[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Kalisz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Rogaszyce 26 65 20 5 1 93-28 10 3 0 51-14 10 2 1 42-14
2.  Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 26 63 20 3 3 101-28 10 0 3 59-15 10 3 0 42-13
3.  Sulimirczyk Sulmierzyce 26 53 16 5 5 78-37 10 1 2 56-17 6 4 3 22-20
4.  Zefka Kobyla Góra 26 44 14 2 10 54-38 8 1 4 26-12 6 1 6 28-26
5.  Odolanovia II Odolanów 26 42 12 6 8 46-41 7 5 1 22-12 5 1 7 24-29
6.  Wicher Wysocko Małe 26 37 12 1 13 52-54 7 0 6 32-29 5 1 7 20-25
7.  Wtórkowianka Wtórek 26 35 10 5 11 51-58 6 3 4 34-24 4 2 7 17-34
8.  Centra II Ostrów Wielkopolski 26 34 10 4 12 71-51 7 1 5 44-23 3 3 7 27-28
9.  Ajax Rojów 26 31 9 4 13 42-67 7 1 5 28-22 2 3 8 14-45 2 6 2 0 0 6-2
10.  LZS Chlewo 26 31 10 1 15 49-53 5 1 7 27-23 5 0 8 22-30 2 0 0 0 2 2-6
11.  Dunin Biskupice Zabaryczne 26 28 8 4 14 49-108 5 4 4 28-34 3 0 10 21-74
12.  LZS Pawłów (k. Międzyborza) 26 24 7 3 16 47-70 5 2 6 34-28 2 1 10 13-42
13.  LZS Siedlików 26 21 6 3 17 35-70 4 1 8 18-28 2 2 9 17-42
14.  Sokół Bukownica 26 13 3 4 19 26-91 3 2 8 19-35 0 2 11 7-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Rogaszyce    1-1 4-4 3-2 3-2 3-0 3-1 2-2 8-1 5-0 7-0 5-0 5-1 2-0 
 2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie4-0     0-1 5-0 0-3 3-2 3-2 0-3 4-0 3-0 11-1 7-1 5-2 14-0 
 3 Sulimirczyk Sulmierzyce2-3 2-3     2-1 5-0 2-2 7-1 5-1 4-2 3-2 7-1 3-0 7-1 7-0 
 4 Zefka Kobyla Góra1-4 0-2 3-0     1-1 1-4 3-0 2-0 5-0 2-0 6-0 0-1 1-0 1-0 
 5 Odolanovia II Odolanów1-1 0-4 1-1 0-0     3-0 2-0 2-2 1-1 3-0* 4-2 2-1 1-0 2-0 
 6 Wicher Wysocko Małe1-7 0-3 2-0 1-6 0-1     1-3 2-1 4-1 4-2 5-1 3-0 0-3* 9-1 
 7 Wtórkowianka Wtórek1-2 2-2 0-0 4-2 3-2 2-0     1-5 7-0 2-3 3-4 6-2 2-1 1-1 
 8 Centra II Ostrów Wielkopolski1-3 1-7 0-2 1-2 5-1 1-0 6-0     1-1 1-2 12-2 6-1 6-2 3-0* 
 9 Ajax Rojów1-4 1-3 0-2 0-2 1-2 6-2 3-1 2-1     3-0* 2-0 1-1 4-1 4-3 
 10 LZS Chlewo1-2 2-2 6-0 0-3 2-3 1-0 1-2 0-6 2-3     8-1 1-0 0-1 3-0 
 11 Dunin Biskupice Zabaryczne0-6 2-3 0-4 5-3 4-3 2-3 2-2 1-1 3-2 1-0     4-3 3-3 1-1 
 12 LZS Pawłów (k. Międzyborza)1-1 1-5 3-3 1-4 2-1 1-3 1-2 3-2 4-0 0-2 2-3     8-2 7-0 
 13 LZS Siedlików0-3 1-3 0-2 3-1 1-4 0-2 0-1 3-0 0-0 2-6 5-3 1-2     2-1 
 14 Sokół Bukownica0-6 0-4 1-3 1-2 2-1 0-2 2-2 5-3 2-3 1-5 2-3 3-1 0-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Ajax Rojów 1-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
LZS Chlewo 0-3 Zefka Kobyla Góra
Centra II Ostrów Wielkopolski 6-0 Wtórkowianka Wtórek
Dunin Biskupice Zabaryczne 2-3 Wicher Wysocko Małe
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
Odolanovia II Odolanów 2-0 Sokół Bukownica
KS Rogaszyce 5-1 LZS Siedlików

Kolejka 2 - 20 sierpnia

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 8-2 LZS Siedlików
Sokół Bukownica 0-6 KS Rogaszyce
Sulimirczyk Sulmierzyce 5-0 Odolanovia II Odolanów
Wicher Wysocko Małe 0-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Wtórkowianka Wtórek 3-4 Dunin Biskupice Zabaryczne
Zefka Kobyla Góra 2-0 Centra II Ostrów Wielkopolski
Ajax Rojów 3-0 LZS Chlewo
(wo)
niestawienie się gości na zawody

Kolejka 3 - 27 sierpnia

LZS Chlewo 1-0 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Centra II Ostrów Wielkopolski 1-1 Ajax Rojów
Dunin Biskupice Zabaryczne 5-3 Zefka Kobyla Góra
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-2 Wtórkowianka Wtórek
Odolanovia II Odolanów 3-0 Wicher Wysocko Małe
KS Rogaszyce 4-4 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Siedlików 2-1 Sokół Bukownica

Kolejka 4 - 3 września

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 7-0 Sokół Bukownica
Sulimirczyk Sulmierzyce 7-1 LZS Siedlików
Wicher Wysocko Małe 1-7 KS Rogaszyce
Wtórkowianka Wtórek 3-2 Odolanovia II Odolanów
Zefka Kobyla Góra 0-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Ajax Rojów 2-0 Dunin Biskupice Zabaryczne
LZS Chlewo 0-6 Centra II Ostrów Wielkopolski

Kolejka 5 - 10 września

Centra II Ostrów Wielkopolski 6-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Dunin Biskupice Zabaryczne 1-0 LZS Chlewo
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 4-0 Ajax Rojów
Odolanovia II Odolanów 0-0 Zefka Kobyla Góra
KS Rogaszyce 3-1 Wtórkowianka Wtórek
LZS Siedlików 0-2 Wicher Wysocko Małe
Sokół Bukownica 1-3 Sulimirczyk Sulmierzyce

Kolejka 6 - 17 września

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 3-3 Sulimirczyk Sulmierzyce
Wicher Wysocko Małe 9-1 Sokół Bukownica
Wtórkowianka Wtórek 2-1 LZS Siedlików
Zefka Kobyla Góra 1-4 KS Rogaszyce
Ajax Rojów 1-2 Odolanovia II Odolanów
LZS Chlewo 2-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Centra II Ostrów Wielkopolski 12-2 Dunin Biskupice Zabaryczne

Kolejka 7 - 24 września

Dunin Biskupice Zabaryczne 4-3 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-3 Centra II Ostrów Wielkopolski
Odolanovia II Odolanów 3-0 LZS Chlewo 19 listopada
(wo)
na boisku 2-0, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Rogaszyce 8-1 Ajax Rojów
LZS Siedlików 3-1 Zefka Kobyla Góra
Sokół Bukownica 2-2 Wtórkowianka Wtórek
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-2 Wicher Wysocko Małe

Kolejka 8 - 1 października

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-3 Wicher Wysocko Małe
Wtórkowianka Wtórek 0-0 Sulimirczyk Sulmierzyce
Zefka Kobyla Góra 1-0 Sokół Bukownica
Ajax Rojów 4-1 LZS Siedlików
LZS Chlewo 1-2 KS Rogaszyce
Centra II Ostrów Wielkopolski 5-1 Odolanovia II Odolanów
Dunin Biskupice Zabaryczne 2-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie

Kolejka 9 - 8 października

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 7-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Odolanovia II Odolanów 4-2 Dunin Biskupice Zabaryczne
KS Rogaszyce 2-2 Centra II Ostrów Wielkopolski
LZS Siedlików 2-6 LZS Chlewo
Sokół Bukownica 2-3 Ajax Rojów
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-1 Zefka Kobyla Góra
Wicher Wysocko Małe 1-3 Wtórkowianka Wtórek

Kolejka 10 - 15 października

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-2 Wtórkowianka Wtórek
Zefka Kobyla Góra 1-4 Wicher Wysocko Małe
Ajax Rojów 0-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Chlewo 3-0 Sokół Bukownica
Centra II Ostrów Wielkopolski 6-2 LZS Siedlików
Dunin Biskupice Zabaryczne 0-6 KS Rogaszyce
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-3 Odolanovia II Odolanów

Kolejka 11 - 22 października

Odolanovia II Odolanów 2-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
KS Rogaszyce 1-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
LZS Siedlików 5-3 Dunin Biskupice Zabaryczne
Sokół Bukownica 5-3 Centra II Ostrów Wielkopolski
Sulimirczyk Sulmierzyce 3-2 LZS Chlewo
Wicher Wysocko Małe 4-1 Ajax Rojów
Wtórkowianka Wtórek 4-2 Zefka Kobyla Góra

Kolejka 12 - 29 października

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-4 Zefka Kobyla Góra
Ajax Rojów 3-1 Wtórkowianka Wtórek
LZS Chlewo 1-0 Wicher Wysocko Małe
Centra II Ostrów Wielkopolski 0-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
Dunin Biskupice Zabaryczne 1-1 Sokół Bukownica
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 5-2 LZS Siedlików
Odolanovia II Odolanów 1-1 KS Rogaszyce

Kolejka 13 - 5 listopada

KS Rogaszyce 5-0 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
LZS Siedlików 1-4 Odolanovia II Odolanów
Sokół Bukownica 0-4 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Sulimirczyk Sulmierzyce 7-1 Dunin Biskupice Zabaryczne
Wicher Wysocko Małe 2-1 Centra II Ostrów Wielkopolski
Wtórkowianka Wtórek 2-3 LZS Chlewo
Zefka Kobyla Góra 5-0 Ajax Rojów

Kolejka 14 - 25 marca

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 4-0 Ajax Rojów
Zefka Kobyla Góra 2-0 LZS Chlewo
Wtórkowianka Wtórek 1-5 Centra II Ostrów Wielkopolski
Wicher Wysocko Małe 5-1 Dunin Biskupice Zabaryczne
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Sokół Bukownica 2-1 Odolanovia II Odolanów
LZS Siedlików 0-3 KS Rogaszyce 7 kwietnia

Kolejka 15 - 1 kwietnia

LZS Siedlików 1-2 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
KS Rogaszyce 2-0 Sokół Bukownica
Odolanovia II Odolanów 1-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-2 Wicher Wysocko Małe
Dunin Biskupice Zabaryczne 2-2 Wtórkowianka Wtórek
Centra II Ostrów Wielkopolski 1-2 Zefka Kobyla Góra
LZS Chlewo 2-3 Ajax Rojów

Kolejka 16 - 15 kwietnia

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 0-2 LZS Chlewo
Ajax Rojów 2-1 Centra II Ostrów Wielkopolski
Zefka Kobyla Góra 6-0 Dunin Biskupice Zabaryczne
Wtórkowianka Wtórek 2-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Wicher Wysocko Małe 0-1 Odolanovia II Odolanów
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-3 KS Rogaszyce
Sokół Bukownica 0-0 LZS Siedlików

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Sokół Bukownica 3-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
LZS Siedlików 0-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
KS Rogaszyce 3-0 Wicher Wysocko Małe
Odolanovia II Odolanów 2-0 Wtórkowianka Wtórek
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 5-0 Zefka Kobyla Góra
Dunin Biskupice Zabaryczne 3-2 Ajax Rojów
Centra II Ostrów Wielkopolski 1-2 LZS Chlewo

Kolejka 18 - 29 kwietnia

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 3-2 Centra II Ostrów Wielkopolski
LZS Chlewo 8-1 Dunin Biskupice Zabaryczne
Ajax Rojów 1-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Zefka Kobyla Góra 1-1 Odolanovia II Odolanów
Wtórkowianka Wtórek 1-2 KS Rogaszyce
Wicher Wysocko Małe 0-3 LZS Siedlików
(wo)
na boisku 6-0
Sulimirczyk Sulmierzyce 7-0 Sokół Bukownica

Kolejka 19 - 3 maja

Sulimirczyk Sulmierzyce 3-0 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Sokół Bukownica 0-2 Wicher Wysocko Małe
LZS Siedlików 0-1 Wtórkowianka Wtórek
KS Rogaszyce 3-2 Zefka Kobyla Góra
Odolanovia II Odolanów 1-1 Ajax Rojów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-0 LZS Chlewo
Dunin Biskupice Zabaryczne 1-1 Centra II Ostrów Wielkopolski

Kolejka 20 - 6 maja

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 2-3 Dunin Biskupice Zabaryczne
Centra II Ostrów Wielkopolski 1-7 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
LZS Chlewo 2-3 Odolanovia II Odolanów
Ajax Rojów 1-4 KS Rogaszyce
Zefka Kobyla Góra 1-0 LZS Siedlików
Wtórkowianka Wtórek 1-1 Sokół Bukownica
Wicher Wysocko Małe 2-0 Sulimirczyk Sulmierzyce

Kolejka 21 - 13 maja

Wicher Wysocko Małe 3-0 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Sulimirczyk Sulmierzyce 7-1 Wtórkowianka Wtórek
Sokół Bukownica 1-2 Zefka Kobyla Góra
LZS Siedlików 0-0 Ajax Rojów
KS Rogaszyce 5-0 LZS Chlewo
Odolanovia II Odolanów 2-2 Centra II Ostrów Wielkopolski
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 11-1 Dunin Biskupice Zabaryczne

Kolejka 22 - 20 maja

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-5 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Dunin Biskupice Zabaryczne 4-3 Odolanovia II Odolanów
Centra II Ostrów Wielkopolski 1-3 KS Rogaszyce
LZS Chlewo 0-1 LZS Siedlików
Ajax Rojów 4-3 Sokół Bukownica
Zefka Kobyla Góra 3-0 Sulimirczyk Sulmierzyce
Wtórkowianka Wtórek 2-0 Wicher Wysocko Małe

Kolejka 23 - 27 maja

Wtórkowianka Wtórek 6-2 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Wicher Wysocko Małe 1-6 Zefka Kobyla Góra
Sulimirczyk Sulmierzyce 4-2 Ajax Rojów
Sokół Bukownica 1-5 LZS Chlewo
LZS Siedlików 3-0 Centra II Ostrów Wielkopolski
KS Rogaszyce 7-0 Dunin Biskupice Zabaryczne
Odolanovia II Odolanów 0-4 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie

Kolejka 24 - 3 czerwca

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 2-1 Odolanovia II Odolanów
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 4-0 KS Rogaszyce
Dunin Biskupice Zabaryczne 3-3 LZS Siedlików
Centra II Ostrów Wielkopolski 3-0 Sokół Bukownica
(wo)
LZS Chlewo 6-0 Sulimirczyk Sulmierzyce
Ajax Rojów 6-2 Wicher Wysocko Małe
Zefka Kobyla Góra 3-0 Wtórkowianka Wtórek

Kolejka 25 - 7 czerwca

Zefka Kobyla Góra 0-1 LZS Pawłów (k. Międzyborza)
Wtórkowianka Wtórek 7-0 Ajax Rojów
Wicher Wysocko Małe 4-2 LZS Chlewo
Sulimirczyk Sulmierzyce 5-1 Centra II Ostrów Wielkopolski
Sokół Bukownica 2-3 Dunin Biskupice Zabaryczne
LZS Siedlików 1-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
KS Rogaszyce 3-2 Odolanovia II Odolanów

Kolejka 26 - 10 czerwca

LZS Pawłów (k. Międzyborza) 1-1 KS Rogaszyce
Odolanovia II Odolanów 1-0 LZS Siedlików
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 14-0 Sokół Bukownica
Dunin Biskupice Zabaryczne 0-4 Sulimirczyk Sulmierzyce
Centra II Ostrów Wielkopolski 1-0 Wicher Wysocko Małe
LZS Chlewo 1-2 Wtórkowianka Wtórek
Ajax Rojów 0-2 Zefka Kobyla Góra

Baraże o udział w klasie A (Kalisz)

Klasa A 2006/2007 (Kalisz I)
Klasa A 2006/2007 (Kalisz II)

Klasa B 2006/2007 (Kalisz I)
Klasa B 2006/2007 (Kalisz II)
Klasa B 2006/2007 (Kalisz IV)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas