[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2006/2007, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Racibórz 20 60 20 0 0 116-6 10 0 0 77-4 10 0 0 39-2
2.  Praga Warszawa 20 34 10 4 6 28-26 5 2 3 17-14 5 2 3 11-12
3.  Zamłynie Radom 20 28 8 4 8 33-37 4 3 3 15-15 4 1 5 18-22
4.  Sokół Kolbuszowa Dolna 20 19 6 1 13 21-43 3 0 7 11-20 3 1 6 10-23
5.  KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 20 17 5 2 13 15-71 3 1 6 7-21 2 1 7 8-50
6.  Żak Kielce 20 15 4 3 13 24-54 2 1 7 15-21 2 2 6 9-33

 1  2  3  4  5  6 
 1 Unia Racibórz    6-0 
2-0 
6-0 
8-2 
5-1 
4-0 
10-0 
12-0 
8-1 
16-0 
 2 Praga Warszawa1-3 
0-2 
    2-1 
0-3 
0-0 
6-2 
3-0 
2-2 
2-1 
1-0 
 3 Zamłynie Radom0-4 
1-7 
0-1 
0-0 
    1-0 
2-1 
5-0 
4-0 
1-1 
1-1 
 4 Sokół Kolbuszowa Dolna0-3 
0-5 
0-1 
0-1 
1-0 
2-4 
    2-3 
3-1 
0-2 
3-0 
 5 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)0-3 
0-4 
2-2 
1-0 
1-0 
0-4 
0-1 
2-4 
    0-3 
1-0 
 6 Żak Kielce0-3 
0-5 
0-4 
1-2 
1-1 
1-3 
3-0 
0-1 
8-0 
1-2 
    

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Praga Warszawa 2-1 Zamłynie Radom
Żak Kielce 0-3 Unia Racibórz 13 sierpnia, 15:00
Wiśniewska 34, Konsek 41, 51
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) (250)
Warunek 45, 47 - Pieczak 17, 21, Anczyk 76

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Zamłynie Radom 5-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 22 sierpnia, 16:00
Janicka 5 (k), 28, 49, Marcinkowska 10, 30
Unia Racibórz 5-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 sierpnia, 17:00
Konsek 31 (k), 45, 73, 88 (k), Kowal 74 - Bolech 49
Praga Warszawa 2-1 Żak Kielce 22 sierpnia, 11:30
Machnacka 4, nieznany 30 - Lech 43

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Żak Kielce 1-1 Zamłynie Radom 27 sierpnia, 11:00
Nowak 79 - Aszkiełowicz 45
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Praga Warszawa 26 sierpnia, 16:30 (250)
Jezierska 37
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-3 Unia Racibórz 27 sierpnia, 17:00
Sęga ?, ?, Konsek ?

Kolejka 4 - 2-3 września

Zamłynie Radom 0-4 Unia Racibórz 3 września, 14:00
Wiśniewska ? (k), ?, Szczepaniak 16, Kowal 32
Praga Warszawa 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2 września
Żak Kielce 3-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 września, 11:00
Świrdowska ?, Grad ?, Zasowska ?

Kolejka 5 - 9-10 września

Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Zamłynie Radom 9 września (150)
Matelowska 33
mecz rozegrano na stadionie Kolbuszowianki
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-3 Żak Kielce 10 września, 15:00
Rafalska ?, Tarczyńska ?, Świrdowska ?
Unia Racibórz 6-0 Praga Warszawa 9 września, 16:00
Sęga 3, Konsek 13, 17, 75, Cichecka 14, Wiśniewska 18

Kolejka 6 - 16-17 września

Zamłynie Radom 0-1 Praga Warszawa 17 września, 15:00
Lewandowska 65
Unia Racibórz 8-1 Żak Kielce 16 września, 16:00
Szczepaniak ?, ?, ?, Wiśniewska ?, ?, Sęga ?, Konsek ?, Cichecka ? - Tarczyńska 60
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 września
Warunek 7

Kolejka 7 - 7-8 października

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Zamłynie Radom
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-3 Unia Racibórz 8 października, 15:00
Sęga ?, ?, Konsek ? (k)
Żak Kielce 0-4 Praga Warszawa 8 października, 16:00
Sikora ?, ?, Lesińska ?, Machnacka ?

Kolejka 8 - 14-15 października

Zamłynie Radom 1-1 Żak Kielce 15 października, 14:00
Praga Warszawa 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 października
Unia Racibórz 10-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 14 października, 15:00
Konsek 20, 34, 52, 72, 87, 90, Sęga 40, Wiśniewska 44, 47, Szczepaniak 50

Kolejka 9 - 21-22 października

Unia Racibórz 6-0 Zamłynie Radom 21 października, 15:00
Konsek ?, Sęga 9, 67, Wiśniewska 23, 31, 53
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-2 Praga Warszawa 22 października, 13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 Żak Kielce 21 października, 14:00
Świrdowska 30 (k), Grad 70

Kolejka 10 - 28-29 października

Zamłynie Radom 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna
B.Janicka 37 (k)
Żak Kielce 8-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 28 października, 12:00
Świrdowska ?, ?, ?, Grad ?, ?, Zasowska ?, Mnich ?, Tarczyńska ?
Praga Warszawa 1-3 Unia Racibórz 28 października, 13:00
nieznany ? - Konsek ?, Sęga ?, Różkowska ?

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Praga Warszawa 0-3 Zamłynie Radom 14 kwietnia
Mnich 18, 84, M.Chrzanowska 65
w pierwotnym terminie nierozegrany
Żak Kielce 0-5 Unia Racibórz 15 kwietnia, 11:00
Konsek 34, Sznyrowska 36, 50, 70, 80
w pierwotnym terminie przerwany w 10. minucie z powodu złego stanu boiska
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5 maja (250)
Kuchta 4, 58, Maziarz 17 - Żurek 55

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Zamłynie Radom 4-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 12 listopada, 13:00
Gwarek 30, Kuśmierczyk 57, Marcinkowska 86, Żak 89
Unia Racibórz 4-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 kwietnia, 16:00
Konsek ?, Wiśniewska ?, ?, Szczepaniak ?
Praga Warszawa 1-0 Żak Kielce 6 maja, 13:00

Kolejka 13 - 25 marca

Żak Kielce 1-3 Zamłynie Radom 25 marca, 11:00
Tarczyńska ? - nieznany ?, ?, ?
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Praga Warszawa
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-4 Unia Racibórz 25 marca, 15:00
Rytwińska 16, Sznyrowska 34, 75, Cichecka 43

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Zamłynie Radom 1-7 Unia Racibórz 1 kwietnia, 15:00
M.Chrzanowska ? - Sznyrowska ?, ?, Konsek ?, ?, Wiśniewska ?, Rytwińska ?, Bandych ?
Praga Warszawa 2-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 31 marca, 13:00
Żak Kielce 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 kwietnia, 11:00
Kuchta 76

Kolejka 15 - 21 kwietnia

Sokół Kolbuszowa Dolna 2-4 Zamłynie Radom (300)
Barlewicz 49, Żak 65 (s) - Kuśmierczyk 5, M.Chrzanowska 30, 73, Żak 40
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Żak Kielce
Sagan ?
Unia Racibórz 2-0 Praga Warszawa 21 kwietnia, 16:00
Konsek 80, Różkowska 90

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Zamłynie Radom 0-0 Praga Warszawa 29 kwietnia, 15:00
Unia Racibórz 16-0 Żak Kielce 28 kwietnia, 17:00
Wiśniewska ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, Konsek ?, ?, Cichecka ?, ?, Surma ?, ?, Sznyrowska ?, ?, Sęga ?
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 kwietnia, 15:00
Wolak 14 (s), Wylężek 45 - Maziarz 20, 47, Gemula 57 (s), Kuchta 67

Kolejka 17 - 13 maja

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-4 Zamłynie Radom
B.Janicka 35, 55, Wieczorek 45, Mnich 85
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-5 Unia Racibórz 13 maja, 16:00
Żak Kielce 1-2 Praga Warszawa 13 maja, 11:00
Świrdowska 70 - nieznany ?, ?

Kolejka 18 - 19-20 maja

Zamłynie Radom 1-1 Żak Kielce
B.Janicka 75 - Świrdowska 51
Praga Warszawa 6-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 maja
Unia Racibórz 12-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 20 maja, 15:00
Sznyrowska 10, 13, 37, 40, 44, Wiśniewska 16, Cichecka 23, 34, 40, Sęga 31, Konsek 83, 85

Kolejka 19 - 26 maja

Unia Racibórz 8-2 Zamłynie Radom 26 maja, 17:00
Sznyrowska 6, 11, 26, 49, Sęga 44, 45, Konsek 70, Surma 78 - M.Chrzanowska 2, B.Janicka 60
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Praga Warszawa
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Żak Kielce 26 maja, 17:00

Kolejka 20 - 2 czerwca

Zamłynie Radom 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 czerwca, 17:00
M.Chrzanowska 13, Kuśmierczyk 35 - Luberda 60
Żak Kielce 1-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 6 czerwca, 18:00
Nowak 35 - nieznany ?, ?
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) mecz przerwany w 10. minucie przy stanie 0-0 ze względu na złe warunki atmosferyczne
Praga Warszawa 0-2 Unia Racibórz 2 czerwca, 17:00

Baraże o udział w ekstralidze kobiet
Baraże o udział w I lidze kobiet (wschodnia)

Ekstraliga kobiet 2006/2007

I liga kobiet 2006/2007 (zachodnia)

II liga kobiet 2006/2007 (lubelska)
II liga kobiet 2006/2007 (mazowiecka)
II liga kobiet 2006/2007 (śląska)
II liga kobiet 2006/2007 (świętokrzyska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas