[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przełęcz Tylicz 26 66 21 3 2 108-18 13 0 0 70-6 8 3 2 38-12
2.  Orzeł Wojnarowa 26 60 18 6 2 77-20 11 2 0 43-7 7 4 2 34-13
3.  KS Bobowa 26 59 18 5 3 88-28 10 2 1 42-12 8 3 2 46-16
4.  LKS Grudna Kępska 26 49 15 4 7 51-39 9 1 3 25-14 6 3 4 26-25
5.  Ogień Sękowa 26 48 15 3 8 79-30 9 3 1 52-13 6 0 7 27-17
6.  LKS Stróżówka 26 40 11 7 8 66-46 7 4 2 34-12 4 3 6 32-34
7.  Nafta Kryg 26 39 12 3 11 53-51 6 0 7 25-25 6 3 4 28-26
8.  Zuber Krynica Zdrój 26 35 11 2 13 47-52 10 0 3 35-15 1 2 10 12-37
9.  LKS Ropa 26 33 9 6 11 35-43 6 5 2 20-11 3 1 9 15-32
10.  LKS Łęka 26 23 6 5 15 39-65 4 2 7 26-36 2 3 8 13-29
11.  Królovia Królowa Górna 26 21 6 3 17 40-88 4 1 8 26-47 2 2 9 14-41 2 3 1 0 1 8-4
12.  Biała Brunary 26 21 6 3 17 44-80 5 2 6 29-34 1 1 11 15-46 2 3 1 0 1 4-8
13.  Galicja Nowy Sącz 26 20 5 5 16 33-87 4 4 5 22-40 1 1 11 11-47
14.  LKS Szymbark 26 3 0 3 23 16-129 0 3 10 9-46 0 0 13 7-83
LKS Łęka rozgrywał swoje mecze w roli gospodarza na boisku LKS Orzeł Wojnarowa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Przełęcz Tylicz    3-1 2-1 6-1 2-1 5-1 4-0 4-0 10-0 6-0 6-1 3-0 9-0 10-0 
 2 Orzeł Wojnarowa3-0     1-1 4-1 2-1 6-0 0-0 4-1 2-1 3-1 2-0 4-0 3-1 9-0 
 3 KS Bobowa2-2 1-1     1-2 1-0 4-1 3-0 5-1 2-0 3-2 4-1 6-0 6-1 4-1 
 4 LKS Grudna Kępska1-3 0-2 2-2     1-0 2-1 1-2 1-0 2-0 3-1 2-1 2-1 2-1 6-0 
 5 Ogień Sękowa1-1 1-1 1-2 3-0     3-2 7-1 2-0 5-0 2-2 7-1 5-2 4-1 11-0 
 6 LKS Stróżówka1-2 0-1 2-2 1-1 2-1     1-1 5-1 2-1 2-0 1-1 4-1 5-0 8-0 
 7 Nafta Kryg0-2 2-4 2-6 2-3 0-1 2-3     2-0 1-0 1-0 2-3 3-1 2-1 6-1 
 8 Zuber Krynica Zdrój4-2 0-4 1-2 0-1 2-0 2-1 3-1     3-2 1-0 3-0 4-1 4-1 8-0 
 9 LKS Ropa0-0 0-1 3-0 1-1 0-2 2-2 1-1 2-0     1-1 4-1 3-2 2-0 1-0 
 10 LKS Łęka0-5 2-2 0-5 1-1 1-10 0-1 1-3 2-0 2-4     1-2 3-2 5-1 8-0 
 11 Królovia Królowa Górna0-3 0-6 1-11 1-3 2-3 2-10 1-2 0-5 2-0 2-2     7-0 3-1 5-1 
 12 Biała Brunary0-9 4-3 0-1 1-4 1-2 1-1 1-6 7-1 0-2 4-0 4-1     1-1 5-3 
 13 Galicja Nowy Sącz0-4 0-8 0-7 2-0 3-2 4-4 3-7 2-2 1-1 1-3 3-0* 1-1     2-1 
 14 LKS Szymbark0-5 0-0 1-6 2-8 0-4 1-5 0-4 1-1 0-4 0-1 2-2 1-4 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zuber Krynica Zdrój 1-0 LKS Łęka
Biała Brunary 0-9 Przełęcz Tylicz 13 sierpnia
LKS Grudna Kępska 0-2 Orzeł Wojnarowa
Królovia Królowa Górna 1-2 Nafta Kryg
Ogień Sękowa 1-2 KS Bobowa
Galicja Nowy Sącz 1-1 LKS Ropa
LKS Szymbark 1-5 LKS Stróżówka

Kolejka 2 - 20 sierpnia

LKS Łęka 0-1 LKS Stróżówka
LKS Ropa 1-0 LKS Szymbark
KS Bobowa 6-1 Galicja Nowy Sącz
Nafta Kryg 0-1 Ogień Sękowa
Orzeł Wojnarowa 2-0 Królovia Królowa Górna
Przełęcz Tylicz 6-1 LKS Grudna Kępska
Zuber Krynica Zdrój 4-1 Biała Brunary

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Biała Brunary 4-0 LKS Łęka
LKS Grudna Kępska 1-0 Zuber Krynica Zdrój
Królovia Królowa Górna 0-3 Przełęcz Tylicz
Ogień Sękowa 1-1 Orzeł Wojnarowa
Galicja Nowy Sącz 3-7 Nafta Kryg
LKS Szymbark 1-6 KS Bobowa
LKS Stróżówka 2-1 LKS Ropa

Kolejka 4 - 3 września

LKS Łęka 2-4 LKS Ropa
KS Bobowa 4-1 LKS Stróżówka
Nafta Kryg 6-1 LKS Szymbark
Orzeł Wojnarowa 3-1 Galicja Nowy Sącz
Przełęcz Tylicz 2-1 Ogień Sękowa
Zuber Krynica Zdrój 3-0 Królovia Królowa Górna
Biała Brunary 1-4 LKS Grudna Kępska

Kolejka 5 - 10 września

LKS Grudna Kępska 3-1 LKS Łęka
Królovia Królowa Górna 7-0 Biała Brunary
Ogień Sękowa 2-0 Zuber Krynica Zdrój
Galicja Nowy Sącz 0-4 Przełęcz Tylicz
LKS Szymbark 0-0 Orzeł Wojnarowa
LKS Stróżówka 1-1 Nafta Kryg
LKS Ropa 3-0 KS Bobowa

Kolejka 6 - 17 września

LKS Łęka 0-5 KS Bobowa 12 listopada
Nafta Kryg 1-0 LKS Ropa
Orzeł Wojnarowa 6-0 LKS Stróżówka
Przełęcz Tylicz 10-0 LKS Szymbark
Zuber Krynica Zdrój 4-1 Galicja Nowy Sącz
Biała Brunary 1-2 Ogień Sękowa
LKS Grudna Kępska 2-1 Królovia Królowa Górna

Kolejka 7 - 24 września

Królovia Królowa Górna 2-2 LKS Łęka
Ogień Sękowa 3-0 LKS Grudna Kępska
Galicja Nowy Sącz 1-1 Biała Brunary
LKS Szymbark 1-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Stróżówka 1-2 Przełęcz Tylicz
LKS Ropa 0-1 Orzeł Wojnarowa
KS Bobowa 3-0 Nafta Kryg

Kolejka 8 - 1 października

LKS Łęka 1-3 Nafta Kryg
Orzeł Wojnarowa 1-1 KS Bobowa
Przełęcz Tylicz 10-0 LKS Ropa
Zuber Krynica Zdrój 2-1 LKS Stróżówka 1-25 października
kontynuowany od stanu 0-1; pierwotnie przerwany w 30. minucie na skutek wtargnięcia złodziei do szatni obydwu zespołów
Biała Brunary 5-3 LKS Szymbark
LKS Grudna Kępska 2-1 Galicja Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 2-3 Ogień Sękowa

Kolejka 9 - 8 października

Ogień Sękowa 2-2 LKS Łęka
Galicja Nowy Sącz 3-0 Królovia Królowa Górna
(wo)
mecz przerwany w 40. minucie przy stanie 2-0 po uderzeniu sędziego przez kibiców gości
LKS Szymbark 2-8 LKS Grudna Kępska
LKS Stróżówka 4-1 Biała Brunary
LKS Ropa 2-0 Zuber Krynica Zdrój
KS Bobowa 2-2 Przełęcz Tylicz
Nafta Kryg 2-4 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 10 - 15 października

LKS Łęka 2-2 Orzeł Wojnarowa
Przełęcz Tylicz 4-0 Nafta Kryg
Zuber Krynica Zdrój 1-2 KS Bobowa
Biała Brunary 0-2 LKS Ropa
LKS Grudna Kępska 2-1 LKS Stróżówka
Królovia Królowa Górna 5-1 LKS Szymbark 25 października
przełożony z powodu awarii autobusu drużyny gości
Ogień Sękowa 4-1 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 11 - 22 października

Galicja Nowy Sącz 1-3 LKS Łęka
LKS Szymbark 0-4 Ogień Sękowa
LKS Stróżówka 1-1 Królovia Królowa Górna
LKS Ropa 1-1 LKS Grudna Kępska
KS Bobowa 6-0 Biała Brunary
Nafta Kryg 2-0 Zuber Krynica Zdrój
Orzeł Wojnarowa 3-0 Przełęcz Tylicz

Kolejka 12 - 29 października

LKS Łęka 0-5 Przełęcz Tylicz
Zuber Krynica Zdrój 0-4 Orzeł Wojnarowa
Biała Brunary 1-6 Nafta Kryg
LKS Grudna Kępska 2-2 KS Bobowa
Królovia Królowa Górna 2-0 LKS Ropa
Ogień Sękowa 3-2 LKS Stróżówka
Galicja Nowy Sącz 2-1 LKS Szymbark

Kolejka 13 - 5 listopada

LKS Szymbark 0-1 LKS Łęka 25 marca
przełożony na wiosnę z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Stróżówka 5-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Ropa 0-2 Ogień Sękowa
KS Bobowa 4-1 Królovia Królowa Górna
Nafta Kryg 2-3 LKS Grudna Kępska
Orzeł Wojnarowa 4-0 Biała Brunary
Przełęcz Tylicz 4-0 Zuber Krynica Zdrój 11 listopada
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 1 kwietnia

LKS Łęka 2-0 Zuber Krynica Zdrój
Przełęcz Tylicz 3-0 Biała Brunary
Orzeł Wojnarowa 4-1 LKS Grudna Kępska
Nafta Kryg 2-3 Królovia Królowa Górna
KS Bobowa 1-0 Ogień Sękowa
LKS Ropa 2-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Stróżówka 8-0 LKS Szymbark

Kolejka 15 - 7 kwietnia

LKS Stróżówka 2-0 LKS Łęka
LKS Szymbark 0-4 LKS Ropa
Galicja Nowy Sącz 0-7 KS Bobowa
Ogień Sękowa 7-1 Nafta Kryg
Królovia Królowa Górna 0-6 Orzeł Wojnarowa
LKS Grudna Kępska 1-3 Przełęcz Tylicz
Biała Brunary 7-1 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 16 - 15 kwietnia

LKS Łęka 3-2 Biała Brunary
Zuber Krynica Zdrój 0-1 LKS Grudna Kępska
Przełęcz Tylicz 6-1 Królovia Królowa Górna
Orzeł Wojnarowa 2-1 Ogień Sękowa
Nafta Kryg 2-1 Galicja Nowy Sącz
KS Bobowa 4-1 LKS Szymbark
LKS Ropa 2-2 LKS Stróżówka

Kolejka 17 - 22 kwietnia

LKS Ropa 1-1 LKS Łęka
LKS Stróżówka 2-2 KS Bobowa
LKS Szymbark 0-4 Nafta Kryg
Galicja Nowy Sącz 0-8 Orzeł Wojnarowa
Ogień Sękowa 1-1 Przełęcz Tylicz
Królovia Królowa Górna 0-5 Zuber Krynica Zdrój
LKS Grudna Kępska 2-1 Biała Brunary

Kolejka 18 - 29 kwietnia

LKS Łęka 1-1 LKS Grudna Kępska
Biała Brunary 4-1 Królovia Królowa Górna
Zuber Krynica Zdrój 2-0 Ogień Sękowa
Przełęcz Tylicz 9-0 Galicja Nowy Sącz
Orzeł Wojnarowa 9-0 LKS Szymbark
Nafta Kryg 2-3 LKS Stróżówka
KS Bobowa 2-0 LKS Ropa

Kolejka 19 - 3 maja

KS Bobowa 3-2 LKS Łęka
LKS Ropa 1-1 Nafta Kryg
LKS Stróżówka 0-1 Orzeł Wojnarowa
LKS Szymbark 0-5 Przełęcz Tylicz
Galicja Nowy Sącz 2-2 Zuber Krynica Zdrój
Ogień Sękowa 5-2 Biała Brunary
Królovia Królowa Górna 1-3 LKS Grudna Kępska

Kolejka 20 - 6 maja

LKS Łęka 1-2 Królovia Królowa Górna
LKS Grudna Kępska 1-0 Ogień Sękowa
Biała Brunary 1-1 Galicja Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 8-0 LKS Szymbark
Przełęcz Tylicz 5-1 LKS Stróżówka
Orzeł Wojnarowa 2-1 LKS Ropa
Nafta Kryg 2-6 KS Bobowa

Kolejka 21 - 13 maja

Nafta Kryg 1-0 LKS Łęka
KS Bobowa 1-1 Orzeł Wojnarowa
LKS Ropa 0-0 Przełęcz Tylicz
LKS Stróżówka 5-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Szymbark 1-4 Biała Brunary
Galicja Nowy Sącz 2-0 LKS Grudna Kępska
Ogień Sękowa 7-1 Królovia Królowa Górna

Kolejka 22 - 20 maja

LKS Łęka 1-10 Ogień Sękowa
Królovia Królowa Górna 3-1 Galicja Nowy Sącz
LKS Grudna Kępska 6-0 LKS Szymbark
goście zostali zdekompletowani po pierwszej połowie
Biała Brunary 1-1 LKS Stróżówka
Zuber Krynica Zdrój 3-2 LKS Ropa
Przełęcz Tylicz 2-1 KS Bobowa
Orzeł Wojnarowa 0-0 Nafta Kryg

Kolejka 23 - 27 maja

Orzeł Wojnarowa 3-1 LKS Łęka
Nafta Kryg 0-2 Przełęcz Tylicz
KS Bobowa 5-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Ropa 3-2 Biała Brunary
LKS Stróżówka 1-1 LKS Grudna Kępska
LKS Szymbark 2-2 Królovia Królowa Górna
Galicja Nowy Sącz 3-2 Ogień Sękowa

Kolejka 24 - 3 czerwca

LKS Łęka 5-1 Galicja Nowy Sącz
Ogień Sękowa 11-0 LKS Szymbark
Królovia Królowa Górna 2-10 LKS Stróżówka
LKS Grudna Kępska 2-0 LKS Ropa
Biała Brunary 0-1 KS Bobowa
Zuber Krynica Zdrój 3-1 Nafta Kryg
Przełęcz Tylicz 3-1 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 25 - 10 czerwca

Przełęcz Tylicz 6-0 LKS Łęka
Orzeł Wojnarowa 4-1 Zuber Krynica Zdrój
Nafta Kryg 3-1 Biała Brunary
KS Bobowa 1-2 LKS Grudna Kępska
LKS Ropa 4-1 Królovia Królowa Górna
LKS Stróżówka 2-1 Ogień Sękowa
LKS Szymbark 1-2 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 26 - 17 czerwca

LKS Łęka 8-0 LKS Szymbark
goście zostali zdekompletowani w 61. minucie
Galicja Nowy Sącz 4-4 LKS Stróżówka
Ogień Sękowa 5-0 LKS Ropa
Królovia Królowa Górna 1-11 KS Bobowa
LKS Grudna Kępska 1-2 Nafta Kryg
Biała Brunary 4-3 Orzeł Wojnarowa
Zuber Krynica Zdrój 4-2 Przełęcz Tylicz

Baraże o utrzymanie w klasie A (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2006/2007 (Nowy Sącz)

Klasa A 2006/2007 (Limanowa)
Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz)
Klasa A 2006/2007 (Podhale)

Klasa B 2006/2007 (Gorlice)
Klasa B 2006/2007 (Gorlice - play off - grupa mistrzowska)
Klasa B 2006/2007 (Gorlice - play off - grupa spadkowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas