[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

I runda - 13 sierpnia
Drogą losowania do następnej rundy awansował także jeden zespół spośród przegranych w I rundzie - Retman Ulanów.

LZS Tarnowska Wola 2-2 Wisan Skopanie 13 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-6
Huragan Zdziechowice 3-2 Czarni Lipa 13 sierpnia, 17:00
Łęg Kopcie 3-2 LZS Jadachy 13 sierpnia, 17:00
Emaus Gorzyce 1-2 Jeziorak Chwałowice 13 sierpnia, 17:00
San Wrzawy 4-1 Strzelec Dąbrowica 13 sierpnia, 17:00
Termopol Żabno 0-3 LZS Kotowa Wola 13 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Grabniak Hucisko 2-3 LZS Podwolina 13 sierpnia, 17:00
Armes Racławice 1-2 LZS Przędzel 13 sierpnia, 17:00
Retman Ulanów 0-1 Łęg Stany 13 sierpnia, 17:00
Kłyż Tarnogóra 4-3 Ceramika Harasiuki 13 sierpnia, 17:00
Rotunda Krzeszów 7-3 Czarni Sójkowa 13 sierpnia, 17:00
pd.
Strażak Przyszów 7-2 Słowianin Grębów 13 sierpnia, 17:00
LKS Brzyska Wola 3-0 Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 13 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Jodła Przychojec 1-2 Azalia Wola Zarczycka 13 sierpnia, 17:00
Staromieszczanka Stare Miasto 3-2 Azalia Brzóza Królewska 13 sierpnia, 17:00

II runda - 30 sierpnia
15 drużyn z I rundy + 1 wolny los
16 drużyn z klasy okręgowej

LKS Brzyska Wola 4-7 Olimpia Pysznica 30 sierpnia, 16:00
Jeziorak Chwałowice 6-2 KP Zarzecze 30 sierpnia, 16:00
Łęg Kopcie 0-2 Stal Nowa Dęba 30 sierpnia, 16:00
LZS Kotowa Wola 3-3 LZS Turbia 30 sierpnia, 16:00
pd. k. 3-4
Rotunda Krzeszów 2-6 Orzeł Rudnik nad Sanem 30 sierpnia, 16:00
LZS Podwolina 4-4 Sokół Kamień 30 sierpnia, 16:00
pd. k. 1-3
LZS Przędzel 4-2 Unia Ździary/Jarocin 30 sierpnia, 16:00
Strażak Przyszów 3-4 Sparta Jeżowe 30 sierpnia, 16:00
Wisan Skopanie 3-2 Korona Majdan Królewski 30 sierpnia, 16:00
Łęg Stany 3-0 Sokół II Nisko 30 sierpnia, 16:00
(wo)
Staromieszczanka Stare Miasto 0-6 Unia Nowa Sarzyna 30 sierpnia, 16:00
Kłyż Tarnogóra 2-3 Advit Łętownia 30 sierpnia, 16:00
Retman Ulanów 3-4 Bukowa Jastkowice 30 sierpnia, 16:00
Azalia Wola Zarczycka 3-0 ŁKS Łowisko 30 sierpnia, 16:00
San Wrzawy 4-2 LZS Kępie Zaleszańskie 30 sierpnia, 16:00
Huragan Zdziechowice 1-2 Sanna Zaklików 30 sierpnia, 16:00

III runda - 20 września
Wolny los : Iskra Sobów, Sokół Nisko, Sanna Zaklików, Jeziorak Chwalowice, Budo Instal Turbia, Sokół Kamień, Advit Łętownia, Sparta Jeżowe, Olimpia Pysznica, Azalia Przemiana Wola Zarczycka, Unia Sarzyna, Bukowa Jastkowice.

San Wrzawy 3-0 Tłoki Gorzyce 20 września, 16:00
(wo)
mecz nie odbył się, goście nie dojechali
Łęg Stany 0-8 Stal Nowa Dęba 20 września, 16:00
Wisan Skopanie 1-3 Siarka Tarnobrzeg 20 września, 16:00
pd.
LZS Przędzel 0-4 Orzeł Rudnik nad Sanem 20 września, 16:00

1/8 finału - 11 października

San Wrzawy 1-2 Siarka Tarnobrzeg 10 października
Unia Nowa Sarzyna 4-0 Advit Łętownia 11 października, 15:00
Jeziorak Chwałowice 3-2 Sanna Zaklików 11 października, 15:00
Sokół Kamień 1-5 Sokół Nisko 11 października, 15:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 7-0 Sparta Jeżowe 11 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 0-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 10 października
Bukowa Jastkowice 1-1 Olimpia Pysznica 11 października, 15:00
pd. k. 8-7
Azalia Wola Zarczycka 2-2 LZS Turbia 11 października, 15:00
pd. k. 0-3

1/4 finału - 26 listopada

Jeziorak Chwałowice 2-3 Sokół Nisko 26 listopada, 13:00
Ziółkowski 18, Pasztaleniec 55 - Rybak 67 (k), Juda 72, Ryfczyński 83
Orzeł Rudnik nad Sanem 4-2 Siarka Tarnobrzeg 29 listopada, 13:00 (200)
Warchoł 1, 20, 23, Szymonik 87 - Stąporski 15, 89
Unia Nowa Sarzyna 3-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 26 listopada, 13:00 (150)
Bednarz 30, Strojek 40, Baj 85 - Haliniak 55, Łukawski 90
LZS Turbia 6-2 Bukowa Jastkowice 26 listopada, 13:00 (150)
Paweł Sojecki 37, Kępanowski 39, 85, Piotr Sojecki 42, Jarosz 62, Pławiak 83 - Kaczmarczyk 50, Chamera 70 (s)

1/2 finału - 9 maja

Orzeł Rudnik nad Sanem 2-3 Unia Nowa Sarzyna 10 maja, 17:00
Szymonik 23, Pikor 62 - Gaca 12, Konior 31, 67
LZS Turbia 1-0 Sokół Nisko 9 maja, 17:00
pd.
Sojecki 112

Finał - 30 maja

LZS Turbia 1-2 Unia Nowa Sarzyna 30 maja, 17:00
pd.
Słowik 45 - Sroka 30, Nowak 118
w Turbi

Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas