[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2002/2003, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MLKS Wesoła (Warszawa) 26 55 17 4 5 75-43 11 1 1 37-13 6 3 4 38-30
2.  Miedzanka Miedzna 26 49 15 4 7 41-38 8 4 1 23-12 7 0 6 18-26 2 6 2 0 0 5-2
3.  ŁKS Łochów 26 49 15 4 7 67-34 7 2 4 33-19 8 2 3 34-15 2 0 0 0 2 2-5
4.  Burza Pilawa 26 48 14 6 6 73-50 9 2 2 42-19 5 4 4 31-31
5.  Tygrys Huta Mińska 26 38 9 11 6 44-37 5 5 3 26-21 4 6 3 18-16
6.  Victoria Sulejówek 26 37 11 4 11 55-41 7 2 4 35-18 4 2 7 20-23
7.  Orzeł Parysów 26 35 9 8 9 56-56 4 5 4 31-31 5 3 5 25-25 2 6 2 0 0 10-1
8.  Hutnik Huta Czechy 26 35 9 8 9 47-47 6 4 3 25-18 3 4 6 22-29 2 0 0 0 2 1-10
9.  AON Rembertów (Warszawa) 26 32 9 5 12 53-45 5 3 5 27-20 4 2 7 26-25
10.  Sęp Żelechów 26 31 10 1 15 37-50 6 1 6 19-19 4 0 9 18-31
11.  Wilga Miastków Kościelny 26 29 8 5 13 44-50 5 3 5 25-21 3 2 8 19-29
12.  Iskra Stojadła 26 26 8 2 16 38-63 7 0 6 28-23 1 2 10 10-40
13.  Amur Wilga 26 25 7 4 15 39-62 5 2 6 22-34 2 2 9 17-28
14.  Watra Mrozy 26 21 5 6 15 21-74 4 2 7 12-37 1 4 8 9-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MLKS Wesoła (Warszawa)    3-0 4-0 5-1 3-2 5-3 2-1 3-1 4-1 2-0 3-1 1-0 1-2 1-1 
 2 Miedzanka Miedzna4-4     2-1 3-1 2-2 2-0 0-2 1-0 1-1 3-0 1-0 1-1 2-0 1-0 
 3 ŁKS Łochów3-4 1-3     2-3 3-0 2-2 3-0 1-0 2-1 1-2 6-2 6-0 2-1 1-1 
 4 Burza Pilawa3-1 6-0 1-6     1-1 2-1 3-2 2-2 3-2 2-0 2-3 3-0* 6-1 8-0 
 5 Tygrys Huta Mińska3-3 1-0 0-0 1-1     0-2 4-4 2-2 2-1 1-2 4-1 1-3 3-2 4-0 
 6 Victoria Sulejówek0-1 3-1 1-5 7-0 2-2     1-3 5-0 1-1 4-1 0-1 6-0 3-2 2-1 
 7 Orzeł Parysów1-1 1-2 2-2 1-10 1-1 2-3     8-1 4-0 4-3 0-3 4-2 2-2 1-1 
 8 Hutnik Huta Czechy2-1 0-1 2-1 3-3 1-1 1-1 0-2     1-0 3-1 2-2 7-2 0-2 3-1 
 9 AON Rembertów (Warszawa)0-3 1-2 1-2 2-2 2-3 0-4 3-0 0-0     4-1 2-1 4-0 2-2 6-0 
 10 Sęp Żelechów2-3 0-2 0-2 3-4 1-0 1-0 1-3 1-1 0-3     1-0 3-0 1-0 5-1 
 11 Wilga Miastków Kościelny4-2 6-0 1-2 1-2 0-1 1-2 1-1 4-3 0-3 2-1     1-1 3-2 1-1 
 12 Iskra Stojadła6-1 1-3 0-1 2-1 0-3 3-1 2-1 1-3 5-2 2-3 4-2     1-0 1-2 
 13 Amur Wilga2-8 3-0 1-7 0-2 0-0 2-0 2-3 1-5 2-5 3-2 1-1 2-1     3-0 
 14 Watra Mrozy0-6 0-4 0-5 1-1 0-2 2-1 3-3 0-4 0-6 0-2 3-2 1-0 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Hutnik Huta Czechy 2-1 MLKS Wesoła (Warszawa)
Miedzanka Miedzna 1-1 Iskra Stojadła
Orzeł Parysów 0-3 Wilga Miastków Kościelny
Watra Mrozy 1-1 Burza Pilawa
Amur Wilga 0-0 Tygrys Huta Mińska
ŁKS Łochów 2-2 Victoria Sulejówek
Sęp Żelechów 0-3 AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

MLKS Wesoła (Warszawa) 4-1 AON Rembertów (Warszawa)
Victoria Sulejówek 4-1 Sęp Żelechów
Tygrys Huta Mińska 0-0 ŁKS Łochów
Burza Pilawa 6-1 Amur Wilga
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Watra Mrozy
Iskra Stojadła 2-1 Orzeł Parysów
Hutnik Huta Czechy 0-1 Miedzanka Miedzna

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Miedzanka Miedzna 4-4 MLKS Wesoła (Warszawa)
Orzeł Parysów 8-1 Hutnik Huta Czechy
Watra Mrozy 1-0 Iskra Stojadła
Amur Wilga 1-1 Wilga Miastków Kościelny
ŁKS Łochów 2-3 Burza Pilawa
Sęp Żelechów 1-0 Tygrys Huta Mińska
AON Rembertów (Warszawa) 0-4 Victoria Sulejówek

Kolejka 4 - 7-8 września

MLKS Wesoła (Warszawa) 5-3 Victoria Sulejówek
Tygrys Huta Mińska 2-1 AON Rembertów (Warszawa)
Burza Pilawa 2-0 Sęp Żelechów
Wilga Miastków Kościelny 1-2 ŁKS Łochów
Iskra Stojadła 1-0 Amur Wilga
Hutnik Huta Czechy 3-1 Watra Mrozy
Miedzanka Miedzna 0-2 Orzeł Parysów

Kolejka 5 - 14-15 września

Orzeł Parysów 1-1 MLKS Wesoła (Warszawa)
Watra Mrozy 0-4 Miedzanka Miedzna
Amur Wilga 1-5 Hutnik Huta Czechy
Sęp Żelechów 1-0 Wilga Miastków Kościelny
AON Rembertów (Warszawa) 2-2 Burza Pilawa
Victoria Sulejówek 2-2 Tygrys Huta Mińska
Iskra Stojadła 0-1 ŁKS Łochów

Kolejka 6 - 21-22 września

MLKS Wesoła (Warszawa) 3-2 Tygrys Huta Mińska
Burza Pilawa 2-1 Victoria Sulejówek
Wilga Miastków Kościelny 0-3 AON Rembertów (Warszawa)
Iskra Stojadła 2-3 Sęp Żelechów
Hutnik Huta Czechy 2-1 ŁKS Łochów
Miedzanka Miedzna 2-0 Amur Wilga
Orzeł Parysów 1-1 Watra Mrozy

Kolejka 7 - 28-29 września

Watra Mrozy 0-6 MLKS Wesoła (Warszawa)
Amur Wilga 2-3 Orzeł Parysów
ŁKS Łochów 1-3 Miedzanka Miedzna
Sęp Żelechów 1-1 Hutnik Huta Czechy
AON Rembertów (Warszawa) 4-0 Iskra Stojadła
Victoria Sulejówek 0-1 Wilga Miastków Kościelny
Tygrys Huta Mińska 1-1 Burza Pilawa

Kolejka 8 - 5-6 października

MLKS Wesoła (Warszawa) 5-1 Burza Pilawa
Wilga Miastków Kościelny 0-1 Tygrys Huta Mińska
Iskra Stojadła 3-1 Victoria Sulejówek
Hutnik Huta Czechy 1-0 AON Rembertów (Warszawa)
Miedzanka Miedzna 3-0 Sęp Żelechów
Orzeł Parysów 2-2 ŁKS Łochów
Watra Mrozy 2-1 Amur Wilga

Kolejka 9 - 12-13 października

Amur Wilga 2-8 MLKS Wesoła (Warszawa)
ŁKS Łochów 1-1 Watra Mrozy
Sęp Żelechów 1-3 Orzeł Parysów
AON Rembertów (Warszawa) 1-2 Miedzanka Miedzna
Victoria Sulejówek 5-0 Hutnik Huta Czechy
Tygrys Huta Mińska 1-3 Iskra Stojadła
Burza Pilawa 2-3 Wilga Miastków Kościelny

Kolejka 10 - 19-20 października

MLKS Wesoła (Warszawa) 3-1 Wilga Miastków Kościelny
Iskra Stojadła 2-1 Burza Pilawa
Hutnik Huta Czechy 1-1 Tygrys Huta Mińska
Miedzanka Miedzna 2-0 Victoria Sulejówek
Orzeł Parysów 4-0 AON Rembertów (Warszawa)
Watra Mrozy 0-2 Sęp Żelechów
Amur Wilga 1-7 ŁKS Łochów

Kolejka 11 - 26-27 października

ŁKS Łochów 3-4 MLKS Wesoła (Warszawa)
Sęp Żelechów 1-0 Amur Wilga
AON Rembertów (Warszawa) 6-0 Watra Mrozy
Victoria Sulejówek 1-3 Orzeł Parysów
Tygrys Huta Mińska 1-0 Miedzanka Miedzna
Burza Pilawa 2-2 Hutnik Huta Czechy
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Iskra Stojadła

Kolejka 12 - 2-3 listopada

MLKS Wesoła (Warszawa) 1-0 Iskra Stojadła
Hutnik Huta Czechy 2-2 Wilga Miastków Kościelny
Miedzanka Miedzna 3-1 Burza Pilawa
Orzeł Parysów 1-1 Tygrys Huta Mińska
Watra Mrozy 2-1 Victoria Sulejówek
Amur Wilga 2-5 AON Rembertów (Warszawa)
ŁKS Łochów 1-2 Sęp Żelechów

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Sęp Żelechów 2-3 MLKS Wesoła (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) 1-2 ŁKS Łochów
Victoria Sulejówek 3-2 Amur Wilga
Tygrys Huta Mińska 4-0 Watra Mrozy
Burza Pilawa 3-2 Orzeł Parysów
Wilga Miastków Kościelny 6-0 Miedzanka Miedzna
Iskra Stojadła 1-3 Hutnik Huta Czechy

Kolejka 14 - 22-23 marca

MLKS Wesoła (Warszawa) 3-1 Hutnik Huta Czechy
Iskra Stojadła 1-3 Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Orzeł Parysów
Burza Pilawa 8-0 Watra Mrozy
Tygrys Huta Mińska 3-2 Amur Wilga
Victoria Sulejówek 1-5 ŁKS Łochów
AON Rembertów (Warszawa) 4-1 Sęp Żelechów

Kolejka 15 - 29-30 marca

AON Rembertów (Warszawa) 0-3 MLKS Wesoła (Warszawa)
Sęp Żelechów 1-0 Victoria Sulejówek
ŁKS Łochów 3-0 Tygrys Huta Mińska
Amur Wilga 0-2 Burza Pilawa
Watra Mrozy 3-2 Wilga Miastków Kościelny
Orzeł Parysów 4-2 Iskra Stojadła
Miedzanka Miedzna 1-0 Hutnik Huta Czechy

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

MLKS Wesoła (Warszawa) 3-0 Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy 0-2 Orzeł Parysów
Iskra Stojadła 1-2 Watra Mrozy
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Amur Wilga
Burza Pilawa 1-6 ŁKS Łochów
Tygrys Huta Mińska 1-2 Sęp Żelechów
Victoria Sulejówek 1-1 AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Victoria Sulejówek 0-1 MLKS Wesoła (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) 2-3 Tygrys Huta Mińska 7 maja
termin niepewny
Sęp Żelechów 3-4 Burza Pilawa 1 maja
termin niepewny
ŁKS Łochów 6-2 Wilga Miastków Kościelny
Amur Wilga 2-1 Iskra Stojadła
Watra Mrozy 0-4 Hutnik Huta Czechy
Orzeł Parysów 1-2 Miedzanka Miedzna 1 maja
termin niepewny

Kolejka 18 - 19-20 kwietnia

ŁKS Łochów 6-0 Iskra Stojadła
MLKS Wesoła (Warszawa) 2-1 Orzeł Parysów
Miedzanka Miedzna 1-0 Watra Mrozy
Hutnik Huta Czechy 0-2 Amur Wilga
Wilga Miastków Kościelny 2-1 Sęp Żelechów
Burza Pilawa 3-2 AON Rembertów (Warszawa)
Tygrys Huta Mińska 0-2 Victoria Sulejówek

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Tygrys Huta Mińska 3-3 MLKS Wesoła (Warszawa)
Victoria Sulejówek 7-0 Burza Pilawa
AON Rembertów (Warszawa) 2-1 Wilga Miastków Kościelny
Sęp Żelechów 3-0 Iskra Stojadła
ŁKS Łochów 1-0 Hutnik Huta Czechy
Amur Wilga 3-0 Miedzanka Miedzna
Watra Mrozy 3-3 Orzeł Parysów

Kolejka 20 - 3-4 maja

MLKS Wesoła (Warszawa) 1-1 Watra Mrozy
Orzeł Parysów 2-2 Amur Wilga
Miedzanka Miedzna 2-1 ŁKS Łochów
Hutnik Huta Czechy 3-1 Sęp Żelechów
Iskra Stojadła 5-2 AON Rembertów (Warszawa)
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Victoria Sulejówek
Burza Pilawa 1-1 Tygrys Huta Mińska

Kolejka 21 - 10-11 maja

Burza Pilawa 3-1 MLKS Wesoła (Warszawa)
Tygrys Huta Mińska 4-1 Wilga Miastków Kościelny
Victoria Sulejówek 6-0 Iskra Stojadła
AON Rembertów (Warszawa) 0-0 Hutnik Huta Czechy
Sęp Żelechów 0-2 Miedzanka Miedzna
ŁKS Łochów 3-0 Orzeł Parysów
Amur Wilga 3-0 Watra Mrozy

Kolejka 22 - 17-18 maja

MLKS Wesoła (Warszawa) 1-2 Amur Wilga
Watra Mrozy 0-5 ŁKS Łochów
Orzeł Parysów 4-3 Sęp Żelechów
Miedzanka Miedzna 1-1 AON Rembertów (Warszawa)
Hutnik Huta Czechy 1-1 Victoria Sulejówek
Iskra Stojadła 0-3 Tygrys Huta Mińska
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Burza Pilawa

Kolejka 23 - 24-25 maja

Wilga Miastków Kościelny 4-2 MLKS Wesoła (Warszawa)
Burza Pilawa 3-0 Iskra Stojadła
(wo)
Tygrys Huta Mińska 2-2 Hutnik Huta Czechy
Victoria Sulejówek 3-1 Miedzanka Miedzna
AON Rembertów (Warszawa) 3-0 Orzeł Parysów
Sęp Żelechów 5-1 Watra Mrozy
ŁKS Łochów 2-1 Amur Wilga

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

MLKS Wesoła (Warszawa) 4-0 ŁKS Łochów
Amur Wilga 3-2 Sęp Żelechów
Watra Mrozy 0-6 AON Rembertów (Warszawa)
Orzeł Parysów 2-3 Victoria Sulejówek
Miedzanka Miedzna 2-2 Tygrys Huta Mińska
Hutnik Huta Czechy 3-3 Burza Pilawa
Iskra Stojadła 4-2 Wilga Miastków Kościelny

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Iskra Stojadła 6-1 MLKS Wesoła (Warszawa)
Wilga Miastków Kościelny 4-3 Hutnik Huta Czechy
Burza Pilawa 6-0 Miedzanka Miedzna
Tygrys Huta Mińska 4-4 Orzeł Parysów
Victoria Sulejówek 2-1 Watra Mrozy
AON Rembertów (Warszawa) 2-2 Amur Wilga
Sęp Żelechów 0-2 ŁKS Łochów

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

MLKS Wesoła (Warszawa) 2-0 Sęp Żelechów
ŁKS Łochów 2-1 AON Rembertów (Warszawa)
Amur Wilga 2-0 Victoria Sulejówek
Watra Mrozy 0-2 Tygrys Huta Mińska
Orzeł Parysów 1-10 Burza Pilawa
Miedzanka Miedzna 1-0 Wilga Miastków Kościelny
Hutnik Huta Czechy 7-2 Iskra Stojadła

Liga okręgowa 2002/2003 (Siedlce)

Klasa B 2002/2003 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas