[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Kalisz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Jankowy 1968 26 59 19 2 5 80-27 10 0 3 42-15 9 2 2 38-12
2.  LZS Doruchów 26 57 18 3 5 76-47 9 2 2 44-26 9 1 3 32-21
3.  Masovia Kraszewice 26 54 17 3 6 73-33 11 2 0 46-10 6 1 6 27-23
4.  Lilia Mikstat 26 48 14 6 6 59-38 8 1 4 32-20 6 5 2 27-18
5.  LZS Olszowa (k. Kępna) 26 46 14 4 8 51-44 6 3 4 20-16 8 1 4 31-28
6.  Pelikan Grabów 26 45 12 9 5 47-25 7 4 2 23-7 5 5 3 24-18
7.  GKS Grębanin 26 43 12 7 7 61-40 9 3 1 42-17 3 4 6 19-23
8.  Zenit Międzybórz 26 42 13 3 10 63-49 7 1 5 33-28 6 2 5 30-21
9.  Wielkopolanin Siemianice 26 34 10 4 12 65-61 6 2 5 45-23 4 2 7 20-38
10.  Strażak Słupia 26 27 7 6 13 44-54 4 3 6 24-24 3 3 7 20-30
11.  Tarchalanka Tarchały Wielkie 26 20 5 5 16 32-76 3 3 7 17-31 2 2 9 15-45
12.  Zawisza Sośnie 26 16 4 4 18 34-79 3 3 7 22-27 1 1 11 12-52
13.  Barycz Przygodzice 26 12 3 3 20 22-73 3 2 8 14-35 0 1 12 8-38
 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 26 9 2 3 21 13-80 2 2 9 8-32 0 1 12 5-48
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne i Barycz Przygodzice wycofały się po rundzie jesiennej.
Zenit Międzybórz przeniósł się do wrocławskiej grupy klasy A po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Jankowy 1968    5-1 6-1 0-3 5-1 1-2 4-0 1-3 5-0 5-3 4-0 2-1 1-0 3-0* 
 2 LZS Doruchów0-6     2-1 1-1 2-4 3-2 3-0* 4-1 3-1 5-3 3-3 8-1 3-0* 7-3 
 3 Masovia Kraszewice1-1 4-1     3-1 6-2 3-1 3-0 1-0 1-1 3-0 6-0 7-1 5-2 3-0* 
 4 Lilia Mikstat0-2 3-1 2-0     2-3 0-0 2-4 0-3 3-2 3-1 3-1 7-1 4-2 3-0* 
 5 LZS Olszowa (k. Kępna)1-3 0-4 1-2 0-1     0-0 2-1 2-1 3-0 1-1 3-1 3-1 1-1 3-0 
 6 Pelikan Grabów1-0 0-1 0-0 1-2 4-0     1-1 3-1 3-0 1-1 1-1 3-0 3-0* 2-0 
 7 GKS Grębanin4-1 0-4 2-1 2-2 2-1 3-3     2-2 10-0 2-0 4-2 4-0 3-0* 4-1 
 8 Zenit Międzybórz0-7 1-1 3-5 3-2 1-2 3-1 0-4     3-4 4-2 3-0 6-0 3-0* 3-0* 
 9 Wielkopolanin Siemianice1-2 2-3 3-2 2-5 3-4 2-2 2-2 3-1     0-1 10-1 4-0 3-0* 10-0 
 10 Strażak Słupia1-1 2-3 3-2 0-0 0-2 1-3 1-1 2-4 0-2     5-0 2-3 4-3 3-0* 
 11 Tarchalanka Tarchały Wielkie1-6 1-2 1-3 1-1 1-4 1-5 1-0 0-1 1-4 3-3     2-1 3-0* 1-1 
 12 Zawisza Sośnie1-2 1-3 0-5 3-4 2-2 0-1 2-1 2-2 2-2 1-2 2-3     3-0* 3-0* 
 13 Barycz Przygodzice0-3* 2-5 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 2-2 1-6 4-1 0-3* 1-0 3-2     *** 
 14 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne1-4 0-3* 0-2 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-5 0-3* 2-0 0-3* 1-1 2-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 1-1 Zawisza Sośnie
Zenit Międzybórz 3-4 Wielkopolanin Siemianice
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-1 Strażak Słupia
Barycz Przygodzice 1-1 Pelikan Grabów
GKS Grębanin 2-1 Masovia Kraszewice
LZS Jankowy 1968 5-1 LZS Doruchów
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-1 Lilia Mikstat

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Zawisza Sośnie 3-4 Lilia Mikstat
LZS Doruchów 3-3 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Masovia Kraszewice 1-1 LZS Jankowy 1968
Pelikan Grabów 1-1 GKS Grębanin
Strażak Słupia 4-3 Barycz Przygodzice
Wielkopolanin Siemianice 3-4 LZS Olszowa (k. Kępna)
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 0-5 Zenit Międzybórz

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Zenit Międzybórz 6-0 Zawisza Sośnie
LZS Olszowa (k. Kępna) 3-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
Barycz Przygodzice 4-1 Wielkopolanin Siemianice
GKS Grębanin 2-0 Strażak Słupia
LZS Jankowy 1968 1-2 Pelikan Grabów
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-3 Masovia Kraszewice
Lilia Mikstat 3-1 LZS Doruchów

Kolejka 4 - 3 września

Zawisza Sośnie 1-3 LZS Doruchów
Masovia Kraszewice 3-1 Lilia Mikstat
Pelikan Grabów 1-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Strażak Słupia 1-1 LZS Jankowy 1968
Wielkopolanin Siemianice 2-2 GKS Grębanin
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 2-0 Barycz Przygodzice
Zenit Międzybórz 1-2 LZS Olszowa (k. Kępna)

Kolejka 5 - 10 września

LZS Olszowa (k. Kępna) 3-1 Zawisza Sośnie
Barycz Przygodzice 1-6 Zenit Międzybórz
w Międzyborzu - gospodarzem Barycz Przygodzice
GKS Grębanin 4-1 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
LZS Jankowy 1968 5-0 Wielkopolanin Siemianice
Tarchalanka Tarchały Wielkie 3-3 Strażak Słupia
Lilia Mikstat 0-0 Pelikan Grabów
LZS Doruchów 2-1 Masovia Kraszewice

Kolejka 6 - 17 września

Zawisza Sośnie 0-5 Masovia Kraszewice
Pelikan Grabów 0-1 LZS Doruchów
Strażak Słupia 0-0 Lilia Mikstat
Wielkopolanin Siemianice 10-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 1-4 LZS Jankowy 1968
Zenit Międzybórz 0-4 GKS Grębanin
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-1 Barycz Przygodzice

Kolejka 7 - 24 września

Barycz Przygodzice 3-2 Zawisza Sośnie
GKS Grębanin 2-1 LZS Olszowa (k. Kępna)
LZS Jankowy 1968 1-3 Zenit Międzybórz
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-1 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
Lilia Mikstat 3-2 Wielkopolanin Siemianice
LZS Doruchów 5-3 Strażak Słupia
Masovia Kraszewice 3-1 Pelikan Grabów

Kolejka 8 - 1 października

Zawisza Sośnie 0-1 Pelikan Grabów
Strażak Słupia 3-2 Masovia Kraszewice
Wielkopolanin Siemianice 2-3 LZS Doruchów
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 2-2 Lilia Mikstat
Zenit Międzybórz 3-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-3 LZS Jankowy 1968
Barycz Przygodzice 2-2 GKS Grębanin

Kolejka 9 - 8 października

GKS Grębanin 4-0 Zawisza Sośnie
LZS Jankowy 1968 1-0 Barycz Przygodzice
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-4 LZS Olszowa (k. Kępna)
Lilia Mikstat 0-3 Zenit Międzybórz
LZS Doruchów 7-3 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
Masovia Kraszewice 1-1 Wielkopolanin Siemianice
Pelikan Grabów 1-1 Strażak Słupia

Kolejka 10 - 15 października

Zawisza Sośnie 1-2 Strażak Słupia
Wielkopolanin Siemianice 2-2 Pelikan Grabów
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 0-2 Masovia Kraszewice
Zenit Międzybórz 1-1 LZS Doruchów
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-1 Lilia Mikstat
Barycz Przygodzice 1-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
GKS Grębanin 4-1 LZS Jankowy 1968

Kolejka 11 - 22 października

LZS Jankowy 1968 2-1 Zawisza Sośnie
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-0 GKS Grębanin
Lilia Mikstat 4-2 Barycz Przygodzice
LZS Doruchów 2-4 LZS Olszowa (k. Kępna)
Masovia Kraszewice 1-0 Zenit Międzybórz
Pelikan Grabów 2-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
Strażak Słupia 0-2 Wielkopolanin Siemianice

Kolejka 12 - 29 października

Zawisza Sośnie 2-2 Wielkopolanin Siemianice
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 2-0 Strażak Słupia
Zenit Międzybórz 3-1 Pelikan Grabów
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-2 Masovia Kraszewice
Barycz Przygodzice 2-5 LZS Doruchów
GKS Grębanin 2-2 Lilia Mikstat
LZS Jankowy 1968 4-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie

Kolejka 13 - 5 listopada

Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-1 Zawisza Sośnie
Lilia Mikstat 0-2 LZS Jankowy 1968
LZS Doruchów 3-0 GKS Grębanin
(wo)
Masovia Kraszewice 5-2 Barycz Przygodzice
Pelikan Grabów 4-0 LZS Olszowa (k. Kępna)
Strażak Słupia 2-4 Zenit Międzybórz
Wielkopolanin Siemianice 10-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne

Kolejka 14 - 25 marca

Zawisza Sośnie 3-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
(wo)
Wielkopolanin Siemianice 3-1 Zenit Międzybórz
Strażak Słupia 0-2 LZS Olszowa (k. Kępna)
Pelikan Grabów 3-0 Barycz Przygodzice
(wo)
Masovia Kraszewice 3-0 GKS Grębanin
LZS Doruchów 0-6 LZS Jankowy 1968
Lilia Mikstat 3-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie

Kolejka 15 - 1 kwietnia

Lilia Mikstat 7-1 Zawisza Sośnie
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-2 LZS Doruchów
LZS Jankowy 1968 6-1 Masovia Kraszewice
GKS Grębanin 3-3 Pelikan Grabów
Barycz Przygodzice 0-3 Strażak Słupia
(wo)
LZS Olszowa (k. Kępna) 3-0 Wielkopolanin Siemianice
Zenit Międzybórz 3-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
(wo)

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Zawisza Sośnie 2-2 Zenit Międzybórz
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 0-3 LZS Olszowa (k. Kępna)
(wo)
Wielkopolanin Siemianice 3-0 Barycz Przygodzice
(wo)
Strażak Słupia 1-1 GKS Grębanin
Pelikan Grabów 1-0 LZS Jankowy 1968
Masovia Kraszewice 6-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LZS Doruchów 1-1 Lilia Mikstat

Kolejka 17 - 22 kwietnia

LZS Doruchów 8-1 Zawisza Sośnie
Lilia Mikstat 2-0 Masovia Kraszewice
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-5 Pelikan Grabów
LZS Jankowy 1968 5-3 Strażak Słupia
GKS Grębanin 10-0 Wielkopolanin Siemianice
Barycz Przygodzice - Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
(wo)
obustronny walkower
LZS Olszowa (k. Kępna) 2-1 Zenit Międzybórz

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Zawisza Sośnie 2-2 LZS Olszowa (k. Kępna)
Zenit Międzybórz 3-0 Barycz Przygodzice
(wo)
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 0-3 GKS Grębanin
(wo)
Wielkopolanin Siemianice 1-2 LZS Jankowy 1968
Strażak Słupia 5-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Pelikan Grabów 1-2 Lilia Mikstat
Masovia Kraszewice 4-1 LZS Doruchów

Kolejka 19 - 3 maja

Masovia Kraszewice 7-1 Zawisza Sośnie
LZS Doruchów 3-2 Pelikan Grabów
Lilia Mikstat 3-1 Strażak Słupia
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-4 Wielkopolanin Siemianice
LZS Jankowy 1968 3-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
(wo)
GKS Grębanin 2-2 Zenit Międzybórz
Barycz Przygodzice 0-3 LZS Olszowa (k. Kępna)
(wo)

Kolejka 20 - 6 maja

Zawisza Sośnie 3-0 Barycz Przygodzice
(wo)
LZS Olszowa (k. Kępna) 2-1 GKS Grębanin
Zenit Międzybórz 0-7 LZS Jankowy 1968
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 0-3 Tarchalanka Tarchały Wielkie
(wo)
Wielkopolanin Siemianice 2-5 Lilia Mikstat
Strażak Słupia 2-3 LZS Doruchów
Pelikan Grabów 0-0 Masovia Kraszewice

Kolejka 21 - 13 maja

Pelikan Grabów 3-0 Zawisza Sośnie
Masovia Kraszewice 3-0 Strażak Słupia
LZS Doruchów 3-1 Wielkopolanin Siemianice
Lilia Mikstat 3-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
(wo)
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-1 Zenit Międzybórz
LZS Jankowy 1968 5-1 LZS Olszowa (k. Kępna)
GKS Grębanin 3-0 Barycz Przygodzice
(wo)

Kolejka 22 - 20 maja

Zawisza Sośnie 2-1 GKS Grębanin
Barycz Przygodzice 0-3 LZS Jankowy 1968
(wo)
LZS Olszowa (k. Kępna) 3-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Zenit Międzybórz 3-2 Lilia Mikstat
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 0-3 LZS Doruchów
(wo)
Wielkopolanin Siemianice 3-2 Masovia Kraszewice
Strażak Słupia 1-3 Pelikan Grabów

Kolejka 23 - 27 maja

Strażak Słupia 2-3 Zawisza Sośnie
Pelikan Grabów 3-0 Wielkopolanin Siemianice
Masovia Kraszewice 3-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
(wo)
LZS Doruchów 4-1 Zenit Międzybórz
Lilia Mikstat 2-3 LZS Olszowa (k. Kępna)
Tarchalanka Tarchały Wielkie 3-0 Barycz Przygodzice
(wo)
LZS Jankowy 1968 4-0 GKS Grębanin

Kolejka 24 - 3 czerwca

Zawisza Sośnie 1-2 LZS Jankowy 1968
GKS Grębanin 4-2 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Barycz Przygodzice 0-3 Lilia Mikstat
(wo)
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-4 LZS Doruchów
Zenit Międzybórz 3-5 Masovia Kraszewice
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 0-3 Pelikan Grabów
(wo)
Wielkopolanin Siemianice 0-1 Strażak Słupia

Kolejka 25 - 7 czerwca

Wielkopolanin Siemianice 4-0 Zawisza Sośnie
Strażak Słupia 3-0 Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne
(wo)
Pelikan Grabów 3-1 Zenit Międzybórz
Masovia Kraszewice 6-2 LZS Olszowa (k. Kępna)
LZS Doruchów 3-0 Barycz Przygodzice
(wo)
Lilia Mikstat 2-4 GKS Grębanin
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-6 LZS Jankowy 1968

Kolejka 26 - 10 czerwca

Zawisza Sośnie 2-3 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LZS Jankowy 1968 0-3 Lilia Mikstat
GKS Grębanin 0-4 LZS Doruchów
Barycz Przygodzice 0-3 Masovia Kraszewice
(wo)
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-0 Pelikan Grabów
Zenit Międzybórz 4-2 Strażak Słupia
Zwycięstwo Biskupice Ołoboczne 0-3 Wielkopolanin Siemianice
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Kalisz)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Kalisz)

Klasa A 2006/2007 (Kalisz I)

Klasa B 2006/2007 (Kalisz I)
Klasa B 2006/2007 (Kalisz II)
Klasa B 2006/2007 (Kalisz III)
Klasa B 2006/2007 (Kalisz IV)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas