[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Phytopharm Klęka 24 56 17 5 2 57-18 7 4 1 29-7 10 1 1 28-11
2.  Zjednoczeni Trzemeszno 24 55 17 4 3 79-22 9 2 1 46-10 8 2 2 33-12
3.  Jurand Bolechówko 24 48 14 6 4 62-29 7 3 2 34-17 7 3 2 28-12
4.  Concordia Murowana Goślina 24 45 13 6 5 53-25 8 2 2 30-8 5 4 3 23-17
5.  GKS Gułtowy 24 44 13 5 6 52-32 6 3 3 28-17 7 2 3 24-15
6.  Zawisza Dolsk 24 32 9 5 10 50-60 4 3 5 23-28 5 2 5 27-32 2 6 2 0 0 5-2
7.  Clescevia Kleszczewo 24 32 10 2 12 40-39 6 1 5 26-21 4 1 7 14-18 2 0 0 0 2 2-5
8.  Wełnianka Kiszkowo 24 28 8 4 12 38-42 6 2 4 17-14 2 2 8 21-28
9.  Dragon Tulce 24 27 8 3 13 31-62 4 1 7 17-30 4 2 6 14-32
10.  Pogoń Książ Wielkopolski 24 26 7 5 12 40-48 5 1 6 27-24 2 4 6 13-24
11.  Poznaniak Poznań 24 21 6 3 15 27-52 3 1 8 12-27 3 2 7 15-25
12.  Fara Pelikan Żydowo 24 16 4 4 16 28-70 2 2 8 19-37 2 2 8 9-33
13.  Czarni Czerniejewo 24 10 2 4 18 22-80 2 3 7 9-22 0 1 11 13-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Phytopharm Klęka    1-1 0-0 2-2 0-1 6-1 1-0 2-0 0-0 1-0 5-0 4-1 7-1 
 2 Zjednoczeni Trzemeszno5-1     0-2 4-0 4-2 6-2 2-0 4-2 8-0 0-0 1-1 8-0 4-0 
 3 Jurand Bolechówko2-2 0-3     1-0 2-3 3-1 2-2 1-1 4-0 5-1 3-1 4-0 7-3 
 4 Concordia Murowana Goślina1-2 1-1 1-0     1-0 3-3 2-0 4-1 6-0 5-0 2-0 0-1 4-0 
 5 GKS Gułtowy0-1 4-2 1-1 2-0     0-0 3-4 0-2 6-0 2-2 4-2 3-1 3-2 
 6 Zawisza Dolsk0-1 1-3 1-4 1-4 0-0     2-0 3-2 2-4 1-1 5-3 3-3 4-3 
 7 Clescevia Kleszczewo0-1 0-5 6-2 0-1 3-3 2-3     3-2 1-0 2-1 0-1 3-0 6-2 
 8 Wełnianka Kiszkowo0-2 1-2 0-0 1-1 1-2 2-1 2-0     1-4 3-1 2-1 1-0 3-0* 
 9 Dragon Tulce0-5 0-4 0-4 1-4 1-0 3-5 1-0 2-2     0-2 0-3 5-1 4-0 
 10 Pogoń Książ Wielkopolski1-5 1-0 1-3 2-2 1-5 1-2 0-3 4-2 1-0     1-0 1-2 13-0 
 11 Poznaniak Poznań1-3 2-4 1-2 0-4 0-3 0-3 0-3 1-0 1-2 3-1     1-0 2-2 
 12 Fara Pelikan Żydowo1-4 0-4 1-7 2-2 2-3 3-4 3-0* 2-6 1-1 2-4 1-2     1-0 
 13 Czarni Czerniejewo0-1 1-4 0-3* 1-3 0-2 3-2 0-2 2-1 1-3 0-0 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Jurand Bolechówko.
 
Dragon Tulce 1-4 Concordia Murowana Goślina
Zjednoczeni Trzemeszno 8-0 Fara Pelikan Żydowo
GKS Gułtowy 0-0 Zawisza Dolsk
Poznaniak Poznań 2-2 Czarni Czerniejewo
Pogoń Książ Wielkopolski 0-3 Clescevia Kleszczewo
Phytopharm Klęka 2-0 Wełnianka Kiszkowo

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Clescevia Kleszczewo.
 
Czarni Czerniejewo 0-0 Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk 5-3 Poznaniak Poznań
Phytopharm Klęka 0-1 GKS Gułtowy
Fara Pelikan Żydowo 2-6 Wełnianka Kiszkowo
Concordia Murowana Goślina 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Jurand Bolechówko 4-0 Dragon Tulce

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Dragon Tulce.
 
Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Jurand Bolechówko
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Concordia Murowana Goślina
GKS Gułtowy 3-1 Fara Pelikan Żydowo
Poznaniak Poznań 1-3 Phytopharm Klęka
Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo 6-2 Czarni Czerniejewo

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Czarni Czerniejewo.
 
Zawisza Dolsk 2-0 Clescevia Kleszczewo
Phytopharm Klęka 1-0 Pogoń Książ Wielkopolski
Fara Pelikan Żydowo 1-2 Poznaniak Poznań
Concordia Murowana Goślina 1-0 GKS Gułtowy
Jurand Bolechówko 1-1 Wełnianka Kiszkowo
Dragon Tulce 0-4 Zjednoczeni Trzemeszno

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Zjednoczeni Trzemeszno.
 
Wełnianka Kiszkowo 1-4 Dragon Tulce
GKS Gułtowy 1-1 Jurand Bolechówko
Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Fara Pelikan Żydowo
Clescevia Kleszczewo 0-1 Phytopharm Klęka
Concordia Murowana Goślina 2-0 Poznaniak Poznań
Zawisza Dolsk 4-3 Czarni Czerniejewo

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Zawisza Dolsk.
 
Phytopharm Klęka 7-1 Czarni Czerniejewo
Fara Pelikan Żydowo 3-0 Clescevia Kleszczewo
(wo)
nie odbył się, brak ważnych kart zdrowia gości
Concordia Murowana Goślina 5-0 Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Bolechówko 3-1 Poznaniak Poznań
Dragon Tulce 1-0 GKS Gułtowy
Zjednoczeni Trzemeszno 4-2 Wełnianka Kiszkowo

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Wełnianka Kiszkowo.
 
GKS Gułtowy 4-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Poznaniak Poznań 1-2 Dragon Tulce
Pogoń Książ Wielkopolski 1-3 Jurand Bolechówko
Clescevia Kleszczewo 0-1 Concordia Murowana Goślina
Czarni Czerniejewo 0-0 Fara Pelikan Żydowo
Zawisza Dolsk 0-1 Phytopharm Klęka

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Phytopharm Klęka.
 
Fara Pelikan Żydowo 3-4 Zawisza Dolsk
Concordia Murowana Goślina 4-0 Czarni Czerniejewo
Jurand Bolechówko 2-2 Clescevia Kleszczewo
Dragon Tulce 0-2 Pogoń Książ Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Poznaniak Poznań
Wełnianka Kiszkowo 1-2 GKS Gułtowy

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: GKS Gułtowy.
 
Poznaniak Poznań 1-0 Wełnianka Kiszkowo
Pogoń Książ Wielkopolski 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Clescevia Kleszczewo 1-0 Dragon Tulce
Czarni Czerniejewo 0-3 Jurand Bolechówko
(wo)
Zawisza Dolsk 1-4 Concordia Murowana Goślina
Phytopharm Klęka 4-1 Fara Pelikan Żydowo

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Fara Pelikan Żydowo.
 
Concordia Murowana Goślina 1-2 Phytopharm Klęka
Jurand Bolechówko 3-1 Zawisza Dolsk
Dragon Tulce 4-0 Czarni Czerniejewo
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Clescevia Kleszczewo
Wełnianka Kiszkowo 3-1 Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Gułtowy 4-2 Poznaniak Poznań

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Poznaniak Poznań.
 
Pogoń Książ Wielkopolski 1-5 GKS Gułtowy
Clescevia Kleszczewo 3-2 Wełnianka Kiszkowo
Czarni Czerniejewo 1-4 Zjednoczeni Trzemeszno
Zawisza Dolsk 2-4 Dragon Tulce
Phytopharm Klęka 0-0 Jurand Bolechówko
Fara Pelikan Żydowo 2-2 Concordia Murowana Goślina

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Concordia Murowana Goślina.
 
Jurand Bolechówko 4-0 Fara Pelikan Żydowo
Dragon Tulce 0-5 Phytopharm Klęka
Zjednoczeni Trzemeszno 6-2 Zawisza Dolsk
Wełnianka Kiszkowo 3-0 Czarni Czerniejewo
(wo)
na boisku 1-1
GKS Gułtowy 3-4 Clescevia Kleszczewo
Poznaniak Poznań 3-1 Pogoń Książ Wielkopolski

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Pogoń Książ Wielkopolski.
 
Clescevia Kleszczewo 0-1 Poznaniak Poznań
Czarni Czerniejewo 0-2 GKS Gułtowy
Zawisza Dolsk 3-2 Wełnianka Kiszkowo
Phytopharm Klęka 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Fara Pelikan Żydowo 1-1 Dragon Tulce
Concordia Murowana Goślina 1-0 Jurand Bolechówko

Kolejka 14 - 1 kwietnia

Pauza: Jurand Bolechówko.
 
Wełnianka Kiszkowo 0-2 Phytopharm Klęka
Concordia Murowana Goślina 6-0 Dragon Tulce
Fara Pelikan Żydowo 0-4 Zjednoczeni Trzemeszno
Zawisza Dolsk 0-0 GKS Gułtowy
Czarni Czerniejewo 1-1 Poznaniak Poznań
Clescevia Kleszczewo 2-1 Pogoń Książ Wielkopolski

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pauza: Clescevia Kleszczewo.
 
Pogoń Książ Wielkopolski 13-0 Czarni Czerniejewo
Poznaniak Poznań 0-3 Zawisza Dolsk
GKS Gułtowy 0-1 Phytopharm Klęka
Wełnianka Kiszkowo 1-0 Fara Pelikan Żydowo
Zjednoczeni Trzemeszno 4-0 Concordia Murowana Goślina
Dragon Tulce 0-4 Jurand Bolechówko

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Pauza: Dragon Tulce.
 
Jurand Bolechówko 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno
Concordia Murowana Goślina 4-1 Wełnianka Kiszkowo
Fara Pelikan Żydowo 2-3 GKS Gułtowy
Phytopharm Klęka 5-0 Poznaniak Poznań
Zawisza Dolsk 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski
Czarni Czerniejewo 0-2 Clescevia Kleszczewo

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Pauza: Czarni Czerniejewo.
 
Clescevia Kleszczewo 2-3 Zawisza Dolsk
Pogoń Książ Wielkopolski 1-5 Phytopharm Klęka
Poznaniak Poznań 1-0 Fara Pelikan Żydowo
GKS Gułtowy 2-0 Concordia Murowana Goślina
Wełnianka Kiszkowo 0-0 Jurand Bolechówko
Zjednoczeni Trzemeszno 8-0 Dragon Tulce

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Pauza: Zjednoczeni Trzemeszno.
 
Poznaniak Poznań 0-4 Concordia Murowana Goślina
Czarni Czerniejewo 3-2 Zawisza Dolsk
Dragon Tulce 2-2 Wełnianka Kiszkowo
Jurand Bolechówko 2-3 GKS Gułtowy
Fara Pelikan Żydowo 2-4 Pogoń Książ Wielkopolski
Phytopharm Klęka 1-0 Clescevia Kleszczewo

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Zawisza Dolsk.
 
Czarni Czerniejewo 0-1 Phytopharm Klęka
Clescevia Kleszczewo 3-0 Fara Pelikan Żydowo
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 Concordia Murowana Goślina
Poznaniak Poznań 1-2 Jurand Bolechówko
GKS Gułtowy 6-0 Dragon Tulce
Wełnianka Kiszkowo 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno

Kolejka 20 - 6 maja

Pauza: Wełnianka Kiszkowo.
 
Zjednoczeni Trzemeszno 4-2 GKS Gułtowy
Dragon Tulce 0-3 Poznaniak Poznań
Jurand Bolechówko 5-1 Pogoń Książ Wielkopolski
Concordia Murowana Goślina 2-0 Clescevia Kleszczewo
Fara Pelikan Żydowo 1-0 Czarni Czerniejewo
Phytopharm Klęka 6-1 Zawisza Dolsk

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Phytopharm Klęka.
 
Zawisza Dolsk 3-3 Fara Pelikan Żydowo
Czarni Czerniejewo 1-3 Concordia Murowana Goślina
Clescevia Kleszczewo 6-2 Jurand Bolechówko
Pogoń Książ Wielkopolski 1-0 Dragon Tulce
Poznaniak Poznań 2-4 Zjednoczeni Trzemeszno
GKS Gułtowy 0-2 Wełnianka Kiszkowo

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: GKS Gułtowy.
 
Wełnianka Kiszkowo 2-1 Poznaniak Poznań
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 Pogoń Książ Wielkopolski
Dragon Tulce 1-0 Clescevia Kleszczewo
Jurand Bolechówko 7-3 Czarni Czerniejewo
Concordia Murowana Goślina 3-3 Zawisza Dolsk
Fara Pelikan Żydowo 1-4 Phytopharm Klęka

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Fara Pelikan Żydowo.
 
Phytopharm Klęka 2-2 Concordia Murowana Goślina
Zawisza Dolsk 1-4 Jurand Bolechówko
Czarni Czerniejewo 1-3 Dragon Tulce
Clescevia Kleszczewo 0-5 Zjednoczeni Trzemeszno
Pogoń Książ Wielkopolski 4-2 Wełnianka Kiszkowo
Poznaniak Poznań 0-3 GKS Gułtowy

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Poznaniak Poznań.
 
GKS Gułtowy 2-2 Pogoń Książ Wielkopolski
Wełnianka Kiszkowo 2-0 Clescevia Kleszczewo
Zjednoczeni Trzemeszno 4-0 Czarni Czerniejewo
Dragon Tulce 3-5 Zawisza Dolsk
Jurand Bolechówko 2-2 Phytopharm Klęka
Concordia Murowana Goślina 0-1 Fara Pelikan Żydowo

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Concordia Murowana Goślina.
 
Fara Pelikan Żydowo 1-7 Jurand Bolechówko
Phytopharm Klęka 0-0 Dragon Tulce
Zawisza Dolsk 1-3 Zjednoczeni Trzemeszno
Czarni Czerniejewo 2-1 Wełnianka Kiszkowo
Clescevia Kleszczewo 3-3 GKS Gułtowy
Pogoń Książ Wielkopolski 1-0 Poznaniak Poznań

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Pogoń Książ Wielkopolski.
 
Poznaniak Poznań 0-3 Clescevia Kleszczewo
GKS Gułtowy 3-2 Czarni Czerniejewo
Wełnianka Kiszkowo 2-1 Zawisza Dolsk
Zjednoczeni Trzemeszno 5-1 Phytopharm Klęka
Dragon Tulce 5-1 Fara Pelikan Żydowo
Jurand Bolechówko 1-0 Concordia Murowana Goślina

Klasa okręgowa 2006/2007 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2006/2007 (Poznań (zachód))

Klasa A 2006/2007 (Poznań II)
Klasa A 2006/2007 (Poznań III)

Klasa B 2006/2007 (Poznań I)
Klasa B 2006/2007 (Poznań II)
Klasa B 2006/2007 (Poznań III)
Klasa B 2006/2007 (Poznań IV)
Klasa B 2006/2007 (Poznań V)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas