[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpijczyk Racławice 12 27 9 0 3 43-31 5 0 1 24-15 4 0 2 19-16
2.  LKS Wójtowa 12 25 8 1 3 23-15 5 1 0 9-2 3 0 3 14-13
3.  Moszczanka Moszczenica 12 19 6 1 5 24-24 3 0 3 12-13 3 1 2 12-11 2 6 2 0 0 2-0
4.  Torcida Smerekowiec 12 19 6 1 5 34-19 3 0 3 17-10 3 1 2 17-9 2 0 0 0 2 0-2
5.  LKS Kwiatonowice 12 15 5 0 7 24-22 2 0 4 16-13 3 0 3 8-9
6.  LKS Bystra (k. Gorlic) 12 13 4 1 7 14-29 2 1 3 7-13 2 0 4 7-16
7.  Sokół Staszkówka 12 6 2 0 10 15-37 0 0 6 6-20 2 0 4 9-17
Po zakończeniu rozgrywek drużyny zostały podzielone na grupę mistrzowską (miejsca 1-4) i spadkową (miejsca 5-7). Kluby zachowały swój dorobek punktowy i bramkowy z "sezonu zasadniczego".

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Olimpijczyk Racławice    1-3 4-1 7-6 2-1 4-3 6-1 
 2 LKS Wójtowa2-0     2-1 1-1 1-0 1-0 2-0 
 3 Moszczanka Moszczenica2-5 5-3     1-0 1-2 0-1 3-2 
 4 Torcida Smerekowiec6-0 4-2 0-1     1-3 5-1 1-3 
 5 LKS Kwiatonowice3-5 2-4 0-1 0-3     6-0 5-0 
 6 LKS Bystra (k. Gorlic)2-5 1-0 1-1 0-4 3-0     0-3* 
 7 Sokół Staszkówka1-4 0-2 4-7 0-3* 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 27 sierpnia

Pauza: Torcida Smerekowiec.
 
Sokół Staszkówka 0-2 LKS Wójtowa
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Kwiatonowice 3-5 Olimpijczyk Racławice

Kolejka 2 - 3 września

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
Torcida Smerekowiec 1-3 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 1-2 LKS Kwiatonowice 6 września
LKS Wójtowa 1-0 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 3 - 10 września

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Kwiatonowice 2-4 LKS Wójtowa
Olimpijczyk Racławice 4-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Bystra (k. Gorlic) 0-4 Torcida Smerekowiec 12 września

Kolejka 4 - 17 września

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
Sokół Staszkówka 0-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Wójtowa 2-0 Olimpijczyk Racławice
Torcida Smerekowiec 1-3 LKS Kwiatonowice

Kolejka 5 - 24 września

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Moszczanka Moszczenica 5-3 LKS Wójtowa
Olimpijczyk Racławice 7-6 Torcida Smerekowiec
LKS Kwiatonowice 5-0 Sokół Staszkówka

Kolejka 6 - 1 października

Pauza: LKS Wójtowa.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-0 LKS Kwiatonowice
Sokół Staszkówka 1-4 Olimpijczyk Racławice
Torcida Smerekowiec 0-1 Moszczanka Moszczenica

Kolejka 7 - 8 października

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Moszczanka Moszczenica 3-2 Sokół Staszkówka
Olimpijczyk Racławice 4-3 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Wójtowa 1-1 Torcida Smerekowiec

Kolejka 8 - 15 października

Pauza: Torcida Smerekowiec.
 
LKS Wójtowa 2-0 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 0-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
Olimpijczyk Racławice 2-1 LKS Kwiatonowice

Kolejka 9 - 22 października

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
Sokół Staszkówka 0-3 Torcida Smerekowiec
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
LKS Kwiatonowice 0-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-0 LKS Wójtowa

Kolejka 10 - 29 października

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Wójtowa 1-0 LKS Kwiatonowice
Moszczanka Moszczenica 2-5 Olimpijczyk Racławice
Torcida Smerekowiec 5-1 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 11 - 15 kwietnia

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 0-3 Sokół Staszkówka
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 4-0
Olimpijczyk Racławice 1-3 LKS Wójtowa
LKS Kwiatonowice 0-3 Torcida Smerekowiec

Kolejka 12 - 22 kwietnia

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Torcida Smerekowiec 6-0 Olimpijczyk Racławice
Sokół Staszkówka 1-2 LKS Kwiatonowice
LKS Wójtowa 2-1 Moszczanka Moszczenica

Kolejka 13 - 29 kwietnia

Pauza: LKS Wójtowa.
 
Olimpijczyk Racławice 6-1 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 1-0 Torcida Smerekowiec
LKS Kwiatonowice 6-0 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 14 - 6 maja

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Torcida Smerekowiec 4-2 LKS Wójtowa
Sokół Staszkówka 4-7 Moszczanka Moszczenica
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-5 Olimpijczyk Racławice

Baraże o utrzymanie w klasie A (Nowy Sącz)

Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz-Gorlice)

Klasa B 2006/2007 (Gorlice - play off - grupa mistrzowska)
Klasa B 2006/2007 (Gorlice - play off - grupa spadkowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas