[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2006/2007, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lepietnica Klikuszowa 22 49 15 4 3 69-36 7 3 1 36-16 8 1 2 33-20
2.  Wierchy Lasek 22 48 15 3 4 65-35 10 1 0 42-13 5 2 4 23-22
3.  Huragan Waksmund 22 47 15 2 5 57-29 8 1 2 29-14 7 1 3 28-15
4.  Grel Trute 22 37 11 4 7 48-44 8 1 2 30-17 3 3 5 18-27
5.  Babia Góra Lipnica Wielka 22 32 9 5 8 48-38 5 2 4 30-22 4 3 4 18-16
6.  Wiatr Ludźmierz 22 31 10 1 11 37-38 5 1 5 19-16 5 0 6 18-22
7.  Napravia Naprawa 22 30 8 6 8 46-48 6 2 3 26-20 2 4 5 20-28
8.  OSP Chabówka 22 29 8 5 9 40-45 4 3 4 20-20 4 2 5 20-25
9.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 22 23 6 5 11 27-48 5 2 4 15-20 1 3 7 12-28
10.  Biali Biały Dunajec 22 20 6 2 14 29-44 5 2 4 18-15 1 0 10 11-29
11.  Janosik Sieniawa 22 15 3 6 13 24-47 2 3 6 12-21 1 3 7 12-26
12.  Skalni Zaskale 22 11 2 5 15 33-71 2 3 6 20-32 0 2 9 13-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Lepietnica Klikuszowa    2-0 1-3 5-2 1-1 6-2 3-3 4-1 3-1 5-1 2-2 4-0 
 2 Wierchy Lasek2-0     4-3 3-1 2-2 3-0 5-2 3-0 3-2 6-2 4-0 7-1 
 3 Huragan Waksmund2-2 1-2     3-1 2-1 1-3 3-0 3-0* 1-0 3-1 5-0 5-4 
 4 Grel Trute2-4 2-2 2-3     3-1 2-0 3-0 2-1 4-0 4-2 3-2 3-2 
 5 Babia Góra Lipnica Wielka2-4 2-1 1-2 6-3     3-0 1-3 3-3 2-2 3-0 1-4 6-0 
 6 Wiatr Ludźmierz0-3 2-1 0-2 1-2 1-2     3-1 1-2 2-2 1-0 4-1 4-0 
 7 Napravia Naprawa3-4 2-4 3-2 4-1 2-1 3-1     1-1 1-2 2-1 3-1 2-2 
 8 OSP Chabówka3-4 2-3 1-1 2-2 0-2 0-4 2-2     5-1 2-1 1-0 2-0 
 9 Szarotka Rokiciny Podhalańskie0-5 2-1 2-1 0-2 2-2 3-0* 2-4 0-3     1-0 1-0 2-2 
 10 Biali Biały Dunajec3-0* 2-3 0-2 1-1 2-1 1-2 2-1 2-3 2-0     1-1 2-1 
 11 Janosik Sieniawa1-2 1-2 1-3 2-2 0-2 0-3 2-2 1-3 1-1 1-0     2-1 
 12 Skalni Zaskale2-5 4-4 0-6 0-1 1-3 0-3 2-2 5-3 4-1 1-3 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20 sierpnia

OSP Chabówka 2-2 Napravia Naprawa
Wiatr Ludźmierz 4-1 Janosik Sieniawa
Grel Trute 2-4 Lepietnica Klikuszowa
Biali Biały Dunajec 2-1 Skalni Zaskale
Babia Góra Lipnica Wielka 1-2 Huragan Waksmund
Wierchy Lasek 3-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Huragan Waksmund 3-1 Biali Biały Dunajec
Skalni Zaskale 4-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Lasek 3-1 Grel Trute
Lepietnica Klikuszowa 6-2 Wiatr Ludźmierz
Janosik Sieniawa 2-2 Napravia Naprawa
Babia Góra Lipnica Wielka 3-3 OSP Chabówka

Kolejka 3 - 3 września

Wiatr Ludźmierz 2-1 Wierchy Lasek
Grel Trute 3-2 Skalni Zaskale
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-1 Huragan Waksmund
Biali Biały Dunajec 2-1 Babia Góra Lipnica Wielka
OSP Chabówka 1-0 Janosik Sieniawa
Napravia Naprawa 3-4 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 4 - 10 września

Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Huragan Waksmund 3-1 Grel Trute
Skalni Zaskale 0-3 Wiatr Ludźmierz
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Janosik Sieniawa
Wierchy Lasek 5-2 Napravia Naprawa
Biali Biały Dunajec 2-3 OSP Chabówka

Kolejka 5 - 17 września

OSP Chabówka 3-4 Lepietnica Klikuszowa
Janosik Sieniawa 1-2 Wierchy Lasek
Wiatr Ludźmierz 0-2 Huragan Waksmund
Grel Trute 3-1 Babia Góra Lipnica Wielka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-0 Biali Biały Dunajec
Napravia Naprawa 2-2 Skalni Zaskale

Kolejka 6 - 24 września

Biali Biały Dunajec 1-1 Grel Trute
Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Wiatr Ludźmierz
Skalni Zaskale 1-1 Janosik Sieniawa
Wierchy Lasek 2-0 Lepietnica Klikuszowa
Huragan Waksmund 3-0 Napravia Naprawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-3 OSP Chabówka

Kolejka 7 - 1 października

Napravia Naprawa 2-1 Babia Góra Lipnica Wielka
Lepietnica Klikuszowa 4-0 Skalni Zaskale
Janosik Sieniawa 1-3 Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz 1-0 Biali Biały Dunajec
Grel Trute 4-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
OSP Chabówka 2-3 Wierchy Lasek

Kolejka 8 - 8 października

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Wiatr Ludźmierz
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Babia Góra Lipnica Wielka 1-4 Janosik Sieniawa
Huragan Waksmund 2-2 Lepietnica Klikuszowa
Skalni Zaskale 4-4 Wierchy Lasek
Grel Trute 2-1 OSP Chabówka
Biali Biały Dunajec 2-1 Napravia Naprawa

Kolejka 9 - 15 października

OSP Chabówka 2-0 Skalni Zaskale
Napravia Naprawa 1-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Lasek 4-3 Huragan Waksmund
Lepietnica Klikuszowa 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka
Janosik Sieniawa 1-0 Biali Biały Dunajec
Wiatr Ludźmierz 1-2 Grel Trute

Kolejka 10 - 22 października

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-0 Janosik Sieniawa
Biali Biały Dunajec 3-0 Lepietnica Klikuszowa
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 2-2
Babia Góra Lipnica Wielka 2-1 Wierchy Lasek
Huragan Waksmund 5-4 Skalni Zaskale
Grel Trute 3-0 Napravia Naprawa
Wiatr Ludźmierz 1-2 OSP Chabówka

Kolejka 11 - 29 października

Napravia Naprawa 3-1 Wiatr Ludźmierz
Skalni Zaskale 1-3 Babia Góra Lipnica Wielka
Wierchy Lasek 6-2 Biali Biały Dunajec
Lepietnica Klikuszowa 3-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Janosik Sieniawa 2-2 Grel Trute
OSP Chabówka 1-1 Huragan Waksmund

Kolejka 12 - 29 kwietnia

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-1 Wierchy Lasek
Napravia Naprawa 1-1 OSP Chabówka
Janosik Sieniawa 0-3 Wiatr Ludźmierz
Lepietnica Klikuszowa 5-2 Grel Trute
Skalni Zaskale 1-3 Biali Biały Dunajec
Huragan Waksmund 2-1 Babia Góra Lipnica Wielka

Kolejka 13 - 3 maja

OSP Chabówka 0-2 Babia Góra Lipnica Wielka
Biali Biały Dunajec 0-2 Huragan Waksmund
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-2 Skalni Zaskale
Grel Trute 2-2 Wierchy Lasek
Wiatr Ludźmierz 0-3 Lepietnica Klikuszowa
Napravia Naprawa 3-1 Janosik Sieniawa

Kolejka 14 - 6 maja

Janosik Sieniawa 1-3 OSP Chabówka
Lepietnica Klikuszowa 3-3 Napravia Naprawa
Wierchy Lasek 3-0 Wiatr Ludźmierz
Skalni Zaskale 0-1 Grel Trute
Huragan Waksmund 1-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Biali Biały Dunajec

Kolejka 15 - 13 maja

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-2 Babia Góra Lipnica Wielka
Grel Trute 2-3 Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz 4-0 Skalni Zaskale
Janosik Sieniawa 1-2 Lepietnica Klikuszowa
Napravia Naprawa 2-4 Wierchy Lasek
OSP Chabówka 2-1 Biali Biały Dunajec

Kolejka 16 - 20 maja

Skalni Zaskale 2-2 Napravia Naprawa
Lepietnica Klikuszowa 4-1 OSP Chabówka
Wierchy Lasek 4-0 Janosik Sieniawa
Huragan Waksmund 1-3 Wiatr Ludźmierz
Babia Góra Lipnica Wielka 6-3 Grel Trute
Biali Biały Dunajec 2-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 17 - 27 maja

OSP Chabówka 5-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Grel Trute 4-2 Biali Biały Dunajec
Wiatr Ludźmierz 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka
Janosik Sieniawa 2-1 Skalni Zaskale
Lepietnica Klikuszowa 2-0 Wierchy Lasek
Napravia Naprawa 3-2 Huragan Waksmund

Kolejka 18 - 3 czerwca

Wierchy Lasek 3-0 OSP Chabówka
Babia Góra Lipnica Wielka 1-3 Napravia Naprawa
Skalni Zaskale 2-5 Lepietnica Klikuszowa
Huragan Waksmund 5-0 Janosik Sieniawa
Biali Biały Dunajec 1-2 Wiatr Ludźmierz
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-2 Grel Trute

Kolejka 19 - 7 czerwca

Napravia Naprawa 2-1 Biali Biały Dunajec
Wiatr Ludźmierz 2-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Janosik Sieniawa 0-2 Babia Góra Lipnica Wielka
Lepietnica Klikuszowa 1-3 Huragan Waksmund
Wierchy Lasek 7-1 Skalni Zaskale
OSP Chabówka 2-2 Grel Trute

Kolejka 20 - 10 czerwca

Skalni Zaskale 5-3 OSP Chabówka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-4 Napravia Naprawa
Huragan Waksmund 1-2 Wierchy Lasek
Babia Góra Lipnica Wielka 2-4 Lepietnica Klikuszowa
Biali Biały Dunajec 1-1 Janosik Sieniawa
Grel Trute 2-0 Wiatr Ludźmierz

Kolejka 21 - 17 czerwca

Napravia Naprawa 4-1 Grel Trute
OSP Chabówka 0-4 Wiatr Ludźmierz
Janosik Sieniawa 1-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Lepietnica Klikuszowa 5-1 Biali Biały Dunajec
Wierchy Lasek 2-2 Babia Góra Lipnica Wielka
Skalni Zaskale 0-6 Huragan Waksmund

REKLAMA

Kolejka 22 - 20 czerwca

Huragan Waksmund 3-0 OSP Chabówka
(wo)
Wiatr Ludźmierz 3-1 Napravia Naprawa
Babia Góra Lipnica Wielka 6-0 Skalni Zaskale
Biali Biały Dunajec 2-3 Wierchy Lasek
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-5 Lepietnica Klikuszowa
Grel Trute 3-2 Janosik Sieniawa

Klasa A 2006/2007 (Podhale)

Klasa B 2006/2007 (Podhale (wschód))

Klasa C 2006/2007 (Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas