[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 26 60 19 3 4 53-17 12 0 1 33-4 7 3 3 20-13
2.  Start Nowy Sącz 26 53 16 5 5 58-28 9 3 1 34-10 7 2 4 24-18
3.  Poprad Rytro 26 51 16 3 7 70-44 9 2 2 36-15 7 1 5 34-29
4.  Jedność Nowy Sącz 26 50 15 5 6 46-31 7 2 4 23-15 8 3 2 23-16
5.  Nawoj Nawojowa 26 45 13 6 7 46-27 7 3 3 20-11 6 3 4 26-16
6.  Zyndram Łącko 26 43 13 4 9 53-40 5 1 7 25-22 8 3 2 28-18
7.  Dąbrovia Wielogłowy 26 36 8 12 6 43-38 4 7 2 26-18 4 5 4 17-20
8.  Amator Paszyn 26 35 10 5 11 41-40 5 3 5 24-22 5 2 6 17-18
9.  LKS Korzenna 26 33 9 6 11 39-54 6 4 3 24-23 3 2 8 15-31
10.  Librantovia Librantowa 26 31 7 10 9 43-49 1 7 5 21-28 6 3 4 22-21
11.  Zabełcze Nowy Sącz 26 26 8 2 16 44-54 4 1 8 22-23 4 1 8 22-31
12.  Zawisza Rożnów 26 25 7 4 15 54-59 5 0 8 33-27 2 4 7 21-32
13.  LKS Ubiad 26 13 3 4 19 28-77 2 1 10 18-37 1 3 9 10-40
14.  Chruślice Nowy Sącz 26 10 3 1 22 36-96 2 1 10 21-39 1 0 12 15-57
Chruślice Nowy Sącz rozgrywały swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Jedność Nowy Sącz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój    1-0 4-2 0-1 1-0 4-1 3-0 1-0 3-0* 3-0 2-0 2-0 2-0 7-0 
 2 Start Nowy Sącz0-0     3-2 1-1 1-0 1-1 1-0 0-1 1-0 3-1 9-3 2-0 6-1 6-0 
 3 Poprad Rytro2-0 2-2     1-0 2-0 1-1 0-1 1-0 8-2 1-2 3-1 6-4 4-1 5-1 
 4 Jedność Nowy Sącz2-1 1-2 3-4     1-2 2-1 0-0 2-0 2-0 2-0 1-3 1-1 4-1 2-0 
 5 Nawoj Nawojowa4-1 0-0 1-2 2-3     1-2 2-1 2-0 1-0 1-1 2-0 3-1 0-0 1-0 
 6 Zyndram Łącko0-1 0-2 2-3 1-3 0-1     2-2 2-3 1-2 3-2 1-0 3-0 6-0 4-3 
 7 Dąbrovia Wielogłowy0-0 4-2 3-3 4-0 2-2 1-2     0-3 3-1 1-1 2-2 1-1 0-0 5-1 
 8 Amator Paszyn0-1 1-3 4-1 1-1 1-1 1-5 4-0     1-1 2-3 2-0 2-1 2-1 3-4 
 9 LKS Korzenna1-1 2-1 2-1 1-3 0-6 0-0 1-1 3-2     2-5 3-1 1-1 4-0 4-1 
 10 Librantovia Librantowa0-3 1-2 0-3* 1-1 3-3 1-3 1-1 1-1 1-1     1-3 3-3 3-3 5-1 
 11 Zabełcze Nowy Sącz1-4 0-1 3-0 1-2 1-2 2-4 2-4 1-1 4-1 0-2     1-2 3-0 3-0 
 12 Zawisza Rożnów1-2 1-2 1-4 2-4 3-2 0-2 2-3 4-1 2-3 0-1 3-1     6-1 8-1 
 13 LKS Ubiad0-3 4-3 2-4 0-1 0-3 2-3 1-1 1-2 2-3 0-1 1-6 1-4     4-3 
 14 Chruślice Nowy Sącz2-3 1-4 1-5 1-3 1-4 2-3 1-3 0-3 2-1 3-3 1-2 6-3 0-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Start Nowy Sącz 30 sierpnia
Chruślice Nowy Sącz 1-4 Nawoj Nawojowa 13 sierpnia
LKS Ubiad 1-2 Amator Paszyn
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 LKS Korzenna
Zabełcze Nowy Sącz 2-4 Zyndram Łącko
Poprad Rytro 1-2 Librantovia Librantowa 13 sierpnia
Zawisza Rożnów 2-4 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Start Nowy Sącz 1-1 Jedność Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 3-3 Zawisza Rożnów
Zyndram Łącko 2-3 Poprad Rytro
LKS Korzenna 3-1 Zabełcze Nowy Sącz
Amator Paszyn 4-0 Dąbrovia Wielogłowy
Nawoj Nawojowa 0-0 LKS Ubiad
Ogniwo Piwniczna Zdrój 7-0 Chruślice Nowy Sącz

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Chruślice Nowy Sącz 1-4 Start Nowy Sącz
na boisku Startu
LKS Ubiad 0-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 Nawoj Nawojowa
Zabełcze Nowy Sącz 1-1 Amator Paszyn
Poprad Rytro 8-2 LKS Korzenna
Zawisza Rożnów 0-2 Zyndram Łącko
Jedność Nowy Sącz 2-0 Librantovia Librantowa

Kolejka 4 - 3 września

Start Nowy Sącz 3-1 Librantovia Librantowa
Zyndram Łącko 1-3 Jedność Nowy Sącz
LKS Korzenna 1-1 Zawisza Rożnów
Amator Paszyn 4-1 Poprad Rytro
Nawoj Nawojowa 2-0 Zabełcze Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 Dąbrovia Wielogłowy
Chruślice Nowy Sącz 0-2 LKS Ubiad

Kolejka 5 - 10 września

LKS Ubiad 4-3 Start Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 5-1 Chruślice Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Poprad Rytro 2-0 Nawoj Nawojowa
Zawisza Rożnów 4-1 Amator Paszyn
Jedność Nowy Sącz 2-0 LKS Korzenna
Librantovia Librantowa 1-3 Zyndram Łącko

Kolejka 6 - 17 września

Start Nowy Sącz 1-1 Zyndram Łącko
LKS Korzenna 2-5 Librantovia Librantowa
Amator Paszyn 1-1 Jedność Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 3-1 Zawisza Rożnów
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-2 Poprad Rytro
Chruślice Nowy Sącz 1-2 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Ubiad 1-1 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 7 - 24 września

Dąbrovia Wielogłowy 4-2 Start Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 LKS Ubiad
Poprad Rytro 5-1 Chruślice Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Jedność Nowy Sącz 1-2 Nawoj Nawojowa
Librantovia Librantowa 1-1 Amator Paszyn
Zyndram Łącko 1-2 LKS Korzenna

Kolejka 8 - 1 października

Start Nowy Sącz 1-0 LKS Korzenna
Amator Paszyn 1-5 Zyndram Łącko
Nawoj Nawojowa 1-1 Librantovia Librantowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-1 Jedność Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 6-3 Zawisza Rożnów
LKS Ubiad 2-4 Poprad Rytro
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 Zabełcze Nowy Sącz

Kolejka 9 - 8 października

Zabełcze Nowy Sącz 0-1 Start Nowy Sącz 7 października
Poprad Rytro 0-1 Dąbrovia Wielogłowy
Zawisza Rożnów 6-1 LKS Ubiad
Jedność Nowy Sącz 2-0 Chruślice Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 0-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zyndram Łącko 0-1 Nawoj Nawojowa
LKS Korzenna 3-2 Amator Paszyn

Kolejka 10 - 15 października

Start Nowy Sącz 0-1 Amator Paszyn
Nawoj Nawojowa 1-0 LKS Korzenna
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Zyndram Łącko
Chruślice Nowy Sącz 3-3 Librantovia Librantowa
LKS Ubiad 0-1 Jedność Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Zawisza Rożnów
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Poprad Rytro

Kolejka 11 - 22 października

Poprad Rytro 2-2 Start Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 3-1 Zabełcze Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 0-0 Dąbrovia Wielogłowy
Librantovia Librantowa 3-3 LKS Ubiad
Zyndram Łącko 4-3 Chruślice Nowy Sącz
LKS Korzenna 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Amator Paszyn 1-1 Nawoj Nawojowa

Kolejka 12 - 29 października

Start Nowy Sącz 1-0 Nawoj Nawojowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Amator Paszyn
Chruślice Nowy Sącz 2-1 LKS Korzenna
LKS Ubiad 2-3 Zyndram Łącko
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Librantovia Librantowa
Zabełcze Nowy Sącz 1-2 Jedność Nowy Sącz
Poprad Rytro 6-4 Zawisza Rożnów

Kolejka 13 - 5 listopada

Zawisza Rożnów 1-2 Start Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 3-4 Poprad Rytro
Librantovia Librantowa 1-3 Zabełcze Nowy Sącz
Zyndram Łącko 2-2 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Korzenna 4-0 LKS Ubiad 12 listopada
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Amator Paszyn 3-4 Chruślice Nowy Sącz 11 listopada
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Nawoj Nawojowa 4-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 14 - 1 kwietnia

Start Nowy Sącz 0-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Nawoj Nawojowa 1-0 Chruślice Nowy Sącz
Amator Paszyn 2-1 LKS Ubiad
LKS Korzenna 1-1 Dąbrovia Wielogłowy
Zyndram Łącko 1-0 Zabełcze Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 0-3 Poprad Rytro
(wo)
mecz przerwany w 83. minucie przy stanie 1-1 z powodu niesportowego zachowania kibiców gospodarzy wobec sędziego
Jedność Nowy Sącz 1-1 Zawisza Rożnów

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Jedność Nowy Sącz 1-2 Start Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 0-1 Librantovia Librantowa
Poprad Rytro 1-1 Zyndram Łącko
Zabełcze Nowy Sącz 4-1 LKS Korzenna
Dąbrovia Wielogłowy 0-3 Amator Paszyn
LKS Ubiad 0-3 Nawoj Nawojowa
Chruślice Nowy Sącz 2-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Start Nowy Sącz 6-0 Chruślice Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 LKS Ubiad
Nawoj Nawojowa 2-1 Dąbrovia Wielogłowy
Amator Paszyn 2-0 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Korzenna 2-1 Poprad Rytro
Zyndram Łącko 3-0 Zawisza Rożnów
Librantovia Librantowa 1-1 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Librantovia Librantowa 1-2 Start Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 2-1 Zyndram Łącko
Zawisza Rożnów 2-3 LKS Korzenna
Poprad Rytro 1-0 Amator Paszyn
Zabełcze Nowy Sącz 1-2 Nawoj Nawojowa
Dąbrovia Wielogłowy 0-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Ubiad 4-3 Chruślice Nowy Sącz

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Start Nowy Sącz 6-1 LKS Ubiad
Chruślice Nowy Sącz 1-3 Dąbrovia Wielogłowy
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Zabełcze Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 1-2 Poprad Rytro
Amator Paszyn 2-1 Zawisza Rożnów
LKS Korzenna 1-3 Jedność Nowy Sącz
Zyndram Łącko 3-2 Librantovia Librantowa

Kolejka 19 - 3 maja

Zyndram Łącko 0-2 Start Nowy Sącz 16 maja
Librantovia Librantowa 1-1 LKS Korzenna
Jedność Nowy Sącz 2-0 Amator Paszyn
Zawisza Rożnów 3-2 Nawoj Nawojowa
Poprad Rytro 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Chruślice Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 0-0 LKS Ubiad

Kolejka 20 - 6 maja

Start Nowy Sącz 1-0 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Ubiad 1-6 Zabełcze Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 1-5 Poprad Rytro
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Zawisza Rożnów
Nawoj Nawojowa 2-3 Jedność Nowy Sącz
Amator Paszyn 2-3 Librantovia Librantowa 7 czerwca, 17:00
LKS Korzenna 0-0 Zyndram Łącko

Kolejka 21 - 13 maja

LKS Korzenna 2-1 Start Nowy Sącz 12 maja
Zyndram Łącko 2-3 Amator Paszyn 12 maja
Librantovia Librantowa 3-3 Nawoj Nawojowa
Jedność Nowy Sącz 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zawisza Rożnów 8-1 Chruślice Nowy Sącz
Poprad Rytro 4-1 LKS Ubiad
Zabełcze Nowy Sącz 2-4 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 22 - 20 maja

Start Nowy Sącz 9-3 Zabełcze Nowy Sącz 19 maja
Dąbrovia Wielogłowy 3-3 Poprad Rytro
LKS Ubiad 1-4 Zawisza Rożnów
Chruślice Nowy Sącz 1-3 Jedność Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 Librantovia Librantowa
goście zostali zdekompletowani po pierwszej połowie
Nawoj Nawojowa 1-2 Zyndram Łącko
Amator Paszyn 1-1 LKS Korzenna

Kolejka 23 - 27 maja

Amator Paszyn 1-3 Start Nowy Sącz 26 maja
LKS Korzenna 0-6 Nawoj Nawojowa
Zyndram Łącko 0-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Librantovia Librantowa 5-1 Chruślice Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 4-1 LKS Ubiad
Zawisza Rożnów 2-3 Dąbrovia Wielogłowy
Poprad Rytro 3-1 Zabełcze Nowy Sącz

Kolejka 24 - 3 czerwca

Start Nowy Sącz 3-2 Poprad Rytro
Zabełcze Nowy Sącz 1-2 Zawisza Rożnów
Dąbrovia Wielogłowy 4-0 Jedność Nowy Sącz
LKS Ubiad 0-1 Librantovia Librantowa
Chruślice Nowy Sącz 2-3 Zyndram Łącko
na stadionie Heleny
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 LKS Korzenna
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Nawoj Nawojowa 2-0 Amator Paszyn

Kolejka 25 - 10 czerwca

Nawoj Nawojowa 0-0 Start Nowy Sącz
Amator Paszyn 0-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Korzenna 4-1 Chruślice Nowy Sącz
Zyndram Łącko 6-0 LKS Ubiad
Librantovia Librantowa 1-1 Dąbrovia Wielogłowy
Jedność Nowy Sącz 1-3 Zabełcze Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 1-4 Poprad Rytro

Kolejka 26 - 16 czerwca

Start Nowy Sącz 2-0 Zawisza Rożnów
Poprad Rytro 1-0 Jedność Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 0-2 Librantovia Librantowa
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Zyndram Łącko
LKS Ubiad 2-3 LKS Korzenna
Chruślice Nowy Sącz 0-3 Amator Paszyn
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Nawoj Nawojowa

Baraże o utrzymanie w klasie A (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2006/2007 (Nowy Sącz)

Klasa A 2006/2007 (Limanowa)
Klasa A 2006/2007 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2006/2007 (Podhale)

Klasa B 2006/2007 (Nowy Sącz)
Klasa B 2006/2007 (Nowy Sącz - play off - grupa mistrzowska)
Klasa B 2006/2007 (Nowy Sącz - play off - grupa spadkowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas