[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2006/2007, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kombornia 22 62 20 2 0 68-14 10 1 0 36-7 10 1 0 32-7
2.  Wisłok Krościenko Wyżne 22 52 17 1 4 69-22 9 0 2 38-11 8 1 2 31-11
3.  ULKS Grabówka 22 48 15 3 4 59-30 9 1 1 41-14 6 2 3 18-16
4.  Sokół Domaradz 22 38 11 5 6 57-46 7 3 1 26-17 4 2 5 31-29
5.  Victoria Niebocko 22 32 10 2 10 51-37 6 1 4 32-16 4 1 6 19-21
6.  Pogórze Srogów Górny 22 28 8 4 10 30-43 4 2 5 17-20 4 2 5 13-23
7.  LKS Hłudno 22 26 7 5 10 38-39 6 2 3 25-13 1 3 7 13-26
8.  Zryw Dydnia 22 25 7 4 11 38-59 3 2 6 18-29 4 2 5 20-30
9.  Orzeł Milcza 22 24 7 3 12 46-51 4 1 6 25-24 3 2 6 21-27
10.  LKS Wesoła 22 19 5 4 13 32-58 4 3 4 24-22 1 1 9 8-36
11.  LKS Wzdów 22 16 5 1 16 22-51 2 1 8 10-24 3 0 8 12-27
12.  LKS Trześniów 22 8 2 2 18 14-74 0 1 10 5-30 2 1 8 9-44
Pogórze Srogów Górny rozgrywa swoje mecze w Kostarowcach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Kombornia    0-0 3-0 3-2 3-0 1-0 5-2 3-0 5-2 4-0 5-0 4-1 
 2 Wisłok Krościenko Wyżne0-2     4-0 3-2 3-2 4-0 2-0 1-2 4-2 7-0 3-1 7-0 
 3 ULKS Grabówka1-3 4-3     4-4 1-0 7-1 4-2 3-1 3-0 5-0 1-0 8-0 
 4 Sokół Domaradz0-5 3-2 1-1     3-1 2-2 2-0 3-2 3-1 3-0 4-1 2-2 
 5 Victoria Niebocko0-2 0-1 1-4 2-1     3-0 1-1 5-0 1-3 6-3 2-1 11-0 
 6 Pogórze Srogów Górny0-3 0-3 0-2 2-2 1-0     4-2 2-2 5-1 2-0 1-4 0-1 
 7 LKS Hłudno2-2 2-3 2-1 6-0 0-1 0-0     5-0 3-0* 3-2 2-1 0-3* 
 8 Zryw Dydnia0-6 0-3 2-3 3-6 4-4 1-2 2-1     2-2 1-0 0-1 3-1 
 9 Orzeł Milcza3-4 1-4 1-2 1-2 5-3 0-3* 0-0 3-5     3-0* 6-0 2-1 
 10 LKS Wesoła1-3 1-3 2-2 1-6 1-3 3-1 3-0 3-3 0-0     3-1 6-0 
 11 LKS Wzdów0-1 0-3 0-1 4-3 0-3* 1-2 2-2 1-3 0-4 1-2     1-0 
 12 LKS Trześniów0-1 0-6 0-2 0-3 0-2 1-2 1-3 1-2 1-6 1-1 0-2     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Wisłok Krościenko Wyżne 0-2 LKS Kombornia
LKS Trześniów 1-3 LKS Hłudno
LKS Wzdów 4-3 Sokół Domaradz
Pogórze Srogów Górny 1-0 Victoria Niebocko
LKS Wesoła 0-0 Orzeł Milcza
Zryw Dydnia 2-3 ULKS Grabówka

Kolejka 2 - 20 sierpnia

ULKS Grabówka 4-3 Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Milcza 3-5 Zryw Dydnia
Victoria Niebocko 6-3 LKS Wesoła
Sokół Domaradz 2-2 Pogórze Srogów Górny
LKS Hłudno 2-1 LKS Wzdów
LKS Kombornia 4-1 LKS Trześniów

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Wisłok Krościenko Wyżne 7-0 LKS Trześniów
LKS Wzdów 0-1 LKS Kombornia
Pogórze Srogów Górny 4-2 LKS Hłudno
LKS Wesoła 1-6 Sokół Domaradz
Zryw Dydnia 4-4 Victoria Niebocko
ULKS Grabówka 3-0 Orzeł Milcza

Kolejka 4 - 3 września

Orzeł Milcza 1-4 Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Niebocko 1-4 ULKS Grabówka
Sokół Domaradz 3-2 Zryw Dydnia
LKS Hłudno 3-2 LKS Wesoła
LKS Kombornia 1-0 Pogórze Srogów Górny
LKS Trześniów 0-2 LKS Wzdów

Kolejka 5 - 10 września

Wisłok Krościenko Wyżne 3-1 LKS Wzdów
Pogórze Srogów Górny 0-1 LKS Trześniów
LKS Wesoła 1-3 LKS Kombornia
Zryw Dydnia 2-1 LKS Hłudno
ULKS Grabówka 4-4 Sokół Domaradz
Orzeł Milcza 5-3 Victoria Niebocko

Kolejka 6 - 17 września

Victoria Niebocko 0-1 Wisłok Krościenko Wyżne
Sokół Domaradz 3-1 Orzeł Milcza
LKS Hłudno 2-1 ULKS Grabówka
LKS Kombornia 3-0 Zryw Dydnia
LKS Trześniów 1-1 LKS Wesoła
LKS Wzdów 1-2 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 7 - 24 września

Wisłok Krościenko Wyżne 4-0 Pogórze Srogów Górny
LKS Wesoła 3-1 LKS Wzdów
Zryw Dydnia 3-1 LKS Trześniów
ULKS Grabówka 1-3 LKS Kombornia
Orzeł Milcza 0-0 LKS Hłudno
Victoria Niebocko 2-1 Sokół Domaradz

Kolejka 8 - 1 października

Sokół Domaradz 3-2 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Hłudno 0-1 Victoria Niebocko
LKS Kombornia 5-2 Orzeł Milcza
LKS Trześniów 0-2 ULKS Grabówka
LKS Wzdów 1-3 Zryw Dydnia
Pogórze Srogów Górny 2-0 LKS Wesoła

Kolejka 9 - 8 października

Wisłok Krościenko Wyżne 7-0 LKS Wesoła
Zryw Dydnia 1-2 Pogórze Srogów Górny
ULKS Grabówka 1-0 LKS Wzdów
Orzeł Milcza 2-1 LKS Trześniów
Victoria Niebocko 0-2 LKS Kombornia
Sokół Domaradz 2-0 LKS Hłudno

Kolejka 10 - 15 października

LKS Kombornia 3-2 Sokół Domaradz
LKS Trześniów 0-2 Victoria Niebocko
LKS Wzdów 0-4 Orzeł Milcza
Pogórze Srogów Górny 0-2 ULKS Grabówka
LKS Wesoła 3-3 Zryw Dydnia
Wisłok Krościenko Wyżne 2-0 LKS Hłudno

Kolejka 11 - 22 października

Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Zryw Dydnia
ULKS Grabówka 5-0 LKS Wesoła
Orzeł Milcza 0-3 Pogórze Srogów Górny
(wo)
na boisku 0-0
Victoria Niebocko 2-1 LKS Wzdów
Sokół Domaradz 2-2 LKS Trześniów
LKS Hłudno 2-2 LKS Kombornia

Kolejka 12 - 15 kwietnia

LKS Kombornia 0-0 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Hłudno 0-3 LKS Trześniów
(wo)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 4-0
Sokół Domaradz 4-1 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 3-0 Pogórze Srogów Górny
Orzeł Milcza 3-0 LKS Wesoła
(wo)
ULKS Grabówka 3-1 Zryw Dydnia

Kolejka 13 - 22 kwietnia

Wisłok Krościenko Wyżne 4-0 ULKS Grabówka
Zryw Dydnia 2-2 Orzeł Milcza
LKS Wesoła 1-3 Victoria Niebocko
Pogórze Srogów Górny 2-2 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 2-2 LKS Hłudno
LKS Trześniów 0-1 LKS Kombornia

Kolejka 14 - 29 kwietnia

LKS Trześniów 0-6 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Kombornia 5-0 LKS Wzdów
LKS Hłudno 0-0 Pogórze Srogów Górny
Sokół Domaradz 3-0 LKS Wesoła
Victoria Niebocko 5-0 Zryw Dydnia
Orzeł Milcza 1-2 ULKS Grabówka

Kolejka 15 - 6 maja

Wisłok Krościenko Wyżne 4-2 Orzeł Milcza
ULKS Grabówka 1-0 Victoria Niebocko
Zryw Dydnia 3-6 Sokół Domaradz
LKS Wesoła 3-0 LKS Hłudno
Pogórze Srogów Górny 0-3 LKS Kombornia
LKS Wzdów 1-0 LKS Trześniów

Kolejka 16 - 13 maja

LKS Wzdów 0-3 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Trześniów 1-2 Pogórze Srogów Górny
LKS Kombornia 4-0 LKS Wesoła
LKS Hłudno 5-0 Zryw Dydnia
Sokół Domaradz 1-1 ULKS Grabówka
Victoria Niebocko 1-3 Orzeł Milcza

Kolejka 17 - 20 maja

Wisłok Krościenko Wyżne 3-2 Victoria Niebocko
Orzeł Milcza 1-2 Sokół Domaradz
ULKS Grabówka 4-2 LKS Hłudno
Zryw Dydnia 0-6 LKS Kombornia
LKS Wesoła 6-0 LKS Trześniów
Pogórze Srogów Górny 1-4 LKS Wzdów

Kolejka 18 - 27 maja

Pogórze Srogów Górny 0-3 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Wzdów 1-2 LKS Wesoła
LKS Trześniów 1-2 Zryw Dydnia
LKS Kombornia 3-0 ULKS Grabówka
LKS Hłudno 3-0 Orzeł Milcza
(wo)
goście nie przyjechali na spotkanie
Sokół Domaradz 3-1 Victoria Niebocko

Kolejka 19 - 3 czerwca

Wisłok Krościenko Wyżne 3-2 Sokół Domaradz
Victoria Niebocko 1-1 LKS Hłudno
Orzeł Milcza 3-4 LKS Kombornia
ULKS Grabówka 8-0 LKS Trześniów
Zryw Dydnia 0-1 LKS Wzdów 7 czerwca
LKS Wesoła 3-1 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 20 - 10 czerwca

LKS Wesoła 1-3 Wisłok Krościenko Wyżne
Pogórze Srogów Górny 2-2 Zryw Dydnia
LKS Wzdów 0-1 ULKS Grabówka
LKS Trześniów 1-6 Orzeł Milcza
LKS Kombornia 3-0 Victoria Niebocko
LKS Hłudno 6-0 Sokół Domaradz

Kolejka 21 - 17 czerwca

LKS Hłudno 2-3 Wisłok Krościenko Wyżne
Sokół Domaradz 0-5 LKS Kombornia
Victoria Niebocko 11-0 LKS Trześniów
Orzeł Milcza 6-0 LKS Wzdów
ULKS Grabówka 7-1 Pogórze Srogów Górny
Zryw Dydnia 1-0 LKS Wesoła

Kolejka 22 - 24 czerwca

Zryw Dydnia 0-3 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Wesoła 2-2 ULKS Grabówka
Pogórze Srogów Górny 5-1 Orzeł Milcza
LKS Wzdów 0-3 Victoria Niebocko
(wo)
na boisku 3-2, udział nieuprawnionego zawodnika
LKS Trześniów 0-3 Sokół Domaradz
LKS Kombornia 5-2 LKS Hłudno

Klasa B 2006/2007 (Krosno I)
Klasa B 2006/2007 (Krosno II)

Klasa C 2006/2007 (Krosno I)
Klasa C 2006/2007 (Krosno II)
Klasa C 2006/2007 (Krosno IV)
Klasa C 2006/2007 (Krosno V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas