[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Perła Rokitno 20 54 17 3 0 69-24 9 1 0 44-14 8 2 0 25-10
2.  Czarni Pliszczyn 20 49 15 4 1 75-20 8 1 1 35-7 7 3 0 40-13
3.  GLKS Michów 20 44 14 2 4 97-32 7 1 2 55-19 7 1 2 42-13
4.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 20 32 10 2 8 44-38 7 0 3 25-16 3 2 5 19-22
5.  Wodnik Uścimów 20 29 8 5 7 50-44 6 3 1 25-13 2 2 6 25-31
6.  Kadet Lisów 20 24 7 3 10 39-54 3 3 4 17-24 4 0 6 22-30
7.  Gigant Przytoczno 20 22 7 1 12 54-76 5 0 5 31-41 2 1 7 23-35
8.  LKS Serniki 20 21 7 0 13 57-85 5 0 5 37-38 2 0 8 20-47
9.  Vir Dorohucza 20 19 6 1 13 36-48 4 1 5 21-19 2 0 8 15-29
10.  GKS Abramów 20 15 4 3 13 43-86 3 2 5 26-38 1 1 8 17-48
11.  Flis Leszkowice 20 8 2 2 16 23-80 2 1 7 15-27 0 1 9 8-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Perła Rokitno    3-3 2-0 4-1 3-1 6-0 5-0 3-2 3-2 12-4 3-1 
 2 Czarni Pliszczyn1-3     1-0 3-1 0-0 2-1 5-1 5-1 3-0 4-0 11-0 
 3 GLKS Michów1-1 3-7     1-2 6-3 7-2 3-1 15-0 6-0 6-3 7-0 
 4 LKS Biskupice (k. Świdnika)0-2 1-4 3-4     2-1 2-1 5-1 3-2 1-0 5-1 3-0* 
 5 Wodnik Uścimów2-2 3-3 1-3 2-1     3-1 1-1 1-0 3-2 5-0 4-0 
 6 Kadet Lisów0-3 0-3 1-5 2-1 3-3     4-1 1-3 3-2 1-1 2-2 
 7 Gigant Przytoczno1-2 0-6 0-18 3-1 5-1 1-2     8-5 3-4 4-2 6-0 
 8 LKS Serniki2-3 1-4 3-5 2-5 6-5 0-5 6-3     4-2 6-3 7-3 
 9 Vir Dorohucza2-3 0-2 0-1 2-2 0-5 7-2 2-0 0-2     4-1 4-1 
 10 GKS Abramów1-3 1-7 1-1 2-2 1-5 1-6 3-9 7-3 3-1     6-1 
 11 Flis Leszkowice0-3* 1-1 1-5 1-3 5-1 1-2 1-6 4-2 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Wodnik Uścimów.
 
Gigant Przytoczno 8-5 LKS Serniki 27 sierpnia, 15:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-4 GLKS Michów 27 sierpnia, 17:00
Flis Leszkowice 1-2 Kadet Lisów 19 listopada, 11:00
GKS Abramów 3-1 Vir Dorohucza 27 sierpnia, 15:00
Perła Rokitno 3-3 Czarni Pliszczyn 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 3 września

Pauza: Czarni Pliszczyn.
 
Vir Dorohucza 2-3 Perła Rokitno 3 września, 15:00
Kadet Lisów 1-1 GKS Abramów 3 września, 15:00
GLKS Michów 7-0 Flis Leszkowice 3 września, 17:00
LKS Serniki 2-5 LKS Biskupice (k. Świdnika) 3 września, 15:00
Wodnik Uścimów 1-1 Gigant Przytoczno 3 września, 15:00

Kolejka 3 - 10 września

Pauza: Gigant Przytoczno.
 
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 Wodnik Uścimów 10 września, 14:00
Flis Leszkowice 4-2 LKS Serniki 10 września, 14:00
GKS Abramów 1-1 GLKS Michów 10 września, 12:00
Perła Rokitno 6-0 Kadet Lisów 10 września, 14:00
Czarni Pliszczyn 3-0 Vir Dorohucza 10 września, 14:00

Kolejka 4 - 17 września

Pauza: Vir Dorohucza.
 
Kadet Lisów 0-3 Czarni Pliszczyn 17 września, 14:00
GLKS Michów 1-1 Perła Rokitno 17 września, 16:00
LKS Serniki 6-3 GKS Abramów 17 września, 14:00
Wodnik Uścimów 4-0 Flis Leszkowice 17 września, 16:00
Gigant Przytoczno 3-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 17 września, 14:00

Kolejka 5 - 24 września

Pauza: LKS Biskupice (k. Świdnika).
 
Flis Leszkowice 1-6 Gigant Przytoczno 24 września, 14:00
GKS Abramów 1-5 Wodnik Uścimów 24 września, 16:00
Perła Rokitno 3-2 LKS Serniki 24 września, 14:00
Czarni Pliszczyn 1-0 GLKS Michów 24 września, 16:00
Vir Dorohucza 7-2 Kadet Lisów 24 września, 14:00

Kolejka 6 - 1 października

Pauza: Kadet Lisów.
 
GLKS Michów 6-0 Vir Dorohucza 1 października, 16:00
LKS Serniki 1-4 Czarni Pliszczyn 1 października, 14:00
Wodnik Uścimów 2-2 Perła Rokitno 1 października, 16:00
Gigant Przytoczno 4-2 GKS Abramów 1 października, 14:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-0 Flis Leszkowice 1 października, 14:00
(wo)

Kolejka 7 - 8 października

Pauza: Flis Leszkowice.
 
GKS Abramów 2-2 LKS Biskupice (k. Świdnika) 8 października, 13:00
Perła Rokitno 5-0 Gigant Przytoczno 8 października, 13:00
Czarni Pliszczyn 0-0 Wodnik Uścimów 8 października, 15:00
Vir Dorohucza 0-2 LKS Serniki 8 października, 13:00
Kadet Lisów 1-5 GLKS Michów 8 października, 15:00

Kolejka 8 - 15 października

Pauza: GLKS Michów.
 
LKS Serniki 0-5 Kadet Lisów 15 października, 13:00
Wodnik Uścimów 3-2 Vir Dorohucza 15 października, 15:00
Gigant Przytoczno 0-6 Czarni Pliszczyn 15 października, 13:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-2 Perła Rokitno 15 października, 13:00
Flis Leszkowice 1-2 GKS Abramów 15 października, 13:00

Kolejka 9 - 22 października

Pauza: GKS Abramów.
 
Perła Rokitno 3-1 Flis Leszkowice 22 października, 12:00
Czarni Pliszczyn 3-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 22 października, 12:00
Vir Dorohucza 2-0 Gigant Przytoczno 22 października, 12:00
Kadet Lisów 3-3 Wodnik Uścimów 22 października, 14:00
GLKS Michów 15-0 LKS Serniki 22 października, 14:00

Kolejka 10 - 29 października

Pauza: LKS Serniki.
 
Wodnik Uścimów 1-3 GLKS Michów 29 października, 14:00
Gigant Przytoczno 1-2 Kadet Lisów 29 października, 12:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-0 Vir Dorohucza 19 listopada, 11:00
Flis Leszkowice 1-1 Czarni Pliszczyn 29 października, 12:00
GKS Abramów 1-3 Perła Rokitno 29 października, 12:00

Kolejka 11 - 5 listopada

Pauza: Perła Rokitno.
 
Czarni Pliszczyn 4-0 GKS Abramów 11 listopada, 11:00
Vir Dorohucza 4-1 Flis Leszkowice 12 listopada, 11:00
Kadet Lisów 2-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 5 listopada, 12:00
GLKS Michów 3-1 Gigant Przytoczno 11 listopada, 11:00
LKS Serniki 6-5 Wodnik Uścimów 11 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Pauza: Wodnik Uścimów.
 
LKS Serniki 6-3 Gigant Przytoczno 15 kwietnia, 14:00
GLKS Michów 1-2 LKS Biskupice (k. Świdnika) 15 kwietnia, 14:00
Kadet Lisów 2-2 Flis Leszkowice 15 kwietnia, 14:00
Vir Dorohucza 4-1 GKS Abramów 15 kwietnia, 14:00
Czarni Pliszczyn 1-3 Perła Rokitno 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 22 kwietnia

Pauza: Czarni Pliszczyn.
 
Perła Rokitno 3-2 Vir Dorohucza 22 kwietnia, 14:00
GKS Abramów 1-6 Kadet Lisów 22 kwietnia, 14:00
Flis Leszkowice 1-5 GLKS Michów 22 kwietnia, 14:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-2 LKS Serniki 22 kwietnia, 14:00
Gigant Przytoczno 5-1 Wodnik Uścimów 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Pauza: Gigant Przytoczno.
 
Wodnik Uścimów 2-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 29 kwietnia, 14:00
LKS Serniki 7-3 Flis Leszkowice 29 kwietnia, 14:00
GLKS Michów 6-3 GKS Abramów 29 kwietnia, 14:00
Kadet Lisów 0-3 Perła Rokitno 29 kwietnia, 14:00
Vir Dorohucza 0-2 Czarni Pliszczyn 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Vir Dorohucza.
 
Czarni Pliszczyn 2-1 Kadet Lisów 3 maja, 14:00
Perła Rokitno 2-0 GLKS Michów 3 maja, 15:00
GKS Abramów 7-3 LKS Serniki 3 maja, 14:00
Flis Leszkowice 5-1 Wodnik Uścimów 3 maja, 14:00
lub 2-3
LKS Biskupice (k. Świdnika) 5-1 Gigant Przytoczno 3 maja, 14:00

Kolejka 16 - 6 maja

Pauza: LKS Biskupice (k. Świdnika).
 
Gigant Przytoczno 6-0 Flis Leszkowice 6 maja, 15:00
Wodnik Uścimów 5-0 GKS Abramów 6 maja, 15:00
LKS Serniki 2-3 Perła Rokitno 6 maja, 15:00
GLKS Michów 3-7 Czarni Pliszczyn 6 maja, 15:00
Kadet Lisów 3-2 Vir Dorohucza 6 maja, 15:00

Kolejka 17 - 13 maja

Pauza: Kadet Lisów.
 
Vir Dorohucza 0-1 GLKS Michów 13 maja, 15:00
Czarni Pliszczyn 5-1 LKS Serniki 13 maja, 15:00
Perła Rokitno 3-1 Wodnik Uścimów 13 maja, 15:00
GKS Abramów 3-9 Gigant Przytoczno 13 maja, 15:00
Flis Leszkowice 1-3 LKS Biskupice (k. Świdnika) 13 maja, 15:00

Kolejka 18 - 20 maja

Pauza: Flis Leszkowice.
 
LKS Biskupice (k. Świdnika) 5-1 GKS Abramów 20 maja, 15:00
Gigant Przytoczno 1-2 Perła Rokitno 20 maja, 15:00
Wodnik Uścimów 3-3 Czarni Pliszczyn 20 maja, 15:00
LKS Serniki 4-2 Vir Dorohucza 20 maja, 15:00
GLKS Michów 7-2 Kadet Lisów 20 maja, 15:00

Kolejka 19 - 27 maja

Pauza: GLKS Michów.
 
Kadet Lisów 1-3 LKS Serniki 27 maja, 15:00
Vir Dorohucza 0-5 Wodnik Uścimów 27 maja, 15:00
Czarni Pliszczyn 5-1 Gigant Przytoczno 27 maja, 15:00
Perła Rokitno 4-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 27 maja, 15:00
GKS Abramów 6-1 Flis Leszkowice 27 maja, 15:00

Kolejka 20 - 3 czerwca

Pauza: GKS Abramów.
 
Flis Leszkowice 0-3 Perła Rokitno 3 czerwca, 15:00
(wo)
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-4 Czarni Pliszczyn 3 czerwca, 15:00
Gigant Przytoczno 3-4 Vir Dorohucza 3 czerwca, 15:00
Wodnik Uścimów 3-1 Kadet Lisów 3 czerwca, 15:00
lub 3-0
LKS Serniki 3-5 GLKS Michów 3 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 10 czerwca

Pauza: LKS Serniki.
 
GLKS Michów 6-3 Wodnik Uścimów 10 czerwca, 16:00
Kadet Lisów 4-1 Gigant Przytoczno 10 czerwca, 16:00
Vir Dorohucza 2-2 LKS Biskupice (k. Świdnika) 10 czerwca, 16:00
Czarni Pliszczyn 11-0 Flis Leszkowice 10 czerwca, 16:00
Perła Rokitno 12-4 GKS Abramów 10 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Pauza: Perła Rokitno.
 
GKS Abramów 1-7 Czarni Pliszczyn 17 czerwca, 16:00
Flis Leszkowice 0-2 Vir Dorohucza 17 czerwca, 16:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 Kadet Lisów 17 czerwca, 16:00
Gigant Przytoczno 0-18 GLKS Michów 17 czerwca, 16:00
w Michowie, Gigant gospodarzem
Wodnik Uścimów 1-0 LKS Serniki 17 czerwca, 16:00

Klasa A 2006/2007 (Lublin I)
Klasa A 2006/2007 (Lublin II)
Klasa A 2006/2007 (Lublin III)
Klasa A 2006/2007 (Lublin IV)

Klasa B 2006/2007 (Lublin I)
Klasa B 2006/2007 (Lublin II)

Klasa C 2006/2007 (Lublin I)
Klasa C 2006/2007 (Lublin II)
Klasa C 2006/2007 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas