[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Promień II Opalenica 26 54 17 3 6 81-46 11 1 1 48-13 6 2 5 33-33
2.  Czarni Wróblewo 26 53 16 5 5 71-39 12 1 0 50-15 4 4 5 21-24
3.  Warta Międzychód 26 49 15 4 7 48-28 10 3 0 26-10 5 1 7 22-18
4.  GKS Kaźmierz 26 43 13 4 9 59-53 6 3 4 38-29 7 1 5 21-24
5.  Sparta Brody 26 41 12 5 9 59-36 7 1 5 34-16 5 4 4 25-20 2 3 1 0 1 5-3
6.  Korona Bukowiec 26 41 12 5 9 68-51 6 3 4 30-28 6 2 5 38-23 2 3 1 0 1 3-5
7.  Sparta Szamotuły 26 40 12 4 10 47-42 8 2 3 27-16 4 2 7 20-26
8.  Pogoń Lwówek 26 39 11 6 9 50-41 5 3 5 24-21 6 3 4 26-20 4 7 2 1 1 4-4
9.  Warta Sieraków 26 39 13 0 13 59-49 6 0 7 29-23 7 0 6 30-26 4 6 2 0 2 7-5
10.  Lipno Stęszew 26 39 12 3 11 53-52 8 2 3 27-16 4 1 8 26-36 4 4 1 1 2 4-6
11.  Sokół Duszniki 26 36 11 3 12 52-53 6 1 6 24-26 5 2 6 28-27
12.  Obra Zbąszyń 26 24 6 6 14 53-70 3 2 8 26-37 3 4 6 27-33
13.  Orzeł Modrze 26 12 3 3 20 34-91 2 2 9 25-54 1 1 11 9-37
14.  Warta Obrzycko 26 9 2 3 21 22-105 1 3 9 10-34 1 0 12 12-71
W związku z grą na szczeblu IV ligi pierwszego zespołu Promienia Opalenica awans wywalczyli Czarni Wróblewo.
Sparta Brody wycofała się z rozgrywek po sezonie i zagra w klasie B.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Promień II Opalenica    0-0 2-1 4-0 0-1 4-0 2-1 4-1 5-1 8-2 5-2 4-1 2-0 8-3 
 2 Czarni Wróblewo4-2     2-0 2-0 2-1 3-2 3-3 3-0 4-1 3-2 2-1 5-3 6-0 11-0 
 3 Warta Międzychód5-2 3-1     3-0 1-1 2-2 1-0 1-1 1-0 1-0 1-0 3-2 1-0 3-1 
 4 GKS Kaźmierz5-1 1-3 0-2     3-3 3-2 2-2 0-3 3-0 3-3 3-4 6-4 3-1 6-1 
 5 Sparta Brody2-3 2-1 0-2 1-2     3-0 5-0 2-1 0-1 5-1 2-3 1-1 7-1 4-0 
 6 Korona Bukowiec1-1 3-3 2-1 2-3 3-2     1-0 0-2 1-2 0-5 3-1 3-3 4-3 7-2 
 7 Sparta Szamotuły1-4 2-1 1-3 3-1 2-0 1-1     1-2 2-1 3-0 4-1 1-1 3-0 3-1 
 8 Pogoń Lwówek4-4 1-1 1-0 0-1 0-2 0-3 0-4     0-3* 2-1 1-1 2-1 2-0 11-0 
 9 Warta Sieraków6-1 4-0 3-1 1-4 1-0 1-5 1-2 0-2     4-0 0-4 1-2 1-2 6-0 
 10 Lipno Stęszew3-0 1-2 2-1 4-0 1-1 1-7 3-0 0-0 3-0     4-3 3-1 2-0 0-1 
 11 Sokół Duszniki1-4 3-2 2-1 0-1 3-3 1-4 4-2 2-1 1-3 1-2     1-3 3-0 2-0 
 12 Obra Zbąszyń0-2 1-2 3-3 2-3 1-4 0-4 3-0 2-5 3-8 2-3 1-1     2-1 6-1 
 13 Orzeł Modrze1-7 3-5 0-1 2-2 1-3 3-8 0-4 3-6 2-8 3-1 1-5 2-2     4-2 
 14 Warta Obrzycko0-2 0-0 0-6 0-4 2-4 1-0 1-2 2-2 1-2 1-6 0-2 1-3 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Orzeł Modrze 3-1 Lipno Stęszew 20 sierpnia, 12:00
Promień II Opalenica 0-1 Sparta Brody 19 sierpnia, 16:00
Czarni Wróblewo 2-0 Warta Międzychód 20 sierpnia, 15:00
GKS Kaźmierz 2-2 Sparta Szamotuły 20 sierpnia, 15:00
Warta Obrzycko 1-2 Warta Sieraków 20 sierpnia, 16:00
Pogoń Lwówek 0-3 Korona Bukowiec 19 sierpnia, 16:00
Sokół Duszniki 1-3 Obra Zbąszyń 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Lipno Stęszew 1-7 Korona Bukowiec 27 sierpnia, 16:00
Warta Sieraków 0-2 Pogoń Lwówek 27 sierpnia, 15:00
Sparta Szamotuły 3-1 Warta Obrzycko 27 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 3-0 GKS Kaźmierz 26 sierpnia, 17:00
Sokół Duszniki 3-2 Czarni Wróblewo 27 sierpnia, 15:00
Sparta Brody 1-1 Obra Zbąszyń 26 sierpnia, 16:00
Orzeł Modrze 1-7 Promień II Opalenica 6 września, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Promień II Opalenica 8-2 Lipno Stęszew
Obra Zbąszyń 2-1 Orzeł Modrze
Czarni Wróblewo 2-1 Sparta Brody
GKS Kaźmierz 3-4 Sokół Duszniki
Warta Obrzycko 0-6 Warta Międzychód
Pogoń Lwówek 0-4 Sparta Szamotuły
Warta Sieraków 1-5 Korona Bukowiec

Kolejka 4 - 9-10 września

Lipno Stęszew 3-0 Warta Sieraków
Sparta Szamotuły 1-1 Korona Bukowiec
Warta Międzychód 1-1 Pogoń Lwówek
Sokół Duszniki 2-0 Warta Obrzycko
Sparta Brody 1-2 GKS Kaźmierz
Orzeł Modrze 3-5 Czarni Wróblewo
Promień II Opalenica 4-1 Obra Zbąszyń

Kolejka 5 - 16-17 września

Obra Zbąszyń 2-3 Lipno Stęszew
Czarni Wróblewo 4-2 Promień II Opalenica
GKS Kaźmierz 3-1 Orzeł Modrze
Warta Obrzycko 2-4 Sparta Brody
Pogoń Lwówek 1-1 Sokół Duszniki
Korona Bukowiec 2-1 Warta Międzychód
Warta Sieraków 1-2 Sparta Szamotuły

Kolejka 6 - 23-24 września

Lipno Stęszew 3-0 Sparta Szamotuły
Warta Międzychód 1-0 Warta Sieraków
Sokół Duszniki 1-4 Korona Bukowiec
Sparta Brody 2-1 Pogoń Lwówek
Orzeł Modrze 4-2 Warta Obrzycko
Promień II Opalenica 4-0 GKS Kaźmierz
Obra Zbąszyń 1-2 Czarni Wróblewo

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Czarni Wróblewo 3-2 Lipno Stęszew
GKS Kaźmierz 6-4 Obra Zbąszyń
Warta Obrzycko 0-2 Promień II Opalenica
Pogoń Lwówek 2-0 Orzeł Modrze
Korona Bukowiec 3-2 Sparta Brody
Warta Sieraków 0-4 Sokół Duszniki
Sparta Szamotuły 1-3 Warta Międzychód

Kolejka 8 - 7-8 października

Lipno Stęszew 2-1 Warta Międzychód
Sokół Duszniki 4-2 Sparta Szamotuły
Sparta Brody 0-1 Warta Sieraków
Orzeł Modrze 3-8 Korona Bukowiec
Promień II Opalenica 4-1 Pogoń Lwówek
Obra Zbąszyń 6-1 Warta Obrzycko
Czarni Wróblewo 2-0 GKS Kaźmierz

Kolejka 9 - 14-15 października

GKS Kaźmierz 3-3 Lipno Stęszew
Warta Obrzycko 0-0 Czarni Wróblewo
Pogoń Lwówek 2-1 Obra Zbąszyń
Korona Bukowiec 1-1 Promień II Opalenica
Warta Sieraków 1-2 Orzeł Modrze
Sparta Szamotuły 2-0 Sparta Brody
Warta Międzychód 1-0 Sokół Duszniki

Kolejka 10 - 21-22 października

Lipno Stęszew 4-3 Sokół Duszniki
Sparta Brody 0-2 Warta Międzychód
Orzeł Modrze 0-4 Sparta Szamotuły
Promień II Opalenica 5-1 Warta Sieraków
Obra Zbąszyń 0-4 Korona Bukowiec
Czarni Wróblewo 3-0 Pogoń Lwówek
GKS Kaźmierz 6-1 Warta Obrzycko

Kolejka 11 - 28-29 października

Warta Obrzycko 1-6 Lipno Stęszew
Pogoń Lwówek 0-1 GKS Kaźmierz
Korona Bukowiec 3-3 Czarni Wróblewo
Warta Sieraków 1-2 Obra Zbąszyń
Sparta Szamotuły 1-4 Promień II Opalenica
Warta Międzychód 1-0 Orzeł Modrze
Sokół Duszniki 3-3 Sparta Brody

Kolejka 12 - 4 listopada

Lipno Stęszew 1-1 Sparta Brody
Orzeł Modrze 1-5 Sokół Duszniki
Promień II Opalenica 2-1 Warta Międzychód
Obra Zbąszyń 3-0 Sparta Szamotuły
Czarni Wróblewo 4-1 Warta Sieraków
GKS Kaźmierz 3-2 Korona Bukowiec
Warta Obrzycko 2-2 Pogoń Lwówek

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pogoń Lwówek 2-1 Lipno Stęszew
Korona Bukowiec 7-2 Warta Obrzycko
Warta Sieraków 1-4 GKS Kaźmierz
Sparta Szamotuły 2-1 Czarni Wróblewo
Warta Międzychód 3-2 Obra Zbąszyń
Sokół Duszniki 1-4 Promień II Opalenica
Sparta Brody 7-1 Orzeł Modrze

Kolejka 14 - 24-25 marca

Obra Zbąszyń 1-1 Sokół Duszniki 25 marca, 15:00
Lipno Stęszew 2-0 Orzeł Modrze 25 marca, 15:00
Sparta Brody 2-3 Promień II Opalenica 24 marca, 15:00
Warta Międzychód 3-1 Czarni Wróblewo 24 marca, 15:00
Sparta Szamotuły 3-1 GKS Kaźmierz 25 marca, 16:00
Warta Sieraków 6-0 Warta Obrzycko 25 marca, 15:00
Korona Bukowiec 0-2 Pogoń Lwówek 25 marca, 15:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Korona Bukowiec 0-5 Lipno Stęszew 1 kwietnia, 15:00
Pogoń Lwówek 0-3 Warta Sieraków 31 marca, 16:00
(wo)
na boisku 0-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Warta Obrzycko 1-2 Sparta Szamotuły 1 kwietnia, 16:00
GKS Kaźmierz 0-2 Warta Międzychód 1 kwietnia, 15:00
Czarni Wróblewo 2-1 Sokół Duszniki 1 kwietnia, 15:00
Obra Zbąszyń 1-4 Sparta Brody 1 kwietnia, 16:00
Promień II Opalenica 2-0 Orzeł Modrze 31 marca, 16:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Korona Bukowiec 1-2 Warta Sieraków 7 kwietnia, 15:00
Lipno Stęszew 3-0 Promień II Opalenica 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Modrze 2-2 Obra Zbąszyń 7 kwietnia, 15:00
Sparta Brody 2-1 Czarni Wróblewo 7 kwietnia, 11:00
Sokół Duszniki 0-1 GKS Kaźmierz 7 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 3-1 Warta Obrzycko 7 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 1-2 Pogoń Lwówek 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Warta Sieraków 4-0 Lipno Stęszew 15 kwietnia, 15:00
Korona Bukowiec 1-0 Sparta Szamotuły 15 kwietnia, 15:00
Pogoń Lwówek 1-0 Warta Międzychód 14 kwietnia, 16:00
Warta Obrzycko 0-2 Sokół Duszniki 15 kwietnia, 16:00
GKS Kaźmierz 3-3 Sparta Brody 15 kwietnia, 15:00
Czarni Wróblewo 6-0 Orzeł Modrze 15 kwietnia, 15:00
Obra Zbąszyń 0-2 Promień II Opalenica 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Lipno Stęszew 3-1 Obra Zbąszyń 22 kwietnia, 16:00
Promień II Opalenica 0-0 Czarni Wróblewo 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Modrze 2-2 GKS Kaźmierz 22 kwietnia, 12:00
Sparta Brody 4-0 Warta Obrzycko 21 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 2-1 Pogoń Lwówek 22 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 2-2 Korona Bukowiec 21 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 2-1 Warta Sieraków 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Sparta Szamotuły 3-0 Lipno Stęszew 29 kwietnia, 17:00
Warta Sieraków 3-1 Warta Międzychód 29 kwietnia, 15:00
Korona Bukowiec 3-1 Sokół Duszniki 29 kwietnia, 15:00
Pogoń Lwówek 0-2 Sparta Brody 28 kwietnia, 16:00
Warta Obrzycko 1-1 Orzeł Modrze 29 kwietnia, 16:00
GKS Kaźmierz 5-1 Promień II Opalenica 29 kwietnia, 15:00
Czarni Wróblewo 5-3 Obra Zbąszyń 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Lipno Stęszew 1-2 Czarni Wróblewo 6 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 2-3 GKS Kaźmierz 6 maja, 17:00
Promień II Opalenica 8-3 Warta Obrzycko 5 maja, 16:00
Orzeł Modrze 3-6 Pogoń Lwówek 6 maja, 12:00
Sparta Brody 3-0 Korona Bukowiec 5 maja, 16:00
Sokół Duszniki 1-3 Warta Sieraków 6 maja, 15:00
Warta Międzychód 1-0 Sparta Szamotuły 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Warta Międzychód 1-0 Lipno Stęszew 12 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 4-1 Sokół Duszniki 13 maja, 17:00
Warta Sieraków 1-0 Sparta Brody 13 maja, 15:00
Korona Bukowiec 4-3 Orzeł Modrze 13 maja, 15:00
Pogoń Lwówek 4-4 Promień II Opalenica 12 maja, 16:00
Warta Obrzycko 1-3 Obra Zbąszyń 13 maja, 16:00
GKS Kaźmierz 1-3 Czarni Wróblewo 13 maja, 15:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Lipno Stęszew 4-0 GKS Kaźmierz 20 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 11-0 Warta Obrzycko 20 maja, 15:00
Obra Zbąszyń 2-5 Pogoń Lwówek 20 maja, 17:00
Promień II Opalenica 4-0 Korona Bukowiec 20 maja, 16:00
Orzeł Modrze 2-8 Warta Sieraków 20 maja, 12:00
Sparta Brody 5-0 Sparta Szamotuły 19 maja, 16:00
Sokół Duszniki 2-1 Warta Międzychód 20 maja, 15:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Sokół Duszniki 1-2 Lipno Stęszew 27 maja, 15:00
Warta Międzychód 1-1 Sparta Brody 26 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 3-0 Orzeł Modrze 27 maja, 17:00
Warta Sieraków 6-1 Promień II Opalenica 27 maja, 15:00
Korona Bukowiec 3-3 Obra Zbąszyń 27 maja, 15:00
Pogoń Lwówek 1-1 Czarni Wróblewo 26 maja, 16:00
Warta Obrzycko 0-4 GKS Kaźmierz 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Lipno Stęszew 0-1 Warta Obrzycko 3 czerwca, 16:00
GKS Kaźmierz 0-3 Pogoń Lwówek 3 czerwca, 15:00
Czarni Wróblewo 3-2 Korona Bukowiec 3 czerwca, 15:00
Obra Zbąszyń 3-8 Warta Sieraków 3 czerwca, 17:00
Promień II Opalenica 2-1 Sparta Szamotuły 3 czerwca, 16:00
Orzeł Modrze 0-1 Warta Międzychód 3 czerwca, 15:00
Sparta Brody 2-3 Sokół Duszniki 2 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Sparta Brody 5-1 Lipno Stęszew 10 czerwca, 16:00
Sokół Duszniki 3-0 Orzeł Modrze 10 czerwca, 16:00
Warta Międzychód 5-2 Promień II Opalenica 10 czerwca, 16:00
Sparta Szamotuły 1-1 Obra Zbąszyń 10 czerwca, 16:00
Warta Sieraków 4-0 Czarni Wróblewo 10 czerwca, 16:00
Korona Bukowiec 2-3 GKS Kaźmierz 10 czerwca, 16:00
Pogoń Lwówek 11-0 Warta Obrzycko 10 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 17 czerwca

Lipno Stęszew 0-0 Pogoń Lwówek 17 czerwca, 16:00
Warta Obrzycko 1-0 Korona Bukowiec 17 czerwca, 16:00
GKS Kaźmierz 3-0 Warta Sieraków 17 czerwca, 16:00
Czarni Wróblewo 3-3 Sparta Szamotuły 17 czerwca, 16:00
Obra Zbąszyń 3-3 Warta Międzychód 17 czerwca, 16:00
Promień II Opalenica 5-2 Sokół Duszniki 17 czerwca, 16:00
Orzeł Modrze 1-3 Sparta Brody 17 czerwca, 16:00

IV liga 2006/2007 (wielkopolska (północna))

Klasa okręgowa 2006/2007 (Piła)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Poznań (wschód))

Klasa A 2006/2007 (Poznań I)
Klasa A 2006/2007 (Poznań II)
Klasa A 2006/2007 (Poznań III)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas