[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2006/2007, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Delta Pieniążkowice 20 51 16 3 1 58-24 9 1 0 28-10 7 2 1 30-14
2.  Skałka Rogoźnik 20 47 15 2 3 98-28 8 1 1 55-10 7 1 2 43-18
3.  Podgórki Krauszów 20 38 12 2 6 55-37 7 1 2 33-11 5 1 4 22-26
4.  Grom Morawczyna 20 36 12 0 8 60-51 7 0 3 35-19 5 0 5 25-32
5.  Spływ Sromowce Wyżne 20 30 9 3 8 60-42 6 1 3 48-25 3 2 5 12-17
6.  Pieniny Grywałd 18 29 9 2 7 45-37 5 2 2 22-14 4 0 5 23-23
7.  Korona Piekielnik 19 22 7 1 11 34-49 4 1 4 15-15 3 0 7 19-34
8.  Orzeł Niedzica 20 19 6 1 13 36-64 5 0 5 24-23 1 1 8 12-41
9.  Bór Dębno 20 18 6 0 14 38-73 4 0 6 25-31 2 0 8 13-42
10.  LKS Krośnica 19 13 3 4 12 26-60 2 2 6 21-32 1 2 6 5-28
11.  Skałki Trybsz 20 11 3 2 15 21-66 3 1 6 15-20 0 1 9 6-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Delta Pieniążkowice    3-3 4-0 3-2 1-0 2-1 3-2 2-1 4-0 3-1 3-0 
 2 Skałka Rogoźnik2-2     4-3 5-1 2-3 2-0 7-0 13-0 10-0 6-0 4-1 
 3 Podgórki Krauszów2-4 2-1     9-0 2-0 5-1 3-0 3-0 1-5 0-0 6-0 
 4 Grom Morawczyna1-4 4-7 6-1     1-2 1-0 3-0* 4-1 4-2 5-1 6-1 
 5 Spływ Sromowce Wyżne2-2 0-6 5-6 1-2     6-3 8-3 8-3 3-0* 7-0 8-0 
 6 Pieniny Grywałd0-2 1-6 2-2 4-1 5-1     4-1 0-0 3-1 3-0 
 7 Korona Piekielnik0-4 0-3 1-2 3-0* 1-1     3-2 0-2 1-0 6-1 
 8 Orzeł Niedzica0-2 1-6 1-3 2-5 1-0 3-6 2-1     6-0 4-0 4-0 
 9 Bór Dębno6-2 3-4 0-2 3-7 3-2 1-5 0-6 5-1     1-2 3-0 
 10 LKS Krośnica1-5 2-6 0-3 0-4 1-1 1-4 3-4 3-1 7-1     3-3 
 11 Skałki Trybsz0-3* 2-1 3-0 2-3 0-2 2-3 1-2 0-3 4-2 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Pauza: Orzeł Niedzica.
 
Korona Piekielnik 1-2 Podgórki Krauszów
Skałki Trybsz 4-2 Bór Dębno
Spływ Sromowce Wyżne 6-3 Pieniny Grywałd
Skałka Rogoźnik 5-1 Grom Morawczyna
LKS Krośnica 1-5 Delta Pieniążkowice

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Podgórki Krauszów.
 
Grom Morawczyna 1-4 Delta Pieniążkowice
LKS Krośnica 1-1 Spływ Sromowce Wyżne
Pieniny Grywałd 3-0 Skałki Trybsz
Bór Dębno 5-1 Orzeł Niedzica
Skałka Rogoźnik 7-0 Korona Piekielnik

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: Korona Piekielnik.
 
Orzeł Niedzica 3-6 Pieniny Grywałd
Skałki Trybsz 1-1 LKS Krośnica
Spływ Sromowce Wyżne 1-2 Grom Morawczyna
Delta Pieniążkowice 3-3 Skałka Rogoźnik
Podgórki Krauszów 1-5 Bór Dębno

Kolejka 4 - 10 września

Pauza: Bór Dębno.
 
Skałka Rogoźnik 2-3 Spływ Sromowce Wyżne
Grom Morawczyna 6-1 Skałki Trybsz
LKS Krośnica 3-1 Orzeł Niedzica
Pieniny Grywałd 2-2 Podgórki Krauszów
Delta Pieniążkowice 3-2 Korona Piekielnik

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Pieniny Grywałd.
 
Korona Piekielnik 0-2 Bór Dębno 5 listopada
Orzeł Niedzica 2-5 Grom Morawczyna
Skałki Trybsz 2-1 Skałka Rogoźnik
Spływ Sromowce Wyżne 2-2 Delta Pieniążkowice
Podgórki Krauszów 0-0 LKS Krośnica

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: LKS Krośnica.
 
Delta Pieniążkowice 3-0 Skałki Trybsz
Skałka Rogoźnik 13-0 Orzeł Niedzica
Pieniny Grywałd 3-1 Bór Dębno
Grom Morawczyna 6-1 Podgórki Krauszów
Spływ Sromowce Wyżne 8-3 Korona Piekielnik

Kolejka 7 - 1 października

Pauza: Grom Morawczyna.
 
Podgórki Krauszów 2-1 Skałka Rogoźnik
Bór Dębno 1-2 LKS Krośnica
Orzeł Niedzica 0-2 Delta Pieniążkowice
Skałki Trybsz 0-2 Spływ Sromowce Wyżne
Korona Piekielnik - Pieniny Grywałd
pierwotnie mecz się nie odbył z powodu braku sędziów - ostatecznie uznano za nierozegrany

Kolejka 8 - 8 października

Pauza: Skałka Rogoźnik.
 
Spływ Sromowce Wyżne 8-3 Orzeł Niedzica
Grom Morawczyna 4-2 Bór Dębno
LKS Krośnica 1-4 Pieniny Grywałd
Skałki Trybsz 1-2 Korona Piekielnik
Delta Pieniążkowice 4-0 Podgórki Krauszów

Kolejka 9 - 15 października

Pauza: Delta Pieniążkowice.
 
Korona Piekielnik 1-0 LKS Krośnica
Podgórki Krauszów 2-0 Spływ Sromowce Wyżne
Pieniny Grywałd 4-1 Grom Morawczyna
Bór Dębno 3-4 Skałka Rogoźnik
Orzeł Niedzica 4-0 Skałki Trybsz

Kolejka 10 - 22 października

Pauza: Spływ Sromowce Wyżne.
 
Delta Pieniążkowice 4-0 Bór Dębno
mecz przerwany w 40. minucie z powodu opuszczenia boiska przez gości - utrzymano bieżący wynik
Skałka Rogoźnik 2-0 Pieniny Grywałd
Grom Morawczyna 5-1 LKS Krośnica
Skałki Trybsz 3-0 Podgórki Krauszów
Orzeł Niedzica 2-1 Korona Piekielnik 22 kwietnia

Kolejka 11 - 29 października

Pauza: Skałki Trybsz.
 
Podgórki Krauszów 3-0 Orzeł Niedzica
LKS Krośnica 2-6 Skałka Rogoźnik
Pieniny Grywałd 0-2 Delta Pieniążkowice
Bór Dębno 3-2 Spływ Sromowce Wyżne
Korona Piekielnik 3-0 Grom Morawczyna
(wo)
brak aktualnych kart zdrowia w drużynie gości

Kolejka 12 - 29 kwietnia

Pauza: Orzeł Niedzica.
 
Delta Pieniążkowice 3-1 LKS Krośnica
Podgórki Krauszów 3-0 Korona Piekielnik
Bór Dębno 3-0 Skałki Trybsz
Pieniny Grywałd 5-1 Spływ Sromowce Wyżne
Grom Morawczyna 4-7 Skałka Rogoźnik

Kolejka 13 - 3 maja

Pauza: Podgórki Krauszów.
 
Korona Piekielnik 0-3 Skałka Rogoźnik
Delta Pieniążkowice 3-2 Grom Morawczyna
Spływ Sromowce Wyżne 7-0 LKS Krośnica
Skałki Trybsz 2-3 Pieniny Grywałd
Orzeł Niedzica 6-0 Bór Dębno
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 6-0, goście odmówili dalszej gry; utrzymano wynik z boiska

Kolejka 14 - 6 maja

Pauza: Korona Piekielnik.
 
Bór Dębno 0-2 Podgórki Krauszów
Pieniny Grywałd 0-0 Orzeł Niedzica
LKS Krośnica 3-3 Skałki Trybsz
Grom Morawczyna 1-2 Spływ Sromowce Wyżne
Skałka Rogoźnik 2-2 Delta Pieniążkowice

Kolejka 15 - 13 maja

Pauza: Bór Dębno.
 
Spływ Sromowce Wyżne 0-6 Skałka Rogoźnik
Skałki Trybsz 2-3 Grom Morawczyna
Orzeł Niedzica 4-0 LKS Krośnica
Podgórki Krauszów 5-1 Pieniny Grywałd
Korona Piekielnik 0-4 Delta Pieniążkowice

Kolejka 16 - 20 maja

Pauza: Pieniny Grywałd.
 
LKS Krośnica 0-3 Podgórki Krauszów
Bór Dębno 0-6 Korona Piekielnik
Grom Morawczyna 4-1 Orzeł Niedzica
Skałka Rogoźnik 4-1 Skałki Trybsz
Delta Pieniążkowice 1-0 Spływ Sromowce Wyżne

Kolejka 17 - 27 maja

Pauza: LKS Krośnica.
 
Korona Piekielnik 1-1 Spływ Sromowce Wyżne
Skałki Trybsz 0-3 Delta Pieniążkowice
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
Orzeł Niedzica 1-6 Skałka Rogoźnik
Bór Dębno 1-5 Pieniny Grywałd
Podgórki Krauszów 9-0 Grom Morawczyna

Kolejka 18 - 3 czerwca

Pauza: Grom Morawczyna.
 
Pieniny Grywałd 4-1 Korona Piekielnik
Skałka Rogoźnik 4-3 Podgórki Krauszów
LKS Krośnica 7-1 Bór Dębno
Delta Pieniążkowice 2-1 Orzeł Niedzica
Spływ Sromowce Wyżne 8-0 Skałki Trybsz
goście zeszli z boiska w 50. minucie przy stanie 8-0; utrzymano bieżący wynik

Kolejka 19 - 7 czerwca

Pauza: Skałka Rogoźnik.
 
Podgórki Krauszów 2-4 Delta Pieniążkowice
Orzeł Niedzica 1-0 Spływ Sromowce Wyżne
Bór Dębno 3-7 Grom Morawczyna
Pieniny Grywałd - LKS Krośnica
pierwotnie odwołany z powodu obfitych opadów deszczu - ostatecznie uznano za nierozegrany
Korona Piekielnik 6-1 Skałki Trybsz

Kolejka 20 - 10 czerwca

Pauza: Delta Pieniążkowice.
 
LKS Krośnica 3-4 Korona Piekielnik
Spływ Sromowce Wyżne 5-6 Podgórki Krauszów
Grom Morawczyna 1-0 Pieniny Grywałd
Skałka Rogoźnik 10-0 Bór Dębno
w 70. minucie goście zeszli z boiska
Skałki Trybsz 0-3 Orzeł Niedzica

Kolejka 21 - 17 czerwca

Pauza: Spływ Sromowce Wyżne.
 
Podgórki Krauszów 6-0 Skałki Trybsz
goście nie przystąpili do drugiej połowy
Korona Piekielnik 3-2 Orzeł Niedzica
Bór Dębno 6-2 Delta Pieniążkowice
Pieniny Grywałd 1-6 Skałka Rogoźnik
LKS Krośnica 0-4 Grom Morawczyna

REKLAMA

Kolejka 22 - 24 czerwca

Pauza: Skałki Trybsz.
 
Grom Morawczyna 3-0 Korona Piekielnik
(wo)
Orzeł Niedzica 1-3 Podgórki Krauszów
Skałka Rogoźnik 6-0 LKS Krośnica
Delta Pieniążkowice 2-1 Pieniny Grywałd
Spływ Sromowce Wyżne 3-0 Bór Dębno
(wo)

Klasa B 2006/2007 (Podhale (wschód))
Klasa B 2006/2007 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas