[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Poznań V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FC Lusowo 20 55 18 1 1 106-13 9 1 0 66-3 9 0 1 40-10
2.  NKS Niepruszewo 20 46 15 1 4 64-24 8 0 2 30-9 7 1 2 34-15
3.  Tęcza Lulin 20 44 14 2 4 56-33 7 1 2 30-16 7 1 2 26-17
4.  Suchary Suchy Las 20 43 14 1 5 72-39 9 0 1 47-16 5 1 4 25-23
5.  KS Sarbia 20 34 10 4 6 51-46 6 1 3 28-21 4 3 3 23-25
6.  Rzemieślnik II Kwilcz 20 27 8 3 9 39-44 4 2 4 21-19 4 1 5 18-25
7.  Błyskawica Pakosław 20 22 7 1 12 36-57 2 1 7 16-25 5 0 5 20-32
8.  Zieloni Lubosz 20 21 6 3 11 39-60 4 1 5 24-21 2 2 6 15-39
9.  Rakieta Głuponie 20 13 4 1 15 29-75 2 1 7 20-38 2 0 8 9-37
10.  Grom Zębowo 20 10 2 4 14 22-59 1 3 6 11-20 1 1 8 11-39
11.  LZS Rudka (k. Poznania) 20 3 0 3 17 8-72 0 1 9 5-36 0 2 8 3-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 1.FC Lusowo    2-0 2-2 5-0 7-1 9-0 10-0 10-0 9-0 6-0 6-0 
 2 NKS Niepruszewo0-1     5-0 3-2 0-4 3-0* 4-0 6-1 1-0 5-1 3-0* 
 3 Tęcza Lulin0-5 1-1     6-3 4-1 2-3 2-1 3-0 4-2 5-0 3-0* 
 4 Suchary Suchy Las0-4 4-2 6-5     5-0 5-2 4-0 6-1 6-1 3-0* 8-1 
 5 KS Sarbia3-0* 0-5 3-5 3-1     3-0 1-5 3-3 4-1 3-1 5-0 
 6 Rzemieślnik II Kwilcz0-3 0-5 0-3 1-1 1-4     7-1 1-0 2-1 9-1 0-0 
 7 Błyskawica Pakosław2-7 3-5 0-1 1-3 3-3 0-1     2-3 0-1 2-1 3-0* 
 8 Zieloni Lubosz1-7 0-1 0-1 1-3 3-3 2-0 1-4     8-0 5-2 3-0* 
 9 Rakieta Głuponie3-7 1-8 0-4 3-4 1-1 0-3* 3-4 5-2     1-5 3-0* 
 10 Grom Zębowo1-3 2-4 1-2 0-4 1-2 0-0 0-2 1-1 3-0     2-2 
 11 LZS Rudka (k. Poznania)0-3* 2-3 0-3* 0-4 0-4 1-9 0-3* 2-4 0-3* 0-0     

Kolejka 1 - 2-3 września

Pauza: Rzemieślnik II Kwilcz.
 
NKS Niepruszewo 5-1 Grom Zębowo
1.FC Lusowo 5-0 Suchary Suchy Las
LZS Rudka (k. Poznania) 0-4 KS Sarbia
Zieloni Lubosz 0-1 Tęcza Lulin
Rakieta Głuponie 3-4 Błyskawica Pakosław

Kolejka 2 - 10 września

Pauza: Błyskawica Pakosław.
 
Tęcza Lulin 4-2 Rakieta Głuponie
KS Sarbia 3-3 Zieloni Lubosz
Grom Zębowo 1-3 1.FC Lusowo
Rzemieślnik II Kwilcz 0-5 NKS Niepruszewo
LZS Rudka (k. Poznania) 0-4 Suchary Suchy Las

Kolejka 3 - 16-17 września

Pauza: NKS Niepruszewo.
 
1.FC Lusowo 9-0 Rzemieślnik II Kwilcz
LZS Rudka (k. Poznania) 0-0 Grom Zębowo
Zieloni Lubosz 1-3 Suchary Suchy Las
Rakieta Głuponie 1-1 KS Sarbia
Błyskawica Pakosław 0-1 Tęcza Lulin

Kolejka 4 - 24 września

Pauza: Tęcza Lulin.
 
KS Sarbia 1-5 Błyskawica Pakosław
Grom Zębowo 1-1 Zieloni Lubosz
Rzemieślnik II Kwilcz 0-0 LZS Rudka (k. Poznania)
NKS Niepruszewo 0-1 1.FC Lusowo
Rakieta Głuponie 3-4 Suchary Suchy Las

Kolejka 5 - 1 października

Pauza: 1.FC Lusowo.
 
LZS Rudka (k. Poznania) 2-3 NKS Niepruszewo
Zieloni Lubosz 2-0 Rzemieślnik II Kwilcz
Rakieta Głuponie 1-5 Grom Zębowo
Błyskawica Pakosław 1-3 Suchary Suchy Las
Tęcza Lulin 4-1 KS Sarbia

Kolejka 6 - 8 października

Pauza: KS Sarbia.
 
Grom Zębowo 0-2 Błyskawica Pakosław
Rzemieślnik II Kwilcz 2-1 Rakieta Głuponie
NKS Niepruszewo 6-1 Zieloni Lubosz
1.FC Lusowo 6-0 LZS Rudka (k. Poznania)
Tęcza Lulin 6-3 Suchary Suchy Las

Kolejka 7 - 15 października

Pauza: LZS Rudka (k. Poznania).
 
Zieloni Lubosz 1-7 1.FC Lusowo
Rakieta Głuponie 1-8 NKS Niepruszewo
Błyskawica Pakosław 0-1 Rzemieślnik II Kwilcz
Tęcza Lulin 5-0 Grom Zębowo
KS Sarbia 3-1 Suchary Suchy Las

Kolejka 8 - 22 października

Pauza: Suchary Suchy Las.
 
Grom Zębowo 1-2 KS Sarbia
Rzemieślnik II Kwilcz 0-3 Tęcza Lulin
NKS Niepruszewo 4-0 Błyskawica Pakosław
1.FC Lusowo 9-0 Rakieta Głuponie
LZS Rudka (k. Poznania) 2-4 Zieloni Lubosz

Kolejka 9 - 29 października

Pauza: Zieloni Lubosz.
 
Rakieta Głuponie 3-0 LZS Rudka (k. Poznania)
(wo)
na boisku 3-3
Błyskawica Pakosław 2-7 1.FC Lusowo
Tęcza Lulin 1-1 NKS Niepruszewo
KS Sarbia 3-0 Rzemieślnik II Kwilcz
Grom Zębowo 0-4 Suchary Suchy Las

Kolejka 10 - 5 listopada

Pauza: Grom Zębowo.
 
Rzemieślnik II Kwilcz 1-1 Suchary Suchy Las
NKS Niepruszewo 0-4 KS Sarbia
1.FC Lusowo 2-2 Tęcza Lulin
LZS Rudka (k. Poznania) 0-3 Błyskawica Pakosław
(wo)
Zieloni Lubosz 8-0 Rakieta Głuponie

Kolejka 11 - 12 listopada

Pauza: Rakieta Głuponie.
 
Błyskawica Pakosław 2-3 Zieloni Lubosz
Tęcza Lulin 3-0 LZS Rudka (k. Poznania)
(wo)
KS Sarbia 3-0 1.FC Lusowo
(wo)
na boisku 2-6
Grom Zębowo 0-0 Rzemieślnik II Kwilcz
NKS Niepruszewo 3-2 Suchary Suchy Las

Kolejka 12 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Rzemieślnik II Kwilcz.
 
Grom Zębowo 2-4 NKS Niepruszewo
Suchary Suchy Las 0-4 1.FC Lusowo
KS Sarbia 5-0 LZS Rudka (k. Poznania)
Tęcza Lulin 3-0 Zieloni Lubosz
Błyskawica Pakosław 0-1 Rakieta Głuponie

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Błyskawica Pakosław.
 
Suchary Suchy Las 8-1 LZS Rudka (k. Poznania)
Rakieta Głuponie 0-4 Tęcza Lulin
Zieloni Lubosz 3-3 KS Sarbia
1.FC Lusowo 6-0 Grom Zębowo
NKS Niepruszewo 3-0 Rzemieślnik II Kwilcz
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: NKS Niepruszewo.
 
Rzemieślnik II Kwilcz 0-3 1.FC Lusowo
Grom Zębowo 2-2 LZS Rudka (k. Poznania)
Suchary Suchy Las 6-1 Zieloni Lubosz
KS Sarbia 4-1 Rakieta Głuponie
Tęcza Lulin 2-1 Błyskawica Pakosław

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: Tęcza Lulin.
 
Suchary Suchy Las 6-1 Rakieta Głuponie
Błyskawica Pakosław 3-3 KS Sarbia
Zieloni Lubosz 5-2 Grom Zębowo
LZS Rudka (k. Poznania) 1-9 Rzemieślnik II Kwilcz
1.FC Lusowo 2-0 NKS Niepruszewo

Kolejka 16 - 3 maja

Pauza: 1.FC Lusowo.
 
NKS Niepruszewo 3-0 LZS Rudka (k. Poznania)
(wo)
Rzemieślnik II Kwilcz 1-0 Zieloni Lubosz
Grom Zębowo 3-0 Rakieta Głuponie
Suchary Suchy Las 4-0 Błyskawica Pakosław
KS Sarbia 3-5 Tęcza Lulin

Kolejka 17 - 6 maja

Pauza: KS Sarbia.
 
Suchary Suchy Las 6-5 Tęcza Lulin
Błyskawica Pakosław 2-1 Grom Zębowo
Rakieta Głuponie 0-3 Rzemieślnik II Kwilcz
(wo)
na boisku 1-3
Zieloni Lubosz 0-1 NKS Niepruszewo 25 kwietnia
LZS Rudka (k. Poznania) 0-3 1.FC Lusowo
(wo)
gospodarze nie przystąpili do gry

Kolejka 18 - 12-13 maja

Pauza: LZS Rudka (k. Poznania).
 
1.FC Lusowo 10-0 Zieloni Lubosz
NKS Niepruszewo 1-0 Rakieta Głuponie
Rzemieślnik II Kwilcz 7-1 Błyskawica Pakosław
Grom Zębowo 1-2 Tęcza Lulin
Suchary Suchy Las 5-0 KS Sarbia

Kolejka 19 - 20 maja

Pauza: Suchary Suchy Las.
 
KS Sarbia 3-1 Grom Zębowo
Tęcza Lulin 2-3 Rzemieślnik II Kwilcz
Błyskawica Pakosław 3-5 NKS Niepruszewo
Rakieta Głuponie 3-7 1.FC Lusowo
Zieloni Lubosz 3-0 LZS Rudka (k. Poznania)
(wo)

Kolejka 20 - 26-27 maja

Pauza: Zieloni Lubosz.
 
Suchary Suchy Las 3-0 Grom Zębowo
(wo)
LZS Rudka (k. Poznania) 0-3 Rakieta Głuponie
(wo)
1.FC Lusowo 10-0 Błyskawica Pakosław
NKS Niepruszewo 5-0 Tęcza Lulin
Rzemieślnik II Kwilcz 1-4 KS Sarbia

Kolejka 21 - 3 czerwca

Pauza: Grom Zębowo.
 
Suchary Suchy Las 5-2 Rzemieślnik II Kwilcz
KS Sarbia 0-5 NKS Niepruszewo
Tęcza Lulin 0-5 1.FC Lusowo
Błyskawica Pakosław 3-0 LZS Rudka (k. Poznania)
(wo)
Rakieta Głuponie 5-2 Zieloni Lubosz

Kolejka 22 - 10 czerwca

Pauza: Rakieta Głuponie.
 
Suchary Suchy Las 4-2 NKS Niepruszewo
Zieloni Lubosz 1-4 Błyskawica Pakosław
LZS Rudka (k. Poznania) 0-3 Tęcza Lulin
(wo)
1.FC Lusowo 7-1 KS Sarbia
Rzemieślnik II Kwilcz 9-1 Grom Zębowo

Klasa A 2006/2007 (Poznań I)
Klasa A 2006/2007 (Poznań II)
Klasa A 2006/2007 (Poznań III)

Klasa B 2006/2007 (Poznań I)
Klasa B 2006/2007 (Poznań II)
Klasa B 2006/2007 (Poznań III)
Klasa B 2006/2007 (Poznań IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas