[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fablok II Chrzanów 26 60 19 3 4 71-34 12 1 0 48-10 7 2 4 23-24
2.  Wolanka Wola Filipowska 26 57 18 3 5 56-29 12 0 1 36-7 6 3 4 20-22
3.  MKS II Trzebinia/Siersza 26 55 17 4 5 100-20 11 1 1 76-8 6 3 4 24-12
4.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 41 13 2 11 52-37 8 0 5 31-16 5 2 6 21-21
5.  Ruch Młoszowa 26 40 13 1 12 64-49 9 0 4 44-25 4 1 8 20-24
6.  MZKS II Alwernia 26 38 10 8 8 48-46 7 5 1 29-13 3 3 7 19-33
7.  LKS Żarki 26 34 9 7 10 32-37 7 3 3 21-13 2 4 7 11-24 2 2 0 2 0 2-2
8.  Zagórzanka Zagórze 26 34 9 7 10 44-50 5 4 4 29-20 4 3 6 15-30 2 2 0 2 0 2-2
9.  Orzeł II Balin 26 32 9 5 12 42-59 7 3 3 28-14 2 2 9 14-45
10.  Start Kamień 26 30 7 9 10 39-56 5 4 4 24-23 2 5 6 15-33
11.  Korona Lgota 26 29 9 2 15 34-44 4 1 8 18-19 5 1 7 16-25
12.  Nadwiślanka Okleśna 26 27 7 6 13 27-58 4 4 5 9-17 3 2 8 18-41 2 6 2 0 0 3-1
13.  Arka Babice 26 27 8 3 15 25-45 5 3 5 14-18 3 0 10 11-27 2 0 0 0 2 1-3
14.  Nadwiślan Rusocice 26 10 2 4 20 21-91 1 3 9 10-35 1 1 11 11-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Fablok II Chrzanów    4-1 3-1 4-1 3-2 1-1 3-0 8-0 2-0 2-1 5-0 3-2 2-1 8-0 
 2 Wolanka Wola Filipowska4-1     4-2 1-0 4-1 1-0 3-0 1-0 4-1 4-0 3-0 4-1 0-1 3-0 
 3 MKS II Trzebinia/Siersza6-2 1-1     4-2 0-1 4-0 4-0 8-0 15-0 9-1 4-1 10-0 3-0 8-0 
 4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)1-2 0-1 1-5     1-0 5-2 3-1 4-0 6-1 2-1 1-0 0-1 1-2 6-0 
 5 Ruch Młoszowa6-0 1-0 0-2 2-4     8-1 3-1 1-7 5-1 1-2 5-0 6-4 2-1 4-2 
 6 MZKS II Alwernia1-1 4-2 0-0 3-0 2-1     1-1 0-0 2-2 2-1 0-3 4-0 5-0 5-2 
 7 LKS Żarki2-0 0-0 0-0 2-0 1-2 2-1     1-1 2-0 1-4 2-0 4-0 2-1 2-4 
 8 Zagórzanka Zagórze0-1 1-4 1-1 0-2 2-1 2-1 1-1     1-1 8-1 2-3 1-1 5-1 5-2 
 9 Orzeł II Balin0-4 2-3 1-0 3-1 4-2 1-1 2-0 2-0     1-1 0-1 1-1 1-0 10-0 
 10 Start Kamień1-4 2-2 0-1 1-1 1-2 4-4 1-1 1-3 2-1     2-1 3-1 4-2 2-0 
 11 Korona Lgota1-2 5-1 0-1 0-3 4-1 1-2 0-2 1-2 1-2 0-0     4-1 0-2 1-0 
 12 Nadwiślanka Okleśna1-3 1-2 0-6 1-1 1-0 0-2 0-0 1-2 1-0 0-0 0-0     1-0 2-1 
 13 Arka Babice0-2 0-1 2-1 0-1 1-1 2-1 2-1 2-0 3-2 1-1 0-5 1-2     0-0 
 14 Nadwiślan Rusocice1-1 1-2 0-4 0-5 0-6 2-3 1-3 0-0 1-3 2-2 1-2 0-4 1-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

MZKS II Alwernia 5-0 Arka Babice
Orzeł II Balin 1-1 Nadwiślanka Okleśna
Nadwiślan Rusocice 2-2 Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Ruch Młoszowa
MKS II Trzebinia/Siersza 4-0 LKS Żarki
Fablok II Chrzanów 4-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zagórzanka Zagórze 2-3 Korona Lgota

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Arka Babice 0-5 Korona Lgota
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-0 Zagórzanka Zagórze
LKS Żarki 2-0 Fablok II Chrzanów
Ruch Młoszowa 0-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Start Kamień 2-2 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Nadwiślan Rusocice
MZKS II Alwernia 2-2 Orzeł II Balin

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Orzeł II Balin 1-0 Arka Babice
Nadwiślan Rusocice 2-3 MZKS II Alwernia
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Nadwiślanka Okleśna 29 sierpnia
MKS II Trzebinia/Siersza 9-1 Start Kamień 31 sierpnia
Fablok II Chrzanów 3-2 Ruch Młoszowa
Zagórzanka Zagórze 1-1 LKS Żarki
Korona Lgota 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 4 - 2-3 września

Arka Babice 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
LKS Żarki 2-0 Korona Lgota
Ruch Młoszowa 1-7 Zagórzanka Zagórze
Start Kamień 1-4 Fablok II Chrzanów
Nadwiślanka Okleśna 0-6 MKS II Trzebinia/Siersza
MZKS II Alwernia 4-2 Wolanka Wola Filipowska
Orzeł II Balin 10-0 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 5 - 9-10 września

Nadwiślan Rusocice 1-0 Arka Babice
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Orzeł II Balin
MKS II Trzebinia/Siersza 4-0 MZKS II Alwernia
Fablok II Chrzanów 3-2 Nadwiślanka Okleśna
Zagórzanka Zagórze 8-1 Start Kamień
Korona Lgota 4-1 Ruch Młoszowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 LKS Żarki

Kolejka 6 - 16-17 września

Arka Babice 2-1 LKS Żarki
Ruch Młoszowa 2-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Start Kamień 2-1 Korona Lgota
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Zagórzanka Zagórze
MZKS II Alwernia 1-1 Fablok II Chrzanów
Orzeł II Balin 1-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Nadwiślan Rusocice 1-2 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 7 - 23-24 września

Wolanka Wola Filipowska 0-1 Arka Babice
MKS II Trzebinia/Siersza 8-0 Nadwiślan Rusocice
Fablok II Chrzanów 2-0 Orzeł II Balin
Zagórzanka Zagórze 2-1 MZKS II Alwernia
Korona Lgota 4-1 Nadwiślanka Okleśna
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Start Kamień
LKS Żarki 1-2 Ruch Młoszowa

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Arka Babice 1-1 Ruch Młoszowa
Start Kamień 1-1 LKS Żarki
Nadwiślanka Okleśna 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MZKS II Alwernia 0-3 Korona Lgota
Orzeł II Balin 2-0 Zagórzanka Zagórze
Nadwiślan Rusocice 1-1 Fablok II Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska 4-2 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 9 - 7-8 października

MKS II Trzebinia/Siersza 3-0 Arka Babice
Fablok II Chrzanów 4-1 Wolanka Wola Filipowska
Zagórzanka Zagórze 5-2 Nadwiślan Rusocice
Korona Lgota 1-2 Orzeł II Balin
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-2 MZKS II Alwernia
LKS Żarki 4-0 Nadwiślanka Okleśna
Ruch Młoszowa 1-2 Start Kamień

Kolejka 10 - 14-15 października

Arka Babice 1-1 Start Kamień
Nadwiślanka Okleśna 1-0 Ruch Młoszowa
MZKS II Alwernia 1-1 LKS Żarki
Orzeł II Balin 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Nadwiślan Rusocice 1-2 Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska 1-0 Zagórzanka Zagórze
MKS II Trzebinia/Siersza 6-2 Fablok II Chrzanów

Kolejka 11 - 21-22 października

Fablok II Chrzanów 2-1 Arka Babice
Zagórzanka Zagórze 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Korona Lgota 5-1 Wolanka Wola Filipowska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 6-0 Nadwiślan Rusocice
LKS Żarki 2-0 Orzeł II Balin
Ruch Młoszowa 8-1 MZKS II Alwernia
Start Kamień 3-1 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 12 - 28-29 października

Arka Babice 1-2 Nadwiślanka Okleśna
MZKS II Alwernia 2-1 Start Kamień
Orzeł II Balin 4-2 Ruch Młoszowa
Nadwiślan Rusocice 1-3 LKS Żarki
Wolanka Wola Filipowska 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MKS II Trzebinia/Siersza 4-1 Korona Lgota
Fablok II Chrzanów 8-0 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Zagórzanka Zagórze 5-1 Arka Babice
Korona Lgota 1-2 Fablok II Chrzanów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-5 MKS II Trzebinia/Siersza
LKS Żarki 0-0 Wolanka Wola Filipowska
Ruch Młoszowa 4-2 Nadwiślan Rusocice
Start Kamień 2-1 Orzeł II Balin
Nadwiślanka Okleśna 0-2 MZKS II Alwernia

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Arka Babice 2-1 MZKS II Alwernia
Nadwiślanka Okleśna 1-0 Orzeł II Balin
Start Kamień 2-0 Nadwiślan Rusocice
Ruch Młoszowa 1-0 Wolanka Wola Filipowska
LKS Żarki 0-0 MKS II Trzebinia/Siersza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Fablok II Chrzanów
Korona Lgota 1-2 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Korona Lgota 0-2 Arka Babice
Zagórzanka Zagórze 0-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Fablok II Chrzanów 3-0 LKS Żarki 11 kwietnia
MKS II Trzebinia/Siersza 0-1 Ruch Młoszowa
Wolanka Wola Filipowska 4-0 Start Kamień
Nadwiślan Rusocice 0-4 Nadwiślanka Okleśna
Orzeł II Balin 1-1 MZKS II Alwernia

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Arka Babice 3-2 Orzeł II Balin
MZKS II Alwernia 5-2 Nadwiślan Rusocice
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień 0-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Ruch Młoszowa 6-0 Fablok II Chrzanów
LKS Żarki 1-1 Zagórzanka Zagórze
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Korona Lgota

Kolejka 17 - 1-2 maja

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Arka Babice
Korona Lgota 0-2 LKS Żarki
Zagórzanka Zagórze 2-1 Ruch Młoszowa
Fablok II Chrzanów 2-1 Start Kamień
MKS II Trzebinia/Siersza 10-0 Nadwiślanka Okleśna
Wolanka Wola Filipowska 1-0 MZKS II Alwernia
Nadwiślan Rusocice 1-3 Orzeł II Balin

Kolejka 18 - 5-6 maja

Arka Babice 0-0 Nadwiślan Rusocice
Orzeł II Balin 2-3 Wolanka Wola Filipowska
MZKS II Alwernia 0-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Fablok II Chrzanów
Start Kamień 1-3 Zagórzanka Zagórze
Ruch Młoszowa 5-0 Korona Lgota
LKS Żarki 2-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 19 - 12-13 maja

LKS Żarki 2-1 Arka Babice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Ruch Młoszowa
Korona Lgota 0-0 Start Kamień
Zagórzanka Zagórze 1-1 Nadwiślanka Okleśna
Fablok II Chrzanów 1-1 MZKS II Alwernia
MKS II Trzebinia/Siersza 15-0 Orzeł II Balin
Wolanka Wola Filipowska 3-0 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 20 - 19-20 maja

Arka Babice 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślan Rusocice 0-4 MKS II Trzebinia/Siersza
Orzeł II Balin 0-4 Fablok II Chrzanów
MZKS II Alwernia 0-0 Zagórzanka Zagórze
Nadwiślanka Okleśna 0-0 Korona Lgota
Start Kamień 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Ruch Młoszowa 3-1 LKS Żarki

Kolejka 21 - 26-27 maja

Ruch Młoszowa 2-1 Arka Babice
LKS Żarki 1-4 Start Kamień
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Nadwiślanka Okleśna
Korona Lgota 1-2 MZKS II Alwernia
Zagórzanka Zagórze 1-1 Orzeł II Balin
Fablok II Chrzanów 8-0 Nadwiślan Rusocice
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 22 - 2-3 czerwca

Arka Babice 2-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Fablok II Chrzanów
Nadwiślan Rusocice 0-0 Zagórzanka Zagórze
Orzeł II Balin 0-1 Korona Lgota
MZKS II Alwernia 3-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Nadwiślanka Okleśna 0-0 LKS Żarki
Start Kamień 1-2 Ruch Młoszowa

Kolejka 23 - 6-7 czerwca

Start Kamień 4-2 Arka Babice
Ruch Młoszowa 6-4 Nadwiślanka Okleśna
LKS Żarki 2-1 MZKS II Alwernia
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 6-1 Orzeł II Balin
Korona Lgota 1-0 Nadwiślan Rusocice
Zagórzanka Zagórze 1-4 Wolanka Wola Filipowska
Fablok II Chrzanów 3-1 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 24 - 9-10 czerwca

Arka Babice 0-2 Fablok II Chrzanów
MKS II Trzebinia/Siersza 8-0 Zagórzanka Zagórze
Wolanka Wola Filipowska 3-0 Korona Lgota
Nadwiślan Rusocice 0-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Orzeł II Balin 2-0 LKS Żarki
MZKS II Alwernia 2-1 Ruch Młoszowa
Nadwiślanka Okleśna 0-0 Start Kamień

Kolejka 25 - 17 czerwca

Nadwiślanka Okleśna 1-0 Arka Babice
Start Kamień 4-4 MZKS II Alwernia
Ruch Młoszowa 5-1 Orzeł II Balin
LKS Żarki 2-4 Nadwiślan Rusocice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota 0-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Zagórzanka Zagórze 0-1 Fablok II Chrzanów

Kolejka 26 - 23 czerwca

Arka Babice 2-0 Zagórzanka Zagórze
Fablok II Chrzanów 5-0 Korona Lgota
MKS II Trzebinia/Siersza 4-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska 3-0 LKS Żarki
Nadwiślan Rusocice 0-6 Ruch Młoszowa
Orzeł II Balin 1-1 Start Kamień
MZKS II Alwernia 4-0 Nadwiślanka Okleśna

Liga okręgowa 2006/2007 (Wadowice)

Klasa A 2006/2007 (Olkusz)
Klasa A 2006/2007 (Oświęcim)
Klasa A 2006/2007 (Wadowice)

Klasa B 2006/2007 (Chrzanów)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas