[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2006/2007, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mitech Żywiec 18 49 16 1 1 87-14 8 1 0 50-11 8 0 1 37-3
2.  Podgórze Kraków 18 47 15 2 1 59-12 8 1 0 29-7 7 1 1 30-5
3.  KKS Zabrze 18 37 12 1 5 75-20 7 0 2 43-6 5 1 3 32-14
4.  Bronowianka Kraków 18 30 10 0 8 43-20 7 0 2 26-6 3 0 6 17-14
5.  Olimpijczyk Częstochowa 18 26 7 5 6 36-31 4 3 2 16-13 3 2 4 20-18 2 4 1 1 0 6-2
6.  GKS Katowice 18 26 8 2 8 40-34 5 1 3 22-10 3 1 5 18-24 2 1 0 1 1 2-6
7.  KS Goleszów 18 21 7 0 11 33-57 5 0 4 23-27 2 0 7 10-30
8.  Gol II Częstochowa 18 19 6 1 11 29-61 4 0 5 18-26 2 1 6 11-35
9.  Leśnik Kobiór 18 3 1 0 17 11-123 1 0 8 6-57 0 0 9 5-66
10.  Goniec Chorzów 18 6 2 0 16 11-52 2 0 7 6-22 0 0 9 5-30
Goniec Chorzów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Mitech Żywiec    3-2 5-2 2-0 3-3 2-0 9-0 16-1 5-1 5-2 
 2 Podgórze Kraków1-0     4-3 4-1 2-2 2-0 7-0 3-1 3-0* 3-0* 
 3 KKS Zabrze1-2 1-3     1-0 1-0 5-0 4-0 7-0 20-0 3-1 
 4 Bronowianka Kraków0-3 0-1 3-2     2-0 5-0 2-0 5-0 6-0 3-0* 
 5 Olimpijczyk Częstochowa0-4 0-2 2-2 3-0     2-2 3-2 0-0 3-1 3-0* 
 6 GKS Katowice1-3 0-0 0-2 1-0 0-4     3-0 2-1 13-0 2-0 
 7 KS Goleszów0-6 0-5 0-4 1-7 3-0* 4-3     2-0 8-0 5-2 
 8 Gol II Częstochowa0-7 1-4 0-5 0-2 7-4 2-3 2-0     3-1 3-0 
 9 Leśnik Kobiór0-9 0-9 0-9 1-7 0-6 2-7 0-5 0-5     3-0 
 10 Goniec Chorzów0-3* 0-4 0-3* 1-0 0-1 0-3 0-3 0-3* 5-2     

Kolejka 1 - 2-3 września

Gol II Częstochowa 2-3 GKS Katowice 3 września, 15:00
Podgórze Kraków 2-2 Olimpijczyk Częstochowa
Gurba 16, Syta 65 - Rykała 10 (k), Hetner 83
KS Goleszów 0-6 Mitech Żywiec 3 września, 11:00
Leśnik Kobiór 1-7 Bronowianka Kraków 3 września, 11:00
K.Wnuk ? - A.Pilch ?, ?, ?, ?, ?, N.Bytys ? (s), J.Kopczyńska ? (s)
KKS Zabrze 3-1 Goniec Chorzów 2 września, 11:00
B.Żelichowska ?, A.Adler ?, A.Łąckiewicz ? - A.Wietek ?

Kolejka 2 - 9-10 września

GKS Katowice 2-0 Goniec Chorzów 9 września, 16:00
A.Nowak ?, ?
Bronowianka Kraków 3-2 KKS Zabrze
Mitech Żywiec 5-1 Leśnik Kobiór 9 września, 11:00
P.Noga ?, ?, B.Husar ?, A.Kijas ?, M.Szczotka ? - K.Wnuk ? (k)
Olimpijczyk Częstochowa 3-2 KS Goleszów
Gol II Częstochowa 1-4 Podgórze Kraków 10 września, 15:00
Jędrak ? - Półtorak ?, ?, ?, Biernat ?

Kolejka 3 - 16-17 września

Podgórze Kraków 2-0 GKS Katowice
KS Goleszów 2-0 Gol II Częstochowa
Leśnik Kobiór 0-6 Olimpijczyk Częstochowa 17 września, 11:00
KKS Zabrze 1-2 Mitech Żywiec
Goniec Chorzów 1-0 Bronowianka Kraków

Kolejka 4 - 23 września

GKS Katowice 1-0 Bronowianka Kraków
Piskuń ?
Mitech Żywiec 5-2 Goniec Chorzów
A.Kijas ?, ?, B.Husar ?, ?, A.Spandel ? - nieznany ?, ?
Olimpijczyk Częstochowa 2-2 KKS Zabrze
Gol II Częstochowa 3-1 Leśnik Kobiór
Podgórze Kraków 7-0 KS Goleszów

Kolejka 5 - 30 września-1 października

KS Goleszów 4-3 GKS Katowice
nieznany ?, ?, ?, ? - A.Tomeczek ?, K.Kowalczyk ?, A.Nowak ?
Leśnik Kobiór 0-9 Podgórze Kraków 1 października
KKS Zabrze 7-0 Gol II Częstochowa 1 października
S.Szreter ?, B.Żelichowska ?, Ż.Sobota ?, A.Pluskota ?, A.Adler ?, K.Rębowska ?, K.Kandziora ?
Goniec Chorzów 0-1 Olimpijczyk Częstochowa
Hetner ?
Bronowianka Kraków 0-3 Mitech Żywiec

Kolejka 6 - 7-8 października

GKS Katowice 1-3 Mitech Żywiec
Olimpijczyk Częstochowa 3-0 Bronowianka Kraków
Rykała ?, ?, Bąk ?
Gol II Częstochowa 3-0 Goniec Chorzów 8 października, 15:00
Skorek ?, Brajlich ?, ?
Podgórze Kraków 4-3 KKS Zabrze
KS Goleszów 8-0 Leśnik Kobiór 8 października, 11:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Leśnik Kobiór 2-7 GKS Katowice 15 października, 15:00
KKS Zabrze 4-0 KS Goleszów 15 października, 12:00
Goniec Chorzów 0-4 Podgórze Kraków 14 października, 16:00
Bronowianka Kraków 5-0 Gol II Częstochowa 15 października, 13:00
Mitech Żywiec 3-3 Olimpijczyk Częstochowa 14 października

Kolejka 8 - 21-22 października

GKS Katowice 0-4 Olimpijczyk Częstochowa 21 października, 14:00
Hetner ?, ?, ?, Matczak ?
Gol II Częstochowa 0-7 Mitech Żywiec
Podgórze Kraków 4-1 Bronowianka Kraków 22 października, 10:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Nalepka ? (k)
KS Goleszów 5-2 Goniec Chorzów
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Bydlińska ?, ?
Leśnik Kobiór 0-9 KKS Zabrze 22 października, 11:00
A.Adler ?, ?, ?, A.Pluskota ?, ?, ?, ?, B.Żelichowska ?, A.Łąckiewicz ?

Kolejka 9 - 28-29 października

KKS Zabrze 5-0 GKS Katowice 29 października, 11:00
Goniec Chorzów 5-2 Leśnik Kobiór 28 października
Bydlińska ?, ?, nieznany ?, ?, ? - nieznany ?, ?
Bronowianka Kraków 2-0 KS Goleszów
Mitech Żywiec 3-2 Podgórze Kraków 28 października
Olimpijczyk Częstochowa 0-0 Gol II Częstochowa 28 października

Kolejka 10 - 31 marca-1 kwietnia

GKS Katowice 2-1 Gol II Częstochowa 31 marca, 16:00
Olimpijczyk Częstochowa 0-2 Podgórze Kraków
Mitech Żywiec 9-0 KS Goleszów 1 kwietnia, 11:00
H.Półtorak ?, ?, ?, B.Husar ?, ?, A.Kijas ?, ?, M.Szczotka ?, A.Spandel ?
Bronowianka Kraków 6-0 Leśnik Kobiór 1 kwietnia, 15:00
Goniec Chorzów 0-3 KKS Zabrze
(wo)

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

Goniec Chorzów 0-3 GKS Katowice
KKS Zabrze 1-0 Bronowianka Kraków
Leśnik Kobiór 0-9 Mitech Żywiec
KS Goleszów 3-0 Olimpijczyk Częstochowa
(wo)
Podgórze Kraków 3-1 Gol II Częstochowa
Łukawska 37, Czopik 69, Chrapkiewicz 85 - nieznany 32

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

GKS Katowice 0-0 Podgórze Kraków
Gol II Częstochowa 2-0 KS Goleszów 22 kwietnia, 15:00
Skorek ?, ?
Olimpijczyk Częstochowa 3-1 Leśnik Kobiór
Mitech Żywiec 5-2 KKS Zabrze 21 kwietnia, 11:00
Bronowianka Kraków 3-0 Goniec Chorzów
(wo)

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

Bronowianka Kraków 5-0 GKS Katowice 29 kwietnia, 11:00
Wójcik ?, ?, ?, Pilch ?, ?
Goniec Chorzów 0-3 Mitech Żywiec
(wo)
KKS Zabrze 1-0 Olimpijczyk Częstochowa
Leśnik Kobiór 0-5 Gol II Częstochowa 29 kwietnia, 13:00
KS Goleszów 0-5 Podgórze Kraków 29 kwietnia, 11:00
Kurek ?, ?, ?, Sekuła ?, Sopel ?

Kolejka 14 - 5-6 maja

GKS Katowice 3-0 KS Goleszów
Podgórze Kraków 3-0 Leśnik Kobiór
(wo)
Gol II Częstochowa 0-5 KKS Zabrze 6 maja, 15:00
Olimpijczyk Częstochowa 3-0 Goniec Chorzów
(wo)
Mitech Żywiec 2-0 Bronowianka Kraków 5 maja, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 maja

Mitech Żywiec 2-0 GKS Katowice 12 maja, 11:00
A.Kijas ?, B.Husar ?
Bronowianka Kraków 2-0 Olimpijczyk Częstochowa
Goniec Chorzów 0-3 Gol II Częstochowa
(wo)
KKS Zabrze 1-3 Podgórze Kraków
A.Pluskota ? - Łukawska ?, Czopik ?, Biernat ?
Leśnik Kobiór 0-5 KS Goleszów

Kolejka 16 - 19-20 maja

GKS Katowice 13-0 Leśnik Kobiór
KS Goleszów 0-4 KKS Zabrze
Podgórze Kraków 3-0 Goniec Chorzów
(wo)
Gol II Częstochowa 0-2 Bronowianka Kraków 20 maja, 15:00
Olimpijczyk Częstochowa 0-4 Mitech Żywiec

Kolejka 17 - 26-31 maja

Olimpijczyk Częstochowa 2-2 GKS Katowice 31 maja
Mitech Żywiec 16-1 Gol II Częstochowa 27 maja, 11:00
Bronowianka Kraków 0-1 Podgórze Kraków 29 maja, 18:00
Chrapkiewicz 58
Goniec Chorzów 0-3 KS Goleszów 26 maja
KKS Zabrze 20-0 Leśnik Kobiór 26 maja

Kolejka 18 - 2-3 czerwca

GKS Katowice 0-2 KKS Zabrze
Leśnik Kobiór 3-0 Goniec Chorzów 2 czerwca
KS Goleszów 1-7 Bronowianka Kraków
Podgórze Kraków 1-0 Mitech Żywiec (30)
Nechajewicz 27
Gol II Częstochowa 7-4 Olimpijczyk Częstochowa 3 czerwca, 15:00

Baraże o udział w I lidze kobiet (wschodnia)

I liga kobiet 2006/2007 (wschodnia)

II liga kobiet 2006/2007 (lubelska)
II liga kobiet 2006/2007 (mazowiecka)
II liga kobiet 2006/2007 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas