 16:00 (100)
Tur Milejów 1-0 Piaskovia Piaski 17 września, 14:00 (300)

Kolejka 8 - 23-24 września

Polesie Kock 1-1 Piaskovia Piaski 24 września, 15:00 (150)
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Tur Milejów 24 września, 16:00 (300)
MKS Ryki 3-6 Tajfun Ostrów Lubelski 24 września, 14:00 (300)
Cisy Nałęczów 0-3 Sygnał Lublin 24 września, 16:00 (200)
LKS Stróża 1-1 Motor II Lublin 24 września, 15:00 (250)
Koziołek Lublin 2-3 Wisła Puławy 23 września, 16:30 (300)
POM Iskra Piotrowice 5-1 Żyrzyniak Żyrzyn 24 września, 15:30 (250)
Orły Kazimierz Dolny 2-3 Orion Niedrzwica Duża 23 września, 14:00 (100)
w Bochotnicy

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Żyrzyniak Żyrzyn 0-4 Polesie Kock 1 października, 14:00 (100)
Wisła Puławy 0-0 POM Iskra Piotrowice 29 września, 18:00 (500)
Orły Kazimierz Dolny 6-1 Koziołek Lublin 30 września, 14:00 (150)
Motor II Lublin 1-4 Orion Niedrzwica Duża 30 września, 11:00 (250)
Sygnał Lublin 2-0 LKS Stróża 30 września, 11:30 (100)
Tajfun Ostrów Lubelski 1-2 Cisy Nałęczów 1 października, 13:00 (100)
Tur Milejów 1-3 MKS Ryki 1 października, 13:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Piaskovia Piaski 1 października, 15:00 (300)

Kolejka 10 - 7-8 października

Polesie Kock 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 8 października, 15:00 (150)
MKS Ryki 1-2 Piaskovia Piaski 8 października, 14:00 (150)
Cisy Nałęczów 2-0 Tur Milejów 7 października, 15:00 (160)
LKS Stróża 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski 8 października, 13:00 (200)
Koziołek Lublin 5-0 Motor II Lublin 7 października, 15:30 (250)
POM Iskra Piotrowice 0-1 Orły Kazimierz Dolny 8 października, 15:00 (250)
Żyrzyniak Żyrzyn 0-3 Wisła Puławy 7 października, 11:00 (200)
Sygnał Lublin 1-1 Orion Niedrzwica Duża 7 października, 11:00 (100)

Kolejka 11 - 14-15 października

Wisła Puławy 2-3 Polesie Kock 12 października, 18:00 (350)
Orły Kazimierz Dolny 4-0 Żyrzyniak Żyrzyn 14 października, 14:00 (150)
Sygnał Lublin 2-2 Koziołek Lublin 14 października, 11:30 (100)
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 Orion Niedrzwica Duża 15 października, 13:00 (100)
Tur Milejów 0-2 LKS Stróża 15 października, 12:00 (300)
Piaskovia Piaski 3-1 Cisy Nałęczów 14 października, 14:00 (100)
w Wierzchowiskach
Opolanin Opole Lubelskie 5-1 MKS Ryki 15 października, 14:00 (300)
POM Iskra Piotrowice 14-0 Motor II Lublin 14 października, 14:00 (100)

Kolejka 12 - 21-22 października

Polesie Kock 3-2 MKS Ryki 22 października, 15:00 (200)
Cisy Nałęczów 2-4 Opolanin Opole Lubelskie 22 października, 14:00 (180)
LKS Stróża 0-1 Piaskovia Piaski 21 października, 12:00 (150)
Orion Niedrzwica Duża 7-0 Tur Milejów 21 października, 13:00 (150)
w Kępie
Koziołek Lublin 1-1 Tajfun Ostrów Lubelski 21 października, 14:30 (150)
POM Iskra Piotrowice 6-1 Sygnał Lublin 22 października, 15:00 (300)
Żyrzyniak Żyrzyn 2-3 Motor II Lublin 22 października, 11:00 (150)
Wisła Puławy 3-0 Orły Kazimierz Dolny 20 października, 18:00 (550)

Kolejka 13 - 28-29 października

Orły Kazimierz Dolny 0-1 Polesie Kock 28 października, 14:00 (150)
Motor II Lublin 0-3 Wisła Puławy 28 października, 14:00 (250)
(wo)
na boisku 3-3, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sygnał Lublin 8-1 Żyrzyniak Żyrzyn 28 października, 11:30 (50)
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 POM Iskra Piotrowice 29 października, 14:00 (100)
Tur Milejów 2-1 Koziołek Lublin 29 października, 12:00 (200)
Piaskovia Piaski 4-0 Orion Niedrzwica Duża 29 października, 12:00 (300)
w Wierzchowiskach
Opolanin Opole Lubelskie 5-1 LKS Stróża 29 października, 14:00 (250)
MKS Ryki 3-3 Cisy Nałęczów 29 października, 12:00 (200)

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Polesie Kock 1-7 Cisy Nałęczów 19 listopada, 11:00 (150)
LKS Stróża 1-3 MKS Ryki 19 listopada, 11:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 19 listopada, 13:00 (200)
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00, w Kępie) przerwany w 30. minucie przy stanie 0-0 / dokończony
Koziołek Lublin 3-2 Piaskovia Piaski 19 listopada, 11:00 (200)
Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 Tajfun Ostrów Lubelski 19 listopada, 11:00 (100)
Wisła Puławy 3-0 Sygnał Lublin 3 listopada, 18:00 (400)
Orły Kazimierz Dolny 1-3 Motor II Lublin 19 listopada, 11:00 (150)
Tur Milejów 1-3 POM Iskra Piotrowice 18 listopada, 12:00 (150)

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Motor II Lublin 4-1 Polesie Kock 11 listopada, 11:00 (200)
Sygnał Lublin 2-2 Orły Kazimierz Dolny 11 listopada, 11:30 (300)
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Wisła Puławy 11 listopada, 13:00 (100)
Tur Milejów 4-1 Żyrzyniak Żyrzyn 11 listopada, 12:00 (250)
Piaskovia Piaski 2-3 POM Iskra Piotrowice 11 listopada, 14:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Koziołek Lublin 12 listopada, 13:00 (250)
MKS Ryki 5-2 Orion Niedrzwica Duża 12 listopada, 11:00 (250)
Cisy Nałęczów 0-2 LKS Stróża 11 listopada, 14:00 (150)

Kolejka 16 - 24-25 marca

Polesie Kock 1-0 LKS Stróża 25 marca, 14:00 (100)
Cisy Nałęczów 1-1 Orion Niedrzwica Duża 25 marca, 16:00 (250)
MKS Ryki 1-1 Koziołek Lublin 25 marca, 16:00 (300)
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 POM Iskra Piotrowice 25 marca, 14:00 (500)
Piaskovia Piaski 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn 24 marca, 14:00 (200)
w Milejowie
Tur Milejów 2-2 Wisła Puławy 25 marca, 14:00 (150)
Tajfun Ostrów Lubelski 2-0 Orły Kazimierz Dolny 25 marca, 13:00 (150)
Sygnał Lublin 3-2 Motor II Lublin 24 marca, 11:00 (100)

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Sygnał Lublin 3-0 Polesie Kock 31 marca, 11:00 (250)
Motor II Lublin 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski 1 kwietnia, 11:00 (100)
Orły Kazimierz Dolny 4-1 Tur Milejów 1 kwietnia, 16:00 (200)
Wisła Puławy 1-0 Piaskovia Piaski 31 marca, 16:00 (500)
Żyrzyniak Żyrzyn 2-4 Opolanin Opole Lubelskie 1 kwietnia, 13:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 1-1 MKS Ryki 1 kwietnia, 15:00 (380)
Koziołek Lublin 0-0 Cisy Nałęczów 31 marca, 16:00 (150)
Orion Niedrzwica Duża 3-1 LKS Stróża 31 marca, 14:00 (150)

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Polesie Kock 1-3 Orion Niedrzwica Duża 15 kwietnia, 14:00 (100)
LKS Stróża 1-0 Koziołek Lublin 15 kwietnia, 16:00 (300)
Cisy Nałęczów 2-4 POM Iskra Piotrowice 15 kwietnia, 13:00 (200)
MKS Ryki 5-0 Żyrzyniak Żyrzyn 15 kwietnia, 16:00 (350)
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Wisła Puławy 15 kwietnia, 14:00 (500)
Piaskovia Piaski 1-1 Orły Kazimierz Dolny 15 kwietnia, 14:00 (250)
w Milejowie
Tur Milejów 1-1 Motor II Lublin 14 kwietnia, 13:00 (150)
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 Sygnał Lublin 15 kwietnia, 13:00 (100)

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Tajfun Ostrów Lubelski 1-3 Polesie Kock 22 kwietnia, 15:00 (50)
Sygnał Lublin 2-0 Tur Milejów 21 kwietnia, 11:00 (50)
Motor II Lublin 0-1 Piaskovia Piaski 22 kwietnia, 11:00 (100)
Orły Kazimierz Dolny 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 22 kwietnia, 16:00 (400)
Wisła Puławy 4-0 MKS Ryki 21 kwietnia, 16:00 (500)
Żyrzyniak Żyrzyn 2-4 Cisy Nałęczów 22 kwietnia, 13:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 0-1 LKS Stróża 22 kwietnia, 16:00 (150)
Koziołek Lublin 0-1 Orion Niedrzwica Duża 21 kwietnia, 17:00 (200)

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Tajfun Ostrów Lubelski 0-1 Tur Milejów 29 kwietnia, 14:00 (100)
Polesie Kock 0-1 Koziołek Lublin 28 kwietnia, 15:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 3-1 POM Iskra Piotrowice 29 kwietnia, 16:00 (250)
LKS Stróża 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn 29 kwietnia, 15:00 (300)
Cisy Nałęczów 1-1 Wisła Puławy 29 kwietnia, 15:00 (300)
MKS Ryki 1-3 Orły Kazimierz Dolny 29 kwietnia, 16:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 6-1 Motor II Lublin 28 kwietnia, 11:00 (400)
Piaskovia Piaski 3-1 Sygnał Lublin 29 kwietnia, 15:00 (150)

Kolejka 21 - 2 maja

Tur Milejów 4-3 Polesie Kock 2 maja, 16:00 (200)
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Piaskovia Piaski 2 maja, 17:00 (50)
Sygnał Lublin 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 2 maja, 16:30 (150)
Motor II Lublin 1-4 MKS Ryki 2 maja, 11:00 (50)
Orły Kazimierz Dolny 1-2 Cisy Nałęczów 2 maja, 17:00 (200)
Wisła Puławy 4-2 LKS Stróża 2 maja, 16:30 (400)
Żyrzyniak Żyrzyn 1-5 Orion Niedrzwica Duża 2 maja, 16:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 3-0 Koziołek Lublin 2 maja, 17:00 (400)

Kolejka 22 - 5-6 maja

Polesie Kock 2-2 POM Iskra Piotrowice 6 maja, 15:00 (100)
Koziołek Lublin 0-0 Żyrzyniak Żyrzyn 5 maja, 17:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 1-4 Wisła Puławy 6 maja, 16:00 (250)
LKS Stróża 1-2 Orły Kazimierz Dolny 6 maja, 15:00 (200)
Cisy Nałęczów 4-1 Motor II Lublin 5 maja, 13:30 (150)
MKS Ryki 5-1 Sygnał Lublin 6 maja, 16:00 (150)
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski 6 maja, 14:00 (200)
Piaskovia Piaski 4-0 Tur Milejów 6 maja, 15:00 (200)

Kolejka 23 - 11-13 maja

Orion Niedrzwica Duża 0-3 Orły Kazimierz Dolny 13 maja, 15:00 (200)
Piaskovia Piaski 4-1 Polesie Kock 13 maja, 15:00 (250)
Tur Milejów 0-4 Opolanin Opole Lubelskie 12 maja, 16:00 (200)
Tajfun Ostrów Lubelski 0-2 MKS Ryki 13 maja, 14:00 (50)
Sygnał Lublin 0-4 Cisy Nałęczów 12 maja, 11:00 (50)
Motor II Lublin 5-2 LKS Stróża 12 maja, 11:00 (100)
Wisła Puławy 6-1 Koziołek Lublin 11 maja, 17:00 (400)
Żyrzyniak Żyrzyn 0-2 POM Iskra Piotrowice 13 maja, 13:00 (150)

Kolejka 24 - 19-20 maja

Piaskovia Piaski 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 19 maja, 16:00 (150)
Polesie Kock 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn 20 maja, 16:00 (150)
POM Iskra Piotrowice 1-2 Wisła Puławy 19 maja, 17:00 (400)
Koziołek Lublin 0-0 Orły Kazimierz Dolny 19 maja, 17:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Motor II Lublin 19 maja, 16:00 (200)
LKS Stróża 2-2 Sygnał Lublin 19 maja, 16:00 (300)
Cisy Nałęczów 0-0 Tajfun Ostrów Lubelski 20 maja, 15:00 (50)
MKS Ryki 3-0 Tur Milejów 20 maja, 16:00 (250)

Kolejka 25 - 26-27 maja

Orion Niedrzwica Duża 1-2 Sygnał Lublin 26 maja, 15:00 (100)
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Polesie Kock 27 maja, 16:00 (350)
Piaskovia Piaski 3-0 MKS Ryki 26 maja, 16:00 (200)
Tur Milejów 1-4 Cisy Nałęczów 26 maja, 17:00 (150)
Tajfun Ostrów Lubelski 2-3 LKS Stróża 27 maja, 14:00 (50)
Motor II Lublin 1-1 Koziołek Lublin 26 maja, 11:00 (500)
Orły Kazimierz Dolny 3-2 POM Iskra Piotrowice 27 maja, 17:00 (300)
Wisła Puławy 9-0 Żyrzyniak Żyrzyn 26 maja, 17:00 (400)

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Motor II Lublin 2-8 POM Iskra Piotrowice 14 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 10:00) odwołany z powodu zalanego boiska
Polesie Kock 0-9 Wisła Puławy 3 czerwca, 16:00 (100)
Żyrzyniak Żyrzyn 1-4 Orły Kazimierz Dolny 3 czerwca, 16:00 (150)
Koziołek Lublin 3-0 Sygnał Lublin 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 16:00) odwołany z powodu zalanego boiska
Orion Niedrzwica Duża 5-0 Tajfun Ostrów Lubelski 2 czerwca, 11:00 (150)
LKS Stróża 3-1 Tur Milejów 2 czerwca, 13:00 (200)
Cisy Nałęczów 0-1 Piaskovia Piaski 3 czerwca, 13:00 (100)
MKS Ryki 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 3 czerwca, 16:00 (200)

Kolejka 27 - 6 czerwca

MKS Ryki 3-1 Polesie Kock 6 czerwca, 16:00 (150)
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Cisy Nałęczów 6 czerwca, 17:00 (100)
Piaskovia Piaski 1-0 LKS Stróża 6 czerwca, 16:00 (150)
Tur Milejów 1-4 Orion Niedrzwica Duża 6 czerwca, 16:00 (100)
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Koziołek Lublin 6 czerwca, 17:00 (50)
Sygnał Lublin 1-7 POM Iskra Piotrowice 6 czerwca, 17:00 (50)
Motor II Lublin 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 6 czerwca, 17:00 (100)
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Wisła Puławy 6 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Polesie Kock 1-2 Orły Kazimierz Dolny 10 czerwca, 17:00 (200)
Wisła Puławy 9-0 Motor II Lublin 9 czerwca, 17:30 (500)
Żyrzyniak Żyrzyn 0-4 Sygnał Lublin 10 czerwca, 16:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 6-2 Tajfun Ostrów Lubelski 9 czerwca, 11:00 (50)
Koziołek Lublin 5-1 Tur Milejów 10 czerwca, 12:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Piaskovia Piaski 10 czerwca, 17:00 (200)
LKS Stróża 2-4 Opolanin Opole Lubelskie 10 czerwca, 17:00 (200)
Cisy Nałęczów 0-1 MKS Ryki 10 czerwca, 15:00 (100)

Kolejka 29 - 17 czerwca

POM Iskra Piotrowice 3-2 Tur Milejów 17 czerwca, 16:00 (250)
Cisy Nałęczów 3-1 Polesie Kock 17 czerwca, 16:00 (150)
MKS Ryki 3-0 LKS Stróża 17 czerwca, 18:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Orion Niedrzwica Duża 17 czerwca, 16:00 (300)
Piaskovia Piaski 2-0 Koziołek Lublin 17 czerwca, 16:00 (250)
Tajfun Ostrów Lubelski 4-3 Żyrzyniak Żyrzyn 17 czerwca, 16:00 (100)
Sygnał Lublin 0-1 Wisła Puławy 17 czerwca, 16:00 (50)
Motor II Lublin 0-6 Orły Kazimierz Dolny 17 czerwca, 16:00 (100)

REKLAMA

Kolejka 30 - 24 czerwca

Polesie Kock 1-4 Motor II Lublin 24 czerwca, 16:00 (150)
Orły Kazimierz Dolny 1-3 Sygnał Lublin 24 czerwca, 16:00 (200)
Wisła Puławy 2-1 Tajfun Ostrów Lubelski 24 czerwca, 16:00 (400)
Żyrzyniak Żyrzyn 1-8 Tur Milejów 24 czerwca, 16:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 1-2 Piaskovia Piaski 23 czerwca, 16:00 (150)
Koziołek Lublin 4-1 Opolanin Opole Lubelskie 24 czerwca, 16:00 (150)
Orion Niedrzwica Duża 3-0 MKS Ryki 24 czerwca, 16:00 (200)
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 1-0 - jeden z graczy gości uderzył sędziego
LKS Stróża 2-0 Cisy Nałęczów 24 czerwca, 16:00 (150)

IV liga 2006/2007 (lubelska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Chełm)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Zamość)

Klasa A 2006/2007 (Lublin I)
Klasa A 2006/2007 (Lublin II)
Klasa A 2006/2007 (Lublin III)
Klasa A 2006/2007 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas