[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2006/2007, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Bugaj 18 43 14 1 3 57-17 7 1 1 30-4 7 0 2 27-13
2.  Sokół II Przytkowice 18 40 13 1 4 64-27 7 0 2 42-11 6 1 2 22-16
3.  Przełęcz Kossowa 18 36 11 3 4 56-28 7 1 1 39-10 4 2 3 17-18
4.  Płomień Sosnowice 18 32 10 2 6 38-29 6 1 2 20-8 4 1 4 18-21
5.  Sokół Chrząstowice 18 31 10 1 7 55-31 8 0 1 39-10 2 1 6 16-21
6.  Skawa Witanowice 18 27 8 3 7 33-30 6 0 3 24-14 2 3 4 9-16
7.  Gronie Zagórnik 18 22 7 1 10 26-42 5 1 3 17-11 2 0 7 9-31
8.  Wikliniarz Woźniki 18 17 5 2 11 19-60 3 2 4 9-17 2 0 7 10-43
9.  Spartak Przybradz 18 6 1 3 14 18-64 1 1 7 9-32 0 2 7 9-32 2 4 1 1 0 4-3
10.  Victoria Półwieś 18 6 1 3 14 21-59 0 3 6 13-28 1 0 8 8-31 2 1 0 1 1 3-4
Borowik II Bachowice wycofał się z rozgrywek przed sezonem.
Skawa Witanowice swoje mecze w roli gospodarza w rundzie jesiennej rozgrywa na boisku Orła Radocza.
Sokół II Przytkowice zrezygnował z awansu, w związku z czym z grupy I klasy C awansowały trzy zespoły.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Pogoń Bugaj    0-1 9-1 3-0* 4-1 1-1 3-0 3-0 2-0 5-0 
 2 Sokół II Przytkowice4-5     2-1 5-1 2-1 6-0 7-0 6-0 9-1 1-2 
 3 Przełęcz Kossowa1-2 3-0*     3-1 2-2 2-1 9-2 7-0 5-2 7-0 
 4 Płomień Sosnowice1-0 2-2 1-2     3-1 0-3* 1-0 5-0 2-0 5-0 
 5 Sokół Chrząstowice4-1 3-2 0-2 6-1     3-0 3-1 11-1 8-2 1-0 
 6 Skawa Witanowice1-2 2-4 3-0 2-4 2-1     4-0 4-0 2-1 4-2 
 7 Gronie Zagórnik1-3 1-2 2-2 0-1 3-1 1-0     5-1 2-1 2-0 
 8 Wikliniarz Woźniki0-3 1-5 0-0 0-4 1-0 1-2 2-0     1-1 3-2 
 9 Spartak Przybradz0-4 2-3 1-8 0-4 1-3 1-1 0-3 1-4     3-2 
 10 Victoria Półwieś1-7 2-3 0-1 2-2 3-6 1-1 2-3 1-4 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Pauza: Skawa Witanowice, Pogoń Bugaj.
 
Gronie Zagórnik 2-1 Spartak Przybradz
Sokół II Przytkowice 5-1 Płomień Sosnowice
Wikliniarz Woźniki 1-0 Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa 7-0 Victoria Półwieś

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Gronie Zagórnik, Victoria Półwieś.
 
Sokół Chrząstowice 0-2 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 5-0 Wikliniarz Woźniki
rozegrany w innym terminie
Spartak Przybradz 2-3 Sokół II Przytkowice
Skawa Witanowice 1-2 Pogoń Bugaj

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: Pogoń Bugaj, Sokół II Przytkowice.
 
Gronie Zagórnik 1-0 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 1-1 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 3-1 Płomień Sosnowice
Victoria Półwieś 3-6 Sokół Chrząstowice

Kolejka 4 - 10 września

Pauza: Sokół Chrząstowice, Wikliniarz Woźniki.
 
Płomień Sosnowice 5-0 Victoria Półwieś
Spartak Przybradz 1-8 Przełęcz Kossowa
Skawa Witanowice 2-4 Sokół II Przytkowice
Pogoń Bugaj 3-0 Gronie Zagórnik

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Gronie Zagórnik, Przełęcz Kossowa.
 
Sokół II Przytkowice 4-5 Pogoń Bugaj
Wikliniarz Woźniki 1-2 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 1-1 Spartak Przybradz
Sokół Chrząstowice 6-1 Płomień Sosnowice

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: Płomień Sosnowice, Victoria Półwieś.
 
Spartak Przybradz 1-3 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 3-0 Przełęcz Kossowa
Pogoń Bugaj 3-0 Wikliniarz Woźniki
Gronie Zagórnik 1-2 Sokół II Przytkowice

Kolejka 7 - 1 października

Pauza: Sokół II Przytkowice, Sokół Chrząstowice.
 
Wikliniarz Woźniki 2-0 Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa 1-2 Pogoń Bugaj
Victoria Półwieś 1-1 Skawa Witanowice
Płomień Sosnowice 2-0 Spartak Przybradz

Kolejka 8 - 8 października

Pauza: Spartak Przybradz, Płomień Sosnowice.
 
Skawa Witanowice 2-1 Sokół Chrząstowice
Pogoń Bugaj 5-0 Victoria Półwieś
Gronie Zagórnik 2-2 Przełęcz Kossowa
Sokół II Przytkowice 6-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 9 - 15 października

Pauza: Spartak Przybradz, Wikliniarz Woźniki.
 
Przełęcz Kossowa 3-0 Sokół II Przytkowice
(wo)
samowolne zejście drużyny Sokoła II z boiska w czasie meczu , na boisku 4-2
Victoria Półwieś 2-3 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 4-1 Pogoń Bugaj
Płomień Sosnowice 0-3 Skawa Witanowice
(wo)
w drużynie Płomienia wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 3-0

Kolejka 10 - 22 października

Skawa Witanowice 2-1 Spartak Przybradz
Pogoń Bugaj 3-0 Płomień Sosnowice
(wo)
na boisku 3-4
Gronie Zagórnik 3-1 Sokół Chrząstowice
Sokół II Przytkowice 1-2 Victoria Półwieś
Wikliniarz Woźniki 0-0 Przełęcz Kossowa

Kolejka 11 - 29 października

Pauza: Przełęcz Kossowa, Skawa Witanowice.
 
Victoria Półwieś 1-4 Wikliniarz Woźniki 27 sierpnia
Sokół Chrząstowice 3-2 Sokół II Przytkowice
Płomień Sosnowice 1-0 Gronie Zagórnik
Spartak Przybradz 0-4 Pogoń Bugaj

Kolejka 12 - 22 kwietnia

Spartak Przybradz 0-3 Gronie Zagórnik
Płomień Sosnowice 2-2 Sokół II Przytkowice
Sokół Chrząstowice 11-1 Wikliniarz Woźniki
Victoria Półwieś 0-1 Przełęcz Kossowa
Pogoń Bugaj 1-1 Skawa Witanowice

Kolejka 13 - 29 kwietnia

Przełęcz Kossowa 2-2 Sokół Chrząstowice
Wikliniarz Woźniki 0-4 Płomień Sosnowice
Sokół II Przytkowice 7-0 Gronie Zagórnik
Skawa Witanowice 4-2 Victoria Półwieś
Pogoń Bugaj 2-0 Spartak Przybradz

Kolejka 14 - 6 maja

Sokół II Przytkowice 9-1 Spartak Przybradz
Płomień Sosnowice 1-2 Przełęcz Kossowa
Gronie Zagórnik 5-1 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 3-0 Skawa Witanowice
Victoria Półwieś 1-7 Pogoń Bugaj

Kolejka 15 - 13 maja

Spartak Przybradz 3-2 Victoria Półwieś
Przełęcz Kossowa 9-2 Gronie Zagórnik
Wikliniarz Woźniki 1-5 Sokół II Przytkowice
Pogoń Bugaj 4-1 Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice 2-4 Płomień Sosnowice

Kolejka 16 - 20 maja

Skawa Witanowice 4-0 Gronie Zagórnik
Spartak Przybradz 1-4 Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice 1-0 Victoria Półwieś
Sokół II Przytkowice 2-1 Przełęcz Kossowa
Płomień Sosnowice 1-0 Pogoń Bugaj

Kolejka 17 - 27 maja

Victoria Półwieś 2-2 Płomień Sosnowice
Sokół II Przytkowice 6-0 Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik 1-3 Pogoń Bugaj
Sokół Chrząstowice 8-2 Spartak Przybradz
Przełęcz Kossowa 7-0 Wikliniarz Woźniki

Kolejka 18 - 3 czerwca

Przełęcz Kossowa 5-2 Spartak Przybradz
Pogoń Bugaj 0-1 Sokół II Przytkowice
Skawa Witanowice 4-0 Wikliniarz Woźniki
Płomień Sosnowice 3-1 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 2-0 Victoria Półwieś

Kolejka 19 - 10 czerwca

Przełęcz Kossowa 2-1 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 0-3 Pogoń Bugaj
Spartak Przybradz 0-4 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 3-1 Gronie Zagórnik
Victoria Półwieś 2-3 Sokół II Przytkowice

REKLAMA

Kolejka 20 - 17 czerwca

Pogoń Bugaj 9-1 Przełęcz Kossowa
Spartak Przybradz 1-1 Skawa Witanowice
Wikliniarz Woźniki 3-2 Victoria Półwieś
Sokół II Przytkowice 2-1 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 0-1 Płomień Sosnowice

Klasa B 2006/2007 (Wadowice I)
Klasa B 2006/2007 (Wadowice II)

Klasa C 2006/2007 (Wadowice I)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas