[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2006/2007, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Lubliniec 20 42 12 6 2 45-16 8 1 1 26-9 4 5 1 19-7
2.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 20 33 9 6 5 29-28 4 4 2 16-12 5 2 3 13-16
3.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 20 31 8 7 5 37-19 6 3 1 23-7 2 4 4 14-12
4.  Atena Poznań 20 24 5 9 6 25-24 3 5 2 13-11 2 4 4 12-13
5.  Victoria Sianów 20 21 5 6 9 23-40 4 4 2 13-14 1 2 7 10-26
6.  Brda Bydgoszcz 20 11 3 2 15 24-56 2 1 7 10-29 1 1 8 14-27

 1  2  3  4  5  6 
 1 Sparta Lubliniec    3-0 
1-2 
3-1 
2-1 
0-0 
2-0 
3-1 
4-1 
5-3 
3-0* 
 2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-1 
3-0* 
    1-1 
0-3 
2-2 
2-0 
4-2 
1-1 
2-1 
1-1 
 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki1-1 
0-0 
6-0 
0-1 
    2-1 
1-1 
4-1 
3-0 
2-1 
4-1 
 4 Atena Poznań0-0 
1-1 
0-0 
0-2 
1-1 
3-1 
    1-0 
1-1 
3-4 
3-1 
 5 Victoria Sianów0-4 
1-1 
3-3 
0-2 
0-0 
2-0 
2-1 
1-1 
    2-1 
2-1 
 6 Brda Bydgoszcz1-7 
0-4 
3-0 
0-3 
0-0 
0-6 
1-3 
0-3 
1-2 
4-1 
    

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Atena Poznań 1-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 13 sierpnia, 14:00
Olszańska ? - Kamocka ?
Brda Bydgoszcz 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Sadowska 58, Kocińska 64, Syrewicz 72
Sparta Lubliniec 3-1 Victoria Sianów 9 października, 15:00
Golasowska ?, Trybus ?, Maksajda ? - nieznany ?

Kolejka 2 - 20-23 sierpnia

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Sparta Lubliniec 23 sierpnia, 17:00
Karcz 46
Atena Poznań 3-4 Brda Bydgoszcz 23 sierpnia, 17:00
Toporek ?, Olszańska ?, Rura ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Victoria Sianów 0-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 20 sierpnia

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Brda Bydgoszcz 0-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia
Sparta Lubliniec 0-0 Atena Poznań 27 sierpnia, 13:00
Victoria Sianów 3-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 26 sierpnia
nieznany ?, ?, ? - Frankowska ?, ?, ?

Kolejka 4 - 2 września

MUKS Tomaszów Mazowiecki 6-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2 września, 15:00
Grabalska ?, K.Daleszczyk ?, J.Daleszczyk ?, Kamocka ?, Włodarczyk ?, Ludwiczak ?
Atena Poznań 1-0 Victoria Sianów 2 września, 12:00
Nadworna ?
Brda Bydgoszcz 1-7 Sparta Lubliniec 2 września, 17:00
Dudek ? - Operskalska 14, 32, Golasowska 17, 86, 88, Karcz 57, Trybus 83

Kolejka 5 - 9-10 września

Sparta Lubliniec 3-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 9 września, 15:00
Karcz ?, ?, Maksajda ? - K.Daleszczyk ?
Victoria Sianów 2-1 Brda Bydgoszcz 9 września, 16:00
nieznany 25, 87 - Pancek 35
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-2 Atena Poznań 10 września, 13:00
Frankowska ?, Drobnicka ? - Toporek ?, Nadworna ?

Kolejka 6 - 16 września

MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-1 Atena Poznań 16 września, 15:00
K.Daleszczyk ?, Kamocka ? - Grochowska ?
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Brda Bydgoszcz
Kulczyńska ?, Gacka ? - nieznany ?
Victoria Sianów 0-4 Sparta Lubliniec
Golasowska ?, Trybus ? (k), Karcz ?, Operskalska ?

Kolejka 7 - 7-8 października

MUKS Tomaszów Mazowiecki 4-1 Victoria Sianów 7 października, 13:00
K.Daleszczyk ?, ?, Kamocka ?, ? - nieznany ?
Sparta Lubliniec 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7 października, 11:00
Operskalska 51, Pilarska 57, Trybus 68
Brda Bydgoszcz 1-3 Atena Poznań
nieznany ? - Nowak ? (k), Nadworna ?, Grochowska ?

Kolejka 8 - 14-15 października

MUKS Tomaszów Mazowiecki 2-1 Brda Bydgoszcz 14 października, 15:00
Kamocka 23, 25 - Kowalska 30
Atena Poznań 0-0 Sparta Lubliniec 15 października, 14:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4-2 Victoria Sianów 14 października
Marć ?, ?, Kulczyńska ?, Gacka ? - nieznany ?, ?

Kolejka 9 - 21-22 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 22 października, 15:00
nieznany ? - Grabalska ?
Victoria Sianów 2-1 Atena Poznań 21 października, 11:00
Grzelak ?, Cyzman ? - Nadworna 15
Sparta Lubliniec 5-3 Brda Bydgoszcz 21 października
Karcz 3, 40, Pilarska 24, Trybus 85, Operskalska 88 - Kocińska 35 (k), 65, Sadowska 77

Kolejka 10 - 28-29 października

MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 Sparta Lubliniec
K.Daleszczyk ? - Karcz 90
Brda Bydgoszcz 1-2 Victoria Sianów
Pancek 42 - nieznany ?, ?
Atena Poznań 0-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 11 - 4 listopada

Atena Poznań 3-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki
Brda Bydgoszcz 0-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
rozegrany wiosną
Sparta Lubliniec 4-1 Victoria Sianów 12 listopada, 11:00
Karcz 6, 46, Golasowska 67, Operskalska 68 - Grzelak 88

Kolejka 12 - 11-12 listopada

MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-0 Victoria Sianów
K.Daleszczyk ?, Grabalska ?, Kamocka ?
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Sparta Lubliniec
(wo)
miał być rozegrany na wiosnę
Atena Poznań 3-1 Brda Bydgoszcz 25 kwietnia

Kolejka 13 - 24-25 marca

Brda Bydgoszcz 0-6 MUKS Tomaszów Mazowiecki 24 marca
Kamocka ?, ?, K.Daleszczyk ?, ?, ?, Zasada ?
Sparta Lubliniec 2-0 Atena Poznań
Karcz ?, Operskalska ?
Victoria Sianów 0-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Kubik ?, nieznany ?

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Atena Poznań 1-1 Victoria Sianów
Brda Bydgoszcz 0-4 Sparta Lubliniec
Golasowska ?, ?, ?, ?

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Sparta Lubliniec 2-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki
Maksajda ?, Jesionowska ? - K.Daleszczyk ?
Victoria Sianów 2-1 Brda Bydgoszcz
Grzelak ?, Cyzman ? - nieznany ?
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Atena Poznań

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 Atena Poznań 28 kwietnia, 15:00
Zasada ? - Olszańska ?
pierwotnie zweryfikowany jako 3-0 wo., potem anulowany
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Brda Bydgoszcz 29 kwietnia, 14:00
Victoria Sianów 1-1 Sparta Lubliniec 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 13 maja

Victoria Sianów 2-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki
Sparta Lubliniec 1-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Brda Bydgoszcz 0-3 Atena Poznań

Kolejka 18 - 20 maja

MUKS Tomaszów Mazowiecki 4-1 Brda Bydgoszcz
rozegrany awansem
Atena Poznań 1-1 Sparta Lubliniec
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Victoria Sianów
rozegrany awansem

Kolejka 19 - 26 maja

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 maja, 17:00
Victoria Sianów 1-1 Atena Poznań 26 maja, 17:00
Sparta Lubliniec 3-0 Brda Bydgoszcz 26 maja, 17:00
(wo)

Kolejka 20 - 2 czerwca

MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-0 Sparta Lubliniec 2 czerwca, 17:00
Brda Bydgoszcz 4-1 Victoria Sianów 2 czerwca, 17:00
Kocińska 17, 32, Kowalska 34, 82 - nieznany ?
Atena Poznań 0-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2 czerwca, 17:00

Baraże o udział w ekstralidze kobiet
Baraże o udział w I lidze kobiet (zachodnia)

Ekstraliga kobiet 2006/2007

I liga kobiet 2006/2007 (wschodnia)

II liga kobiet 2006/2007 (dolnośląska)
II liga kobiet 2006/2007 (kujawsko-pomorska)
II liga kobiet 2006/2007 (wielkopolska)
II liga kobiet 2006/2007 (zachodniopomorska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas