[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2006/2007, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spisz Krempachy 22 49 14 7 1 57-24 6 5 0 36-15 8 2 1 21-9
2.  Zapora Kluszkowce 22 46 14 4 4 91-33 7 2 2 49-12 7 2 2 42-21
3.  Granit Czarna Góra 22 39 11 6 5 46-26 5 3 3 25-12 6 3 2 21-14 4 10 3 1 0 8-2
4.  Łęgi Nowa Biała 22 39 12 3 7 53-35 7 1 3 28-16 5 2 4 25-19 4 6 2 0 2 8-6
5.  Błyskawica Kacwin 22 39 11 6 5 48-39 6 1 4 22-21 5 5 1 26-18 4 1 0 1 3 4-12
6.  Jarmuta Szczawnica 22 33 10 3 9 45-41 6 1 4 25-17 4 2 5 20-24
7.  Gronik Gronków 22 32 9 5 8 49-44 5 3 3 22-20 4 2 5 27-24
8.  Gorc Ochotnica 22 30 9 3 10 38-39 4 3 4 16-19 5 0 6 22-20
9.  Krokus 2000 Łapsze Niżne 22 20 5 5 12 39-58 4 1 6 26-30 1 4 6 13-28
10.  Wicher Dursztyn 22 19 6 1 15 29-71 4 1 6 20-27 2 0 9 9-44
11.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 22 15 4 3 15 38-66 3 2 6 24-29 1 1 9 14-37
12.  Murań Jurgów 22 11 3 2 17 23-80 2 1 8 16-29 1 1 9 7-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Spisz Krempachy    2-2 2-2 4-3 3-3 5-0 2-2 1-0 3-1 7-0 1-1 6-1 
 2 Zapora Kluszkowce2-2     0-1 0-1 2-2 4-3 4-1 5-1 6-1 4-0 9-0 13-0 
 3 Granit Czarna Góra0-0 2-2     3-0 2-2 0-2 0-2 2-3 3-0 2-0 3-1 8-0 
 4 Łęgi Nowa Biała0-1 4-0 0-1     4-1 2-4 3-3 2-1 4-2 4-1 2-1 3-1 
 5 Błyskawica Kacwin1-3 3-7 0-2 1-4     1-0 3-2 2-1 1-1 5-1 3-0 2-0 
 6 Jarmuta Szczawnica1-2 0-7 1-0 2-2 0-1     0-3 2-1 4-1 7-0 5-0 3-0 
 7 Gronik Gronków1-0 3-2 2-2 1-1 1-4 0-1     0-4 3-3 6-1 3-2 2-0 
 8 Gorc Ochotnica1-2 1-4 1-1 1-0 0-3 2-2 2-1     2-1 1-2 3-1 2-2 
 9 Krokus 2000 Łapsze Niżne2-3 1-4 3-6 2-0 1-1 3-2 2-4 0-3     3-1 4-6 5-0 
 10 Wicher Dursztyn1-4 1-5 3-0* 2-4 3-3 3-1 0-4 3-1 1-2     2-1 1-2 
 11 Zawrat Bukowina Tatrzańska0-3 3-4 1-4 1-3 0-2 3-3 2-1 3-6 1-1 4-1     6-1 
 12 Murań Jurgów0-1 1-5 1-2 2-7 2-4 1-2 6-4 0-1 0-0 1-2 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-6 Gorc Ochotnica
Zapora Kluszkowce 4-1 Gronik Gronków
Wicher Dursztyn 1-4 Spisz Krempachy
Błyskawica Kacwin 1-0 Jarmuta Szczawnica
Murań Jurgów 0-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Granit Czarna Góra 3-0 Łęgi Nowa Biała

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Granit Czarna Góra 3-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Łęgi Nowa Biała 3-1 Murań Jurgów
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-1 Błyskawica Kacwin
Jarmuta Szczawnica 7-0 Wicher Dursztyn
Spisz Krempachy 2-2 Zapora Kluszkowce
Gronik Gronków 0-4 Gorc Ochotnica

Kolejka 3 - 3 września

Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-1 Gronik Gronków
Zapora Kluszkowce 4-3 Jarmuta Szczawnica
Wicher Dursztyn 1-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Błyskawica Kacwin 1-4 Łęgi Nowa Biała
Murań Jurgów 1-2 Granit Czarna Góra
Spisz Krempachy 1-0 Gorc Ochotnica

Kolejka 4 - 10 września

Murań Jurgów 2-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Granit Czarna Góra 2-2 Błyskawica Kacwin
Łęgi Nowa Biała 4-1 Wicher Dursztyn
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-4 Zapora Kluszkowce
Jarmuta Szczawnica 2-1 Gorc Ochotnica
Spisz Krempachy 2-2 Gronik Gronków

Kolejka 5 - 17 września

Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-3 Spisz Krempachy
Gronik Gronków 0-1 Jarmuta Szczawnica
Gorc Ochotnica 2-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Zapora Kluszkowce 0-1 Łęgi Nowa Biała
Wicher Dursztyn 3-0 Granit Czarna Góra
(wo)
na boisku 2-2
Błyskawica Kacwin 2-0 Murań Jurgów

Kolejka 6 - 24 września

Błyskawica Kacwin 3-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Murań Jurgów 1-2 Wicher Dursztyn
Granit Czarna Góra 2-2 Zapora Kluszkowce
Łęgi Nowa Biała 2-1 Gorc Ochotnica
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-4 Gronik Gronków
Jarmuta Szczawnica 1-2 Spisz Krempachy

Kolejka 7 - 1 października

Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-3 Jarmuta Szczawnica
Spisz Krempachy 3-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Gronik Gronków 1-1 Łęgi Nowa Biała
Gorc Ochotnica 1-1 Granit Czarna Góra
Zapora Kluszkowce 13-0 Murań Jurgów
Wicher Dursztyn 3-3 Błyskawica Kacwin

Kolejka 8 - 8 października

Wicher Dursztyn 2-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Błyskawica Kacwin 3-7 Zapora Kluszkowce
Murań Jurgów 0-1 Gorc Ochotnica
Granit Czarna Góra 0-2 Gronik Gronków
Łęgi Nowa Biała 0-1 Spisz Krempachy
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-2 Jarmuta Szczawnica

Kolejka 9 - 15 października

Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Jarmuta Szczawnica 2-2 Łęgi Nowa Biała
Spisz Krempachy 2-2 Granit Czarna Góra
Gronik Gronków 2-0 Murań Jurgów
Gorc Ochotnica 0-3 Błyskawica Kacwin
Zapora Kluszkowce 4-0 Wicher Dursztyn

Kolejka 10 - 22 października

Zapora Kluszkowce 9-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wicher Dursztyn 3-1 Gorc Ochotnica
Błyskawica Kacwin 3-2 Gronik Gronków
Murań Jurgów 0-1 Spisz Krempachy
Granit Czarna Góra 0-2 Jarmuta Szczawnica
Łęgi Nowa Biała 4-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne

Kolejka 11 - 29 października

Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-3 Łęgi Nowa Biała
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-6 Granit Czarna Góra
Jarmuta Szczawnica 3-0 Murań Jurgów
Spisz Krempachy 3-3 Błyskawica Kacwin
Gronik Gronków 6-1 Wicher Dursztyn
Gorc Ochotnica 1-4 Zapora Kluszkowce
mecz przerwany w 63. minucie przy stanie 1-4 z powodu ulewy i burzy - utrzymano wynik z boiska

Kolejka 12 - 29 kwietnia

Gorc Ochotnica 3-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Gronik Gronków 3-2 Zapora Kluszkowce
Spisz Krempachy 7-0 Wicher Dursztyn
Jarmuta Szczawnica 0-1 Błyskawica Kacwin
Krokus 2000 Łapsze Niżne 5-0 Murań Jurgów
Łęgi Nowa Biała 0-1 Granit Czarna Góra

Kolejka 13 - 3 maja

Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-4 Granit Czarna Góra
Murań Jurgów 2-7 Łęgi Nowa Biała
Błyskawica Kacwin 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Wicher Dursztyn 3-1 Jarmuta Szczawnica
Zapora Kluszkowce 2-2 Spisz Krempachy
Gorc Ochotnica 2-1 Gronik Gronków

Kolejka 14 - 6 maja

Gorc Ochotnica 1-2 Spisz Krempachy
Gronik Gronków 3-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Jarmuta Szczawnica 0-7 Zapora Kluszkowce
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-1 Wicher Dursztyn
Łęgi Nowa Biała 4-1 Błyskawica Kacwin
Granit Czarna Góra 8-0 Murań Jurgów

Kolejka 15 - 13 maja

Zawrat Bukowina Tatrzańska 6-1 Murań Jurgów
Błyskawica Kacwin 0-2 Granit Czarna Góra
Wicher Dursztyn 2-4 Łęgi Nowa Biała
Zapora Kluszkowce 6-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Gorc Ochotnica 2-2 Jarmuta Szczawnica
Gronik Gronków 1-0 Spisz Krempachy

Kolejka 16 - 20 maja

Spisz Krempachy 1-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Jarmuta Szczawnica 0-3 Gronik Gronków
Krokus 2000 Łapsze Niżne 0-3 Gorc Ochotnica
Łęgi Nowa Biała 4-0 Zapora Kluszkowce
Granit Czarna Góra 2-0 Wicher Dursztyn
Murań Jurgów 2-4 Błyskawica Kacwin

Kolejka 17 - 27 maja

Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-2 Błyskawica Kacwin
Wicher Dursztyn 1-2 Murań Jurgów
Zapora Kluszkowce 0-1 Granit Czarna Góra
Gorc Ochotnica 1-0 Łęgi Nowa Biała
Gronik Gronków 3-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Spisz Krempachy 5-0 Jarmuta Szczawnica

Kolejka 18 - 3 czerwca

Jarmuta Szczawnica 5-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-3 Spisz Krempachy
Łęgi Nowa Biała 3-3 Gronik Gronków
Granit Czarna Góra 2-3 Gorc Ochotnica
Murań Jurgów 1-5 Zapora Kluszkowce
Błyskawica Kacwin 5-1 Wicher Dursztyn

Kolejka 19 - 7 czerwca

Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-1 Wicher Dursztyn
Zapora Kluszkowce 2-2 Błyskawica Kacwin
Gorc Ochotnica 2-2 Murań Jurgów
Gronik Gronków 2-2 Granit Czarna Góra
Spisz Krempachy 4-3 Łęgi Nowa Biała
Jarmuta Szczawnica 4-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne

Kolejka 20 - 10 czerwca

Krokus 2000 Łapsze Niżne 4-6 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Łęgi Nowa Biała 2-4 Jarmuta Szczawnica
Granit Czarna Góra 0-0 Spisz Krempachy
Murań Jurgów 6-4 Gronik Gronków
Błyskawica Kacwin 2-1 Gorc Ochotnica
Wicher Dursztyn 1-5 Zapora Kluszkowce

Kolejka 21 - 17 czerwca

Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-4 Zapora Kluszkowce
Gorc Ochotnica 1-2 Wicher Dursztyn
Gronik Gronków 1-4 Błyskawica Kacwin
Spisz Krempachy 6-1 Murań Jurgów
Jarmuta Szczawnica 1-0 Granit Czarna Góra
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-0 Łęgi Nowa Biała

REKLAMA

Kolejka 22 - 24 czerwca

Łęgi Nowa Biała 2-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Granit Czarna Góra 3-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Murań Jurgów 1-2 Jarmuta Szczawnica
Błyskawica Kacwin 1-3 Spisz Krempachy
Wicher Dursztyn 0-4 Gronik Gronków
Zapora Kluszkowce 5-1 Gorc Ochotnica

Klasa A 2006/2007 (Podhale)

Klasa B 2006/2007 (Podhale (zachód))

Klasa C 2006/2007 (Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas