[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Piła
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Szamocin 30 75 23 6 1 68-22 11 3 1 40-16 12 3 0 28-6
2.  Zjednoczeni Kaczory 30 64 19 7 4 57-30 13 2 0 30-8 6 5 4 27-22
3.  Sparta Złotów 30 52 14 10 6 49-37 8 5 2 27-17 6 5 4 22-20
4.  Pogoń Łobżenica 30 51 14 9 7 51-29 8 5 2 29-12 6 4 5 22-17
5.  Unia Wapno 30 48 13 9 8 49-33 7 5 3 25-11 6 4 5 24-22
6.  Unia Ujście 30 43 12 7 11 50-48 9 3 3 35-19 3 4 8 15-29
7.  Drawa Krzyż Wielkopolski 30 42 11 9 10 40-40 8 5 2 27-12 3 4 8 13-28 2 3 1 0 1 2-2
8.  Noteć Czarnków 30 42 12 6 12 28-30 10 2 3 25-11 2 4 9 3-19 2 3 1 0 1 2-2
9.  Polonia Jastrowie 30 41 11 8 11 42-37 8 4 3 29-12 3 4 8 13-25
10.  Stella Białośliwie 30 39 10 9 11 35-39 6 6 3 18-13 4 3 8 17-26
11.  Zamek Gołańcz 30 37 11 4 15 46-42 9 2 4 36-13 2 2 11 10-29
12.  Radwan Lubasz 30 34 9 7 14 31-38 8 4 3 21-12 1 3 11 10-26
13.  Fortuna Wieleń 30 31 7 10 13 30-43 6 4 5 21-17 1 6 8 9-26
14.  Włókniarz Okonek 30 28 8 4 18 37-57 7 2 6 23-16 1 2 12 14-41
15.  Tarnovia Tarnówka 30 18 3 9 18 27-56 3 4 8 19-28 0 5 10 8-28
16.  Kłos Budzyń 30 16 4 4 22 21-80 4 3 8 11-28 0 1 14 10-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Szamocin    1-1 1-1 3-2 2-1 4-0 2-1 3-0 1-1 2-1 1-0 2-1 5-1 1-3 6-2 6-1 
 2 Zjednoczeni Kaczory1-1     2-0 2-0 0-0 3-1 1-0 1-0 2-1 2-1 3-0 4-2 1-0 4-1 2-1 2-0 
 3 Sparta Złotów0-1 1-3     1-1 3-2 2-2 2-2 1-0 2-1 2-0 2-0 2-0 1-1 2-2 3-2 3-0 
 4 Pogoń Łobżenica0-0 2-0 1-3     1-1 1-2 3-2 4-0 5-1 2-0 1-0 1-0 0-0 1-1 0-0 7-2 
 5 Unia Wapno0-1 6-3 1-1 0-1     2-1 0-0 5-1 0-0 1-2 1-0 5-1 0-0 2-0 0-0 2-0 
 6 Unia Ujście2-4 0-4 2-3 1-0 1-1     1-1 2-0 4-0 4-4 4-1 2-0 4-0 3-1 2-0 3-0 
 7 Drawa Krzyż Wielkopolski0-1 2-2 2-0 1-1 1-1 3-1     1-0 1-0 4-0 2-3 1-1 2-1 4-0 1-1 2-0 
 8 Noteć Czarnków1-2 0-0 2-1 2-0 0-2 0-1 2-1     1-1 1-0 2-1 1-0 3-0 1-0 6-0 3-2 
 9 Polonia Jastrowie0-2 2-2 1-2 1-0 6-0 0-0 3-0 1-0     0-1 4-0 0-0 1-1 4-1 1-0 5-3 
 10 Stella Białośliwie0-2 1-3 1-1 1-1 0-2 1-0 3-0 0-0 2-0     0-0 2-1 1-1 3-2 0-0 3-0 
 11 Zamek Gołańcz1-1 2-1 1-2 0-2 1-0 5-0 5-0 0-0 1-2 2-3     2-0 3-0 7-1 2-1 4-0 
 12 Radwan Lubasz0-1 0-1 3-2 1-1 0-3 2-0 4-0 0-0 1-0 0-0 3-1     1-1 3-1 1-0 2-1 
 13 Fortuna Wieleń0-2 0-0 2-2 2-3 0-4 2-1 0-1 0-1 0-0 1-0 3-0 3-2     2-1 0-0 6-0 
 14 Włókniarz Okonek0-1 3-1 0-1 1-2 6-3 1-1 0-2 0-1 5-2 1-0 0-0 0-2 1-0     2-0 3-0 
 15 Tarnovia Tarnówka1-4 1-2 1-3 0-3 0-2 2-4 2-2 1-0 0-2 2-2 3-0* 0-0 2-3 3-0     1-1 
 16 Kłos Budzyń0-5 1-4 0-0 1-5 1-2 1-1 0-1 0-0 0-2 2-3 0-4 1-0 1-0 1-0 2-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Radwan Lubasz 3-1 Włókniarz Okonek
Unia Wapno 0-1 Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz 2-1 Zjednoczeni Kaczory
Fortuna Wieleń 0-0 Tarnovia Tarnówka
Sokół Szamocin 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Polonia Jastrowie 5-3 Kłos Budzyń
Noteć Czarnków 2-1 Sparta Złotów
Unia Ujście 4-4 Stella Białośliwie

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Unia Ujście 2-3 Sparta Złotów
Kłos Budzyń 0-0 Noteć Czarnków
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Polonia Jastrowie
Tarnovia Tarnówka 1-4 Sokół Szamocin
Zjednoczeni Kaczory 1-0 Fortuna Wieleń
Pogoń Łobżenica 1-0 Zamek Gołańcz
Włókniarz Okonek 6-3 Unia Wapno
Stella Białośliwie 2-1 Radwan Lubasz
w Szamocinie

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Radwan Lubasz 2-0 Unia Ujście
Unia Wapno 1-2 Stella Białośliwie
Zamek Gołańcz 7-1 Włókniarz Okonek
Fortuna Wieleń 2-3 Pogoń Łobżenica
Sokół Szamocin 1-1 Zjednoczeni Kaczory
Polonia Jastrowie 1-0 Tarnovia Tarnówka
Noteć Czarnków 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Sparta Złotów 3-0 Kłos Budzyń

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Unia Ujście 3-0 Kłos Budzyń
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Sparta Złotów
Tarnovia Tarnówka 1-0 Noteć Czarnków
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Polonia Jastrowie
Pogoń Łobżenica 0-0 Sokół Szamocin
Włókniarz Okonek 1-0 Fortuna Wieleń
Stella Białośliwie 0-0 Zamek Gołańcz
w Szamocinie
Unia Wapno 5-1 Radwan Lubasz

Kolejka 5 - 2-3 września

Unia Wapno 2-1 Unia Ujście
Zamek Gołańcz 2-0 Radwan Lubasz
Fortuna Wieleń 1-0 Stella Białośliwie
Sokół Szamocin 1-3 Włókniarz Okonek
Polonia Jastrowie 1-0 Pogoń Łobżenica
Noteć Czarnków 0-0 Zjednoczeni Kaczory
Sparta Złotów 3-2 Tarnovia Tarnówka
Kłos Budzyń 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski

Kolejka 6 - 9-10 września

Unia Ujście 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Tarnovia Tarnówka 1-1 Kłos Budzyń
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Sparta Złotów 13 września
Pogoń Łobżenica 4-0 Noteć Czarnków
Włókniarz Okonek 5-2 Polonia Jastrowie
Stella Białośliwie 0-2 Sokół Szamocin 13 września
Radwan Lubasz 1-1 Fortuna Wieleń
Unia Wapno 1-0 Zamek Gołańcz

Kolejka 7 - 16-17 września

Zamek Gołańcz 5-0 Unia Ujście
Fortuna Wieleń 0-4 Unia Wapno
Sokół Szamocin 2-1 Radwan Lubasz
Polonia Jastrowie 0-1 Stella Białośliwie
Noteć Czarnków 1-0 Włókniarz Okonek
Sparta Złotów 1-1 Pogoń Łobżenica
Kłos Budzyń 1-4 Zjednoczeni Kaczory
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Tarnovia Tarnówka

Kolejka 8 - 23-24 września

Unia Ujście 2-0 Tarnovia Tarnówka
Zjednoczeni Kaczory 1-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Pogoń Łobżenica 7-2 Kłos Budzyń
Włókniarz Okonek 0-1 Sparta Złotów
Stella Białośliwie 0-0 Noteć Czarnków
Radwan Lubasz 1-0 Polonia Jastrowie
Unia Wapno 0-1 Sokół Szamocin
Zamek Gołańcz 3-0 Fortuna Wieleń

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Fortuna Wieleń 2-1 Unia Ujście
Sokół Szamocin 1-0 Zamek Gołańcz
Polonia Jastrowie 6-0 Unia Wapno
Noteć Czarnków 1-0 Radwan Lubasz
Sparta Złotów 2-0 Stella Białośliwie
Kłos Budzyń 1-0 Włókniarz Okonek
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Pogoń Łobżenica
Tarnovia Tarnówka 1-2 Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 10 - 7-8 października

Unia Ujście 0-4 Zjednoczeni Kaczory
Pogoń Łobżenica 0-0 Tarnovia Tarnówka
Włókniarz Okonek 0-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
Stella Białośliwie 3-0 Kłos Budzyń
Radwan Lubasz 3-2 Sparta Złotów
Unia Wapno 5-1 Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz 1-2 Polonia Jastrowie 18 listopada
Fortuna Wieleń 0-2 Sokół Szamocin

Kolejka 11 - 14-15 października

Sokół Szamocin 4-0 Unia Ujście
Polonia Jastrowie 1-1 Fortuna Wieleń
Noteć Czarnków 2-1 Zamek Gołańcz
Sparta Złotów 3-2 Unia Wapno
Kłos Budzyń 1-0 Radwan Lubasz
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-0 Stella Białośliwie
Tarnovia Tarnówka 3-0 Włókniarz Okonek
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Pogoń Łobżenica

Kolejka 12 - 21-22 października

Unia Ujście 1-0 Pogoń Łobżenica
Włókniarz Okonek 3-1 Zjednoczeni Kaczory
Stella Białośliwie 0-0 Tarnovia Tarnówka
Radwan Lubasz 4-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Unia Wapno 2-0 Kłos Budzyń
Zamek Gołańcz 1-2 Sparta Złotów
Fortuna Wieleń 0-1 Noteć Czarnków
Sokół Szamocin 1-1 Polonia Jastrowie

Kolejka 13 - 28-29 października

Polonia Jastrowie 0-0 Unia Ujście
Noteć Czarnków 1-2 Sokół Szamocin
Kłos Budzyń 0-4 Zamek Gołańcz
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Unia Wapno
Tarnovia Tarnówka 0-0 Radwan Lubasz
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Stella Białośliwie
Pogoń Łobżenica 1-1 Włókniarz Okonek
Fortuna Wieleń 2-2 Sparta Złotów

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Unia Ujście 3-1 Włókniarz Okonek
Stella Białośliwie 1-1 Pogoń Łobżenica
Radwan Lubasz 0-1 Zjednoczeni Kaczory
Unia Wapno 0-0 Tarnovia Tarnówka
Zamek Gołańcz 5-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Fortuna Wieleń 6-0 Kłos Budzyń
Sokół Szamocin 1-1 Sparta Złotów
Polonia Jastrowie 1-0 Noteć Czarnków

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Noteć Czarnków 0-1 Unia Ujście
Kłos Budzyń 0-5 Sokół Szamocin
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Fortuna Wieleń
Tarnovia Tarnówka 3-0 Zamek Gołańcz
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 2-3
Zjednoczeni Kaczory 0-0 Unia Wapno
Pogoń Łobżenica 1-0 Radwan Lubasz
Włókniarz Okonek 1-0 Stella Białośliwie
Polonia Jastrowie 1-2 Sparta Złotów

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Stella Białośliwie 1-0 Unia Ujście
Włókniarz Okonek 0-2 Radwan Lubasz
Pogoń Łobżenica 1-1 Unia Wapno
Zjednoczeni Kaczory 3-0 Zamek Gołańcz
Tarnovia Tarnówka 2-3 Fortuna Wieleń
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Sokół Szamocin
Kłos Budzyń 0-2 Polonia Jastrowie
Sparta Złotów 1-0 Noteć Czarnków
w Zakrzewie

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Sparta Złotów 2-2 Unia Ujście
w Zakrzewie
Noteć Czarnków 3-2 Kłos Budzyń
Polonia Jastrowie 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Sokół Szamocin 6-2 Tarnovia Tarnówka
Fortuna Wieleń 0-0 Zjednoczeni Kaczory
Zamek Gołańcz 0-2 Pogoń Łobżenica
Unia Wapno 2-0 Włókniarz Okonek
Radwan Lubasz 0-0 Stella Białośliwie

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Unia Ujście 2-0 Radwan Lubasz
Stella Białośliwie 0-2 Unia Wapno
Włókniarz Okonek 0-0 Zamek Gołańcz
Pogoń Łobżenica 0-0 Fortuna Wieleń
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Sokół Szamocin
Tarnovia Tarnówka 0-2 Polonia Jastrowie
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Noteć Czarnków
Kłos Budzyń 0-0 Sparta Złotów

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Radwan Lubasz 0-3 Unia Wapno
Kłos Budzyń 1-1 Unia Ujście
Sparta Złotów 2-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
w Zakrzewie
Noteć Czarnków 6-0 Tarnovia Tarnówka
Polonia Jastrowie 2-2 Zjednoczeni Kaczory
Sokół Szamocin 3-2 Pogoń Łobżenica
Fortuna Wieleń 2-1 Włókniarz Okonek
Zamek Gołańcz 2-3 Stella Białośliwie

Kolejka 20 - 28 kwietnia

Unia Ujście 1-1 Unia Wapno
Radwan Lubasz 3-1 Zamek Gołańcz
Stella Białośliwie 1-1 Fortuna Wieleń
Włókniarz Okonek 0-1 Sokół Szamocin
Pogoń Łobżenica 5-1 Polonia Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory 1-0 Noteć Czarnków
Tarnovia Tarnówka 1-3 Sparta Złotów
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Kłos Budzyń

Kolejka 21 - 1 maja

Drawa Krzyż Wielkopolski 3-1 Unia Ujście
Kłos Budzyń 2-1 Tarnovia Tarnówka
Sparta Złotów 1-3 Zjednoczeni Kaczory
Noteć Czarnków 2-0 Pogoń Łobżenica
Polonia Jastrowie 4-1 Włókniarz Okonek
Sokół Szamocin 2-1 Stella Białośliwie
Fortuna Wieleń 3-2 Radwan Lubasz
Zamek Gołańcz 1-0 Unia Wapno

Kolejka 22 - 5-6 maja

Unia Ujście 4-1 Zamek Gołańcz
Unia Wapno 0-0 Fortuna Wieleń
Radwan Lubasz 0-1 Sokół Szamocin
Stella Białośliwie 2-0 Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek 0-1 Noteć Czarnków
Pogoń Łobżenica 1-3 Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Kłos Budzyń
Tarnovia Tarnówka 2-2 Drawa Krzyż Wielkopolski

Kolejka 23 - 12-13 maja

Tarnovia Tarnówka 2-4 Unia Ujście
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-2 Zjednoczeni Kaczory
Kłos Budzyń 1-5 Pogoń Łobżenica
Sparta Złotów 2-2 Włókniarz Okonek
Noteć Czarnków 1-0 Stella Białośliwie
Polonia Jastrowie 0-0 Radwan Lubasz
Sokół Szamocin 2-1 Unia Wapno
Fortuna Wieleń 3-0 Zamek Gołańcz

Kolejka 24 - 19-20 maja

Unia Ujście 4-0 Fortuna Wieleń
Zamek Gołańcz 1-1 Sokół Szamocin
Unia Wapno 0-0 Polonia Jastrowie
Radwan Lubasz 0-0 Noteć Czarnków
Stella Białośliwie 1-1 Sparta Złotów
Włókniarz Okonek 3-0 Kłos Budzyń
Pogoń Łobżenica 3-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Tarnovia Tarnówka

Kolejka 25 - 26-27 maja

Zjednoczeni Kaczory 3-1 Unia Ujście
Tarnovia Tarnówka 0-3 Pogoń Łobżenica
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-0 Włókniarz Okonek
Kłos Budzyń 2-3 Stella Białośliwie
Sparta Złotów 2-0 Radwan Lubasz
Noteć Czarnków 0-2 Unia Wapno
Polonia Jastrowie 4-0 Zamek Gołańcz
Sokół Szamocin 5-1 Fortuna Wieleń

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Unia Ujście 2-4 Sokół Szamocin
Fortuna Wieleń 0-0 Polonia Jastrowie
Zamek Gołańcz 0-0 Noteć Czarnków
Unia Wapno 1-1 Sparta Złotów
Radwan Lubasz 2-1 Kłos Budzyń
Stella Białośliwie 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Włókniarz Okonek 2-0 Tarnovia Tarnówka
Pogoń Łobżenica 2-0 Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 27 - 7 czerwca

Pogoń Łobżenica 1-2 Unia Ujście
Zjednoczeni Kaczory 4-1 Włókniarz Okonek
Tarnovia Tarnówka 2-2 Stella Białośliwie
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Radwan Lubasz
Kłos Budzyń 1-2 Unia Wapno
Sparta Złotów 2-0 Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków 3-0 Fortuna Wieleń
Polonia Jastrowie 0-2 Sokół Szamocin

Kolejka 28 - 10 czerwca

Sparta Złotów 1-1 Fortuna Wieleń
Unia Ujście 4-0 Polonia Jastrowie
Sokół Szamocin 3-0 Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz 4-0 Kłos Budzyń
Unia Wapno 0-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Radwan Lubasz 1-0 Tarnovia Tarnówka
Stella Białośliwie 1-3 Zjednoczeni Kaczory
Włókniarz Okonek 1-2 Pogoń Łobżenica

Kolejka 29 - 16 czerwca

Włókniarz Okonek 1-1 Unia Ujście
Pogoń Łobżenica 2-0 Stella Białośliwie
Zjednoczeni Kaczory 4-2 Radwan Lubasz
Tarnovia Tarnówka 0-2 Unia Wapno
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-3 Zamek Gołańcz
Kłos Budzyń 1-0 Fortuna Wieleń
Sparta Złotów 0-1 Sokół Szamocin
w Szamocinie; Sparta gospodarzem
Noteć Czarnków 1-1 Polonia Jastrowie

Kolejka 30 - 23 czerwca

Sparta Złotów 2-1 Polonia Jastrowie
Unia Ujście 2-0 Noteć Czarnków
Sokół Szamocin 6-1 Kłos Budzyń
Fortuna Wieleń 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Zamek Gołańcz 2-1 Tarnovia Tarnówka
Unia Wapno 6-3 Zjednoczeni Kaczory
Radwan Lubasz 1-1 Pogoń Łobżenica
Stella Białośliwie 3-2 Włókniarz Okonek

IV liga 2006/2007 (wielkopolska (północna))

Klasa okręgowa 2006/2007 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2006/2007 (Poznań (zachód))

Klasa A 2006/2007 (Piła I)
Klasa A 2006/2007 (Piła II)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas