[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2002/2003, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Stoczek 18 43 14 1 3 53-24 7 1 1 28-14 7 0 2 25-10
2.  Victoria Kałuszyn 18 37 11 4 3 50-22 6 3 0 26-10 5 1 3 24-12
3.  LZS Rówce 17 34 11 1 5 61-28 7 0 2 37-14 4 1 3 24-14
4.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 17 30 9 3 5 37-25 5 1 2 17-9 4 2 3 20-16
5.  Płomień II Dębe Wielkie 18 27 8 3 7 39-37 6 2 1 24-7 2 1 6 15-30
6.  Kosovia Kosów Lacki 18 24 7 3 8 39-41 5 2 2 25-16 2 1 6 14-25
7.  Wisła Maciejowice 18 22 7 1 10 29-41 6 0 3 18-12 1 1 7 11-29
8.  LZS Starawieś 18 15 3 6 9 26-51 2 3 4 16-28 1 3 5 10-23
9.  Jutrzenka Junior Cegłów 18 13 3 4 11 16-40 3 2 4 11-13 0 2 7 5-27
10.  Orlęta Grębków 18 8 2 2 14 31-72 2 0 7 21-35 0 2 7 10-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Błękitni Stoczek    1-6 2-2 4-0 4-2 2-0 5-2 4-1 2-0 4-1 
 2 Victoria Kałuszyn3-0     4-2 4-1 3-3 3-1 3-0 0-0 3-0 3-3 
 3 LZS Rówce3-1 0-3     1-4 9-0 5-1 6-2 3-0 4-2 6-1 
 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka0-1 0-3     2-0 2-1 1-0 3-3 4-0 5-1 
 5 Płomień II Dębe Wielkie1-3 4-1 2-0 1-1     5-1 0-0 3-1 5-0 3-0* 
 6 Kosovia Kosów Lacki1-3 2-2 3-2 1-4 2-0     4-2 5-1 1-1 6-1 
 7 Wisła Maciejowice1-3 0-2 0-3 1-0 3-2 3-1     2-0 3-1 5-0 
 8 LZS Starawieś0-7 4-2 1-6 2-2 2-3 3-3 0-3     0-0 4-2 
 9 Jutrzenka Junior Cegłów0-2 1-0 0-1 0-2 4-1 1-3 2-1 2-2     1-1 
 10 Orlęta Grębków1-5 0-5 2-8 2-6 1-4 1-3 8-1 1-2 5-1     

REKLAMA

Kolejka 1

Pauza: Victoria Kałuszyn, Orlęta Grębków.
 
Błękitni Stoczek 2-0 Jutrzenka Junior Cegłów
Wisła Maciejowice 3-1 Kosovia Kosów Lacki
Płomień II Dębe Wielkie 2-0 LZS Rówce
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-3 LZS Starawieś

Kolejka 2

Pauza: Jutrzenka Junior Cegłów, Kosovia Kosów Lacki.
 
LZS Starawieś 4-2 Orlęta Grębków
LZS Rówce 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Victoria Kałuszyn 3-3 Płomień II Dębe Wielkie
Błękitni Stoczek 5-2 Wisła Maciejowice

Kolejka 3

Pauza: LZS Starawieś, Błękitni Stoczek.
 
Wisła Maciejowice 3-1 Jutrzenka Junior Cegłów
Płomień II Dębe Wielkie 5-1 Kosovia Kosów Lacki
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-3 Victoria Kałuszyn
Orlęta Grębków 2-8 LZS Rówce

Kolejka 4

Pauza: LZS Rówce, Wisła Maciejowice.
 
Jutrzenka Junior Cegłów 2-2 LZS Starawieś
Victoria Kałuszyn 3-3 Orlęta Grębków
Kosovia Kosów Lacki 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Błękitni Stoczek 4-2 Płomień II Dębe Wielkie

Kolejka 5

Pauza: Victoria Kałuszyn, Jutrzenka Junior Cegłów.
 
Płomień II Dębe Wielkie 0-0 Wisła Maciejowice
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-1 Błękitni Stoczek
Orlęta Grębków 1-3 Kosovia Kosów Lacki
LZS Starawieś 1-6 LZS Rówce

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Płomień II Dębe Wielkie, Kosovia Kosów Lacki.
 
Jutrzenka Junior Cegłów 0-1 LZS Rówce
Victoria Kałuszyn 0-0 LZS Starawieś
Błękitni Stoczek 4-1 Orlęta Grębków
Wisła Maciejowice 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka, Błękitni Stoczek.
 
Płomień II Dębe Wielkie 5-0 Jutrzenka Junior Cegłów
Orlęta Grębków 8-1 Wisła Maciejowice
LZS Starawieś 3-3 Kosovia Kosów Lacki
LZS Rówce 0-3 Victoria Kałuszyn

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Wisła Maciejowice, Orlęta Grębków.
 
Jutrzenka Junior Cegłów 1-0 Victoria Kałuszyn
Kosovia Kosów Lacki 3-2 LZS Rówce
Błękitni Stoczek 4-1 LZS Starawieś
Płomień II Dębe Wielkie 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 9 - 26-27 października

Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-0 Jutrzenka Junior Cegłów
Orlęta Grębków 1-4 Płomień II Dębe Wielkie
LZS Starawieś 0-3 Wisła Maciejowice
LZS Rówce 3-1 Błękitni Stoczek
Victoria Kałuszyn 3-1 Kosovia Kosów Lacki

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Pauza: LZS Starawieś, Płomień II Dębe Wielkie.
 
Jutrzenka Junior Cegłów 1-3 Kosovia Kosów Lacki
Błękitni Stoczek 1-6 Victoria Kałuszyn
Wisła Maciejowice 0-3 LZS Rówce
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-1 Orlęta Grębków

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pauza: LZS Rówce, Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Orlęta Grębków 5-1 Jutrzenka Junior Cegłów
LZS Starawieś 2-3 Płomień II Dębe Wielkie
Victoria Kałuszyn 3-0 Wisła Maciejowice
Kosovia Kosów Lacki 1-3 Błękitni Stoczek

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Pauza: Victoria Kałuszyn, Orlęta Grębków.
 
Jutrzenka Junior Cegłów 0-2 Błękitni Stoczek 1 maja
termin niepewny
Kosovia Kosów Lacki 4-2 Wisła Maciejowice
LZS Rówce 9-0 Płomień II Dębe Wielkie
LZS Starawieś 2-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pauza: Kosovia Kosów Lacki, Jutrzenka Junior Cegłów.
 
Orlęta Grębków 1-2 LZS Starawieś
Jabłonianka Jabłonna Lacka - LZS Rówce
przełożony
Płomień II Dębe Wielkie 4-1 Victoria Kałuszyn
przełożony
Wisła Maciejowice 1-3 Błękitni Stoczek

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Pauza: Błękitni Stoczek, LZS Starawieś.
 
Jutrzenka Junior Cegłów 2-1 Wisła Maciejowice
Kosovia Kosów Lacki 2-0 Płomień II Dębe Wielkie
Victoria Kałuszyn 4-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 maja
termin niepewny
LZS Rówce 6-1 Orlęta Grębków

Kolejka 15

Pauza: LZS Rówce, Wisła Maciejowice.
 
LZS Starawieś 0-0 Jutrzenka Junior Cegłów
Orlęta Grębków 0-5 Victoria Kałuszyn
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-1 Kosovia Kosów Lacki
Płomień II Dębe Wielkie 1-3 Błękitni Stoczek

Kolejka 16 - 3-4 maja

Pauza: Jutrzenka Junior Cegłów, Victoria Kałuszyn.
 
Wisła Maciejowice 3-2 Płomień II Dębe Wielkie
Błękitni Stoczek 4-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kosovia Kosów Lacki 6-1 Orlęta Grębków
LZS Rówce 3-0 LZS Starawieś

Kolejka 17 - 10-11 maja

Pauza: Płomień II Dębe Wielkie, Kosovia Kosów Lacki.
 
LZS Rówce 4-2 Jutrzenka Junior Cegłów
LZS Starawieś 4-2 Victoria Kałuszyn
Orlęta Grębków 1-5 Błękitni Stoczek
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-0 Wisła Maciejowice

Kolejka 18 - 17-18 maja

Pauza: Błękitni Stoczek, Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Jutrzenka Junior Cegłów 4-1 Płomień II Dębe Wielkie
Wisła Maciejowice 5-0 Orlęta Grębków
Kosovia Kosów Lacki 5-1 LZS Starawieś
Victoria Kałuszyn 4-2 LZS Rówce

Kolejka 19

Pauza: Orlęta Grębków, Wisła Maciejowice.
 
Victoria Kałuszyn 3-0 Jutrzenka Junior Cegłów
LZS Rówce 5-1 Kosovia Kosów Lacki
LZS Starawieś 0-7 Błękitni Stoczek
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-0 Płomień II Dębe Wielkie

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Jutrzenka Junior Cegłów 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień II Dębe Wielkie 3-0 Orlęta Grębków
(wo)
Wisła Maciejowice 2-0 LZS Starawieś
Błękitni Stoczek 2-2 LZS Rówce
Kosovia Kosów Lacki 2-2 Victoria Kałuszyn

Kolejka 21

Pauza: LZS Starawieś, Płomień II Dębe Wielkie.
 
Kosovia Kosów Lacki 1-1 Jutrzenka Junior Cegłów
Victoria Kałuszyn 3-0 Błękitni Stoczek
LZS Rówce 6-2 Wisła Maciejowice
Orlęta Grębków 2-6 Jabłonianka Jabłonna Lacka

REKLAMA

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka, LZS Rówce.
 
Jutrzenka Junior Cegłów 1-1 Orlęta Grębków
Płomień II Dębe Wielkie 3-1 LZS Starawieś
Wisła Maciejowice 0-2 Victoria Kałuszyn
Błękitni Stoczek 2-0 Kosovia Kosów Lacki

Klasa A 2002/2003 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas