[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2006/2007, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Zemborzyce (Lublin) 20 44 13 5 2 73-40 7 3 0 37-16 6 2 2 36-24 4 7 2 1 1 15-13
2.  Perła Rudnik 20 44 13 5 2 78-33 6 4 0 40-12 7 1 2 38-21 4 4 1 1 2 13-15
3.  LZS Turka 19 29 8 5 6 54-43 4 2 3 28-19 4 3 3 26-24
4.  ULKS Dzierzkowice 20 28 8 4 8 49-53 5 2 3 26-21 3 2 5 23-32
5.  Ruch Popkowice 19 11 3 2 14 28-53 2 0 8 18-30 1 2 6 10-23
6.  Concordia Matczyn 20 10 3 1 16 33-93 2 0 8 20-48 1 1 8 13-45

 1  2  3  4  5  6 
 1 KS Zemborzyce (Lublin)    3-1 
5-3 
4-3 
1-1 
4-4 
5-1 
2-0 
5-0 
2-2 
6-1 
 2 Perła Rudnik3-3 
6-4 
    5-0 
2-2 
2-0 
5-0 
1-1 
1-1 
6-1 
9-0 
 3 LZS Turka2-2 
2-4 
1-2 
1-3 
    4-3 
2-2 
5-1 
8-2 
3-0 
 4 ULKS Dzierzkowice0-3 
5-2 
5-5 
3-4 
1-1 
3-1 
    3-1 
2-1 
2-3 
2-0 
 5 Ruch Popkowice1-2 
2-3 
1-5 
1-3 
1-4 
2-3 
1-3 
2-3 
    5-3 
2-1 
 6 Concordia Matczyn2-11 
1-2 
1-3 
0-9 
3-7 
2-4 
0-2 
7-5 
3-0 
1-5 
    

Kolejka 1 - 27 sierpnia

KS Zemborzyce (Lublin) 2-2 Concordia Matczyn
Perła Rudnik 5-0 LZS Turka
ULKS Dzierzkowice 3-1 Ruch Popkowice

Kolejka 2 - 3 września

Concordia Matczyn 3-0 Ruch Popkowice
LZS Turka 4-3 ULKS Dzierzkowice
KS Zemborzyce (Lublin) 3-1 Perła Rudnik

Kolejka 3 - 10 września

Perła Rudnik 6-1 Concordia Matczyn
ULKS Dzierzkowice 0-3 KS Zemborzyce (Lublin)
Ruch Popkowice 1-4 LZS Turka

Kolejka 4 - 17 września

Concordia Matczyn 3-7 LZS Turka
KS Zemborzyce (Lublin) 2-0 Ruch Popkowice
Perła Rudnik 2-0 ULKS Dzierzkowice

Kolejka 5 - 24 września

ULKS Dzierzkowice 2-3 Concordia Matczyn
Ruch Popkowice 1-5 Perła Rudnik
LZS Turka 2-2 KS Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 6 - 1 października

Concordia Matczyn 2-11 KS Zemborzyce (Lublin)
LZS Turka 1-2 Perła Rudnik
Ruch Popkowice 1-3 ULKS Dzierzkowice

Kolejka 7 - 8 października

Ruch Popkowice 5-3 Concordia Matczyn
mecz rozegrany w rundzie wiosennej
ULKS Dzierzkowice 1-1 LZS Turka
Perła Rudnik 3-3 KS Zemborzyce (Lublin)
mecz rozegrany w rundzie wiosennej

Kolejka 8 - 15 października

Concordia Matczyn 1-3 Perła Rudnik
KS Zemborzyce (Lublin) 4-4 ULKS Dzierzkowice
LZS Turka 5-1 Ruch Popkowice

Kolejka 9 - 22 października

LZS Turka 8-2 Concordia Matczyn
Ruch Popkowice 1-2 KS Zemborzyce (Lublin)
w Zemborzycach
ULKS Dzierzkowice 5-5 Perła Rudnik

Kolejka 10 - 29 października

Concordia Matczyn 0-2 ULKS Dzierzkowice
Perła Rudnik 1-1 Ruch Popkowice
KS Zemborzyce (Lublin) 4-3 LZS Turka 3 maja
mecz powtórzony z rundy jesiennej, pierwotnie przerwany w 57. minucie przy stanie 1-1, trener gości nakazał swoim zawodnikom opuścić boisko

Kolejka 11 - 22 kwietnia

Perła Rudnik 2-2 LZS Turka 22 kwietnia, 11:00
ULKS Dzierzkowice 2-1 Ruch Popkowice 22 kwietnia, 11:00
KS Zemborzyce (Lublin) 6-1 Concordia Matczyn 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 29 kwietnia

Concordia Matczyn 1-5 Ruch Popkowice 29 kwietnia, 11:00
LZS Turka 2-2 ULKS Dzierzkowice 29 kwietnia, 11:00
KS Zemborzyce (Lublin) 5-3 Perła Rudnik 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 6 maja

Perła Rudnik 9-0 Concordia Matczyn 6 maja, 11:00
Ruch Popkowice 2-3 LZS Turka 6 maja, 11:00
ULKS Dzierzkowice 5-2 KS Zemborzyce (Lublin) 6 maja, 11:00

Kolejka 14 - 13 maja

Concordia Matczyn 2-4 LZS Turka 13 maja, 11:00
Perła Rudnik 5-0 ULKS Dzierzkowice 13 maja, 11:00
Ruch Popkowice 2-3 KS Zemborzyce (Lublin) 13 maja, 11:00

Kolejka 15 - 20 maja

ULKS Dzierzkowice 2-0 Concordia Matczyn 20 maja, 11:00
Ruch Popkowice 1-3 Perła Rudnik 20 maja, 11:00
LZS Turka 2-4 KS Zemborzyce (Lublin) 20 maja, 11:00

Kolejka 16 - 27 maja

LZS Turka 1-3 Perła Rudnik 27 maja, 11:00
Ruch Popkowice 2-3 ULKS Dzierzkowice 27 maja, 11:00
Concordia Matczyn 1-2 KS Zemborzyce (Lublin) 27 maja, 11:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

Ruch Popkowice 2-1 Concordia Matczyn 3 czerwca, 11:00
ULKS Dzierzkowice 3-1 LZS Turka 3 czerwca, 11:00
Perła Rudnik 6-4 KS Zemborzyce (Lublin) 3 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 10 czerwca

Concordia Matczyn 0-9 Perła Rudnik 10 czerwca, 11:00
KS Zemborzyce (Lublin) 5-1 ULKS Dzierzkowice 10 czerwca, 11:00
LZS Turka - Ruch Popkowice 1 lipca, 11:00
mecz przełożony

Kolejka 19 - 17 czerwca

LZS Turka 3-0 Concordia Matczyn 17 czerwca, 11:00
ULKS Dzierzkowice 3-4 Perła Rudnik 17 czerwca, 11:00
KS Zemborzyce (Lublin) 5-0 Ruch Popkowice 17 czerwca, 11:00

Kolejka 20 - 24 czerwca

KS Zemborzyce (Lublin) 1-1 LZS Turka 24 czerwca, 11:00
Concordia Matczyn 7-5 ULKS Dzierzkowice 24 czerwca, 11:00
Perła Rudnik 1-1 Ruch Popkowice 24 czerwca, 11:00

Klasa B 2006/2007 (Lublin I)
Klasa B 2006/2007 (Lublin II)
Klasa B 2006/2007 (Lublin III)

Klasa C 2006/2007 (Lublin I)
Klasa C 2006/2007 (Lublin III)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas