[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BKS Lublin 22 57 18 3 1 81-26 10 1 0 45-11 8 2 1 36-15
2.  LZS Dąbrowica 22 45 13 6 3 59-32 8 2 1 32-11 5 4 2 27-21
3.  Avenir Jabłonna 22 43 13 4 5 82-29 9 1 1 57-10 4 3 4 25-19
4.  Sławin Lublin 22 40 13 1 8 93-45 7 1 3 58-20 6 0 5 35-25
5.  KS Ciecierzyn 22 38 11 5 6 42-32 7 2 2 25-9 4 3 4 17-23
6.  Granit Bychawa 22 31 8 7 7 42-41 5 3 3 21-16 3 4 4 21-25
7.  Krzczonovia Krzczonów 22 24 7 3 12 35-71 6 1 4 25-22 1 2 8 10-49
8.  Rohland Tuszów 22 22 7 1 14 35-50 5 0 6 25-23 2 1 8 10-27
9.  Cisy II Nałęczów 22 20 5 5 12 36-72 2 5 4 24-32 3 0 8 12-40
10.  Sokół Konopnica 22 19 4 7 11 31-63 3 4 4 19-17 1 3 7 12-46
11.  GLKS Głusk (Lublin) 22 17 5 2 15 31-66 4 2 5 23-22 1 0 10 8-44
12.  Iskra POM II Piotrowice 22 16 4 4 14 22-62 3 2 6 14-28 1 2 8 8-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 BKS Lublin    2-1 4-3 2-1 2-0 3-3 12-0 6-0 2-1 5-0 3-0 4-2 
 2 LZS Dąbrowica2-4     3-1 2-1 2-2 3-0 5-1 4-0 4-0 4-1 2-0 1-1 
 3 Avenir Jabłonna2-1 3-2     6-0 2-3 3-3 8-0 2-1 14-0 7-0 6-0 4-0 
 4 Sławin Lublin3-8 1-1 2-4     7-2 5-0 7-0 0-3 8-1 9-0 13-1 3-0 
 5 KS Ciecierzyn1-1 1-2 2-1 0-3     0-0 2-0 2-0 4-1 5-1 3-0 5-0 
 6 Granit Bychawa0-3 1-4 2-2 2-0 0-2     5-2 2-0 2-1 2-2 5-0 0-0 
 7 Krzczonovia Krzczonów2-4 1-3 1-2 2-4 2-0 2-1     3-1 3-2 3-3 4-2 2-0 
 8 Rohland Tuszów1-2 1-2 2-1 4-3 2-4 2-5 5-1     0-2 2-3 1-0 5-0 
 9 Cisy II Nałęczów2-5 4-5 1-1 1-9 2-2 1-1 2-2 1-3     1-1 3-1 6-2 
 10 Sokół Konopnica0-1 2-2 2-2 3-4 3-0 1-3 1-1 2-2 2-0     0-2 3-0* 
 11 GLKS Głusk (Lublin)2-2 2-2 0-5 2-4 1-2 5-1 2-1 2-0 0-2 6-0     1-3 
 12 Iskra POM II Piotrowice0-5 3-3 0-3 1-6 0-0 0-4 0-2 3-0 1-2 2-1 4-2     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

KS Ciecierzyn 0-0 Granit Bychawa 27 sierpnia, 14:00
LZS Dąbrowica 3-1 Avenir Jabłonna 26 sierpnia, 12:00
Rohland Tuszów 0-2 Cisy II Nałęczów 27 sierpnia, 15:00
Sławin Lublin 9-0 Sokół Konopnica 27 sierpnia, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-1 Krzczonovia Krzczonów 27 sierpnia, 16:00
BKS Lublin 4-2 Iskra POM II Piotrowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Granit Bychawa 0-0 Iskra POM II Piotrowice 3 września, 15:30
Krzczonovia Krzczonów 2-4 BKS Lublin 3 września, 16:00
Sokół Konopnica 0-2 GLKS Głusk (Lublin) 3 września, 12:00
Cisy II Nałęczów 1-9 Sławin Lublin 3 września, 16:00
Avenir Jabłonna 2-1 Rohland Tuszów 2 września, 17:00
KS Ciecierzyn 1-2 LZS Dąbrowica 3 września, 14:00

Kolejka 3 - 9-10 września

LZS Dąbrowica 3-0 Granit Bychawa 10 września, 15:00
Rohland Tuszów 2-4 KS Ciecierzyn 10 września, 14:00
Sławin Lublin 2-4 Avenir Jabłonna 10 września, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-2 Cisy II Nałęczów 10 września, 16:00
BKS Lublin 5-0 Sokół Konopnica 10 września, 16:00
Iskra POM II Piotrowice 0-2 Krzczonovia Krzczonów 9 września, 15:00

Kolejka 4 - 17 września

Granit Bychawa 5-2 Krzczonovia Krzczonów 17 września, 14:00
Sokół Konopnica 3-0 Iskra POM II Piotrowice 17 września, 12:00
(wo)
na boisku 0-1
Cisy II Nałęczów 2-5 BKS Lublin 17 września, 17:00
Avenir Jabłonna 6-0 GLKS Głusk (Lublin) 17 września, 16:00
KS Ciecierzyn 0-3 Sławin Lublin 17 września, 14:00
LZS Dąbrowica 4-0 Rohland Tuszów 17 września, 14:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Rohland Tuszów 2-5 Granit Bychawa 24 września, 14:00
Sławin Lublin 1-1 LZS Dąbrowica 24 września, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-2 KS Ciecierzyn 24 września, 14:00
BKS Lublin 4-3 Avenir Jabłonna 24 września, 16:00
Iskra POM II Piotrowice 1-2 Cisy II Nałęczów 23 września, 14:00
Krzczonovia Krzczonów 3-3 Sokół Konopnica 24 września, 14:00

Kolejka 6 - 1 października

Granit Bychawa 2-2 Sokół Konopnica 1 października, 13:00
Cisy II Nałęczów 2-2 Krzczonovia Krzczonów 1 października, 16:00
Avenir Jabłonna 4-0 Iskra POM II Piotrowice 1 października, 16:00
KS Ciecierzyn 1-1 BKS Lublin 1 października, 16:00
LZS Dąbrowica 2-0 GLKS Głusk (Lublin) 1 października, 13:00
Rohland Tuszów 4-3 Sławin Lublin 1 października, 13:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Sławin Lublin 5-0 Granit Bychawa 7 października, 13:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-0 Rohland Tuszów 8 października, 14:00
BKS Lublin 2-1 LZS Dąbrowica 8 października, 14:00
Iskra POM II Piotrowice 0-0 KS Ciecierzyn 7 października, 13:30
Krzczonovia Krzczonów 1-2 Avenir Jabłonna 8 października, 16:00
Sokół Konopnica 2-0 Cisy II Nałęczów 8 października, 12:00

Kolejka 8 - 15 października

Granit Bychawa 2-1 Cisy II Nałęczów 15 października, 13:00
Avenir Jabłonna 7-0 Sokół Konopnica 15 października, 16:00
KS Ciecierzyn 2-0 Krzczonovia Krzczonów 15 października, 12:00
LZS Dąbrowica 1-1 Iskra POM II Piotrowice 15 października, 13:00
Rohland Tuszów 1-2 BKS Lublin 15 października, 15:00
Sławin Lublin 13-1 GLKS Głusk (Lublin) 15 października, 13:00

Kolejka 9 - 21-22 października

GLKS Głusk (Lublin) 5-1 Granit Bychawa 22 października, 14:00
BKS Lublin 2-1 Sławin Lublin 21 października, 12:00
Iskra POM II Piotrowice 3-0 Rohland Tuszów 21 października, 13:00
Krzczonovia Krzczonów 1-3 LZS Dąbrowica 22 października, 12:00
Sokół Konopnica 3-0 KS Ciecierzyn 22 października, 11:00
Cisy II Nałęczów 1-1 Avenir Jabłonna 22 października, 11:00

Kolejka 10 - 29 października

Granit Bychawa 2-2 Avenir Jabłonna 29 października, 14:00
KS Ciecierzyn 4-1 Cisy II Nałęczów 29 października, 14:00
LZS Dąbrowica 4-1 Sokół Konopnica 29 października, 13:00
Rohland Tuszów 5-1 Krzczonovia Krzczonów 29 października, 12:00
Sławin Lublin 3-0 Iskra POM II Piotrowice 29 października, 12:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 BKS Lublin 29 października, 11:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

BKS Lublin 3-3 Granit Bychawa 11 listopada, 13:00
Iskra POM II Piotrowice 4-2 GLKS Głusk (Lublin) 11 listopada, 11:00
Krzczonovia Krzczonów 2-4 Sławin Lublin 11 listopada, 11:00
Sokół Konopnica 2-2 Rohland Tuszów 11 listopada, 11:00
Cisy II Nałęczów 4-5 LZS Dąbrowica 12 listopada, 13:00
Avenir Jabłonna 2-3 KS Ciecierzyn 11 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

Granit Bychawa 0-2 KS Ciecierzyn 15 kwietnia, 13:00
Avenir Jabłonna 3-2 LZS Dąbrowica 15 kwietnia, 16:30
Cisy II Nałęczów 1-3 Rohland Tuszów 15 kwietnia, 17:00
Sokół Konopnica 3-4 Sławin Lublin 15 kwietnia, 12:00
Krzczonovia Krzczonów 4-2 GLKS Głusk (Lublin) 15 kwietnia, 14:30
Iskra POM II Piotrowice 0-5 BKS Lublin 14 kwietnia, 16:00
w Pszczelej Woli

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Iskra POM II Piotrowice 0-4 Granit Bychawa 21 kwietnia, 14:00
BKS Lublin 12-0 Krzczonovia Krzczonów 22 kwietnia, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 6-0 Sokół Konopnica 22 kwietnia, 14:00
Sławin Lublin 8-1 Cisy II Nałęczów 21 kwietnia, 16:00
Rohland Tuszów 2-1 Avenir Jabłonna 22 kwietnia, 15:00
LZS Dąbrowica 2-2 KS Ciecierzyn 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Granit Bychawa 1-4 LZS Dąbrowica 29 kwietnia, 13:00
KS Ciecierzyn 2-0 Rohland Tuszów 29 kwietnia, 14:00
Avenir Jabłonna 6-0 Sławin Lublin 29 kwietnia, 16:30
Cisy II Nałęczów 3-1 GLKS Głusk (Lublin) 29 kwietnia, 17:30
Sokół Konopnica 0-1 BKS Lublin 29 kwietnia, 12:00
Krzczonovia Krzczonów 2-0 Iskra POM II Piotrowice 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 3 maja

Krzczonovia Krzczonów 2-1 Granit Bychawa 3 maja, 15:00
Iskra POM II Piotrowice 2-1 Sokół Konopnica 3 maja, 15:30
BKS Lublin 2-1 Cisy II Nałęczów 3 maja, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-5 Avenir Jabłonna 3 maja, 14:00
Sławin Lublin 7-2 KS Ciecierzyn 3 maja, 15:00
Rohland Tuszów 1-2 LZS Dąbrowica 3 maja, 15:00

Kolejka 16 - 6 maja

Granit Bychawa 2-0 Rohland Tuszów 6 maja, 14:00
LZS Dąbrowica 2-1 Sławin Lublin 6 maja, 15:00
KS Ciecierzyn 3-0 GLKS Głusk (Lublin) 6 maja, 14:00
Avenir Jabłonna 2-1 BKS Lublin 6 maja, 16:30
Cisy II Nałęczów 6-2 Iskra POM II Piotrowice 6 maja, 16:00
Sokół Konopnica 1-1 Krzczonovia Krzczonów 6 maja, 12:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Sokół Konopnica 1-3 Granit Bychawa 13 maja, 12:00
Krzczonovia Krzczonów 3-2 Cisy II Nałęczów 13 maja, 16:00
Iskra POM II Piotrowice 0-3 Avenir Jabłonna 12 maja, 16:00
BKS Lublin 2-0 KS Ciecierzyn 13 maja, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 LZS Dąbrowica 13 maja, 14:00
Sławin Lublin 0-3 Rohland Tuszów 12 maja, 15:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Granit Bychawa 2-0 Sławin Lublin 20 maja, 14:00
Rohland Tuszów 1-0 GLKS Głusk (Lublin) 20 maja, 15:00
LZS Dąbrowica 2-4 BKS Lublin 19 maja, 11:00
KS Ciecierzyn 5-0 Iskra POM II Piotrowice 20 maja, 14:00
Avenir Jabłonna 8-0 Krzczonovia Krzczonów 20 maja, 16:30
Cisy II Nałęczów 1-1 Sokół Konopnica 20 maja, 17:30

Kolejka 19 - 26-27 maja

Cisy II Nałęczów 1-1 Granit Bychawa 27 maja, 17:00
Sokół Konopnica 2-2 Avenir Jabłonna 27 maja, 17:00
Krzczonovia Krzczonów 2-0 KS Ciecierzyn 27 maja, 15:00
Iskra POM II Piotrowice 3-3 LZS Dąbrowica 26 maja, 15:00
BKS Lublin 6-0 Rohland Tuszów 27 maja, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-4 Sławin Lublin 27 maja, 14:00
w Jabłonnej

Kolejka 20 - 3 czerwca

Granit Bychawa 5-0 GLKS Głusk (Lublin) 3 czerwca, 15:00
Sławin Lublin 3-8 BKS Lublin 3 czerwca, 15:00
Rohland Tuszów 5-0 Iskra POM II Piotrowice 3 czerwca, 15:00
LZS Dąbrowica 5-1 Krzczonovia Krzczonów 3 czerwca, 15:00
KS Ciecierzyn 5-1 Sokół Konopnica 3 czerwca, 14:00
Avenir Jabłonna 14-0 Cisy II Nałęczów 3 czerwca, 16:30

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Avenir Jabłonna 3-3 Granit Bychawa 10 czerwca, 15:30
Cisy II Nałęczów 2-2 KS Ciecierzyn 10 czerwca, 17:30
Sokół Konopnica 2-2 LZS Dąbrowica 10 czerwca, 12:00
Krzczonovia Krzczonów 3-1 Rohland Tuszów 10 czerwca, 15:00
Iskra POM II Piotrowice 1-6 Sławin Lublin 9 czerwca, 15:00
BKS Lublin 3-0 GLKS Głusk (Lublin) 10 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Granit Bychawa 0-3 BKS Lublin 17 czerwca, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-3 Iskra POM II Piotrowice 17 czerwca, 15:00
Sławin Lublin 7-0 Krzczonovia Krzczonów 17 czerwca, 15:00
Rohland Tuszów 2-3 Sokół Konopnica 17 czerwca, 15:00
LZS Dąbrowica 4-0 Cisy II Nałęczów 17 czerwca, 15:00
KS Ciecierzyn 2-1 Avenir Jabłonna 17 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2006/2007 (Lublin)

Klasa A 2006/2007 (Lublin I)
Klasa A 2006/2007 (Lublin II)
Klasa A 2006/2007 (Lublin III)

Klasa B 2006/2007 (Lublin I)
Klasa B 2006/2007 (Lublin II)
Klasa B 2006/2007 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas