[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spartakus Szarowola 30 85 28 1 1 120-13 15 0 0 65-6 13 1 1 55-7
2.  Hetman II Zamość 30 57 17 6 7 77-36 12 2 1 50-12 5 4 6 27-24
3.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 54 16 6 8 75-47 11 2 2 49-18 5 4 6 26-29
4.  Ostoja Skierbieszów 30 49 15 4 11 54-51 8 2 5 37-27 7 2 6 17-24
5.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 48 15 3 12 56-41 8 1 6 33-21 7 2 6 23-20
6.  Omega Stary Zamość 30 46 13 7 10 50-44 8 4 3 31-20 5 3 7 19-24 2 3 1 0 1 2-2
7.  Huczwa Tyszowce 30 46 15 1 14 50-68 8 1 6 30-25 7 0 8 20-43 2 3 1 0 1 2-2
8.  Korona Łaszczów 30 44 12 8 10 51-55 7 4 4 26-19 5 4 6 25-36
9.  Olimpiakos Tarnogród 30 43 13 4 13 55-59 8 4 3 33-18 5 0 10 22-41
10.  Unia Hrubieszów 30 39 12 3 15 60-75 7 3 5 34-31 5 0 10 26-44
11.  Kryształ Werbkowice 30 32 8 8 14 48-69 4 4 7 24-36 4 4 7 24-33 2 2 0 2 0 5-5
12.  Płomień Spartan Nieledew 30 32 9 5 16 41-71 6 3 6 22-24 3 2 10 19-47 2 2 0 2 0 5-5
13.  Cosmos Józefów 30 31 9 4 17 40-69 6 3 6 20-23 3 1 11 20-46
14.  Szumy Susiec 30 28 7 7 16 29-55 3 2 10 15-27 4 5 6 14-28 2 6 2 0 0 6-1
15.  Echo Zawada 30 28 8 4 18 40-51 5 1 9 21-24 3 3 9 19-27 2 0 0 0 2 1-6
16.  Grom Różaniec 30 21 6 3 21 47-89 5 1 9 33-39 1 2 12 14-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Spartakus Szarowola    2-0 5-0 3-0 1-0 3-0 4-0 11-1 4-2 10-0 2-0 5-0 6-2 3-0 3-1 3-0* 
 2 Hetman II Zamość0-0     0-1 4-0 3-1 2-1 8-1 2-1 2-1 3-0 6-0 3-0 3-3 4-0 3-2 7-1 
 3 Roztocze Szczebrzeszyn0-4 3-1     0-0 3-1 1-0 4-0 5-0 3-0 4-1 3-2 7-1 7-0 1-1 4-2 4-5 
 4 Ostoja Skierbieszów0-5 3-1 1-0     1-2 3-0 2-4 2-2 2-5 4-0 1-1 4-1 6-0 1-2 3-1 4-3 
 5 Victoria Łukowa/Chmielek1-2 1-3 2-4 1-3     1-1 4-1 2-1 0-1 2-0 0-1 3-0 5-2 4-0 2-1 5-1 
 6 Omega Stary Zamość1-0 4-2 2-1 0-1 2-2     0-1 4-4 4-2 2-3 4-0 3-2 2-0 0-0 1-1 2-1 
 7 Huczwa Tyszowce0-1 1-2 3-1 2-1 2-5 1-2     0-3 6-0 4-2 3-2 3-2 1-0 0-0 1-3 3-1 
 8 Korona Łaszczów0-5* 0-2 3-3 0-1 0-0 0-1 6-1     3-0 4-2 1-1 3-2 2-1 0-0 1-0 3-0* 
 9 Olimpiakos Tarnogród1-3 2-1 1-1 1-1 1-0 1-1 1-3 2-2     1-2 4-2 8-1 1-0 5-0 3-1 1-0 
 10 Unia Hrubieszów0-4 1-7 1-4 1-2 2-1 2-1 4-1 2-2 3-0     2-3 2-2 5-2 4-1 0-0 5-1 
 11 Kryształ Werbkowice1-7 1-3 3-3 3-0 2-3 2-2 2-1 2-1 1-3 1-5     1-1 3-1 1-2 0-3 1-1 
 12 Płomień Spartan Nieledew0-5 0-0 1-1 0-1 0-1 0-2 0-3* 2-1 4-0 2-1 4-4     3-2 1-3 1-0 4-0* 
 13 Cosmos Józefów1-2 1-1 1-0 2-1 1-0 1-0 0-2 0-1 4-3 1-5 1-2 2-4     1-1 1-1 3-0* 
 14 Szumy Susiec0-5 2-1 1-3 5-2 0-2 0-2 0-1 2-3 0-2 1-3 1-1 0-1 0-1     3-0 0-0 
 15 Echo Zawada1-4 1-1 0-2 1-2 1-2 5-1 0-1 0-2 3-0* 2-1 1-0 0-2 0-3* 1-3     5-0 
 16 Grom Różaniec1-8 2-2 5-2 1-2 1-3 2-5 8-0 0-1 2-3 3-1 0-5* 3-0* 2-3 2-1 1-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Cosmos Józefów 1-0 Omega Stary Zamość 13 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Ostoja Skierbieszów 12 sierpnia, 14:00
Huczwa Tyszowce 3-2 Płomień Spartan Nieledew 13 sierpnia, 17:00
Szumy Susiec 0-2 Olimpiakos Tarnogród 13 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 1-3 Echo Zawada 13 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-4 Roztocze Szczebrzeszyn 13 sierpnia, 17:00
Spartakus Szarowola 2-0 Hetman II Zamość 12 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 4-2 Unia Hrubieszów 12 sierpnia, 12:00
w Wożuczynie

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Omega Stary Zamość 2-3 Unia Hrubieszów 15 sierpnia, 17:00
Hetman II Zamość 2-1 Korona Łaszczów 15 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-4 Spartakus Szarowola 15 sierpnia, 17:00
Echo Zawada 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 15 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Grom Różaniec 15 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-3 Szumy Susiec 15 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-4 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 1-2 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Kryształ Werbkowice 2-2 Omega Stary Zamość 19 sierpnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 1-0 Cosmos Józefów 20 sierpnia, 17:00
Szumy Susiec 5-2 Ostoja Skierbieszów 20 sierpnia, 16:00
Grom Różaniec 3-0 Płomień Spartan Nieledew
(wo)
mecz nie odbył się
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Olimpiakos Tarnogród 20 sierpnia, 17:00
Spartakus Szarowola 3-1 Echo Zawada 19 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 3-3 Roztocze Szczebrzeszyn 20 sierpnia, 17:00
w Wożuczynie
Unia Hrubieszów 1-7 Hetman II Zamość 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Omega Stary Zamość 4-2 Hetman II Zamość 27 sierpnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Unia Hrubieszów 26 sierpnia, 17:00
Echo Zawada 0-2 Korona Łaszczów 26 listopada, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 1-3 Spartakus Szarowola 27 sierpnia, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek 27 sierpnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 4-3 Grom Różaniec 27 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 1-1 Szumy Susiec 27 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Huczwa Tyszowce 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Huczwa Tyszowce 1-2 Omega Stary Zamość 3 września, 16:00
Szumy Susiec 1-1 Kryształ Werbkowice 3 września, 13:00
Grom Różaniec 2-3 Cosmos Józefów 3 września, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Ostoja Skierbieszów 3 września, 17:00
Spartakus Szarowola 5-0 Płomień Spartan Nieledew 2 września, 17:00
Korona Łaszczów 3-0 Olimpiakos Tarnogród 2 września, 15:00
Unia Hrubieszów 0-0 Echo Zawada 3 września, 16:00
Hetman II Zamość 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Omega Stary Zamość 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 9 września, 16:00
Echo Zawada 1-1 Hetman II Zamość 10 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Unia Hrubieszów 10 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Korona Łaszczów 10 września, 15:00
Ostoja Skierbieszów 0-5 Spartakus Szarowola 10 września, 16:00
Cosmos Józefów 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 10 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Grom Różaniec 10 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 0-0 Szumy Susiec 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Szumy Susiec 0-2 Omega Stary Zamość 17 września, 16:00
Grom Różaniec 8-0 Huczwa Tyszowce 17 września, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Kryształ Werbkowice 17 września, 16:00
Spartakus Szarowola 6-2 Cosmos Józefów 16 września, 16:00
Korona Łaszczów 0-1 Ostoja Skierbieszów 16 września, 15:00
Unia Hrubieszów 2-2 Płomień Spartan Nieledew 17 września, 16:00
Hetman II Zamość 2-1 Olimpiakos Tarnogród 17 września, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-2 Echo Zawada 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Omega Stary Zamość 1-1 Echo Zawada 23 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 24 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 0-0 Hetman II Zamość 24 września, 15:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Unia Hrubieszów 23 września, 16:00
Cosmos Józefów 0-1 Korona Łaszczów 24 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-7 Spartakus Szarowola 24 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-5 Victoria Łukowa/Chmielek 24 września, 16:00
Szumy Susiec 0-0 Grom Różaniec 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Grom Różaniec 2-5 Omega Stary Zamość 1 października, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Szumy Susiec 1 października, 16:00
Spartakus Szarowola 4-0 Huczwa Tyszowce 30 września, 15:00
Korona Łaszczów 1-1 Kryształ Werbkowice 30 września, 15:00
Unia Hrubieszów 5-2 Cosmos Józefów 1 października, 16:00
Hetman II Zamość 4-0 Ostoja Skierbieszów 1 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 7-1 Płomień Spartan Nieledew 30 września, 15:00
Echo Zawada 3-0 Olimpiakos Tarnogród 30 września, 14:00
(wo)
mecz nie odbył się, goście nie stawili się

Kolejka 10 - 7-8 października

Omega Stary Zamość 4-2 Olimpiakos Tarnogród 26 listopada, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 1-0 Echo Zawada 8 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 8 października, 15:00
Cosmos Józefów 1-1 Hetman II Zamość 8 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-5 Unia Hrubieszów 8 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 0-3 Korona Łaszczów 7 października, 14:00
Szumy Susiec 0-5 Spartakus Szarowola 8 października, 15:00
Grom Różaniec 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Omega Stary Zamość 15 października, 15:00
Spartakus Szarowola 3-0 Grom Różaniec 14 października, 14:00
(wo)
Korona Łaszczów 0-0 Szumy Susiec 14 października, 15:00
Unia Hrubieszów 4-1 Huczwa Tyszowce 15 października, 15:00
Hetman II Zamość 6-0 Kryształ Werbkowice 15 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 7-0 Cosmos Józefów 14 października, 14:00
Echo Zawada 1-2 Ostoja Skierbieszów 15 października, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 8-1 Płomień Spartan Nieledew 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Omega Stary Zamość 3-2 Płomień Spartan Nieledew 21 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 2-5 Olimpiakos Tarnogród 22 października, 14:00
Cosmos Józefów 1-1 Echo Zawada 22 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 3-3 Roztocze Szczebrzeszyn 21 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Hetman II Zamość 21 października, 14:00
Szumy Susiec 1-3 Unia Hrubieszów 22 października, 12:00
Grom Różaniec 0-1 Korona Łaszczów 22 października, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Spartakus Szarowola 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Spartakus Szarowola 3-0 Omega Stary Zamość 28 października, 14:00
Korona Łaszczów 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 28 października, 15:00
Unia Hrubieszów 5-1 Grom Różaniec 29 października, 14:00
Hetman II Zamość 4-0 Szumy Susiec 29 października, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-0 Huczwa Tyszowce 28 października, 14:00
Echo Zawada 1-0 Kryształ Werbkowice 29 października, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Cosmos Józefów 29 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 0-1 Ostoja Skierbieszów 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Omega Stary Zamość 0-1 Ostoja Skierbieszów 19 listopada, 13:00
Cosmos Józefów 2-4 Płomień Spartan Nieledew 19 listopada, 13:00
Kryształ Werbkowice 1-3 Olimpiakos Tarnogród 19 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 1-3 Echo Zawada 19 listopada, 12:00
Szumy Susiec 1-3 Roztocze Szczebrzeszyn 19 listopada, 13:00
Grom Różaniec 2-2 Hetman II Zamość 19 listopada, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Unia Hrubieszów 19 listopada, 13:00
Spartakus Szarowola 11-1 Korona Łaszczów 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Korona Łaszczów 0-1 Omega Stary Zamość 11 listopada, 14:00
Unia Hrubieszów 0-4 Spartakus Szarowola 12 listopada, 13:00
Hetman II Zamość 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 11 listopada, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-5 Grom Różaniec 11 listopada, 14:00
Echo Zawada 1-3 Szumy Susiec 12 listopada, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 1-3 Huczwa Tyszowce 12 listopada, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 4-4 Kryształ Werbkowice 11 listopada, 13:00
Ostoja Skierbieszów 6-0 Cosmos Józefów 12 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Omega Stary Zamość 2-0 Cosmos Józefów 25 marca, 13:00
Ostoja Skierbieszów 1-1 Kryształ Werbkowice 25 marca, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 0-3 Huczwa Tyszowce 11 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Olimpiakos Tarnogród 5-0 Szumy Susiec 25 marca, 15:00
Echo Zawada 5-0 Grom Różaniec 25 marca, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 24 marca, 15:00
Hetman II Zamość 0-0 Spartakus Szarowola 24 marca, 14:00
Unia Hrubieszów 2-2 Korona Łaszczów 25 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Unia Hrubieszów 2-1 Omega Stary Zamość 1 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 0-2 Hetman II Zamość 1 kwietnia, 14:00
Spartakus Szarowola 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn 31 marca, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Echo Zawada 1 kwietnia, 15:00
Grom Różaniec 2-3 Olimpiakos Tarnogród 1 kwietnia, 15:00
Szumy Susiec 0-1 Płomień Spartan Nieledew 1 kwietnia, 13:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Ostoja Skierbieszów 1 kwietnia, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-1 Cosmos Józefów 31 marca, 15:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Omega Stary Zamość 4-0 Kryształ Werbkowice 14 kwietnia, 16:00
Cosmos Józefów 0-2 Huczwa Tyszowce 15 kwietnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-2 Szumy Susiec 15 kwietnia, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 4-0 Grom Różaniec 15 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 4-4
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 15 kwietnia, 15:00
Echo Zawada 1-4 Spartakus Szarowola 15 kwietnia, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Korona Łaszczów 14 kwietnia, 16:00
Hetman II Zamość 3-0 Unia Hrubieszów 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Hetman II Zamość 2-1 Omega Stary Zamość 22 kwietnia, 16:00
Unia Hrubieszów 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 22 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 1-0 Echo Zawada 22 kwietnia, 14:00
Spartakus Szarowola 4-2 Olimpiakos Tarnogród 21 kwietnia, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Płomień Spartan Nieledew 22 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 1-2 Ostoja Skierbieszów 22 kwietnia, 15:00
Szumy Susiec 0-1 Cosmos Józefów 22 kwietnia, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-2 Kryształ Werbkowice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Omega Stary Zamość 0-1 Huczwa Tyszowce 28 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Szumy Susiec 28 kwietnia, 16:00
Cosmos Józefów 3-0 Grom Różaniec 29 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Ostoja Skierbieszów 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 28 kwietnia, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 0-5 Spartakus Szarowola 29 kwietnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 2-2 Korona Łaszczów 28 kwietnia, 12:00
Echo Zawada 2-1 Unia Hrubieszów 29 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Hetman II Zamość 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1-3 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Omega Stary Zamość 2 maja, 17:00
Hetman II Zamość 3-2 Echo Zawada 1 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 3-0 Olimpiakos Tarnogród 2 maja, 16:00
Korona Łaszczów 3-2 Płomień Spartan Nieledew 2 maja, 14:00
Spartakus Szarowola 3-0 Ostoja Skierbieszów 1 maja, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-2 Cosmos Józefów 2 maja, 17:00
Grom Różaniec 0-5 Kryształ Werbkowice 3 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-5
Szumy Susiec 0-1 Huczwa Tyszowce 3 maja, 13:00

Kolejka 22 - 5-6 maja

Omega Stary Zamość 0-0 Szumy Susiec 6 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Grom Różaniec 6 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek 5 maja, 16:00
Cosmos Józefów 1-2 Spartakus Szarowola 6 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-2 Korona Łaszczów 6 maja, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Unia Hrubieszów 6 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Hetman II Zamość 5 maja, 16:00
Echo Zawada 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 6 maja, 17:00

Kolejka 23 - 12-13 maja

Echo Zawada 5-1 Omega Stary Zamość 13 maja, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Olimpiakos Tarnogród 12 maja, 17:00
Hetman II Zamość 3-0 Płomień Spartan Nieledew 13 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 1-2 Ostoja Skierbieszów 13 maja, 16:00
Korona Łaszczów 2-1 Cosmos Józefów 13 maja, 14:00
Spartakus Szarowola 2-0 Kryształ Werbkowice 12 maja, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Huczwa Tyszowce 13 maja, 17:00
Grom Różaniec 2-1 Szumy Susiec 12 maja, 16:00

Kolejka 24 - 19-20 maja

Omega Stary Zamość 2-1 Grom Różaniec 19 maja, 17:00
Szumy Susiec 0-2 Victoria Łukowa/Chmielek 20 maja, 13:00
Huczwa Tyszowce 0-1 Spartakus Szarowola 20 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Korona Łaszczów 19 maja, 15:00
Cosmos Józefów 1-5 Unia Hrubieszów 20 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Hetman II Zamość 19 maja, 16:00
w Zamościu
Płomień Spartan Nieledew 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 19 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 3-1 Echo Zawada 20 maja, 16:00

Kolejka 25 - 26-27 maja

Olimpiakos Tarnogród 1-1 Omega Stary Zamość 27 maja, 16:00
Echo Zawada 0-2 Płomień Spartan Nieledew 27 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Ostoja Skierbieszów 26 maja, 17:00
Hetman II Zamość 3-3 Cosmos Józefów 26 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 2-3 Kryształ Werbkowice 13 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 6-1 Huczwa Tyszowce 27 maja, 14:00
Spartakus Szarowola 3-0 Szumy Susiec 26 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Grom Różaniec 27 maja, 17:00

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Omega Stary Zamość 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 3 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 1-8 Spartakus Szarowola 2 czerwca, 16:00
Szumy Susiec 2-3 Korona Łaszczów 3 czerwca, 13:00
Huczwa Tyszowce 4-2 Unia Hrubieszów 3 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-3 Hetman II Zamość 2 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 3 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Echo Zawada 3 czerwca, 17:00
w Zamościu
Płomień Spartan Nieledew 4-0 Olimpiakos Tarnogród 3 czerwca, 16:00

Kolejka 27 - 7 czerwca

Płomień Spartan Nieledew 0-2 Omega Stary Zamość 7 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Ostoja Skierbieszów 7 czerwca, 16:00
Echo Zawada 0-3 Cosmos Józefów 7 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Roztocze Szczebrzeszyn 3-2 Kryształ Werbkowice 7 czerwca, 17:00
Hetman II Zamość 8-1 Huczwa Tyszowce 7 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 4-1 Szumy Susiec 7 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 3-0 Grom Różaniec 7 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 0-4
Spartakus Szarowola 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 7 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Omega Stary Zamość 1-0 Spartakus Szarowola 10 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Korona Łaszczów 10 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 3-1 Unia Hrubieszów 10 czerwca, 17:00
Szumy Susiec 2-1 Hetman II Zamość 10 czerwca, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 10 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-3 Echo Zawada 9 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 4-3 Olimpiakos Tarnogród 10 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 4-1 Płomień Spartan Nieledew 10 czerwca, 17:00
w Zamościu

Kolejka 29 - 17 czerwca

Ostoja Skierbieszów 3-0 Omega Stary Zamość 17 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 3-2 Cosmos Józefów 17 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 4-2 Kryształ Werbkowice 17 czerwca, 17:00
Echo Zawada 0-1 Huczwa Tyszowce 17 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Szumy Susiec 17 czerwca, 17:00
Hetman II Zamość 7-1 Grom Różaniec 17 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 17 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 0-5 Spartakus Szarowola 17 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-5

Kolejka 30 - 24 czerwca

Omega Stary Zamość 4-4 Korona Łaszczów 24 czerwca, 17:00
Spartakus Szarowola 10-0 Unia Hrubieszów 24 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Hetman II Zamość 24 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 5-2 Roztocze Szczebrzeszyn 24 czerwca, 17:00
Szumy Susiec 3-0 Echo Zawada 24 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 6-0 Olimpiakos Tarnogród 24 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Płomień Spartan Nieledew 24 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 2-1 Ostoja Skierbieszów 24 czerwca, 17:00

IV liga 2006/2007 (lubelska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Chełm)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Lublin)

Klasa A 2006/2007 (Zamość I)
Klasa A 2006/2007 (Zamość II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas