[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2006/2007, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Viking Leśniczówka (Poniatowa) 14 38 12 2 0 77-19 7 0 0 34-5 5 2 0 43-14
2.  Powiślak Zakrzów 14 32 10 2 2 50-22 5 2 0 32-8 5 0 2 18-14
3.  Iskra Boby 14 31 10 1 3 69-30 5 1 1 43-19 5 0 2 26-11
4.  LKS Kowalin 14 20 6 2 6 56-43 3 1 3 34-20 3 1 3 22-23
5.  Makpol Opole Lubelskie 14 14 4 2 8 26-46 4 0 3 14-16 0 2 5 12-30
6.  Orzeł Komaszyce 14 13 4 1 9 34-62 3 1 3 17-24 1 0 6 17-38
7.  Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 14 11 3 2 9 28-55 2 1 4 14-28 1 1 5 14-27
8.  UFO Emilcin 14 3 1 0 13 14-77 1 0 6 10-36 0 0 7 4-41

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Viking Leśniczówka (Poniatowa)    5-0 5-1 8-1 6-0 6-3 1-0 3-0 
 2 Powiślak Zakrzów2-2     1-0 2-2 6-0 7-2 10-1 4-1 
 3 Iskra Boby6-6 3-2     4-5 5-3 6-2 7-1 12-0 
 4 LKS Kowalin3-6 2-3 1-2     4-3 9-2 3-3 12-1 
 5 Makpol Opole Lubelskie0-5 0-3 0-4 4-2     4-1 3-1 3-0* 
 6 Orzeł Komaszyce2-6 2-4 2-10 3-1 2-2     3-0 3-1 
 7 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)1-9 1-3 0-4 1-8 3-3 4-0     4-1 
 8 UFO Emilcin0-9 1-3 2-5 1-3 4-1 2-7 0-8     

Kolejka 1 - 2-3 września

Makpol Opole Lubelskie 4-1 Orzeł Komaszyce
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 1-9 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Powiślak Zakrzów 1-0 Iskra Boby
UFO Emilcin 1-3 LKS Kowalin 29 października

Kolejka 2 - 9-10 września

UFO Emilcin 2-7 Orzeł Komaszyce
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-0 Powiślak Zakrzów
Iskra Boby 7-1 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
LKS Kowalin 4-3 Makpol Opole Lubelskie 11 listopada

Kolejka 3 - 16-17 września

Powiślak Zakrzów 4-1 UFO Emilcin
Orzeł Komaszyce 2-6 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 3-3 Makpol Opole Lubelskie
LKS Kowalin 1-2 Iskra Boby

Kolejka 4 - 30 września-1 października

Makpol Opole Lubelskie 0-5 Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 4-0 Orzeł Komaszyce
UFO Emilcin 2-5 Iskra Boby
LKS Kowalin 2-3 Powiślak Zakrzów

Kolejka 5 - 7-8 października

Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 4-1 UFO Emilcin
Powiślak Zakrzów 6-0 Makpol Opole Lubelskie
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-1 Iskra Boby
Orzeł Komaszyce 3-1 LKS Kowalin

Kolejka 6 - 14-15 października

Orzeł Komaszyce 2-4 Powiślak Zakrzów
Makpol Opole Lubelskie 0-4 Iskra Boby
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-0 UFO Emilcin
LKS Kowalin 3-3 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)

Kolejka 7 - 22 października

Powiślak Zakrzów 10-1 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie)
UFO Emilcin 4-1 Makpol Opole Lubelskie
Iskra Boby 6-2 Orzeł Komaszyce
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 8-1 LKS Kowalin 24 września

Kolejka 8 - 15 kwietnia

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-0 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 15 kwietnia, 14:00
Iskra Boby 3-2 Powiślak Zakrzów 3 czerwca, 14:00
mecz przełożony
Orzeł Komaszyce 2-2 Makpol Opole Lubelskie 15 kwietnia, 14:00
LKS Kowalin 12-1 UFO Emilcin 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 9 - 22 kwietnia

Orzeł Komaszyce 3-1 UFO Emilcin 22 kwietnia, 14:00
Powiślak Zakrzów 2-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 22 kwietnia, 14:00
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 0-4 Iskra Boby 22 kwietnia, 14:00
Makpol Opole Lubelskie 4-2 LKS Kowalin 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 10 - 29 kwietnia

UFO Emilcin 1-3 Powiślak Zakrzów 29 kwietnia, 14:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 6-3 Orzeł Komaszyce 29 kwietnia, 14:00
Makpol Opole Lubelskie 3-1 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 29 kwietnia, 14:00
Iskra Boby 4-5 LKS Kowalin 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 6 maja

Orzeł Komaszyce 2-10 Iskra Boby 6 maja, 14:00
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 1-3 Powiślak Zakrzów 6 maja, 14:00
Makpol Opole Lubelskie 3-0 UFO Emilcin 6 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali na mecz
LKS Kowalin 3-6 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 6 maja, 14:00

Kolejka 12 - 13 maja

Iskra Boby 12-0 UFO Emilcin 13 maja, 14:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 6-0 Makpol Opole Lubelskie 13 maja, 14:00
Orzeł Komaszyce 3-0 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 13 maja, 14:00
Powiślak Zakrzów 2-2 LKS Kowalin 13 maja, 14:00

Kolejka 13 - 20 maja

UFO Emilcin 0-8 Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 20 maja, 14:00
Makpol Opole Lubelskie 0-3 Powiślak Zakrzów 20 maja, 14:00
Iskra Boby 6-6 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 20 maja, 14:00
LKS Kowalin 9-2 Orzeł Komaszyce 20 maja, 14:00

Kolejka 14 - 27 maja

Iskra Boby 5-3 Makpol Opole Lubelskie 10 czerwca
mecz przełożony
UFO Emilcin 0-9 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3 czerwca, 14:00
mecz przełożony
Powiślak Zakrzów 7-2 Orzeł Komaszyce 10 czerwca
mecz przełożony
Sokół Janiszkowice (Opole Lubelskie) 1-8 LKS Kowalin 27 maja, 14:00

Klasa B 2006/2007 (Lublin I)
Klasa B 2006/2007 (Lublin II)
Klasa B 2006/2007 (Lublin III)

Klasa C 2006/2007 (Lublin I)
Klasa C 2006/2007 (Lublin II)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas