[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2006/2007, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Płowce/Stróże Małe 16 30 8 6 2 39-13 5 3 0 22-4 3 3 2 17-9
2.  Solinka Wołkowyja 16 26 8 2 6 37-35 4 2 2 22-17 4 0 4 15-18 2 6 2 0 0 3-1
3.  Remix Niebieszczany 16 26 8 2 6 35-23 4 2 2 18-12 4 0 4 17-11 2 0 0 0 2 1-3
4.  Pionier Średnia Wieś 16 25 7 4 5 30-25 4 2 2 14-10 3 2 3 16-15
5.  Jawornik Czarna 16 24 7 3 6 30-19 3 1 4 10-10 4 2 2 20-9
6.  Krokus Ropienka 16 23 6 5 5 26-29 3 2 3 11-14 3 3 2 15-15
7.  Bumar Rudenka 16 22 6 4 6 44-36 5 1 2 29-16 1 3 4 15-20
8.  LKS Rzepedź 16 21 5 6 5 28-30 2 3 3 12-16 3 3 2 16-14
9.  Grodzisko Hoczew 16 3 1 0 15 9-68 0 0 8 3-38 1 0 7 6-30
Solinka Wołkowyja rozgrywa swoje mecze w Górzance.
Bumar Rudenka rozgrywa swoje mecze w Olszanicy.
LKS Tyrawa Wołoska, Juventus Poraż i LKS Rudenka-Olszanica nie przystąpiły do rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 LKS Płowce/Stróże Małe    7-0 2-0 0-0 3-1 1-1 5-2 0-0 4-0 
 2 Solinka Wołkowyja2-1     2-1 1-3 1-4 3-3 5-1 2-2 6-2 
 3 Remix Niebieszczany0-3* 0-1     3-3 1-1 4-2 3-1 3-1 4-0 
 4 Pionier Średnia Wieś1-1 3-5 2-0     1-0 3-0* 1-1 1-3 2-0 
 5 Jawornik Czarna0-1 1-0 0-2 3-1     1-3 1-1 1-2 3-0* 
 6 Krokus Ropienka1-0 2-1 1-5 1-2 0-0     3-0* 3-3 0-3* 
 7 Bumar Rudenka3-3 5-3 4-1 4-1 0-3 1-2     4-2 8-1 
 8 LKS Rzepedź1-1 0-3* 0-5 3-1 2-3 1-1 2-2     3-0* 
 9 Grodzisko Hoczew1-7 0-2 0-3 0-5 1-8 1-3 0-7 0-3*     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Pauza: Bumar Rudenka, LKS Rzepedź, LKS Płowce/Stróże Małe.
 
Jawornik Czarna 1-3 Krokus Ropienka
Remix Niebieszczany 3-3 Pionier Średnia Wieś
Solinka Wołkowyja 6-2 Grodzisko Hoczew

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Pauza: Remix Niebieszczany, Bumar Rudenka, Jawornik Czarna.
 
Grodzisko Hoczew 1-7 LKS Płowce/Stróże Małe
Pionier Średnia Wieś 3-5 Solinka Wołkowyja
Krokus Ropienka 3-3 LKS Rzepedź

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Pauza: LKS Rzepedź, Solinka Wołkowyja, Jawornik Czarna.
 
LKS Płowce/Stróże Małe 5-2 Bumar Rudenka
Remix Niebieszczany 4-2 Krokus Ropienka
Grodzisko Hoczew 0-5 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 4 - 3 września

Pauza: Remix Niebieszczany, LKS Rzepedź, Grodzisko Hoczew.
 
Pionier Średnia Wieś 1-1 LKS Płowce/Stróże Małe
Krokus Ropienka 2-1 Solinka Wołkowyja
Bumar Rudenka 0-3 Jawornik Czarna

Kolejka 5 - 10 września

Pauza: Remix Niebieszczany, Solinka Wołkowyja, Pionier Średnia Wieś.
 
LKS Płowce/Stróże Małe 3-1 Jawornik Czarna
LKS Rzepedź 2-2 Bumar Rudenka
Grodzisko Hoczew 1-3 Krokus Ropienka

Kolejka 6 - 17 września

Pauza: LKS Płowce/Stróże Małe, Grodzisko Hoczew, Solinka Wołkowyja.
 
Krokus Ropienka 1-2 Pionier Średnia Wieś
Bumar Rudenka 4-1 Remix Niebieszczany
Jawornik Czarna 1-2 LKS Rzepedź

Kolejka 7 - 24 września

Pauza: Pionier Średnia Wieś, Grodzisko Hoczew, Krokus Ropienka.
 
LKS Płowce/Stróże Małe 0-0 LKS Rzepedź
Remix Niebieszczany 1-1 Jawornik Czarna
Solinka Wołkowyja 5-1 Bumar Rudenka

Kolejka 8 - 1 października

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Krokus Ropienka 1-0 LKS Płowce/Stróże Małe
Bumar Rudenka 8-1 Grodzisko Hoczew
Jawornik Czarna 1-0 Solinka Wołkowyja
LKS Rzepedź 0-5 Remix Niebieszczany

Kolejka 9 - 8 października

Pauza: Krokus Ropienka.
 
LKS Płowce/Stróże Małe 2-0 Remix Niebieszczany
Solinka Wołkowyja 2-2 LKS Rzepedź
Grodzisko Hoczew 1-8 Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś 1-1 Bumar Rudenka

Kolejka 10 - 15 października

Pauza: Bumar Rudenka, Krokus Ropienka, LKS Płowce/Stróże Małe.
 
Jawornik Czarna 3-1 Pionier Średnia Wieś
LKS Rzepedź 3-0 Grodzisko Hoczew
(wo)
goście nie przyjechali
Remix Niebieszczany 0-1 Solinka Wołkowyja

Kolejka 11 - 22 października

Pauza: Jawornik Czarna.
 
Grodzisko Hoczew 0-3 Remix Niebieszczany
Pionier Średnia Wieś 1-3 LKS Rzepedź
Krokus Ropienka 3-0 Bumar Rudenka
(wo)
na boisku 3-5
Solinka Wołkowyja 2-1 LKS Płowce/Stróże Małe

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Pauza: Bumar Rudenka, LKS Rzepedź, LKS Płowce/Stróże Małe.
 
Krokus Ropienka 0-0 Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś 2-0 Remix Niebieszczany
Grodzisko Hoczew 0-2 Solinka Wołkowyja

Kolejka 13 - 22 kwietnia

Pauza: Jawornik Czarna, Bumar Rudenka, Remix Niebieszczany.
 
LKS Płowce/Stróże Małe 4-0 Grodzisko Hoczew
Solinka Wołkowyja 1-3 Pionier Średnia Wieś
LKS Rzepedź 1-1 Krokus Ropienka

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Pauza: Solinka Wołkowyja, LKS Rzepedź, Jawornik Czarna.
 
Bumar Rudenka 3-3 LKS Płowce/Stróże Małe
Krokus Ropienka 1-5 Remix Niebieszczany
Pionier Średnia Wieś 2-0 Grodzisko Hoczew

Kolejka 15 - 6 maja

Pauza: Remix Niebieszczany, LKS Rzepedź, Grodzisko Hoczew.
 
LKS Płowce/Stróże Małe 0-0 Pionier Średnia Wieś
Solinka Wołkowyja 3-3 Krokus Ropienka
Jawornik Czarna 1-1 Bumar Rudenka

Kolejka 16 - 13 maja

Pauza: Remix Niebieszczany, Solinka Wołkowyja, Pionier Średnia Wieś.
 
Jawornik Czarna 0-1 LKS Płowce/Stróże Małe
Bumar Rudenka 4-2 LKS Rzepedź
Krokus Ropienka 0-3 Grodzisko Hoczew
(wo)
na boisku 11-0, udział nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 17 - 20 maja

Pauza: Solinka Wołkowyja, LKS Płowce/Stróże Małe, Grodzisko Hoczew.
 
Pionier Średnia Wieś 3-0 Krokus Ropienka
(wo)
na boisku 2-1, udział nieuprawnionego zawdonika
Remix Niebieszczany 3-1 Bumar Rudenka
LKS Rzepedź 2-3 Jawornik Czarna

Kolejka 18 - 27 maja

Pauza: Grodzisko Hoczew, Krokus Ropienka, Pionier Średnia Wieś.
 
LKS Rzepedź 1-1 LKS Płowce/Stróże Małe
Jawornik Czarna 0-2 Remix Niebieszczany
Bumar Rudenka 5-3 Solinka Wołkowyja

Kolejka 19 - 3 czerwca

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
LKS Płowce/Stróże Małe 1-1 Krokus Ropienka
Grodzisko Hoczew 0-7 Bumar Rudenka
Solinka Wołkowyja 1-4 Jawornik Czarna
Remix Niebieszczany 3-1 LKS Rzepedź

Kolejka 20 - 10 czerwca

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Remix Niebieszczany 0-3 LKS Płowce/Stróże Małe
(wo)
na boisku 5-1, udział nieuprawnionego zawodnika
LKS Rzepedź 0-3 Solinka Wołkowyja
(wo)
na boisku 5-3, udział nieuprawnionego zawodnika
Jawornik Czarna 3-0 Grodzisko Hoczew
(wo)
goście nie przyjechali
Bumar Rudenka 4-1 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 21 - 17 czerwca

Pauza: Bumar Rudenka, LKS Płowce/Stróże Małe, Krokus Ropienka.
 
Pionier Średnia Wieś 1-0 Jawornik Czarna
Grodzisko Hoczew 0-3 LKS Rzepedź
(wo)
przerwany w 17. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Solinka Wołkowyja 2-1 Remix Niebieszczany

Kolejka 22 - 24 czerwca

Pauza: Jawornik Czarna.
 
LKS Płowce/Stróże Małe 7-0 Solinka Wołkowyja
Remix Niebieszczany 4-0 Grodzisko Hoczew
przerwany w 24. minucie przy wyniku 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Rzepedź 3-1 Pionier Średnia Wieś
Bumar Rudenka 1-2 Krokus Ropienka

Klasa B 2006/2007 (Krosno I)
Klasa B 2006/2007 (Krosno II)

Klasa C 2006/2007 (Krosno II)
Klasa C 2006/2007 (Krosno III)
Klasa C 2006/2007 (Krosno IV)
Klasa C 2006/2007 (Krosno V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas