[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2006/2007, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GSKS Ułęż 20 52 17 1 2 82-22 9 1 0 30-8 8 0 2 52-14
2.  KS Nasutów 20 39 12 3 5 71-34 5 1 4 39-20 7 2 1 32-14
3.  KS Witowice 20 35 10 5 5 33-22 5 2 3 14-11 5 3 2 19-11
4.  KS Wola Czołnowska 20 22 6 4 10 34-37 4 2 4 22-17 2 2 6 12-20
5.  Legion Tomaszowice 20 16 4 4 12 31-60 2 3 5 18-35 2 1 7 13-25
6.  GUKS Firlej 10 7 2 1 7 10-22 2 0 3 7-9 0 1 4 3-13
7.  Sokół Lubartów 10 0 0 0 10 1-65 0 0 5 1-31 0 0 5 0-34
Od rundy wiosennej zamiast wycofanego GUKS Firlej występuje Sokół Lubartów.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 GSKS Ułęż    2-1 
4-4 
2-1 
2-0 
2-0 
3-0* 
4-0 
3-2 
5-0 3-0* 
 2 KS Nasutów1-6 
3-5 
    1-1 
1-2 
3-2 
1-2 
2-0 
3-1 
2-1 22-0 
 3 KS Witowice2-0 
1-4 
0-3 
0-2 
    2-0 
1-1 
3-0 
1-1 
1-0 3-0* 
 4 KS Wola Czołnowska1-4 
4-2 
2-3 
2-3 
2-2 
1-1 
    1-2 
3-0* 
3-0 3-0 
 5 Legion Tomaszowice1-5 
1-8 
2-7 
1-1 
1-5 
1-3 
4-2 
2-2 
    2-2 3-0* 
 6 GUKS Firlej0-3 1-5 0-1 2-0 4-0     
 7 Sokół Lubartów0-15 0-3* 0-3* 0-3* 1-7     

Kolejka 1 - 27 sierpnia

Pauza: Sokół Lubartów.
 
KS Wola Czołnowska 3-0 GUKS Firlej
KS Witowice 3-0 Legion Tomaszowice
KS Nasutów 1-6 GSKS Ułęż

Kolejka 2 - 3 września

Pauza: Sokół Lubartów.
 
GUKS Firlej 0-3 GSKS Ułęż
Legion Tomaszowice 2-7 KS Nasutów
KS Wola Czołnowska 2-2 KS Witowice

Kolejka 3 - 10 września

Pauza: Sokół Lubartów.
 
KS Witowice 1-0 GUKS Firlej
KS Nasutów 3-2 KS Wola Czołnowska
GSKS Ułęż 4-0 Legion Tomaszowice

Kolejka 4 - 17 września

Pauza: Sokół Lubartów.
 
GUKS Firlej 4-0 Legion Tomaszowice
KS Wola Czołnowska 1-4 GSKS Ułęż
KS Witowice 0-3 KS Nasutów

Kolejka 5 - 24 września

Pauza: Sokół Lubartów.
 
KS Nasutów 2-1 GUKS Firlej
GSKS Ułęż 2-1 KS Witowice
Legion Tomaszowice 4-2 KS Wola Czołnowska

Kolejka 6 - 1 października

Pauza: Sokół Lubartów.
 
GUKS Firlej 2-0 KS Wola Czołnowska
Legion Tomaszowice 1-5 KS Witowice 3 maja
GSKS Ułęż 2-1 KS Nasutów

Kolejka 7 - 8 października

Pauza: Sokół Lubartów.
 
GSKS Ułęż 5-0 GUKS Firlej
KS Nasutów 2-0 Legion Tomaszowice
KS Witowice 2-0 KS Wola Czołnowska

Kolejka 8 - 15 października

Pauza: Sokół Lubartów.
 
GUKS Firlej 0-1 KS Witowice
KS Wola Czołnowska 2-3 KS Nasutów
Legion Tomaszowice 1-5 GSKS Ułęż

Kolejka 9 - 22 października

Pauza: Sokół Lubartów.
 
Legion Tomaszowice 2-2 GUKS Firlej
GSKS Ułęż 2-0 KS Wola Czołnowska
KS Nasutów 1-1 KS Witowice

Kolejka 10 - 29 października

Pauza: Sokół Lubartów.
 
GUKS Firlej 1-5 KS Nasutów
KS Witowice 2-0 GSKS Ułęż
KS Wola Czołnowska 1-2 Legion Tomaszowice

Kolejka 11 - 22 kwietnia

Pauza: GUKS Firlej.
 
KS Wola Czołnowska 3-0 Sokół Lubartów 22 kwietnia, 14:00
KS Witowice 1-1 Legion Tomaszowice 22 kwietnia, 14:00
KS Nasutów 3-5 GSKS Ułęż 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 29 kwietnia

Pauza: GUKS Firlej.
 
Legion Tomaszowice 1-1 KS Nasutów 29 kwietnia, 14:00
Sokół Lubartów 0-15 GSKS Ułęż 29 kwietnia, 14:00
KS Wola Czołnowska 1-1 KS Witowice 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 6 maja

Pauza: GUKS Firlej.
 
KS Witowice 3-0 Sokół Lubartów 6 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali na mecz
KS Nasutów 1-2 KS Wola Czołnowska 6 maja, 14:00
GSKS Ułęż 3-2 Legion Tomaszowice 6 maja, 14:00

Kolejka 14 - 13 maja

Pauza: GUKS Firlej.
 
Sokół Lubartów 1-7 Legion Tomaszowice 13 maja, 14:00
KS Wola Czołnowska 4-2 GSKS Ułęż 13 maja, 14:00
KS Witowice 0-2 KS Nasutów 13 maja, 14:00

Kolejka 15 - 20 maja

Pauza: GUKS Firlej.
 
KS Nasutów 22-0 Sokół Lubartów 20 maja, 14:00
GSKS Ułęż 2-0 KS Witowice 20 maja, 14:00
Legion Tomaszowice 2-2 KS Wola Czołnowska 20 maja, 14:00

Kolejka 16 - 27 maja

Pauza: GUKS Firlej.
 
Legion Tomaszowice 1-3 KS Witowice 27 maja, 14:00
Sokół Lubartów 0-3 KS Wola Czołnowska 27 maja, 14:00
(wo)
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-2
GSKS Ułęż 4-4 KS Nasutów 27 maja, 14:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

Pauza: GUKS Firlej.
 
GSKS Ułęż 3-0 Sokół Lubartów 3 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
KS Nasutów 3-1 Legion Tomaszowice 3 czerwca, 14:00
KS Witowice 1-1 KS Wola Czołnowska 6 czerwca, 17:00
mecz przełożony

Kolejka 18 - 10 czerwca

Pauza: GUKS Firlej.
 
Sokół Lubartów 0-3 KS Witowice 10 czerwca, 14:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
KS Wola Czołnowska 2-3 KS Nasutów 10 czerwca, 14:00
Legion Tomaszowice 1-8 GSKS Ułęż 10 czerwca, 14:00

Kolejka 19 - 17 czerwca

Pauza: GUKS Firlej.
 
Legion Tomaszowice 3-0 Sokół Lubartów 17 czerwca, 14:00
(wo)
GSKS Ułęż 3-0 KS Wola Czołnowska 17 czerwca, 14:00
(wo)
KS Nasutów 1-2 KS Witowice 17 czerwca, 14:00

Kolejka 20 - 24 czerwca

Pauza: GUKS Firlej.
 
Sokół Lubartów 0-3 KS Nasutów 24 czerwca, 14:00
(wo)
KS Witowice 1-4 GSKS Ułęż 24 czerwca, 14:00
KS Wola Czołnowska 3-0 Legion Tomaszowice 24 czerwca, 14:00
(wo)

Klasa B 2006/2007 (Lublin I)
Klasa B 2006/2007 (Lublin II)
Klasa B 2006/2007 (Lublin III)

Klasa C 2006/2007 (Lublin II)
Klasa C 2006/2007 (Lublin III)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas