[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Barciczanka Barcice 30 70 22 4 4 93-23 13 0 2 59-12 9 4 2 34-11
2.  Watra Białka Tatrzańska 30 63 20 3 7 62-37 11 2 2 42-17 9 1 5 20-20
3.  Helena Nowy Sącz 30 56 17 5 8 74-43 13 2 0 47-9 4 3 8 27-34
4.  LKS Uście Gorlickie 30 53 16 5 9 59-42 12 1 2 36-14 4 4 7 23-28
5.  Orkan Raba Wyżna 30 50 16 2 12 54-45 11 0 4 35-14 5 2 8 19-31
6.  LKS Zagórzany 30 46 14 4 12 60-57 10 3 2 42-17 4 1 10 18-40
7.  KS Tymbark 30 43 14 1 15 45-53 9 1 5 30-22 5 0 10 15-31 2 3 1 0 1 7-6
8.  KS Biecz 30 43 13 4 13 48-60 8 3 4 26-18 5 1 9 22-42 2 3 1 0 1 6-7
9.  Jutrzenka Zakopane 30 41 12 5 13 61-60 9 3 3 40-20 3 2 10 21-40
10.  Zawada Nowy Sącz 30 40 11 7 12 48-49 7 4 4 28-15 4 3 8 20-34 2 4 1 1 0 3-2
11.  Orawa Jabłonka 30 40 12 4 14 58-59 7 1 7 26-18 5 3 7 32-41 2 1 0 1 1 2-3
12.  Hart Tęgoborze 30 39 11 6 13 39-40 6 4 5 26-20 5 2 8 13-20
13.  LKS Świniarsko 30 35 10 5 15 49-64 9 2 4 35-29 1 3 11 14-35
14.  Sokół Stary Sącz 30 26 7 5 18 38-70 6 2 7 27-31 1 3 11 11-39
15.  Turbacz Mszana Dolna 30 24 6 6 18 25-48 3 5 7 12-14 3 1 11 13-34
16.  LKS Szaflary 30 18 6 0 24 34-97 4 0 11 20-46 2 0 13 14-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Barciczanka Barcice    1-2 6-0 4-2 0-1 2-0 3-0 9-1 6-1 5-1 5-0 1-0 2-1 3-0 2-0 10-3 
 2 Watra Białka Tatrzańska1-4     2-2 2-1 2-0 5-0 4-1 5-0 6-2 3-0 2-2 3-0 3-2 3-2 1-0 0-1 
 3 Helena Nowy Sącz0-0 4-0     4-1 5-0 6-1 2-0 3-1 2-1 3-1 3-2 0-0 2-1 4-1 3-0 6-0 
 4 LKS Uście Gorlickie0-1 3-2 4-5     5-3 1-0 2-1 4-0 3-2 0-0 2-0 1-0 4-0 1-0 3-0 3-0* 
 5 Orkan Raba Wyżna2-4 0-1 1-0 1-0     2-0 3-2 4-0 2-1 0-1 3-4 2-0 5-0 5-0 1-0 4-1 
 6 LKS Zagórzany2-2 1-2 2-0 1-1 3-2     2-0 1-1 6-0 4-2 5-3 0-1 3-2 5-1 5-0 2-0 
 7 KS Tymbark1-0 0-3 1-0 2-3 0-3* 3-2     6-4 4-0 0-0 0-2 2-3 4-1 1-0 3-0 3-1 
 8 KS Biecz0-1 1-3 0-4 2-1 1-0 2-2 2-1     1-1 3-0 2-2 1-2 2-1 4-0 2-0 3-0 
 9 Jutrzenka Zakopane2-0 4-0 3-0 1-2 1-1 9-2 4-0 2-1     5-4 2-4 2-0 2-2 1-1 0-2 2-1 
 10 Zawada Nowy Sącz0-0 1-0 5-0 1-1 0-1 1-2 0-1 0-1 3-1     1-1 3-1 2-0 2-2 4-1 5-3 
 11 Orawa Jabłonka0-2 0-1 4-1 2-2 5-0 0-1 0-1 0-3 2-1 1-2     2-1 0-1 2-1 3-1 5-0 
 12 Hart Tęgoborze1-1 2-0 2-2 2-1 4-0 1-0 1-2 2-3 1-1 5-2 2-4     1-1 0-1 0-1 2-1 
 13 LKS Świniarsko1-6 1-2 0-2 3-2 1-1 3-1 2-3 3-1 2-1 3-2 3-2 1-1     7-2 4-3 1-0 
 14 Sokół Stary Sącz0-6 1-2 3-1 2-2 0-2 3-2 3-0 1-3 1-2 1-2 4-2 2-1 2-1     2-2 2-3 
 15 Turbacz Mszana Dolna0-2 0-0 1-1 0-1 0-2 1-2 3-0 2-0 0-2 0-0 2-3 0-1 0-0 0-0     3-0* 
 16 LKS Szaflary1-5 1-2 0-9 1-3 4-3 1-3 0-3 0-3 1-5 1-3 5-1 0-2 3-1 1-0 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zawada Nowy Sącz 0-1 Orkan Raba Wyżna 15 sierpnia, 17:30
Sokół Stary Sącz 3-1 Helena Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:30
Jutrzenka Zakopane 2-0 Hart Tęgoborze 15 sierpnia, 15:00
Barciczanka Barcice 2-1 LKS Świniarsko 15 sierpnia, 17:30
Orawa Jabłonka 3-1 Turbacz Mszana Dolna 15 sierpnia, 17:30
LKS Uście Gorlickie 2-1 KS Tymbark 15 sierpnia, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 0-1 LKS Szaflary 15 sierpnia, 17:30
KS Biecz 2-2 LKS Zagórzany 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Orkan Raba Wyżna 1-0 Turbacz Mszana Dolna 20 sierpnia, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Orawa Jabłonka 20 sierpnia, 17:30
LKS Świniarsko 1-0 LKS Szaflary 20 sierpnia, 17:30
Hart Tęgoborze 2-3 KS Biecz 20 sierpnia, 17:30
LKS Uście Gorlickie 3-2 Jutrzenka Zakopane 19 sierpnia, 17:30
Helena Nowy Sącz 2-0 KS Tymbark 20 sierpnia, 17:30
Zawada Nowy Sącz 2-2 Sokół Stary Sącz 20 sierpnia, 17:30
LKS Zagórzany 2-2 Barciczanka Barcice 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Sokół Stary Sącz 0-2 Orkan Raba Wyżna 19 listopada, 11:00
przełożony z powodu uroczystości religijnych w Starym Sączu
KS Tymbark 0-0 Zawada Nowy Sącz 27 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Zakopane 3-0 Helena Nowy Sącz 27 sierpnia, 15:00
KS Biecz 2-1 LKS Uście Gorlickie 27 sierpnia, 11:00
Barciczanka Barcice 1-0 Hart Tęgoborze 27 sierpnia, 15:00
Orawa Jabłonka 0-1 LKS Świniarsko 27 sierpnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 0-0 Watra Białka Tatrzańska 27 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 1-3 LKS Zagórzany 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Orkan Raba Wyżna 0-1 Watra Białka Tatrzańska 30 sierpnia, 17:00
LKS Świniarsko 4-3 Turbacz Mszana Dolna 30 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 2-1 LKS Szaflary 30 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 0-1 Barciczanka Barcice 30 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-1 KS Biecz 30 sierpnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz 3-1 Jutrzenka Zakopane 30 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 3-0 KS Tymbark 30 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 5-3 Orawa Jabłonka 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3 września

KS Tymbark 0-3 Orkan Raba Wyżna 3 września, 16:30
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 4-1
Jutrzenka Zakopane 1-1 Sokół Stary Sącz 3 września, 11:00
KS Biecz 3-0 Zawada Nowy Sącz 3 września, 16:30
Barciczanka Barcice 6-0 Helena Nowy Sącz 3 września, 16:30
LKS Szaflary 1-3 LKS Uście Gorlickie 3 września, 16:30
Orawa Jabłonka 2-1 Hart Tęgoborze 3 września, 16:30
Watra Białka Tatrzańska 3-2 LKS Świniarsko 3 września, 16:30
Turbacz Mszana Dolna 1-2 LKS Zagórzany 3 września, 11:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Orkan Raba Wyżna 5-0 LKS Świniarsko 10 września, 16:30
Hart Tęgoborze 0-1 Turbacz Mszana Dolna 10 września, 15:00
LKS Uście Gorlickie 2-0 Orawa Jabłonka 9 września, 16:30
Helena Nowy Sącz 6-0 LKS Szaflary 10 września, 16:30
Zawada Nowy Sącz 0-0 Barciczanka Barcice 10 września, 16:30
Sokół Stary Sącz 1-3 KS Biecz 10 września, 16:30
KS Tymbark 4-0 Jutrzenka Zakopane 18 listopada, 11:00
przełożony z powodu wyjazdu Jutrzenki na międzynarodowy turniej piłki nożnej plażowej
LKS Zagórzany 1-2 Watra Białka Tatrzańska 10 września, 16:30

Kolejka 7 - 16-17 września

Jutrzenka Zakopane 1-1 Orkan Raba Wyżna 17 września, 16:30
KS Biecz 2-1 KS Tymbark 17 września, 16:30
Barciczanka Barcice 3-0 Sokół Stary Sącz 17 września, 16:30
LKS Szaflary 1-3 Zawada Nowy Sącz 16 września, 16:30
Orawa Jabłonka 4-1 Helena Nowy Sącz 17 września, 15:00
Turbacz Mszana Dolna 0-1 LKS Uście Gorlickie 19 listopada, 11:00
przełożony z powodu uroczystości dożynkowych w Uściu Gorlickim
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Hart Tęgoborze 17 września, 16:30
LKS Świniarsko 3-1 LKS Zagórzany 17 września, 16:30

Kolejka 8 - 24 września

Hart Tęgoborze 1-1 LKS Świniarsko 24 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 3-2 Watra Białka Tatrzańska 24 września, 16:00
Helena Nowy Sącz 3-0 Turbacz Mszana Dolna 24 września, 16:00
Zawada Nowy Sącz 1-1 Orawa Jabłonka 24 września, 15:00
Sokół Stary Sącz 2-3 LKS Szaflary 24 września, 16:00
KS Tymbark 1-0 Barciczanka Barcice 24 września, 16:00
Jutrzenka Zakopane 2-1 KS Biecz 24 września, 16:00
Orkan Raba Wyżna 2-0 LKS Zagórzany 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1 października

KS Biecz 1-0 Orkan Raba Wyżna 1 października, 15:30
Barciczanka Barcice 6-1 Jutrzenka Zakopane 1 października, 15:30
LKS Szaflary 0-3 KS Tymbark 1 października, 15:30
Orawa Jabłonka 2-1 Sokół Stary Sącz 1 października, 15:30
Turbacz Mszana Dolna 0-0 Zawada Nowy Sącz 1 października, 15:30
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Helena Nowy Sącz 1 października, 15:30
LKS Świniarsko 3-2 LKS Uście Gorlickie 1 października, 15:30
LKS Zagórzany 0-1 Hart Tęgoborze 1 października, 15:30

Kolejka 10 - 8 października

Orkan Raba Wyżna 2-0 Hart Tęgoborze 8 października, 15:00
Helena Nowy Sącz 2-1 LKS Świniarsko 8 października, 15:00
Zawada Nowy Sącz 1-0 Watra Białka Tatrzańska 8 października, 15:00
Sokół Stary Sącz 2-2 Turbacz Mszana Dolna 8 października, 15:00
KS Tymbark 0-2 Orawa Jabłonka 8 października, 15:00
Jutrzenka Zakopane 2-1 LKS Szaflary 8 października, 11:00
KS Biecz 0-1 Barciczanka Barcice 8 października, 15:00
LKS Uście Gorlickie 1-0 LKS Zagórzany 8 października, 11:00

Kolejka 11 - 15 października

Barciczanka Barcice 0-1 Orkan Raba Wyżna 15 października, 14:30
LKS Szaflary 0-3 KS Biecz 15 października, 14:30
Orawa Jabłonka 2-1 Jutrzenka Zakopane 15 października, 14:30
Turbacz Mszana Dolna 3-0 KS Tymbark 15 października, 14:30
Watra Białka Tatrzańska 3-2 Sokół Stary Sącz 15 października, 14:30
LKS Świniarsko 3-2 Zawada Nowy Sącz 15 października, 14:30
Hart Tęgoborze 2-1 LKS Uście Gorlickie 15 października, 14:30
LKS Zagórzany 2-0 Helena Nowy Sącz 15 października, 11:00

Kolejka 12 - 22 października

Orkan Raba Wyżna 1-0 LKS Uście Gorlickie 22 października, 14:00
Helena Nowy Sącz 0-0 Hart Tęgoborze 22 października, 11:00
Sokół Stary Sącz 2-1 LKS Świniarsko 22 października, 14:00
KS Tymbark 0-3 Watra Białka Tatrzańska 22 października, 14:00
Jutrzenka Zakopane 0-2 Turbacz Mszana Dolna 22 października, 14:00
KS Biecz 2-2 Orawa Jabłonka 22 października, 14:00
Barciczanka Barcice 10-3 LKS Szaflary 22 października, 14:00
Zawada Nowy Sącz 1-2 LKS Zagórzany 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 29 października

LKS Szaflary 4-3 Orkan Raba Wyżna 29 października, 13:00
Orawa Jabłonka 0-2 Barciczanka Barcice 29 października, 13:00
Turbacz Mszana Dolna 2-0 KS Biecz 29 października, 13:00
Watra Białka Tatrzańska 6-2 Jutrzenka Zakopane 29 października, 13:00
LKS Świniarsko 2-3 KS Tymbark 29 października, 13:00
Hart Tęgoborze 5-2 Zawada Nowy Sącz 29 października, 13:00
LKS Uście Gorlickie 4-5 Helena Nowy Sącz 29 października, 13:00
LKS Zagórzany 5-1 Sokół Stary Sącz 29 października, 11:00

Kolejka 14 - 5 listopada

Orkan Raba Wyżna 1-0 Helena Nowy Sącz 1 maja, 17:00
przełożony na wiosnę z powodu złych warunków atmosferycznych
Zawada Nowy Sącz 1-1 LKS Uście Gorlickie 5 listopada, 13:00
Sokół Stary Sącz 2-1 Hart Tęgoborze 5 listopada, 13:00
KS Biecz 1-3 Watra Białka Tatrzańska 5 listopada, 13:00
Barciczanka Barcice 2-0 Turbacz Mszana Dolna 5 listopada, 13:00
LKS Szaflary 5-1 Orawa Jabłonka 5 listopada, 13:00
LKS Świniarsko 2-1 Jutrzenka Zakopane 5 listopada, 13:00
zmiana pierwotnego gospodarza
KS Tymbark 3-2 LKS Zagórzany 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Orawa Jabłonka 5-0 Orkan Raba Wyżna 11 listopada, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 3-0 LKS Szaflary 11 listopada, 13:00
(wo)
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 2-2 po uderzeniu sędziego przez zawodnika gości
LKS Świniarsko 3-1 KS Biecz 11 listopada, 13:00
Hart Tęgoborze 1-2 KS Tymbark 11 listopada, 13:00
LKS Uście Gorlickie 1-0 Sokół Stary Sącz 11 listopada, 11:00
Helena Nowy Sącz 3-1 Zawada Nowy Sącz 11 listopada, 13:00
Barciczanka Barcice 1-2 Watra Białka Tatrzańska 11 listopada, 13:00
zmiana pierwotnego gospodarza
LKS Zagórzany 6-0 Jutrzenka Zakopane 26 listopada, 12:00
przełożony z powodu awarii autobusu drużyny gości w pierwotnym terminie

Kolejka 16 - 25 marca

KS Tymbark 2-3 LKS Uście Gorlickie 25 marca, 15:30
LKS Szaflary 1-2 Watra Białka Tatrzańska 25 marca, 16:00
Orkan Raba Wyżna 0-1 Zawada Nowy Sącz 25 marca, 16:00
Helena Nowy Sącz 4-1 Sokół Stary Sącz 25 marca, 16:00
Hart Tęgoborze 1-1 Jutrzenka Zakopane 11 kwietnia, 16:30
przełożony z powodu wyjazdu Jutrzenki na turniej do Niemiec
LKS Świniarsko 1-6 Barciczanka Barcice 25 marca, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 2-3 Orawa Jabłonka 25 marca, 16:00
LKS Zagórzany 1-1 KS Biecz 25 marca, 16:00

Kolejka 17 - 1 kwietnia

Turbacz Mszana Dolna 0-2 Orkan Raba Wyżna 1 kwietnia, 16:00
Orawa Jabłonka 0-1 Watra Białka Tatrzańska 26 kwietnia, 16:30
przełożony z powodu zmrożonego boiska
LKS Szaflary 3-1 LKS Świniarsko 1 kwietnia, 16:00
KS Biecz 1-2 Hart Tęgoborze 1 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Zakopane 1-2 LKS Uście Gorlickie 7 czerwca
przełożony z powodu zmrożonego boiska
KS Tymbark 1-0 Helena Nowy Sącz 1 kwietnia, 15:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Zawada Nowy Sącz 1 kwietnia, 16:00
Barciczanka Barcice 2-0 LKS Zagórzany 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Orkan Raba Wyżna 5-0 Sokół Stary Sącz 7 kwietnia, 11:00
Zawada Nowy Sącz 0-1 KS Tymbark 7 kwietnia, 14:00
Helena Nowy Sącz 2-1 Jutrzenka Zakopane 7 kwietnia, 14:00
LKS Uście Gorlickie 4-0 KS Biecz 7 kwietnia, 11:00
Hart Tęgoborze 1-1 Barciczanka Barcice 7 kwietnia, 13:00
LKS Świniarsko 3-2 Orawa Jabłonka 7 kwietnia, 12:00
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Turbacz Mszana Dolna 7 kwietnia, 14:00
LKS Zagórzany 2-0 LKS Szaflary 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 15 kwietnia

Watra Białka Tatrzańska 2-0 Orkan Raba Wyżna 15 kwietnia, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 0-0 LKS Świniarsko 15 kwietnia, 16:00
LKS Szaflary 0-2 Hart Tęgoborze 15 kwietnia, 14:00
Barciczanka Barcice 4-2 LKS Uście Gorlickie 15 kwietnia, 16:00
KS Biecz 0-4 Helena Nowy Sącz 15 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Zakopane 5-4 Zawada Nowy Sącz 15 kwietnia, 16:00
KS Tymbark 1-0 Sokół Stary Sącz 15 kwietnia, 11:00
Orawa Jabłonka 0-1 LKS Zagórzany 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 22 kwietnia

Orkan Raba Wyżna 3-2 KS Tymbark 22 kwietnia, 16:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Jutrzenka Zakopane 22 kwietnia, 11:00
Zawada Nowy Sącz 0-1 KS Biecz 22 kwietnia, 16:00
Helena Nowy Sącz 0-0 Barciczanka Barcice 22 kwietnia, 16:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 LKS Szaflary 22 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Hart Tęgoborze 2-4 Orawa Jabłonka 22 kwietnia, 15:00
LKS Świniarsko 1-2 Watra Białka Tatrzańska 22 kwietnia, 16:00
LKS Zagórzany 5-0 Turbacz Mszana Dolna 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 29 kwietnia

LKS Świniarsko 1-1 Orkan Raba Wyżna 29 kwietnia, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 0-1 Hart Tęgoborze 29 kwietnia, 16:00
Orawa Jabłonka 2-2 LKS Uście Gorlickie 29 kwietnia, 16:00
LKS Szaflary 0-9 Helena Nowy Sącz 29 kwietnia, 15:00
Barciczanka Barcice 5-1 Zawada Nowy Sącz 29 kwietnia, 17:00
KS Biecz 4-0 Sokół Stary Sącz 29 kwietnia, 11:00
Jutrzenka Zakopane 4-0 KS Tymbark 29 kwietnia, 15:00
Watra Białka Tatrzańska 5-0 LKS Zagórzany 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-3 maja

Orkan Raba Wyżna 2-1 Jutrzenka Zakopane 3 maja, 16:00
KS Tymbark 6-4 KS Biecz 3 maja, 16:00
Sokół Stary Sącz 0-6 Barciczanka Barcice 3 maja, 17:00
Zawada Nowy Sącz 5-3 LKS Szaflary 3 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-2 Orawa Jabłonka 3 maja, 15:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 Turbacz Mszana Dolna 3 maja, 17:00
Hart Tęgoborze 2-0 Watra Białka Tatrzańska 3 maja, 16:00
LKS Zagórzany 3-2 LKS Świniarsko 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 6 maja

LKS Świniarsko 1-1 Hart Tęgoborze 6 maja, 16:00
Watra Białka Tatrzańska 2-1 LKS Uście Gorlickie 6 maja, 12:00
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Helena Nowy Sącz 6 maja, 16:00
Orawa Jabłonka 1-2 Zawada Nowy Sącz 6 maja, 17:00
LKS Szaflary 1-0 Sokół Stary Sącz 6 maja, 11:00
Barciczanka Barcice 3-0 KS Tymbark 6 maja, 17:00
KS Biecz 1-1 Jutrzenka Zakopane 6 maja, 16:00
LKS Zagórzany 3-2 Orkan Raba Wyżna 6 maja, 16:00

Kolejka 24 - 13 maja

Orkan Raba Wyżna 4-0 KS Biecz 13 maja, 16:00
Jutrzenka Zakopane 2-0 Barciczanka Barcice 13 maja, 16:00
KS Tymbark 3-1 LKS Szaflary 13 maja, 16:00
Sokół Stary Sącz 4-2 Orawa Jabłonka 13 maja, 12:00
Zawada Nowy Sącz 4-1 Turbacz Mszana Dolna 13 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 4-0 Watra Białka Tatrzańska 13 maja, 16:00
LKS Uście Gorlickie 4-0 LKS Świniarsko 13 maja, 11:00
Hart Tęgoborze 1-0 LKS Zagórzany 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20 maja

Hart Tęgoborze 4-0 Orkan Raba Wyżna 20 maja, 16:00
LKS Świniarsko 0-2 Helena Nowy Sącz 20 maja, 16:00
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Zawada Nowy Sącz 20 maja, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 0-0 Sokół Stary Sącz 7 czerwca, 17:00
przełożony z powodu odbywającej się na stadionie Turbacza Międzynarodowej Olimpiady Notarialnej
Orawa Jabłonka 0-1 KS Tymbark 20 maja, 17:00
LKS Szaflary 1-5 Jutrzenka Zakopane 20 maja, 11:00
Barciczanka Barcice 9-1 KS Biecz 20 maja, 14:00
LKS Zagórzany 1-1 LKS Uście Gorlickie 20 maja, 16:00

Kolejka 26 - 27 maja

Orkan Raba Wyżna 2-4 Barciczanka Barcice 27 maja, 17:00
KS Biecz 3-0 LKS Szaflary 27 maja, 14:00
Jutrzenka Zakopane 2-4 Orawa Jabłonka 27 maja, 16:00
KS Tymbark 3-0 Turbacz Mszana Dolna 27 maja, 17:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Watra Białka Tatrzańska 27 maja, 16:00
Zawada Nowy Sącz 2-0 LKS Świniarsko 27 maja, 17:00
LKS Uście Gorlickie 1-0 Hart Tęgoborze 27 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 6-1 LKS Zagórzany 27 maja, 16:00

Kolejka 27 - 3 czerwca

LKS Uście Gorlickie 5-3 Orkan Raba Wyżna 3 czerwca, 16:00
Hart Tęgoborze 2-2 Helena Nowy Sącz 3 czerwca, 17:00
LKS Świniarsko 7-2 Sokół Stary Sącz 3 czerwca, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 4-1 KS Tymbark 3 czerwca, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 0-2 Jutrzenka Zakopane 3 czerwca, 16:00
Orawa Jabłonka 0-3 KS Biecz 7 czerwca, 16:00
przełożony w związku z festynem "Orawa Dzieciom Afryki"
LKS Szaflary 1-5 Barciczanka Barcice 3 czerwca, 17:00
LKS Zagórzany 4-2 Zawada Nowy Sącz 3 czerwca, 14:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Orkan Raba Wyżna 4-1 LKS Szaflary 10 czerwca, 17:00
Barciczanka Barcice 5-0 Orawa Jabłonka 10 czerwca, 16:00
KS Biecz 2-0 Turbacz Mszana Dolna 10 czerwca, 16:00
Jutrzenka Zakopane 4-0 Watra Białka Tatrzańska 10 czerwca, 16:00
KS Tymbark 4-1 LKS Świniarsko 10 czerwca, 17:00
Zawada Nowy Sącz 3-1 Hart Tęgoborze 10 czerwca, 17:00
Helena Nowy Sącz 4-1 LKS Uście Gorlickie 9 czerwca, 17:00
Sokół Stary Sącz 3-2 LKS Zagórzany 10 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 17 czerwca

Jutrzenka Zakopane 2-2 LKS Świniarsko 17 czerwca, 17:00
Helena Nowy Sącz 5-0 Orkan Raba Wyżna 17 czerwca, 17:00
LKS Uście Gorlickie 0-0 Zawada Nowy Sącz 17 czerwca, 17:00
Hart Tęgoborze 0-1 Sokół Stary Sącz 17 czerwca, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 5-0 KS Biecz 17 czerwca, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 0-2 Barciczanka Barcice 17 czerwca, 17:00
Orawa Jabłonka 5-0 LKS Szaflary 17 czerwca, 17:00
LKS Zagórzany 2-0 KS Tymbark 17 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 23 czerwca

Watra Białka Tatrzańska 1-4 Barciczanka Barcice 23 czerwca, 16:00
Orkan Raba Wyżna 3-4 Orawa Jabłonka 23 czerwca, 16:00
LKS Szaflary 1-3 Turbacz Mszana Dolna 23 czerwca, 16:00
KS Biecz 2-1 LKS Świniarsko 23 czerwca, 16:00
KS Tymbark 2-3 Hart Tęgoborze 23 czerwca, 16:00
Sokół Stary Sącz 2-2 LKS Uście Gorlickie 23 czerwca, 16:00
Zawada Nowy Sącz 5-0 Helena Nowy Sącz 23 czerwca, 16:00
Jutrzenka Zakopane 9-2 LKS Zagórzany 23 czerwca, 16:00

V liga 2006/2007 (Nowy Sącz-Tarnów)

Liga okręgowa 2006/2007 (Tarnów)

Klasa A 2006/2007 (Limanowa)
Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz)
Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2006/2007 (Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas