[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2006/2007, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TKKF Gryf Szczecin 10 30 10 0 0 46-8 5 0 0 20-4 5 0 0 26-4
2.  Olimpia Szczecin 10 22 7 1 2 39-7 4 0 1 20-2 3 1 1 19-5
3.  Gryf 95 Słupsk 10 16 5 1 4 45-11 3 1 1 26-6 2 0 3 19-5
4.  Promień Mosty 10 15 5 0 5 35-30 3 0 2 22-15 2 0 3 13-15
5.  Gimnazjum Banie 10 3 1 0 9 12-52 1 0 4 11-25 0 0 5 1-27 2 3 1 0 1 9-3
6.  Juvenia Stargard Szczeciński 10 3 1 0 9 5-74 1 0 4 3-28 0 0 5 2-46 2 3 1 0 1 3-9
Iskierka Śmierdnica wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6 
 1 TKKF Gryf Szczecin    3-2 2-1 2-1 4-0 9-0 
 2 Olimpia Szczecin1-2     1-0 2-0 8-0 8-0 
 3 Gryf 95 Słupsk2-3 1-1     8-2 4-0 11-0 
 4 Promień Mosty1-6 1-7 2-0     8-0 10-2 
 5 Gimnazjum Banie0-9 0-2 0-9 3-5     8-0 
 6 Juvenia Stargard Szczeciński0-6 0-7 0-9 0-5 3-1     

Kolejka 1 - 4 listopada

Gimnazjum Banie 3-5 Promień Mosty 4 listopada
Juvenia Stargard Szczeciński 0-9 Gryf 95 Słupsk 4 listopada
Jóźwik 6, 88, Komorowska 11, 34, Sidorowicz 13, 57, Szpilkowska 14, Choma 43, 85
TKKF Gryf Szczecin 3-2 Olimpia Szczecin 4 listopada, 13:00
Szymańska 59, Pałaszewska 61, Stawowska 81 - Stasińska 75, Turnik 90

Kolejka 2 - 9 września

Pauza: Gimnazjum Banie, Olimpia Szczecin.
 
Gryf 95 Słupsk 2-3 TKKF Gryf Szczecin 9 września, 16:00
Choma 11, Sidorowicz 15 - Legęć 53, 57, 74
Promień Mosty 10-2 Juvenia Stargard Szczeciński 9 września
Laskowska ?, ?, ?, ?, Sikora ?, ?, ?, ?, Olek ?, Kowalczuk ? - Olszyna ?, ?

Kolejka 3 - 23-24 września

Pauza: Juvenia Stargard Szczeciński, Gimnazjum Banie.
 
TKKF Gryf Szczecin 2-1 Promień Mosty
Jamioł 27, Legęć 67 - Sikora 77
Olimpia Szczecin 1-0 Gryf 95 Słupsk
Tuchewicz 90

Kolejka 4 - 30 września-1 października

Pauza: Gryf 95 Słupsk, TKKF Gryf Szczecin.
 
Promień Mosty 1-7 Olimpia Szczecin
Sikora 40 - Kałuża 4, Hruzik 19, 76, Grocholska 32 (k), Tuchewicz 52, Turnik 62, Szymanowicz 71
Gimnazjum Banie 8-0 Juvenia Stargard Szczeciński
Kurowska ?, 13, Kraśniewska 9, 35, 63, 69, Durasiewicz 58, nieznany 74 (s)

Kolejka 5 - 14-15 października

Pauza: Juvenia Stargard Szczeciński, Olimpia Szczecin.
 
TKKF Gryf Szczecin 4-0 Gimnazjum Banie
Szymańska 14 (k), Jamioł 26, Skowron 75, Legęć 89
Gryf 95 Słupsk 8-2 Promień Mosty
Jóźwik ?, ?, ?, Sidorowicz ?, ?, Choma ?, Komorowska ?, Stefańska ? - Sikora ?, Piotrowska ?

Kolejka 6 - 21-22 października

Pauza: Promień Mosty, Gryf 95 Słupsk.
 
Gimnazjum Banie 0-2 Olimpia Szczecin
Kałuża 81, 86
Juvenia Stargard Szczeciński 0-6 TKKF Gryf Szczecin
Szymańska ?, ?, Legęć ?, ?, Jamioł ?, K.Kamińska ?

Kolejka 7 - 28-29 października

Pauza: Promień Mosty, TKKF Gryf Szczecin.
 
Olimpia Szczecin 8-0 Juvenia Stargard Szczeciński 14 października
Tuchewicz 5, Hruzik 28, Szymanowicz 48, 57, 65, 89, Turnik 53, Czapelska 79
Gryf 95 Słupsk 4-0 Gimnazjum Banie
Choma 9, 78, 79, Sidorowicz 68

Kolejka 8 - 31 marca

Promień Mosty 8-0 Gimnazjum Banie
Gryf 95 Słupsk 11-0 Juvenia Stargard Szczeciński
Spilkowska 6, Landwójtowicz 13, 61, Sidorowicz 33, 47, 63, Łyszyk 42, Komorowska 56, Jóźwik 82, 86, Choma 88
Olimpia Szczecin 1-2 TKKF Gryf Szczecin 31 marca, 12:00
Hruzik ? - Legęć ?, ?

Kolejka 9 - 5 kwietnia

Pauza: Olimpia Szczecin, Gimnazjum Banie.
 
TKKF Gryf Szczecin 2-1 Gryf 95 Słupsk 5 kwietnia, 14:00
Legęć 19, 76 - Jóźwik 67
Juvenia Stargard Szczeciński 0-5 Promień Mosty

Kolejka 10 - 21-22 kwietnia

Pauza: Gimnazjum Banie, Juvenia Stargard Szczeciński.
 
Promień Mosty 1-6 TKKF Gryf Szczecin
Sikora 78 - Panasiuk 55, 90, Legęć 63, 65, 72, Jurga 88
Gryf 95 Słupsk 1-1 Olimpia Szczecin
Jóźwik 57 (k) - Hruzik 70

Kolejka 11 - 28-29 kwietnia

Pauza: Gryf 95 Słupsk, TKKF Gryf Szczecin.
 
Olimpia Szczecin 2-0 Promień Mosty
Juvenia Stargard Szczeciński 3-1 Gimnazjum Banie

Kolejka 12 - 6 maja

Pauza: Olimpia Szczecin, Juvenia Stargard Szczeciński.
 
Gimnazjum Banie 0-9 TKKF Gryf Szczecin
Panasiuk 2, 4, 13, 36, Pałaszewska 8, 73, Drozdowska 18, M.Kamińska 28, Legęć 58
Promień Mosty 2-0 Gryf 95 Słupsk

Kolejka 13 - 12-13 maja

Pauza: Promień Mosty, Gryf 95 Słupsk.
 
Olimpia Szczecin 8-0 Gimnazjum Banie
TKKF Gryf Szczecin 9-0 Juvenia Stargard Szczeciński 13 maja, 13:00
Legęć 14, Piotrowska 17, 23, Panasiuk 19, 63, Miłoszewska 53, 80, Pałaszewska 59, Woszczyńska 85

Kolejka 14 - 26 maja

Pauza: TKKF Gryf Szczecin, Promień Mosty.
 
Juvenia Stargard Szczeciński 0-7 Olimpia Szczecin
Gimnazjum Banie 0-9 Gryf 95 Słupsk

Baraże o udział w I lidze kobiet (zachodnia)

I liga kobiet 2006/2007 (zachodnia)

II liga kobiet 2006/2007 (dolnośląska)
II liga kobiet 2006/2007 (kujawsko-pomorska)
II liga kobiet 2006/2007 (wielkopolska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas