[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2006/2007, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Burza Roczyny 26 63 20 3 3 96-27 13 0 0 63-7 7 3 3 33-20
2.  Orzeł Wieprz 26 46 14 4 8 54-29 8 2 3 28-11 6 2 5 26-18
3.  Huragan Inwałd 26 45 14 3 9 61-45 8 1 4 37-23 6 2 5 24-22
4.  Halniak Targanice 26 43 14 1 11 56-53 10 1 2 42-25 4 0 9 14-28
5.  Skawa Jaroszowice 26 42 13 3 10 47-40 10 1 2 30-10 3 2 8 17-30
6.  Znicz Sułkowice Bolęcina 26 37 11 4 11 32-41 10 2 1 24-8 1 2 10 8-33 2 4 1 1 0 3-2
7.  Dąb Tomice 26 37 11 4 11 48-51 6 2 5 24-22 5 2 6 24-29 2 1 0 1 1 2-3
8.  Halny Andrychów 26 36 10 6 10 37-35 5 3 5 17-19 5 3 5 20-16 2 3 1 0 1 3-3
9.  Żarek Barwałd Górny 26 36 10 6 10 43-48 8 4 1 24-12 2 2 9 19-36 2 3 1 0 1 3-3
10.  Sokół Frydrychowice 26 32 9 5 12 53-51 8 1 4 33-17 1 4 8 20-34
11.  Łysa Góra Zawadka 26 29 8 5 13 43-56 6 2 5 28-23 2 3 8 15-33
12.  Amator Babica 26 28 7 7 12 28-44 4 5 4 15-19 3 2 8 13-25
13.  Orzeł Ryczów 26 25 7 4 15 40-69 5 2 6 25-30 2 2 9 15-39
14.  Orzeł Radocza 26 17 4 5 17 28-77 2 4 7 16-34 2 1 10 12-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Burza Roczyny    2-0 3-1 6-0 7-1 4-0 6-2 2-0 6-0 4-2 6-0 2-0 7-0 8-1 
 2 Orzeł Wieprz1-1     1-0 3-0 4-0 1-0 2-3 1-2 3-1 2-2 2-0 3-0 5-1 0-1 
 3 Huragan Inwałd1-4 0-2     1-2 2-0 5-2 2-3 2-2 3-2 3-1 2-1 3-1 6-2 7-1 
 4 Halniak Targanice4-4 3-2 3-4     3-2 3-0 1-4 1-0 6-2 3-0 3-2 4-2 1-0 7-3 
 5 Skawa Jaroszowice2-0 0-1 1-2 2-1     6-0 3-1 0-0 2-1 4-2 2-1 3-0 3-0 2-1 
 6 Znicz Sułkowice Bolęcina3-1 1-1 2-3 1-0 3-0     3-2 0-0 1-0 2-1 1-0 1-0 2-0 4-0 
 7 Dąb Tomice2-3 2-5 4-2 2-0 0-4 0-0     1-2 2-4 3-1 1-1 1-0 3-0 3-0 
 8 Halny Andrychów1-7 0-2 1-1 0-2 1-0 1-0 0-1     2-1 1-2 5-2 0-0 4-0 1-1 
 9 Żarek Barwałd Górny1-1 2-1 2-1 1-0 3-0 5-0 0-0 2-1     2-2 0-2 4-3 1-1 1-0 
 10 Sokół Frydrychowice2-0 3-3 3-1 2-0 4-1 1-0 3-0 0-3 1-2     7-0 2-3 3-1 2-3 
 11 Łysa Góra Zawadka1-2 3-0 1-2 3-2 1-1 2-1 3-1 1-2 4-4 2-0     1-2 2-5 4-1 
 12 Amator Babica0-2 1-0 0-5 4-0 1-1 1-2 3-3 1-0 1-1 1-1 1-1     0-3 1-0 
 13 Orzeł Ryczów2-4 0-3 1-1 1-4 1-2 4-3 2-1 4-3 2-1 3-3 1-3 1-2     3-0 
 14 Orzeł Radocza0-4 1-6 0-1 2-3 0-5 0-0 1-3 1-5 3-0* 4-3 2-2 0-0 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Amator Babica 0-2 Burza Roczyny
Orzeł Radocza 1-3 Dąb Tomice
Orzeł Ryczów 4-3 Halny Andrychów
Halniak Targanice 3-2 Łysa Góra Zawadka 15 sierpnia
Huragan Inwałd 0-2 Orzeł Wieprz
Sokół Frydrychowice 1-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
Żarek Barwałd Górny 3-0 Skawa Jaroszowice

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Burza Roczyny 7-1 Skawa Jaroszowice
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Żarek Barwałd Górny
Orzeł Wieprz 2-2 Sokół Frydrychowice
Łysa Góra Zawadka 1-2 Huragan Inwałd
Halny Andrychów 0-2 Halniak Targanice
Dąb Tomice 3-0 Orzeł Ryczów
Amator Babica 1-0 Orzeł Radocza

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Orzeł Radocza 0-4 Burza Roczyny
Orzeł Ryczów 1-2 Amator Babica
Halniak Targanice 1-4 Dąb Tomice
Huragan Inwałd 2-2 Halny Andrychów
Sokół Frydrychowice 7-0 Łysa Góra Zawadka
Żarek Barwałd Górny 2-1 Orzeł Wieprz
Skawa Jaroszowice 6-0 Znicz Sułkowice Bolęcina

Kolejka 4 - 3 września

Burza Roczyny 4-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
Orzeł Wieprz 4-0 Skawa Jaroszowice
Łysa Góra Zawadka 4-4 Żarek Barwałd Górny
Halny Andrychów 1-2 Sokół Frydrychowice
Dąb Tomice 4-2 Huragan Inwałd
Amator Babica 4-0 Halniak Targanice
Orzeł Radocza 2-2 Orzeł Ryczów

Kolejka 5 - 10 września

Orzeł Ryczów 2-4 Burza Roczyny
Halniak Targanice 7-3 Orzeł Radocza
Huragan Inwałd 3-1 Amator Babica
Sokół Frydrychowice 3-0 Dąb Tomice
Żarek Barwałd Górny 2-1 Halny Andrychów
Skawa Jaroszowice 2-1 Łysa Góra Zawadka
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Orzeł Wieprz

Kolejka 6 - 17 września

Burza Roczyny 2-0 Orzeł Wieprz
Łysa Góra Zawadka 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina
Halny Andrychów 1-0 Skawa Jaroszowice
Dąb Tomice 2-4 Żarek Barwałd Górny
Amator Babica 1-1 Sokół Frydrychowice
Orzeł Radocza 0-1 Huragan Inwałd
Orzeł Ryczów 1-4 Halniak Targanice

Kolejka 7 - 24 września

Halniak Targanice 4-4 Burza Roczyny
Huragan Inwałd 6-2 Orzeł Ryczów
Sokół Frydrychowice 2-3 Orzeł Radocza
Żarek Barwałd Górny 4-3 Amator Babica
Skawa Jaroszowice 3-1 Dąb Tomice
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-0 Halny Andrychów
Orzeł Wieprz 2-0 Łysa Góra Zawadka

Kolejka 8 - 1 października

Burza Roczyny 6-0 Łysa Góra Zawadka
Dąb Tomice 0-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
Amator Babica 1-1 Skawa Jaroszowice
Orzeł Radocza 3-0 Żarek Barwałd Górny
(wo)
Orzeł Ryczów 3-3 Sokół Frydrychowice
Halniak Targanice 3-4 Huragan Inwałd
Orzeł Wieprz 1-2 Halny Andrychów

Kolejka 9 - 8 października

Huragan Inwałd 1-4 Burza Roczyny
Sokół Frydrychowice 2-0 Halniak Targanice
Żarek Barwałd Górny 1-1 Orzeł Ryczów
Skawa Jaroszowice 2-1 Orzeł Radocza
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Amator Babica
Orzeł Wieprz 2-3 Dąb Tomice
Łysa Góra Zawadka 1-2 Halny Andrychów

Kolejka 10 - 15 października

Burza Roczyny 2-0 Halny Andrychów
Dąb Tomice 1-1 Łysa Góra Zawadka
Amator Babica 1-0 Orzeł Wieprz
Orzeł Radocza 0-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
Orzeł Ryczów 1-2 Skawa Jaroszowice
Halniak Targanice 6-2 Żarek Barwałd Górny
Huragan Inwałd 3-1 Sokół Frydrychowice

Kolejka 11 - 22 października

Sokół Frydrychowice 2-0 Burza Roczyny
Żarek Barwałd Górny 2-1 Huragan Inwałd
Skawa Jaroszowice 2-1 Halniak Targanice
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-0 Orzeł Ryczów
Orzeł Wieprz 0-1 Orzeł Radocza
Łysa Góra Zawadka 1-2 Amator Babica
Halny Andrychów 0-1 Dąb Tomice

Kolejka 12 - 29 października

Burza Roczyny 6-2 Dąb Tomice
Amator Babica 1-0 Halny Andrychów
Orzeł Radocza 2-2 Łysa Góra Zawadka
Orzeł Ryczów 0-3 Orzeł Wieprz
Halniak Targanice 3-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
Huragan Inwałd 2-0 Skawa Jaroszowice
Sokół Frydrychowice 1-2 Żarek Barwałd Górny

Kolejka 13 - 5 listopada

Żarek Barwałd Górny 1-1 Burza Roczyny
Skawa Jaroszowice 4-2 Sokół Frydrychowice
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-3 Huragan Inwałd
Orzeł Wieprz 3-0 Halniak Targanice
Łysa Góra Zawadka 2-5 Orzeł Ryczów
Halny Andrychów 1-1 Orzeł Radocza
Dąb Tomice 1-0 Amator Babica

Kolejka 14 - 1 kwietnia

Burza Roczyny 2-0 Amator Babica
Dąb Tomice 3-0 Orzeł Radocza
Halny Andrychów 4-0 Orzeł Ryczów
Łysa Góra Zawadka 3-2 Halniak Targanice
Orzeł Wieprz 1-0 Huragan Inwałd
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-1 Sokół Frydrychowice
Skawa Jaroszowice 2-1 Żarek Barwałd Górny

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Skawa Jaroszowice 2-0 Burza Roczyny
Żarek Barwałd Górny 5-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
Sokół Frydrychowice 3-3 Orzeł Wieprz
Huragan Inwałd 2-1 Łysa Góra Zawadka
Halniak Targanice 1-0 Halny Andrychów
Orzeł Ryczów 2-1 Dąb Tomice
Orzeł Radocza 0-0 Amator Babica

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Burza Roczyny 8-1 Orzeł Radocza
Amator Babica 0-3 Orzeł Ryczów
Dąb Tomice 2-0 Halniak Targanice
Halny Andrychów 1-1 Huragan Inwałd
Łysa Góra Zawadka 2-0 Sokół Frydrychowice
Orzeł Wieprz 3-1 Żarek Barwałd Górny
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-0 Skawa Jaroszowice

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Znicz Sułkowice Bolęcina 3-1 Burza Roczyny
Skawa Jaroszowice 0-1 Orzeł Wieprz
Żarek Barwałd Górny 0-2 Łysa Góra Zawadka
Sokół Frydrychowice 0-3 Halny Andrychów
Huragan Inwałd 2-3 Dąb Tomice
Halniak Targanice 4-2 Amator Babica
Orzeł Ryczów 3-0 Orzeł Radocza

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Burza Roczyny 7-0 Orzeł Ryczów
Orzeł Radocza 2-3 Halniak Targanice
Amator Babica 0-5 Huragan Inwałd
Dąb Tomice 3-1 Sokół Frydrychowice
Halny Andrychów 2-1 Żarek Barwałd Górny
Łysa Góra Zawadka 1-1 Skawa Jaroszowice
Orzeł Wieprz 1-0 Znicz Sułkowice Bolęcina

Kolejka 19 - 3 maja

Orzeł Wieprz 1-1 Burza Roczyny
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Łysa Góra Zawadka
Skawa Jaroszowice 0-0 Halny Andrychów
Żarek Barwałd Górny 0-0 Dąb Tomice
Sokół Frydrychowice 2-3 Amator Babica
Huragan Inwałd 7-1 Orzeł Radocza
Halniak Targanice 1-0 Orzeł Ryczów

Kolejka 20 - 6 maja

Burza Roczyny 6-0 Halniak Targanice
Orzeł Ryczów 1-1 Huragan Inwałd
Orzeł Radocza 4-3 Sokół Frydrychowice
Amator Babica 1-1 Żarek Barwałd Górny
Dąb Tomice 0-4 Skawa Jaroszowice
Halny Andrychów 1-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
Łysa Góra Zawadka 3-0 Orzeł Wieprz

Kolejka 21 - 13 maja

Halny Andrychów 0-2 Orzeł Wieprz
Łysa Góra Zawadka 1-2 Burza Roczyny
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-2 Dąb Tomice
Skawa Jaroszowice 3-0 Amator Babica
Żarek Barwałd Górny 1-0 Orzeł Radocza
Sokół Frydrychowice 3-1 Orzeł Ryczów
Huragan Inwałd 1-2 Halniak Targanice

Kolejka 22 - 20 maja

Burza Roczyny 3-1 Huragan Inwałd
Halniak Targanice 3-0 Sokół Frydrychowice
Orzeł Ryczów 2-1 Żarek Barwałd Górny
Orzeł Radocza 0-5 Skawa Jaroszowice
Amator Babica 1-2 Znicz Sułkowice Bolęcina
Dąb Tomice 2-5 Orzeł Wieprz
Halny Andrychów 5-2 Łysa Góra Zawadka

Kolejka 23 - 27 maja

Halny Andrychów 1-7 Burza Roczyny
Łysa Góra Zawadka 3-1 Dąb Tomice
Orzeł Wieprz 3-0 Amator Babica
Znicz Sułkowice Bolęcina 4-0 Orzeł Radocza
Skawa Jaroszowice 3-0 Orzeł Ryczów
Żarek Barwałd Górny 1-0 Halniak Targanice
Sokół Frydrychowice 3-1 Huragan Inwałd

Kolejka 24 - 3 czerwca

Burza Roczyny 4-2 Sokół Frydrychowice
Huragan Inwałd 3-2 Żarek Barwałd Górny
Halniak Targanice 3-2 Skawa Jaroszowice
Orzeł Ryczów 4-3 Znicz Sułkowice Bolęcina
Orzeł Radocza 1-6 Orzeł Wieprz
Amator Babica 1-1 Łysa Góra Zawadka
Dąb Tomice 1-2 Halny Andrychów

Kolejka 25 - 10 czerwca

Dąb Tomice 2-3 Burza Roczyny
Halny Andrychów 0-0 Amator Babica
Łysa Góra Zawadka 4-1 Orzeł Radocza
Orzeł Wieprz 5-1 Orzeł Ryczów
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Halniak Targanice
Skawa Jaroszowice 1-2 Huragan Inwałd
Żarek Barwałd Górny 2-2 Sokół Frydrychowice

REKLAMA

Kolejka 26 - 17 czerwca

Burza Roczyny 6-0 Żarek Barwałd Górny
Sokół Frydrychowice 4-1 Skawa Jaroszowice
Huragan Inwałd 5-2 Znicz Sułkowice Bolęcina
Halniak Targanice 3-2 Orzeł Wieprz
Orzeł Ryczów 1-3 Łysa Góra Zawadka
Orzeł Radocza 1-5 Halny Andrychów
Amator Babica 3-3 Dąb Tomice

Baraże o udział w klasie A (Wadowice)

Klasa A 2006/2007 (Wadowice)

Klasa B 2006/2007 (Wadowice I)

Klasa C 2006/2007 (Wadowice I)
Klasa C 2006/2007 (Wadowice II)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas