[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga futsalu 2006/2007, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kamionka Mikołów 14 33 11 0 3 77-56 5 0 2 40-31 6 0 1 37-25
2.  Remedium Pyskowice 14 32 10 2 2 75-35 5 1 1 36-11 5 1 1 39-24
3.  Tango Gliwice 14 31 9 4 1 83-56 5 1 1 38-29 4 3 0 45-27
4.  Cekol Tychy 14 21 7 0 7 71-57 4 0 3 41-29 3 0 4 30-28
5.  Energetyk Jaworzno 14 20 6 2 6 77-56 4 1 2 32-24 2 1 4 45-32
6.  Północ Chrzanów 14 19 6 1 7 73-69 4 1 2 41-34 2 0 5 32-35
7.  Nitron Krupski Młyn 14 7 2 1 11 59-94 1 1 5 36-44 1 0 6 23-50
8.  TS Suszec 14 0 0 0 14 36-128 0 0 7 17-68 0 0 7 19-60
Drużyna Jango II Mysłowice wycofała się z rozgrywek po 9. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Kamionka Mikołów    2-3 4-6 7-6 8-4 8-7 6-3 5-2 
 2 Remedium Pyskowice2-3     2-2 5-1 3-2 5-1 6-1 13-1 
 3 Tango Gliwice8-3 3-11     5-3 3-3 3-2 9-3 7-4 
 4 Cekol Tychy3-4 4-5 5-7     7-6 4-3 10-0 8-4 
 5 Energetyk Jaworzno2-6 4-2 4-4 1-4     7-5 6-2 8-1 
 6 Północ Chrzanów3-5 5-5 6-9 5-3 6-1     10-6 6-5 
 7 Nitron Krupski Młyn4-11 4-9 3-3 3-6 4-7 5-6     13-2 
 8 TS Suszec3-5 2-4 3-14 2-7 1-22 3-8 3-8     

Kolejka 1 - 8 października

Pauza: Tango Gliwice.
 
TS Suszec 1-22 Energetyk Jaworzno
Remedium Pyskowice 5-1 Cekol Tychy
Kamionka Mikołów 8-7 Północ Chrzanów
Jango II Mysłowice - Nitron Krupski Młyn
było 16-1, anulowany

Kolejka 2 - 15 października

Pauza: Kamionka Mikołów.
 
Cekol Tychy 10-0 Nitron Krupski Młyn
Energetyk Jaworzno - Jango II Mysłowice
było 2-2, anulowany
Remedium Pyskowice 2-2 Tango Gliwice
TS Suszec 3-8 Północ Chrzanów

Kolejka 3 - 22 października

Nitron Krupski Młyn 13-2 TS Suszec
Cekol Tychy 3-4 Kamionka Mikołów
Północ Chrzanów 5-5 Remedium Pyskowice
Tango Gliwice 3-3 Energetyk Jaworzno

Kolejka 4 - 29 października

Pauza: Cekol Tychy.
 
Energetyk Jaworzno 4-2 Remedium Pyskowice
Jango II Mysłowice - Tango Gliwice
zweryfikowany na 0-5 (wo), później anulowany
Północ Chrzanów 10-6 Nitron Krupski Młyn 10 grudnia
Kamionka Mikołów 5-2 TS Suszec

Kolejka 5 - 5 listopada

Pauza: Nitron Krupski Młyn.
 
Kamionka Mikołów 2-3 Remedium Pyskowice
Energetyk Jaworzno 7-5 Północ Chrzanów
Jango II Mysłowice - Cekol Tychy
zweryfikowany na 0-5 (wo), później anulowany
TS Suszec 3-14 Tango Gliwice

Kolejka 6 - 12 listopada

Pauza: Energetyk Jaworzno.
 
Remedium Pyskowice - Jango II Mysłowice
było 5-5, anulowany
Tango Gliwice 3-2 Północ Chrzanów
Cekol Tychy 8-4 TS Suszec
Nitron Krupski Młyn 4-11 Kamionka Mikołów

Kolejka 7 - 19 listopada

Pauza: Remedium Pyskowice.
 
Kamionka Mikołów 8-4 Energetyk Jaworzno
TS Suszec - Jango II Mysłowice
było 4-3, anulowany
Nitron Krupski Młyn 3-3 Tango Gliwice
Północ Chrzanów 5-3 Cekol Tychy

Kolejka 8 - 26 listopada

Pauza: Północ Chrzanów.
 
Energetyk Jaworzno 6-2 Nitron Krupski Młyn
TS Suszec 2-4 Remedium Pyskowice
Kamionka Mikołów - Jango II Mysłowice
było 26-3, anulowany
Cekol Tychy 5-7 Tango Gliwice

Kolejka 9 - 3 grudnia

Pauza: TS Suszec.
 
Tango Gliwice 8-3 Kamionka Mikołów 14 grudnia
Cekol Tychy 7-6 Energetyk Jaworzno
Remedium Pyskowice 6-1 Nitron Krupski Młyn
Jango II Mysłowice - Północ Chrzanów
było 4-4, anulowany

Kolejka 10 - 14 stycznia

Pauza: Nitron Krupski Młyn, Tango Gliwice.
 
Energetyk Jaworzno 8-1 TS Suszec
Cekol Tychy 4-5 Remedium Pyskowice
Północ Chrzanów 3-5 Kamionka Mikołów

Kolejka 11 - 21 stycznia

Pauza: Energetyk Jaworzno, Kamionka Mikołów.
 
Nitron Krupski Młyn 3-6 Cekol Tychy
Tango Gliwice 3-11 Remedium Pyskowice
Północ Chrzanów 6-5 TS Suszec

Kolejka 12 - 28 stycznia

TS Suszec 3-8 Nitron Krupski Młyn
Kamionka Mikołów 7-6 Cekol Tychy
Remedium Pyskowice 5-1 Północ Chrzanów
Energetyk Jaworzno 4-4 Tango Gliwice

Kolejka 13 - 25 lutego

Pauza: Tango Gliwice, Cekol Tychy.
 
Remedium Pyskowice 3-2 Energetyk Jaworzno 11 marca
Nitron Krupski Młyn 5-6 Północ Chrzanów 21 marca
TS Suszec 3-5 Kamionka Mikołów

Kolejka 14 - 4 marca

Pauza: Cekol Tychy, Nitron Krupski Młyn.
 
Remedium Pyskowice 2-3 Kamionka Mikołów 21 marca
pierwotnie mecz się nie odbył - choroba w drużynie gości
Północ Chrzanów 6-1 Energetyk Jaworzno
Tango Gliwice 7-4 TS Suszec

Kolejka 15 - 11 marca

Pauza: Remedium Pyskowice, Energetyk Jaworzno.
 
Północ Chrzanów 6-9 Tango Gliwice
TS Suszec 2-7 Cekol Tychy
Kamionka Mikołów 6-3 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 16 - 18 marca

Pauza: Remedium Pyskowice, TS Suszec.
 
Energetyk Jaworzno 2-6 Kamionka Mikołów
Tango Gliwice 9-3 Nitron Krupski Młyn
Cekol Tychy 4-3 Północ Chrzanów 4 kwietnia
zmiana terminu z powodu uczestnictwa gospodarzy w Halowym Pucharze Polski

Kolejka 17 - 25 marca

Pauza: Kamionka Mikołów, Północ Chrzanów.
 
Nitron Krupski Młyn 4-7 Energetyk Jaworzno
Remedium Pyskowice 13-1 TS Suszec
Tango Gliwice 5-3 Cekol Tychy

Kolejka 18 - 1 kwietnia

Pauza: Północ Chrzanów, TS Suszec.
 
Kamionka Mikołów 4-6 Tango Gliwice
Energetyk Jaworzno 1-4 Cekol Tychy
Nitron Krupski Młyn 4-9 Remedium Pyskowice

II liga futsalu 2006/2007 (I)

III liga futsalu 2006/2007 (IV)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas