[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15 sierpnia

Jasiołka Szebnie 2-3 Zamczysko Odrzykoń
Chlebianka Chlebna 3-0 Wisłoka Niegłowice
(wo)
Wisłoka wycofała się z rozgrywek
Sobniów Jasło 4-0 Rafineria/Czarni II Jasło
Karpaty Klimkówka 2-4 Jasiołka Świerzowa
LKS Lubatowa 1-0 Orzeł Pustyny
Start Rymanów 0-2 Stal II Sanok
Orzeł Milcza 2-3 LKS Haczów
JKS Jasionów 1-7 Przełom Besko
Górnik Grabownica Starzeńska 3-4 Iskra Przysietnica 23 sierpnia
Płomień Zmiennica 2-3 Brzozovia Brzozów
LKS Płowce/Stróże Małe 0-6 Szarotka Nowosielce
Remix Niebieszczany 2-3 LKS Długie
Osława Zagórz 1-4 Gabry Łukowe
Solinka Wołkowyja 2-4 Szarotka Uherce
Jawornik Czarna 4-2 Krokus Ropienka
pd.
Pionier Średnia Wieś 1-0 Lotniarz Bezmiechowa
pd.

II runda - 30 sierpnia
Iskra Przysietnica - wolny los

LKS Długie 3-4 Przełom Besko 30 sierpnia, 16:30
Chlebianka Chlebna 4-2 Sobniów Jasło 30 sierpnia, 16:30
LKS Haczów 1-2 Brzozovia Brzozów 30 sierpnia, 16:30
Jasiołka Świerzowa 2-2 Rafineria/Czarni Jasło 30 sierpnia, 16:30
pd. k. 4-1
Jawornik Czarna 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 sierpnia, 16:30
LKS Lubatowa 2-4 Krośnianka-Karpaty Krosno 30 sierpnia, 16:30
pd.
Pionier Średnia Wieś 4-3 Gabry Łukowe 30 sierpnia, 16:30
pd.
Przełęcz Dukla 1-0 Piast Miejsce Piastowe 30 sierpnia, 16:30
pd.
Szarotka Nowosielce 3-4 Zgoda Zarszyn 30 sierpnia, 16:30
Szarotka Uherce 3-2 Leśnik Baligród 30 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Nafta Jedlicze 30 sierpnia, 16:30
Stal II Sanok 1-3 Sanovia Lesko 29 sierpnia, 17:00

III runda - 13 września
Stal Sanok - wolny los

Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-3 Szarotka Uherce
Chlebianka Chlebna 0-3 Nafta Jedlicze
Krośnianka-Karpaty Krosno 2-3 Brzozovia Brzozów
pd.
Pionier Średnia Wieś 1-2 Sanovia Lesko
pd.
Przełęcz Dukla 3-0 Jasiołka Świerzowa
Zgoda Zarszyn 2-4 Galicja Cisna
pd.
Iskra Przysietnica 8-1 Przełom Besko

1/4 finału - 27 września

Przełęcz Dukla 1-4 Nafta Jedlicze 27 września, 15:30
Brzozovia Brzozów 0-2 Galicja Cisna 27 września, 15:30
Iskra Przysietnica 0-2 Szarotka Uherce 27 września, 15:30
Sanovia Lesko 1-4 Stal Sanok 27 września, 15:30

1/2 finału - 18 kwietnia

Szarotka Uherce 0-2 Stal Sanok 18 kwietnia, 16:30 (100)
Borowczyk 77, Gryboś 90
Nafta Jedlicze 2-4 Galicja Cisna 18 kwietnia, 16:30 (150)
Cionek 20, 80 - Skowroński 6, Zajdel 59, Buczek 75, Popowicz 86

Finał - 23 maja

Galicja Cisna 0-7 Stal Sanok 23 maja, 17:00 (300)
Nikody 2, Łukacz 14, Gryboś 49, 68, 83, 88, Samborski 53
w Lesku

Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas