[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Pisarzowa 26 62 19 5 2 82-16 10 3 0 51-6 9 2 2 31-10
2.  Dobrzanka Dobra 26 61 19 4 3 62-27 12 1 0 37-9 7 3 3 25-18
3.  Laskovia Laskowa 26 50 16 2 8 75-44 9 2 2 47-21 7 0 6 28-23
4.  Limanovia II Limanowa 26 47 14 5 7 76-59 6 4 3 40-30 8 1 4 36-29
5.  AKS Ujanowice 26 44 12 8 6 57-36 8 1 4 31-20 4 7 2 26-16 2 4 1 1 0 4-2
6.  Gorce Kamienica 26 44 14 2 10 61-50 8 0 5 34-28 6 2 5 27-22 2 1 0 1 1 2-4
7.  Sokół Słopnice 26 41 12 5 9 57-42 7 3 3 30-15 5 2 6 27-27
8.  Zalesianka Zalesie 26 33 10 3 13 49-69 5 3 5 24-29 5 0 8 25-40 2 4 1 1 0 5-3
9.  Jaworzanka Jaworzna 26 33 9 6 11 43-54 6 3 4 23-23 3 3 7 20-31 2 1 0 1 1 3-5
10.  Witów Mszana Górna 26 25 7 4 15 42-82 6 2 5 23-29 1 2 10 19-53
11.  Płomień Limanowa 26 24 7 3 16 51-82 4 1 8 23-39 3 2 8 28-43
12.  LKS Mordarka 26 22 6 4 16 38-58 4 3 6 27-21 2 1 10 11-37 2 6 2 0 0 6-2
13.  Błyskawica Rupniów 26 22 7 1 18 36-55 4 1 8 19-24 3 0 10 17-31 2 0 0 0 2 2-6
14.  Śnieżnica Kasina Wielka 26 11 3 2 21 29-84 2 0 11 13-42 1 2 10 16-42
LKS Olimpia Pisarzowa rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Mordarka, LKS Płomień Limanowa w Łososinie Górnej natomiast LKS Śnieżnica Kasina Wielka, na stadionie KS Turbacz w Mszanie Dolnej obok Zespołu Szkół Ogrodniczych.
AKS Jaworzanka Jaworzna wszystkie mecze w rundzie jesiennej rozgrywa na boiskach przeciwników.
LKS Płomień Limanowa wycofał się z rozgrywek po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Olimpia Pisarzowa    1-1 2-0 4-0 1-1 4-1 3-0 6-0 2-2 9-1 11-0 4-0 3-0 1-0 
 2 Dobrzanka Dobra2-2     4-1 3-1 3-2 2-0 2-0 6-2 4-0 5-1 1-0 2-0 1-0 2-0 
 3 Laskovia Laskowa1-0 2-3     7-0 1-1 4-3 2-4 2-0 3-1 10-1 8-4 3-2 2-0 2-2 
 4 Limanovia II Limanowa0-5 3-3 4-3     2-1 2-2 2-2 6-4 3-0 6-0 1-2 3-3 2-5 6-0 
 5 AKS Ujanowice1-0 2-0 3-1 2-4     1-1 1-3 2-3 3-0* 3-1 0-4 4-0 6-1 3-2 
 6 Gorce Kamienica2-4 1-0 2-3 2-1 1-3     4-2 3-2 3-4 4-3 3-0* 5-1 4-2 0-3 
 7 Sokół Słopnice1-1 2-2 0-1 1-2 1-1 0-3*     4-0 3-1 3-1 4-1 1-0 3-0 7-2 
 8 Zalesianka Zalesie1-4 0-2 2-7 1-1 1-1 3-2 3-5     2-2 3-2 3-0* 2-3 2-0 1-0 
 9 Jaworzanka Jaworzna0-2 3-0* 1-2 2-9 1-1 2-1 1-0 1-3     2-2 2-1 5-0 2-1 1-1 
 10 Witów Mszana Górna0-2 1-5 1-4 2-4 1-1 1-2 3-2 2-1 2-1     6-6 1-0 1-0 2-1 
 11 Płomień Limanowa0-1 1-3 1-0 1-2 1-7 2-5 3-3 2-4 1-6 4-3     1-0 0-2 6-3 
 12 LKS Mordarka1-2 0-1 0-1 1-5 0-0 1-2 1-4 5-0 1-1 2-0 2-2     4-2 9-1 
 13 Błyskawica Rupniów1-2 2-3 3-1 2-3 1-4 0-1 1-2 1-3 3-0 1-1 2-1 0-2     2-1 
 14 Śnieżnica Kasina Wielka0-6 0-2 0-4 1-4 2-3 0-4 1-0 0-3* 1-2 1-3 0-7 6-0 1-4     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

LKS Mordarka 2-2 Płomień Limanowa
Limanovia II Limanowa 6-0 Witów Mszana Górna
Laskovia Laskowa 1-0 Olimpia Pisarzowa
Śnieżnica Kasina Wielka 1-4 Błyskawica Rupniów
Gorce Kamienica 4-2 Sokół Słopnice
Jaworzanka Jaworzna 1-1 AKS Ujanowice
Zalesianka Zalesie 0-2 Dobrzanka Dobra

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zalesianka Zalesie 2-3 LKS Mordarka
Dobrzanka Dobra 4-0 Jaworzanka Jaworzna
AKS Ujanowice 1-1 Gorce Kamienica
Sokół Słopnice 7-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Błyskawica Rupniów 3-1 Laskovia Laskowa
Olimpia Pisarzowa 4-0 Limanovia II Limanowa
Witów Mszana Górna 6-6 Płomień Limanowa

Kolejka 3 - 20 sierpnia

LKS Mordarka 2-0 Witów Mszana Górna
Płomień Limanowa 0-1 Olimpia Pisarzowa
Limanovia II Limanowa 2-5 Błyskawica Rupniów
Laskovia Laskowa 2-4 Sokół Słopnice 25 sierpnia
Śnieżnica Kasina Wielka 2-3 AKS Ujanowice
Gorce Kamienica 1-0 Dobrzanka Dobra
Jaworzanka Jaworzna 1-3 Zalesianka Zalesie

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Dobrzanka Dobra 2-0 Śnieżnica Kasina Wielka
AKS Ujanowice 3-1 Laskovia Laskowa
Sokół Słopnice 1-2 Limanovia II Limanowa
Błyskawica Rupniów 2-1 Płomień Limanowa
Gorce Kamienica 3-4 Jaworzanka Jaworzna
Olimpia Pisarzowa 4-0 LKS Mordarka
Zalesianka Zalesie 3-2 Witów Mszana Górna

Kolejka 5 - 3 września

Płomień Limanowa 3-3 Sokół Słopnice
Limanovia II Limanowa 2-1 AKS Ujanowice
Laskovia Laskowa 2-3 Dobrzanka Dobra
LKS Mordarka 4-2 Błyskawica Rupniów
Gorce Kamienica 3-2 Zalesianka Zalesie
Witów Mszana Górna 0-2 Olimpia Pisarzowa
Śnieżnica Kasina Wielka 1-2 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 6 - 10 września

Dobrzanka Dobra 3-1 Limanovia II Limanowa
AKS Ujanowice 0-4 Płomień Limanowa
Laskovia Laskowa 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Błyskawica Rupniów 1-1 Witów Mszana Górna
Gorce Kamienica 0-3 Śnieżnica Kasina Wielka
Sokół Słopnice 1-0 LKS Mordarka
Olimpia Pisarzowa 6-0 Zalesianka Zalesie

Kolejka 7 - 17 września

Śnieżnica Kasina Wielka 0-3 Zalesianka Zalesie
(wo)
na boisku 0-0
Błyskawica Rupniów 1-2 Olimpia Pisarzowa
Płomień Limanowa 1-3 Dobrzanka Dobra
LKS Mordarka 0-0 AKS Ujanowice
Witów Mszana Górna 3-2 Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa 4-3 Gorce Kamienica
Limanovia II Limanowa 3-0 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 8 - 24 września

Olimpia Pisarzowa 3-0 Sokół Słopnice
AKS Ujanowice 3-1 Witów Mszana Górna
Jaworzanka Jaworzna 2-1 Płomień Limanowa
Gorce Kamienica 2-1 Limanovia II Limanowa
Śnieżnica Kasina Wielka 0-4 Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie 2-0 Błyskawica Rupniów
Dobrzanka Dobra 2-0 LKS Mordarka

Kolejka 9 - 1 października

AKS Ujanowice 1-0 Olimpia Pisarzowa
LKS Mordarka 1-1 Jaworzanka Jaworzna
Laskovia Laskowa 2-0 Zalesianka Zalesie
Witów Mszana Górna 1-5 Dobrzanka Dobra
Błyskawica Rupniów 1-2 Sokół Słopnice
Limanovia II Limanowa 6-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Płomień Limanowa 2-5 Gorce Kamienica

Kolejka 10 - 8 października

Gorce Kamienica 5-1 LKS Mordarka
Olimpia Pisarzowa 1-1 Dobrzanka Dobra
Jaworzanka Jaworzna 2-2 Witów Mszana Górna
Zalesianka Zalesie 3-5 Sokół Słopnice
AKS Ujanowice 6-1 Błyskawica Rupniów
Śnieżnica Kasina Wielka 0-7 Płomień Limanowa
Laskovia Laskowa 7-0 Limanovia II Limanowa

Kolejka 11 - 15 października

Limanovia II Limanowa 6-4 Zalesianka Zalesie
Olimpia Pisarzowa 2-2 Jaworzanka Jaworzna
Witów Mszana Górna 1-2 Gorce Kamienica
LKS Mordarka 9-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Błyskawica Rupniów 2-3 Dobrzanka Dobra
Sokół Słopnice 1-1 AKS Ujanowice
Płomień Limanowa 1-0 Laskovia Laskowa

Kolejka 12 - 22 października

Laskovia Laskowa 3-2 LKS Mordarka
Śnieżnica Kasina Wielka 1-3 Witów Mszana Górna
Jaworzanka Jaworzna 2-1 Błyskawica Rupniów
Dobrzanka Dobra 2-0 Sokół Słopnice
Olimpia Pisarzowa 4-1 Gorce Kamienica
Zalesianka Zalesie 1-1 AKS Ujanowice
Limanovia II Limanowa 1-2 Płomień Limanowa

Kolejka 13 - 29 października

Sokół Słopnice 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Błyskawica Rupniów 0-1 Gorce Kamienica
Witów Mszana Górna 1-4 Laskovia Laskowa
Płomień Limanowa 2-4 Zalesianka Zalesie
LKS Mordarka 1-5 Limanovia II Limanowa
AKS Ujanowice 2-0 Dobrzanka Dobra
Śnieżnica Kasina Wielka 0-6 Olimpia Pisarzowa

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Płomień Limanowa 1-0 LKS Mordarka
Witów Mszana Górna 2-4 Limanovia II Limanowa
Olimpia Pisarzowa 2-0 Laskovia Laskowa
Błyskawica Rupniów 2-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Sokół Słopnice 0-3 Gorce Kamienica
(wo)
na boisku 3-0
AKS Ujanowice 3-0 Jaworzanka Jaworzna
(wo)
na boisku 1-2
Dobrzanka Dobra 6-2 Zalesianka Zalesie

Kolejka 15 - 22 kwietnia

LKS Mordarka 5-0 Zalesianka Zalesie
Jaworzanka Jaworzna 3-0 Dobrzanka Dobra
(wo)
na boisku 2-3
Gorce Kamienica 1-3 AKS Ujanowice
Śnieżnica Kasina Wielka 1-0 Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa 2-0 Błyskawica Rupniów
Limanovia II Limanowa 0-5 Olimpia Pisarzowa
Płomień Limanowa 4-3 Witów Mszana Górna

Kolejka 16 - 29 kwietnia

Witów Mszana Górna 1-0 LKS Mordarka
Olimpia Pisarzowa 11-0 Płomień Limanowa
Błyskawica Rupniów 2-3 Limanovia II Limanowa
Sokół Słopnice 0-1 Laskovia Laskowa
AKS Ujanowice 3-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Dobrzanka Dobra 2-0 Gorce Kamienica
Zalesianka Zalesie 2-2 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 17 - 3 maja

LKS Mordarka 1-2 Olimpia Pisarzowa
Witów Mszana Górna 2-1 Zalesianka Zalesie
Śnieżnica Kasina Wielka 0-2 Dobrzanka Dobra
Laskovia Laskowa 1-1 AKS Ujanowice
Limanovia II Limanowa 2-2 Sokół Słopnice
Płomień Limanowa 0-2 Błyskawica Rupniów
Jaworzanka Jaworzna 2-1 Gorce Kamienica

Kolejka 18 - 6 maja

Zalesianka Zalesie 3-2 Gorce Kamienica
Olimpia Pisarzowa 9-1 Witów Mszana Górna
Jaworzanka Jaworzna 1-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Sokół Słopnice 4-1 Płomień Limanowa
AKS Ujanowice 2-4 Limanovia II Limanowa
Dobrzanka Dobra 4-1 Laskovia Laskowa
Błyskawica Rupniów 0-2 LKS Mordarka

Kolejka 19 - 13 maja

Witów Mszana Górna 1-0 Błyskawica Rupniów
Śnieżnica Kasina Wielka 0-4 Gorce Kamienica
LKS Mordarka 1-4 Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie 1-4 Olimpia Pisarzowa
Limanovia II Limanowa 3-3 Dobrzanka Dobra
Płomień Limanowa 1-7 AKS Ujanowice
Jaworzanka Jaworzna 1-2 Laskovia Laskowa

Kolejka 20 - 20 maja

Sokół Słopnice 3-1 Witów Mszana Górna
Gorce Kamienica 2-3 Laskovia Laskowa
Jaworzanka Jaworzna 2-9 Limanovia II Limanowa
Zalesianka Zalesie 1-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Olimpia Pisarzowa 3-0 Błyskawica Rupniów
Dobrzanka Dobra 1-0 Płomień Limanowa
AKS Ujanowice 4-0 LKS Mordarka

Kolejka 21 - 27 maja

Witów Mszana Górna 1-1 AKS Ujanowice
Płomień Limanowa 1-6 Jaworzanka Jaworzna
Limanovia II Limanowa 2-2 Gorce Kamienica
Laskovia Laskowa 2-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Błyskawica Rupniów 1-3 Zalesianka Zalesie
LKS Mordarka 0-1 Dobrzanka Dobra
Sokół Słopnice 1-1 Olimpia Pisarzowa

Kolejka 22 - 3 czerwca

Jaworzanka Jaworzna 5-0 LKS Mordarka
Zalesianka Zalesie 2-7 Laskovia Laskowa
Dobrzanka Dobra 5-1 Witów Mszana Górna
Sokół Słopnice 3-0 Błyskawica Rupniów
Śnieżnica Kasina Wielka 1-4 Limanovia II Limanowa
Gorce Kamienica 3-0 Płomień Limanowa
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Olimpia Pisarzowa 1-1 AKS Ujanowice

Kolejka 23 - 7 czerwca

Błyskawica Rupniów 1-4 AKS Ujanowice
Płomień Limanowa 6-3 Śnieżnica Kasina Wielka
Limanovia II Limanowa 4-3 Laskovia Laskowa
LKS Mordarka 1-2 Gorce Kamienica
Dobrzanka Dobra 2-2 Olimpia Pisarzowa
Witów Mszana Górna 2-1 Jaworzanka Jaworzna
Sokół Słopnice 4-0 Zalesianka Zalesie

Kolejka 24 - 10 czerwca

Śnieżnica Kasina Wielka 6-0 LKS Mordarka
Dobrzanka Dobra 1-0 Błyskawica Rupniów
AKS Ujanowice 1-3 Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa 8-4 Płomień Limanowa
Zalesianka Zalesie 1-1 Limanovia II Limanowa
Jaworzanka Jaworzna 0-2 Olimpia Pisarzowa
Gorce Kamienica 4-3 Witów Mszana Górna

Kolejka 25 - 17 czerwca

Sokół Słopnice 2-2 Dobrzanka Dobra
Gorce Kamienica 2-4 Olimpia Pisarzowa
AKS Ujanowice 2-3 Zalesianka Zalesie
Płomień Limanowa 1-2 Limanovia II Limanowa
LKS Mordarka 0-1 Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna 2-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Błyskawica Rupniów 3-0 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 26 - 24 czerwca

Zalesianka Zalesie 3-0 Płomień Limanowa
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Limanovia II Limanowa 3-3 LKS Mordarka
Dobrzanka Dobra 3-2 AKS Ujanowice
Olimpia Pisarzowa 1-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Sokół Słopnice
Gorce Kamienica 4-2 Błyskawica Rupniów
Laskovia Laskowa 10-1 Witów Mszana Górna

Baraże o udział w klasie A (Limanowa)

Liga okręgowa 2006/2007 (Nowy Sącz)

Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz)
Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2006/2007 (Podhale)

Klasa B 2006/2007 (Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas