[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2006/2007, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Poroniec Poronin 26 61 19 4 3 69-24 11 0 2 34-13 8 4 1 35-11
2.  Wierchy Rabka Zdrój 26 58 18 4 4 70-26 10 0 3 32-13 8 4 1 38-13
3.  Lubań Tylmanowa 26 52 16 4 6 67-34 8 3 2 30-13 8 1 4 37-21
4.  Szarotka Nowy Targ 26 43 13 4 9 59-43 8 0 5 36-22 5 4 4 23-21
5.  Czarni Czarny Dunajec 26 41 12 5 9 42-41 9 2 2 32-13 3 3 7 10-28
6.  ZOR Frydman 26 38 10 8 8 39-32 5 5 3 21-15 5 3 5 18-17
7.  Przełęcz Łopuszna 26 37 11 4 11 45-48 8 1 4 23-14 3 3 7 22-34
8.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 26 36 10 6 10 66-57 6 3 4 33-24 4 3 6 33-33
9.  Dunajec Ostrowsko 26 33 7 12 7 53-50 4 7 2 27-22 3 5 5 26-28
10.  Jordan Jordanów 26 31 8 7 11 52-43 6 4 3 41-22 2 3 8 11-21 2 4 1 1 0 5-3
11.  Skawianin Skawa 26 31 9 4 13 51-77 7 2 4 30-35 2 2 9 21-42 2 1 0 1 1 3-5
12.  Bystry Nowe Bystre 26 23 6 5 15 39-67 3 4 6 22-27 3 1 9 17-40
13.  Trzy Korony Sromowce Niżne 26 15 4 3 19 25-87 4 3 6 19-35 0 0 13 6-52
14.  ZKP Zakopane 26 10 2 4 20 26-74 1 3 9 17-38 1 1 11 9-36
Skawianin Skawa rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Orkan Raba Wyżna (jesienią) oraz Szarotka Rokiciny Podhalańskie (wiosną).
LZS Bystry Nowe Bystre i LKS Poroniec Poronin rozgrywają swoje mecze w roli gospodarza na stadionie COS Zakopane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Poroniec Poronin    1-3 1-5 2-1 2-0 1-0 3-1 4-2 2-1 1-0 3-0 4-0 5-0 5-0 
 2 Wierchy Rabka Zdrój0-4     2-3 2-1 2-0 0-1 3-0 4-1 2-0 2-1 3-2 3-0 6-0 3-0 
 3 Lubań Tylmanowa0-0 3-0     0-2 1-1 4-1 1-2 4-2 3-3 2-1 3-0 3-1 3-0* 3-0* 
 4 Szarotka Nowy Targ3-1 1-5 1-2     0-1 1-3 3-0 1-2 5-3 4-0 5-2 7-2 4-1 1-0 
 5 Czarni Czarny Dunajec1-1 1-1 2-1 2-3     2-1 5-1 5-2 3-1 1-0 3-0 1-2 3-0 3-0 
 6 ZOR Frydman0-2 0-0 1-1 1-2 0-0     3-1 3-1 2-2 1-2 4-0 1-1 2-1 3-2 
 7 Przełęcz Łopuszna0-2 0-2 2-1 1-0 3-0 0-2     2-2 2-3 2-1 4-0 2-1 3-0 2-0 
 8 Sokolica Krościenko nad Dunajcem0-7 1-1 2-3 2-1 8-1 2-1 2-2     2-4 0-0 3-4 4-0 3-0 4-0 
 9 Dunajec Ostrowsko0-1 2-2 1-6 3-3 5-2 1-1 1-1 2-2     2-0 3-3 3-0 3-0* 1-1 
 10 Jordan Jordanów2-3 2-3 4-2 2-2 1-2 1-1 3-0* 3-3 2-2     4-2 7-0 7-1 3-1 
 11 Skawianin Skawa1-8 1-8 3-2 2-3 4-0 1-1 3-0 0-7 3-2 1-1     2-1 5-2 4-0 
 12 Bystry Nowe Bystre3-3 1-2 2-3 0-1 1-0 0-2 5-5 4-1 1-1 1-1 1-3     2-1 1-4 
 13 Trzy Korony Sromowce Niżne1-3 0-9 0-4 3-3 1-1 2-0 1-3 0-2 1-1 2-1 4-3 1-4     3-1 
 14 ZKP Zakopane0-0 0-2 0-4 1-1 0-2 2-4 1-6 1-6 0-3* 2-3 2-2 2-5 6-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Trzy Korony Sromowce Niżne 1-1 Czarni Czarny Dunajec
Szarotka Nowy Targ 3-1 Poroniec Poronin
ZOR Frydman 1-1 Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna 4-0 Skawianin Skawa 23 sierpnia
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Wierchy Rabka Zdrój
Bystry Nowe Bystre 1-1 Jordan Jordanów
Dunajec Ostrowsko 1-1 ZKP Zakopane

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Czarni Czarny Dunajec 3-0 ZKP Zakopane
Jordan Jordanów 2-2 Dunajec Ostrowsko
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Bystry Nowe Bystre
Skawianin Skawa 0-7 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Lubań Tylmanowa 1-2 Przełęcz Łopuszna
Poroniec Poronin 1-0 ZOR Frydman
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-3 Szarotka Nowy Targ

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Szarotka Nowy Targ 0-1 Czarni Czarny Dunajec
ZOR Frydman 2-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Przełęcz Łopuszna 0-2 Poroniec Poronin
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-3 Lubań Tylmanowa
Bystry Nowe Bystre 1-3 Skawianin Skawa
Dunajec Ostrowsko 2-2 Wierchy Rabka Zdrój
ZKP Zakopane 2-3 Jordan Jordanów

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Skawianin Skawa 3-2 Dunajec Ostrowsko
Lubań Tylmanowa 3-1 Bystry Nowe Bystre
Poroniec Poronin 4-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-3 Przełęcz Łopuszna
Czarni Czarny Dunajec 2-1 ZOR Frydman
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Jordan Jordanów
Szarotka Nowy Targ 1-0 ZKP Zakopane

Kolejka 5 - 3 września

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Bystry Nowe Bystre 3-3 Poroniec Poronin
Dunajec Ostrowsko 1-6 Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna 3-0 Czarni Czarny Dunajec
ZKP Zakopane 0-2 Wierchy Rabka Zdrój
ZOR Frydman 1-2 Szarotka Nowy Targ
Jordan Jordanów 4-2 Skawianin Skawa

Kolejka 6 - 10 września

Poroniec Poronin 2-1 Dunajec Ostrowsko
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-4 Bystry Nowe Bystre
ZOR Frydman 3-2 ZKP Zakopane
Szarotka Nowy Targ 3-0 Przełęcz Łopuszna
Lubań Tylmanowa 2-1 Jordan Jordanów
Skawianin Skawa 1-8 Wierchy Rabka Zdrój
Czarni Czarny Dunajec 5-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem

Kolejka 7 - 17 września

ZKP Zakopane 2-2 Skawianin Skawa
Dunajec Ostrowsko 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Bystry Nowe Bystre 1-0 Czarni Czarny Dunajec
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 Szarotka Nowy Targ
Przełęcz Łopuszna 0-2 ZOR Frydman
Wierchy Rabka Zdrój 2-3 Lubań Tylmanowa 16 września
Jordan Jordanów 2-3 Poroniec Poronin

Kolejka 8 - 24 września

ZOR Frydman 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Szarotka Nowy Targ 7-2 Bystry Nowe Bystre
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-1 Jordan Jordanów
Poroniec Poronin 1-3 Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa 3-0 Skawianin Skawa
Przełęcz Łopuszna 2-0 ZKP Zakopane
Czarni Czarny Dunajec 3-1 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 9 - 1 października

Jordan Jordanów 1-2 Czarni Czarny Dunajec
ZKP Zakopane 0-4 Lubań Tylmanowa
Dunajec Ostrowsko 3-3 Szarotka Nowy Targ
Bystry Nowe Bystre 0-2 ZOR Frydman
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-2 Przełęcz Łopuszna
Skawianin Skawa 1-8 Poroniec Poronin
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Trzy Korony Sromowce Niżne

Kolejka 10 - 8 października

Czarni Czarny Dunajec 1-1 Wierchy Rabka Zdrój
Szarotka Nowy Targ 4-0 Jordan Jordanów
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4-0 ZKP Zakopane
Przełęcz Łopuszna 2-1 Bystry Nowe Bystre
ZOR Frydman 2-2 Dunajec Ostrowsko
Trzy Korony Sromowce Niżne 4-3 Skawianin Skawa
Poroniec Poronin 1-5 Lubań Tylmanowa

Kolejka 11 - 15 października

ZKP Zakopane 0-0 Poroniec Poronin
Jordan Jordanów 1-1 ZOR Frydman
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Szarotka Nowy Targ
Skawianin Skawa 4-0 Czarni Czarny Dunajec
Dunajec Ostrowsko 1-1 Przełęcz Łopuszna
Bystry Nowe Bystre 4-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Lubań Tylmanowa 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 12 - 22 października

Czarni Czarny Dunajec 2-1 Lubań Tylmanowa
Szarotka Nowy Targ 5-2 Skawianin Skawa
ZOR Frydman 0-0 Wierchy Rabka Zdrój
Przełęcz Łopuszna 2-1 Jordan Jordanów
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-4 Dunajec Ostrowsko
Bystry Nowe Bystre 1-4 ZKP Zakopane
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-3 Poroniec Poronin

Kolejka 13 - 29 października

Jordan Jordanów 3-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Przełęcz Łopuszna
Skawianin Skawa 1-1 ZOR Frydman
Lubań Tylmanowa 0-2 Szarotka Nowy Targ
ZKP Zakopane 6-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Poroniec Poronin 2-0 Czarni Czarny Dunajec
Dunajec Ostrowsko 3-0 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Czarni Czarny Dunajec 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Poroniec Poronin 2-1 Szarotka Nowy Targ
Lubań Tylmanowa 4-1 ZOR Frydman
Skawianin Skawa 3-0 Przełęcz Łopuszna
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Jordan Jordanów 7-0 Bystry Nowe Bystre
ZKP Zakopane 0-3 Dunajec Ostrowsko
(wo)
udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gospodarzy - na boisku 1-2

Kolejka 15 - 22 kwietnia

ZKP Zakopane 0-2 Czarni Czarny Dunajec
Dunajec Ostrowsko 2-0 Jordan Jordanów
Bystry Nowe Bystre 1-2 Wierchy Rabka Zdrój
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-4 Skawianin Skawa
Przełęcz Łopuszna 2-1 Lubań Tylmanowa
ZOR Frydman 0-2 Poroniec Poronin
Szarotka Nowy Targ 4-1 Trzy Korony Sromowce Niżne

Kolejka 16 - 29 kwietnia

Czarni Czarny Dunajec 2-3 Szarotka Nowy Targ
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-0 ZOR Frydman
Poroniec Poronin 3-1 Przełęcz Łopuszna
Lubań Tylmanowa 4-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Skawianin Skawa 2-1 Bystry Nowe Bystre
Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Dunajec Ostrowsko
Jordan Jordanów 3-1 ZKP Zakopane

Kolejka 17 - 3 maja

ZOR Frydman 0-0 Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów 2-3 Wierchy Rabka Zdrój
ZKP Zakopane 1-1 Szarotka Nowy Targ
Dunajec Ostrowsko 3-3 Skawianin Skawa
Bystry Nowe Bystre 2-3 Lubań Tylmanowa
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-7 Poroniec Poronin
Przełęcz Łopuszna 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne

Kolejka 18 - 6 maja

Wierchy Rabka Zdrój 3-0 ZKP Zakopane
Szarotka Nowy Targ 1-3 ZOR Frydman
Skawianin Skawa 1-1 Jordan Jordanów
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Poroniec Poronin 4-0 Bystry Nowe Bystre
Lubań Tylmanowa 3-3 Dunajec Ostrowsko
Czarni Czarny Dunajec 5-1 Przełęcz Łopuszna

Kolejka 19 - 13 maja

Przełęcz Łopuszna 1-0 Szarotka Nowy Targ
Jordan Jordanów 4-2 Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój 3-2 Skawianin Skawa
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 8-1 Czarni Czarny Dunajec
Dunajec Ostrowsko 0-1 Poroniec Poronin
Bystry Nowe Bystre 2-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
ZKP Zakopane 2-4 ZOR Frydman

Kolejka 20 - 20 maja

Szarotka Nowy Targ 1-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
ZOR Frydman 3-1 Przełęcz Łopuszna
Lubań Tylmanowa 3-0 Wierchy Rabka Zdrój
Poroniec Poronin 1-0 Jordan Jordanów
Skawianin Skawa 4-0 ZKP Zakopane
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-1 Dunajec Ostrowsko
Czarni Czarny Dunajec 1-2 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 21 - 27 maja

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 ZOR Frydman
Bystry Nowe Bystre 0-1 Szarotka Nowy Targ
Jordan Jordanów 7-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Wierchy Rabka Zdrój 0-4 Poroniec Poronin
Skawianin Skawa 3-2 Lubań Tylmanowa
ZKP Zakopane 1-6 Przełęcz Łopuszna
Dunajec Ostrowsko 5-2 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 22 - 3 czerwca

Czarni Czarny Dunajec 1-0 Jordan Jordanów
Lubań Tylmanowa 3-0 ZKP Zakopane
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Szarotka Nowy Targ 5-3 Dunajec Ostrowsko
ZOR Frydman 1-1 Bystry Nowe Bystre
Przełęcz Łopuszna 2-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Poroniec Poronin 3-0 Skawianin Skawa
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-9 Wierchy Rabka Zdrój

Kolejka 23 - 7 czerwca

Bystry Nowe Bystre 5-5 Przełęcz Łopuszna
Dunajec Ostrowsko 1-1 ZOR Frydman
Skawianin Skawa 5-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 14 czerwca
pierwotnie przerwany w 5. minucie z powodu intensywnych opadów deszczu
Lubań Tylmanowa 0-0 Poroniec Poronin
Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów 2-2 Szarotka Nowy Targ
ZKP Zakopane 1-6 Sokolica Krościenko nad Dunajcem

Kolejka 24 - 10 czerwca

Czarni Czarny Dunajec 3-0 Skawianin Skawa
Przełęcz Łopuszna 2-3 Dunajec Ostrowsko
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4-0 Bystry Nowe Bystre
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-4 Lubań Tylmanowa
Poroniec Poronin 5-0 ZKP Zakopane
ZOR Frydman 1-2 Jordan Jordanów
Szarotka Nowy Targ 1-5 Wierchy Rabka Zdrój

Kolejka 25 - 17 czerwca

Dunajec Ostrowsko 2-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
ZKP Zakopane 2-5 Bystry Nowe Bystre
Poroniec Poronin 5-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
przerwany w 38. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
Lubań Tylmanowa 1-1 Czarni Czarny Dunajec
Skawianin Skawa 2-3 Szarotka Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój 0-1 ZOR Frydman
Jordan Jordanów 3-0 Przełęcz Łopuszna
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

REKLAMA

Kolejka 26 - 24 czerwca

Trzy Korony Sromowce Niżne 3-1 ZKP Zakopane
Czarni Czarny Dunajec 1-1 Poroniec Poronin
Bystry Nowe Bystre 1-1 Dunajec Ostrowsko
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-0 Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna 0-2 Wierchy Rabka Zdrój
ZOR Frydman 4-0 Skawianin Skawa
Szarotka Nowy Targ 1-2 Lubań Tylmanowa

Liga okręgowa 2006/2007 (Nowy Sącz)

Klasa A 2006/2007 (Limanowa)
Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz)
Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz-Gorlice)

Klasa B 2006/2007 (Podhale (wschód))
Klasa B 2006/2007 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas