[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Przytkowice 26 69 22 3 1 79-13 13 0 0 47-3 9 3 1 32-10
2.  Borowik Bachowice 26 54 17 3 6 55-40 8 3 2 24-9 9 0 4 31-31
3.  Chełm Stryszów 26 50 15 5 6 50-28 8 3 2 24-12 7 2 4 26-16
4.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 26 48 14 6 6 58-35 10 2 1 30-8 4 4 5 28-27
5.  Żarek Stronie 26 43 12 7 7 48-41 8 2 3 28-21 4 5 4 20-20
6.  Wisła Łączany 26 36 10 6 10 49-42 4 5 4 26-22 6 1 6 23-20
7.  Leńczanka Leńcze 26 34 10 4 12 31-49 7 1 5 21-26 3 3 7 10-23 2 4 1 1 0 2-1
8.  Dąb Paszkówka 26 34 9 7 10 34-32 6 4 3 20-14 3 3 7 14-18 2 1 0 1 1 1-2
9.  Jubilat Izdebnik 26 33 10 3 13 34-53 9 0 4 25-15 1 3 9 9-38
10.  Gród Grodzisko 26 31 10 1 15 41-54 4 1 8 20-25 6 0 7 21-29
11.  Astra Spytkowice 26 29 7 8 11 36-34 3 6 4 18-15 4 2 7 18-19
12.  Czarni Koziniec 26 28 9 1 16 43-57 4 0 9 19-32 5 1 7 24-25
13.  Leskowiec Rzyki 26 22 6 4 16 34-44 6 2 5 32-25 0 2 11 2-19
14.  Lachy Lachowice 26 6 2 0 24 16-86 1 0 12 8-39 1 0 12 8-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Przytkowice    5-2 3-0 5-0 2-0 1-0 3-0 2-0 9-0 6-1 3-0 2-0 1-0 5-0 
 2 Borowik Bachowice3-0     3-2 1-3 0-0 1-1 1-0 1-0 3-0 5-0 0-1 0-0 2-1 4-1 
 3 Chełm Stryszów0-3 6-0     1-1 0-0 1-4 1-0 1-1 1-0 3-0 2-1 5-2 1-0 2-0 
 4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska1-3 4-1 0-0     3-2 2-0 1-0 3-0 6-0 2-1 0-0 2-1 3-0 3-0* 
 5 Żarek Stronie1-6 1-3 2-2 1-0     3-2 5-1 1-1 1-0 1-0 4-2 1-4 3-0* 4-0 
 6 Wisła Łączany2-3 0-2 1-4 0-0 1-1     2-2 2-1 2-0 0-4 0-0 5-2 1-1 10-2 
 7 Leńczanka Leńcze1-1 2-4 1-3 1-9 1-2 3-2     2-1 3-1 0-2 2-1 1-0 1-0 3-0 
 8 Dąb Paszkówka1-1 0-1 1-0 5-2 2-2 1-3 0-0     1-1 2-4 1-0 1-0 2-0 3-0 
 9 Jubilat Izdebnik0-3 0-2 2-1 2-1 1-2 0-1 3-0 3-1     1-0 2-1 5-1 1-0 5-2 
 10 Gród Grodzisko0-1 3-5 0-3 5-2 3-3 2-0 1-2 0-2 4-0     1-3 0-2 1-0 0-2 
 11 Astra Spytkowice0-0 2-3 0-1 2-2 3-1 0-2 1-1 1-1 1-1 4-0     1-3 0-0 3-0* 
 12 Czarni Koziniec0-2 2-6 2-4 0-2 1-4 4-3 1-2 0-2 3-0 2-3 0-4     1-0 3-0 
 13 Leskowiec Rzyki1-5 5-0 1-3 3-3 3-0* 1-2 3-0 2-1 3-3 2-4 4-0 2-3     2-1 
 14 Lachy Lachowice0-4 1-2 0-3 1-3 0-3 1-3 1-2 0-3 1-3 1-2 0-5 0-6 2-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Leskowiec Rzyki 4-0 Astra Spytkowice
Dąb Paszkówka 1-0 Czarni Koziniec
Gród Grodzisko 0-2 Lachy Lachowice
Chełm Stryszów 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Żarek Stronie 3-2 Wisła Łączany
Sokół Przytkowice 3-0 Leńczanka Leńcze
Borowik Bachowice 3-0 Jubilat Izdebnik

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Astra Spytkowice 1-1 Jubilat Izdebnik
Leńczanka Leńcze 2-4 Borowik Bachowice
Wisła Łączany 2-3 Sokół Przytkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-2 Żarek Stronie 15 sierpnia
Lachy Lachowice 0-3 Chełm Stryszów
Czarni Koziniec 2-3 Gród Grodzisko
Leskowiec Rzyki 2-1 Dąb Paszkówka

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Dąb Paszkówka 1-0 Astra Spytkowice
Gród Grodzisko 1-0 Leskowiec Rzyki
Chełm Stryszów 5-2 Czarni Koziniec
Żarek Stronie 4-0 Lachy Lachowice
Sokół Przytkowice 5-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Borowik Bachowice 1-1 Wisła Łączany
Jubilat Izdebnik 3-0 Leńczanka Leńcze

Kolejka 4 - 2-3 września

Astra Spytkowice 1-1 Leńczanka Leńcze
Wisła Łączany 2-0 Jubilat Izdebnik
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-1 Borowik Bachowice
Lachy Lachowice 0-4 Sokół Przytkowice
Czarni Koziniec 1-4 Żarek Stronie
Leskowiec Rzyki 1-3 Chełm Stryszów
Dąb Paszkówka 2-4 Gród Grodzisko

Kolejka 5 - 10 września

Gród Grodzisko 1-3 Astra Spytkowice
Chełm Stryszów 1-1 Dąb Paszkówka
Żarek Stronie 3-0 Leskowiec Rzyki
(wo)
na boisku 1-3
Sokół Przytkowice 2-0 Czarni Koziniec
Borowik Bachowice 4-1 Lachy Lachowice
Jubilat Izdebnik 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Leńczanka Leńcze 3-2 Wisła Łączany

Kolejka 6 - 16-17 września

Astra Spytkowice 0-2 Wisła Łączany
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Leńczanka Leńcze
Lachy Lachowice 1-3 Jubilat Izdebnik
Czarni Koziniec 2-6 Borowik Bachowice
Leskowiec Rzyki 1-5 Sokół Przytkowice
Dąb Paszkówka 2-2 Żarek Stronie
Gród Grodzisko 0-3 Chełm Stryszów

Kolejka 7 - 23-24 września

Chełm Stryszów 2-1 Astra Spytkowice
Żarek Stronie 1-0 Gród Grodzisko
Sokół Przytkowice 2-0 Dąb Paszkówka
Borowik Bachowice 2-1 Leskowiec Rzyki
Jubilat Izdebnik 5-1 Czarni Koziniec
Leńczanka Leńcze 3-0 Lachy Lachowice
Wisła Łączany 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Astra Spytkowice 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Lachy Lachowice 1-3 Wisła Łączany
Czarni Koziniec 1-2 Leńczanka Leńcze
Leskowiec Rzyki 3-3 Jubilat Izdebnik
Dąb Paszkówka 0-1 Borowik Bachowice
Gród Grodzisko 0-1 Sokół Przytkowice
Chełm Stryszów 0-0 Żarek Stronie

Kolejka 9 - 7-8 października

Żarek Stronie 4-2 Astra Spytkowice
Sokół Przytkowice 3-0 Chełm Stryszów
Borowik Bachowice 5-0 Gród Grodzisko
Jubilat Izdebnik 3-1 Dąb Paszkówka
Leńczanka Leńcze 1-0 Leskowiec Rzyki
Wisła Łączany 5-2 Czarni Koziniec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Lachy Lachowice
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 10 - 14-15 października

Astra Spytkowice 3-0 Lachy Lachowice
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Czarni Koziniec 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Leskowiec Rzyki 1-2 Wisła Łączany
Dąb Paszkówka 0-0 Leńczanka Leńcze
Gród Grodzisko 4-0 Jubilat Izdebnik
Chełm Stryszów 6-0 Borowik Bachowice
Żarek Stronie 1-6 Sokół Przytkowice

Kolejka 11 - 21-22 października

Sokół Przytkowice 3-0 Astra Spytkowice
Borowik Bachowice 0-0 Żarek Stronie
Jubilat Izdebnik 2-1 Chełm Stryszów
Leńczanka Leńcze 0-2 Gród Grodzisko
Wisła Łączany 2-1 Dąb Paszkówka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Leskowiec Rzyki
Lachy Lachowice 0-6 Czarni Koziniec

Kolejka 12 - 29 października

Astra Spytkowice 1-3 Czarni Koziniec
Leskowiec Rzyki 2-1 Lachy Lachowice
Dąb Paszkówka 5-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Gród Grodzisko 2-0 Wisła Łączany
dokończony w innym terminie - pierwotnie przerwany z powodu burzy przy stanie 1-0
Chełm Stryszów 1-0 Leńczanka Leńcze
dokończony w innym terminie - pierwotnie przerwany z powodu burzy przy stanie 0-0
Żarek Stronie 1-0 Jubilat Izdebnik
Sokół Przytkowice 5-2 Borowik Bachowice

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Borowik Bachowice 0-1 Astra Spytkowice
Jubilat Izdebnik 0-3 Sokół Przytkowice
Leńczanka Leńcze 1-2 Żarek Stronie
Wisła Łączany 1-4 Chełm Stryszów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Gród Grodzisko
Lachy Lachowice 0-3 Dąb Paszkówka
Czarni Koziniec 1-0 Leskowiec Rzyki

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Astra Spytkowice 0-0 Leskowiec Rzyki
Czarni Koziniec 0-2 Dąb Paszkówka
Lachy Lachowice 1-2 Gród Grodzisko
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Chełm Stryszów
Wisła Łączany 1-1 Żarek Stronie
Leńczanka Leńcze 1-1 Sokół Przytkowice
Jubilat Izdebnik 0-2 Borowik Bachowice

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

Jubilat Izdebnik 2-1 Astra Spytkowice
Borowik Bachowice 1-0 Leńczanka Leńcze
Sokół Przytkowice 1-0 Wisła Łączany
Żarek Stronie 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Chełm Stryszów 2-0 Lachy Lachowice
Gród Grodzisko 0-2 Czarni Koziniec
Dąb Paszkówka 2-0 Leskowiec Rzyki

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Astra Spytkowice 1-1 Dąb Paszkówka
Leskowiec Rzyki 2-4 Gród Grodzisko
Czarni Koziniec 2-4 Chełm Stryszów
Lachy Lachowice 0-3 Żarek Stronie
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-3 Sokół Przytkowice
Wisła Łączany 0-2 Borowik Bachowice
Leńczanka Leńcze 3-1 Jubilat Izdebnik

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Leńczanka Leńcze 2-1 Astra Spytkowice
Jubilat Izdebnik 0-1 Wisła Łączany
Borowik Bachowice 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Sokół Przytkowice 5-0 Lachy Lachowice
Żarek Stronie 1-4 Czarni Koziniec
Chełm Stryszów 1-0 Leskowiec Rzyki
Gród Grodzisko 0-2 Dąb Paszkówka

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Astra Spytkowice 4-0 Gród Grodzisko
Dąb Paszkówka 1-0 Chełm Stryszów
Leskowiec Rzyki 3-0 Żarek Stronie
(wo)
goście przybyli na 17:00, a mecz był zaplanowany na 11:00
Czarni Koziniec 0-2 Sokół Przytkowice
Lachy Lachowice 1-2 Borowik Bachowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6-0 Jubilat Izdebnik
Wisła Łączany 2-2 Leńczanka Leńcze

Kolejka 19 - 3 maja

Wisła Łączany 0-0 Astra Spytkowice
Leńczanka Leńcze 1-9 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jubilat Izdebnik 5-2 Lachy Lachowice
Borowik Bachowice 0-0 Czarni Koziniec
Sokół Przytkowice 1-0 Leskowiec Rzyki
Żarek Stronie 1-1 Dąb Paszkówka
Chełm Stryszów 3-0 Gród Grodzisko

Kolejka 20 - 6 maja

Astra Spytkowice 0-1 Chełm Stryszów
Gród Grodzisko 3-3 Żarek Stronie
Dąb Paszkówka 1-1 Sokół Przytkowice
Leskowiec Rzyki 5-0 Borowik Bachowice
Czarni Koziniec 3-0 Jubilat Izdebnik
Lachy Lachowice 1-2 Leńczanka Leńcze
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Wisła Łączany

Kolejka 21 - 12-13 maja

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Astra Spytkowice
Wisła Łączany 10-2 Lachy Lachowice
Leńczanka Leńcze 1-0 Czarni Koziniec
Jubilat Izdebnik 1-0 Leskowiec Rzyki
Borowik Bachowice 1-0 Dąb Paszkówka
Sokół Przytkowice 6-1 Gród Grodzisko
Żarek Stronie 2-2 Chełm Stryszów

Kolejka 22 - 19-20 maja

Astra Spytkowice 3-1 Żarek Stronie
Chełm Stryszów 0-3 Sokół Przytkowice
Gród Grodzisko 3-5 Borowik Bachowice
Dąb Paszkówka 1-1 Jubilat Izdebnik
Leskowiec Rzyki 3-0 Leńczanka Leńcze
Czarni Koziniec 4-3 Wisła Łączany
Lachy Lachowice 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Kolejka 23 - 26-27 maja

Lachy Lachowice 0-5 Astra Spytkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Czarni Koziniec
Wisła Łączany 1-1 Leskowiec Rzyki
Leńczanka Leńcze 2-1 Dąb Paszkówka
Jubilat Izdebnik 1-0 Gród Grodzisko
Borowik Bachowice 3-2 Chełm Stryszów
Sokół Przytkowice 2-0 Żarek Stronie

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Astra Spytkowice 0-0 Sokół Przytkowice
Żarek Stronie 1-3 Borowik Bachowice
Chełm Stryszów 1-0 Jubilat Izdebnik
Gród Grodzisko 1-2 Leńczanka Leńcze
Dąb Paszkówka 1-3 Wisła Łączany
Leskowiec Rzyki 3-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Czarni Koziniec 3-0 Lachy Lachowice

Kolejka 25 - 10 czerwca

Czarni Koziniec 0-4 Astra Spytkowice
Lachy Lachowice 2-0 Leskowiec Rzyki
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Dąb Paszkówka
Wisła Łączany 0-4 Gród Grodzisko
Leńczanka Leńcze 1-3 Chełm Stryszów
Jubilat Izdebnik 1-2 Żarek Stronie
Borowik Bachowice 3-0 Sokół Przytkowice

Kolejka 26 - 17 czerwca

Astra Spytkowice 2-3 Borowik Bachowice
Sokół Przytkowice 9-0 Jubilat Izdebnik
Żarek Stronie 5-1 Leńczanka Leńcze
Chełm Stryszów 1-4 Wisła Łączany
Gród Grodzisko 5-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Dąb Paszkówka 3-0 Lachy Lachowice
Leskowiec Rzyki 2-3 Czarni Koziniec

Baraże o udział w klasie A (Wadowice)

Liga okręgowa 2006/2007 (Wadowice)

Klasa A 2006/2007 (Chrzanów)
Klasa A 2006/2007 (Olkusz)
Klasa A 2006/2007 (Oświęcim)

Klasa B 2006/2007 (Wadowice I)
Klasa B 2006/2007 (Wadowice II)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas