[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2006/2007, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ZIS Gaszyńscy Kraków 18 44 14 2 2 111-60 7 0 2 57-31 7 2 0 54-29
2.  WSB Chorzów 18 37 12 1 5 94-65 6 1 2 43-31 6 0 3 51-34
3.  UPOS System Knurów 18 35 11 2 5 102-78 7 1 1 48-24 4 1 4 54-54 2 6 2 0 0 8-6
4.  Rekord Bielsko-Biała 18 35 11 2 5 104-57 7 0 2 64-24 4 2 3 40-33 2 0 0 0 2 6-8
5.  Rodakowski Tychy 18 30 9 3 6 104-75 5 2 2 62-40 4 1 4 42-35
6.  Gwiazda Ruda Śląska 18 25 8 1 9 81-73 3 1 5 44-42 5 0 4 37-31
7.  Marex Chorzów 18 22 7 1 10 73-86 5 0 4 31-28 2 1 6 42-58
8.  Strzelec Gorzyczki 18 18 6 0 12 90-109 4 0 5 46-57 2 0 7 44-52
9.  Dąbrovia 2003 Jaworzno 18 15 4 3 11 77-114 3 2 4 39-49 1 1 7 38-65
10.  Trans-Blach Nowy Sącz 18 1 0 1 17 39-158 0 1 8 30-85 0 0 9 9-73
Futsal Pawłowice wycofał się przed sezonem.
Unia Tarnów wycofała się z rozgrywek po ośmiu kolejkach - wyniki meczów z jej udziałem zostały anulowane.
Trans-Blach Nowy Sącz wycofał się z rozgrywek po trzynastu kolejkach - jego nierozegrane mecze zweryfikowano jako walkowery.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 ZIS Gaszyńscy Kraków    2-4 9-1 5-2 7-4 3-5 12-5 6-4 5-3 8-3 
 2 WSB Chorzów2-4     5-3 2-2 4-8 4-3 8-2 7-5 6-4 5-0* 
 3 UPOS System Knurów4-4 4-7     2-1 7-1 6-2 5-2 7-4 8-3 5-0* 
 4 Rekord Bielsko-Biała2-3 6-4 5-6     3-1 5-4 6-3 3-2 13-1 21-0 
 5 Rodakowski Tychy5-5 5-2 5-5 5-1     5-6 9-1 5-9 13-7 10-4 
 6 Gwiazda Ruda Śląska2-4 1-4 9-5 7-8 1-1     4-7 7-4 4-7 9-2 
 7 Marex Chorzów1-4 4-2 1-2 3-7 2-1 2-3     7-4 6-5 5-0* 
 8 Strzelec Gorzyczki6-10 5-7 4-9 6-11 4-9 4-3 7-5     5-3 5-0* 
 9 Dąbrovia 2003 Jaworzno2-9 2-8 7-5 3-3 5-8 2-6 3-3 10-7     5-0* 
 10 Trans-Blach Nowy Sącz5-11 5-13 9-18 0-5* 2-9 0-5* 4-14 0-5* 5-5     

Kolejka 1 - 29 września-1 października

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Dąbrovia 2003 Jaworzno 2-8 WSB Chorzów 1 października, 20:00
Cebulak ?, Wściubiak ? - Morgała ?, ?, Łuszczek ?, ?, Wąsik ?, Pietrzyk ?, Wilczek ?, Niestolik ?
Marex Chorzów 1-2 UPOS System Knurów 1 października, 16:00
Potok ? - Kasiński ?, Szpoton ?
Unia Tarnów - Strzelec Gorzyczki 9 listopada, 19:30
było 3-14, anulowany
Rodakowski Tychy 10-4 Trans-Blach Nowy Sącz 15 listopada, 19:30
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-2 Rekord Bielsko-Biała 29 września, 20:00 (100)
Księżyc ?, ?, Wróbel ?, Jamróz ?, Musiał ? - Szal ?, Jaroszek ?

Kolejka 2 - 8 października

Pauza: Marex Chorzów.
 
WSB Chorzów 4-3 Gwiazda Ruda Śląska 8 października, 18:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Janiak ?, D.Hajnc ?, A.Sobiech ?
UPOS System Knurów - Unia Tarnów 8 października, 17:30
goście nie przystąpili do meczu, zweryfikowany na 5-0 (wo), później anulowany
Strzelec Gorzyczki 4-9 Rodakowski Tychy 8 października, 19:30
Trans-Blach Nowy Sącz 5-11 ZIS Gaszyńscy Kraków 19 grudnia, 19:00
G.Nowak ?, ?, ?, ?, Florian ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Rekord Bielsko-Biała 13-1 Dąbrovia 2003 Jaworzno 8 października, 18:00
Bubec ?, ?, ?, ?, ?, Szymański ?, ?, ?, ?, Żemła ?, ?, Szal ?, Lech ? - Syguła ?

Kolejka 3 - 14-15 października

Pauza: Dąbrovia 2003 Jaworzno.
 
Unia Tarnów - Rekord Bielsko-Biała 17 października, 19:30
było 3-12, anulowany
Rodakowski Tychy 5-2 WSB Chorzów 15 października, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 7-4 Strzelec Gorzyczki 15 października, 17:30 (200)
Sudoł ?, Klabisz ?, ?, Szczygieł ?, Janiak ?, ?, Wilk ? - Pokorny ?, Glenc ?, Radziszewski ?, Jachimowicz ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 9-1 UPOS System Knurów 15 października, 19:30 (50)
Jamróz ?, ?, ?, ?, Wróbel ?, ?, Łazarczyk ?, ?, G.Gaszyński ? - Szpoton ?
Trans-Blach Nowy Sącz 4-14 Marex Chorzów 14 października, 19:00

Kolejka 4 - 21-22 października

Pauza: ZIS Gaszyńscy Kraków.
 
WSB Chorzów - Unia Tarnów 21 października, 19:00
było 15-1, anulowany
UPOS System Knurów 7-1 Rodakowski Tychy 22 października, 17:30
W.Rozumek ?, ?, ?, Kempa ?, Karwowski ?, Spórna ?, Kasiński ? - Ptak ?
Strzelec Gorzyczki 7-5 Marex Chorzów 22 października, 19:00
Trans-Blach Nowy Sącz 5-5 Dąbrovia 2003 Jaworzno 21 października, 19:00 (200)
G.Nowak ?, ?, Orzechowski ?, Rusin ?, Merklinger ? - Góralczyk ?, Gaj ?, Kuryło ?, Zalewski ?, Sierczyński ?
Rekord Bielsko-Biała 5-4 Gwiazda Ruda Śląska 22 października, 18:00
Szymański ?, Szal ?, Bubec ?, ?, Żemła ? - Butrykowski ?, Janiak ?, D.Sobiech ?, Zieleźnik ?

Kolejka 5 - 28-29 października

Dąbrovia 2003 Jaworzno 7-5 UPOS System Knurów 28 października, 20:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - Spórna ?, ?, Karwowski ?, Zając ?, W.Rozumek ?
Marex Chorzów 4-2 WSB Chorzów 29 października, 17:00
Rodakowski Tychy 5-1 Rekord Bielsko-Biała 29 października, 14:00
Skrzypczyk ?, ?, Ptak ?, ?, Idczak ? - Bubec ?
Gwiazda Ruda Śląska 9-2 Trans-Blach Nowy Sącz 29 października, 19:00 (250)
H.Bałuszynski ?, ?, ?, Sudoł ?, Kubisz ?, D.Hajnc ?, ?, Szostok ?, Zieleźnik ? - Rusin ?, Gaik ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 6-4 Strzelec Gorzyczki 29 października, 20:00 (70)
Jamróz ?, ?, Wróbel ?, ?, Mazur ?, ? - nieznany ?, ?, ?, ?

Kolejka 6 - 3-5 listopada

Pauza: Rodakowski Tychy.
 
WSB Chorzów 2-4 ZIS Gaszyńscy Kraków 5 listopada, 18:00
nieznany ?, ? - Jamróz ?, Wróbel ?, Mazur ?, Łazarczyk ?
UPOS System Knurów 6-2 Gwiazda Ruda Śląska 5 listopada, 17:30
Nowosielski ?, Chrapka ?, M.Rozumek ?, Spórna ?, Kempa ?, Gajewski ? - Szczygieł ?, Sudoł ?
Strzelec Gorzyczki 5-3 Dąbrovia 2003 Jaworzno 5 listopada, 19:00
Trans-Blach Nowy Sącz - Unia Tarnów 3 listopada, 20:00
w Tarnowie, było 7-10, anulowany
Rekord Bielsko-Biała 6-3 Marex Chorzów 5 listopada, 18:00
Żemła ?, ?, Szymański ?, ?, Bubec ?, Szal ? - Ziaja ?, ?, Potok ?

Kolejka 7 - 11-12 listopada

Pauza: Trans-Blach Nowy Sącz.
 
UPOS System Knurów 7-4 Strzelec Gorzyczki 12 listopada, 17:30
M.Rozumek ?, ?, W.Rozumek ?, ?, Pilc ?, Spórna ?, Szpoton ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Unia Tarnów - Dąbrovia 2003 Jaworzno 11 listopada, 17:00
było 8-13, anulowany
Gwiazda Ruda Śląska 1-1 Rodakowski Tychy 12 listopada, 17:30 (300)
Sudoł ? - Twardowski ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 12-5 Marex Chorzów 11 listopada, 19:30
Jamróz ?, ?, ?, Wróbel ?, ?, ?, Łazarczyk ?, ?, Mazur ?, ?, Lipiński ?, Bamburowicz ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Rekord Bielsko-Biała 6-4 WSB Chorzów 12 listopada, 18:00
Szymański ?, ?, Bubec ?, ?, Ulanowski ?, Szal ? - Kujawa ?, Wilczek ?, Łuszczek ?, Galeja ?

Kolejka 8 - 18-19 listopada

Pauza: WSB Chorzów.
 
Dąbrovia 2003 Jaworzno 2-6 Gwiazda Ruda Śląska 18 listopada, 20:00
nieznany ?, ? - Butrykowski ?, ?, ?, ?, Zieleźnik ?, Szeja ?
Marex Chorzów - Unia Tarnów 18 listopada, 16:30
było 15-3, anulowany
Strzelec Gorzyczki 6-11 Rekord Bielsko-Biała 19 listopada, 18:30
P.Kuś ?, ?, Jachimowicz ?, ?, Banasik ?, Procek ? - Szymański ?, ?, ?, Szczotka ?, Szal ?, Żemła ?, ?, ?, Jaroszek ?, Bubec ?, Procek ? (s)
Trans-Blach Nowy Sącz 9-18 UPOS System Knurów 18 listopada, 19:00 (70)
Gaik ?, ?, ?, Czaja ?, ?, Jawczak ?, M.Wójcik ?, Krupa ?, G.Nowak ? - Gajewski ?, ?, ?, ?, ?, Pilc ?, ?, ?, Bagiński ?, ?, ?, Kempa ?, ?, Karwowski ?, ?, M.Rozumek ?, Szpoton ?, Spórna ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 7-4 Rodakowski Tychy 18 listopada, 19:00

Kolejka 9 - 26 listopada

Pauza: UPOS System Knurów.
 
WSB Chorzów 7-5 Strzelec Gorzyczki 26 listopada, 18:00
Morgała ?, ?, ?, Łuszczek ?, ?, Kujawa ?, Niestolik ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Unia Tarnów - ZIS Gaszyńscy Kraków 16 grudnia, 17:30
mecz się nie odbył
Rodakowski Tychy 13-7 Dąbrovia 2003 Jaworzno 26 listopada, 14:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-7 Marex Chorzów 30 listopada, 19:30 (150)
D.Sobiech ?, Gajowski ?, H.Bałuszynski ?, Butrykowski ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Rekord Bielsko-Biała 21-0 Trans-Blach Nowy Sącz 26 listopada, 18:50
Szymański ?, ?, ?, ?, Ulanowski ?, ?, ?, ?, Bubec ?, ?, ?, ?, Żemła ?, ?, ?, Szal ?, ?, ?, Jaroszek ?, Szczotka ?, Chudzik ?

Kolejka 10 - 2-3 grudnia

Pauza: Strzelec Gorzyczki.
 
Dąbrovia 2003 Jaworzno 2-9 ZIS Gaszyńscy Kraków 2 grudnia, 20:00
Marex Chorzów 2-1 Rodakowski Tychy 3 grudnia, 17:00
UPOS System Knurów 2-1 Rekord Bielsko-Biała 6 grudnia, 19:30
Bagiński ?, Pilc ? - Bubec ?
Trans-Blach Nowy Sącz 5-13 WSB Chorzów 2 grudnia, 19:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Morgała ?, ?, ?, ?, Niestolik ?, ?, ?, ?, Kujawa ?, ?, Pietrzyk ?, Potempa ?, Antoniak ?
Gwiazda Ruda Śląska - Unia Tarnów 13 grudnia, 19:30
mecz się nie odbył

Kolejka 11 - 9-10 grudnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
WSB Chorzów 5-3 UPOS System Knurów 9 grudnia, 18:00
Łuszczek ?, ?, ?, Morgała ?, ? - M.Rozumek ?, Kasiński ?, Spórna ?
Marex Chorzów 6-5 Dąbrovia 2003 Jaworzno 9 grudnia, 16:00
Unia Tarnów - Rodakowski Tychy 9 grudnia, 17:00
mecz się nie odbył
Strzelec Gorzyczki 5-0 Trans-Blach Nowy Sącz 10 grudnia, 18:30
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-5 Gwiazda Ruda Śląska 9 grudnia, 19:00
nieznany ?, ?, ? - Butrykowski ?, ?, ?, ?, Janiak ?

Kolejka 12 - 20-21 stycznia

UPOS System Knurów 5-2 Marex Chorzów 21 stycznia, 17:30
Pilc ?, ?, Kasiński ?, M.Rozumek ?, Spórna ? - Koegler ?, Glanc ?
Trans-Blach Nowy Sącz 2-9 Rodakowski Tychy 20 stycznia, 20:00 (20)
Ślazyk ?, Gaik ? - M.Kuś ?, ?, ?, Sitek ?, ?, Idczak ?, ?, Myszor ?, Małek ?
Rekord Bielsko-Biała 2-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 21 stycznia, 18:00
Bubec ?, ? - Salamon ?, ?, Księżyc ?
Gwiazda Ruda Śląska 1-4 WSB Chorzów 25 stycznia, 20:00 (70)
Janiak ? - Galeja ?, ?, Łuszczek ?, Janiak ? (s)
zmiana terminu z powodu koncertu w hali
Dąbrovia 2003 Jaworzno 10-7 Strzelec Gorzyczki 20 stycznia, 19:00

Kolejka 13 - 27-28 stycznia

WSB Chorzów 6-4 Dąbrovia 2003 Jaworzno 28 stycznia, 18:00
Galeja ?, ?, Waniczek ?, Wylęgała ?, Lubas ?, Morgała ? - nieznany ?, ?, ?, ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 8-3 Trans-Blach Nowy Sącz 27 stycznia, 18:00
Jamróz ?, ?, ?, Kaczor ?, ?, Łazarczyk ?, Bamburowicz ?, Salamon ? - nieznany ?, ?, ?
Rodakowski Tychy 5-5 UPOS System Knurów 28 stycznia, 14:00
Ptak ?, ?, ?, Twardowski ?, M.Kuś ? - Pilc ?, ?, W.Rozumek ?, Karwowski ?, Spórna ?
Marex Chorzów 7-4 Strzelec Gorzyczki 27 stycznia, 17:00
Ziaja ?, ?, ?, Steinmann ?, ?, Komander ?, Koegler ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Gwiazda Ruda Śląska 7-8 Rekord Bielsko-Biała 28 stycznia, 17:30 (100)
A.Sobiech ?, ?, ?, ?, Butrykowski ?, ?, D.Sobiech ? - Szal ?, ?, Szymański ?, ?, Szymura ?, ?, Żemła ?, Bubec ?

Kolejka 14 - 3-4 lutego

Marex Chorzów 5-0 Trans-Blach Nowy Sącz 4 lutego, 17:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Rodakowski Tychy 5-9 Strzelec Gorzyczki 31 stycznia, 20:00
Jałowy ?, ?, Myszor ?, ?, Ptak ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Dąbrovia 2003 Jaworzno 3-3 Rekord Bielsko-Biała 4 lutego, 18:30
nieznany ?, ?, ? - Bubec ?, Jaroszek ?, Szymański ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-4 WSB Chorzów 3 lutego, 18:30
G.Gaszyński ?, Wieczorek ? - Łuszczek ?, A.Neznel ?, Morgała ?, Galeja ?
Gwiazda Ruda Śląska 9-5 UPOS System Knurów 4 lutego, 17:30 (50)
D.Sobiech ?, ?, Gajowski ?, ?, Butrykowski ?, Klabisz ?, Szczygieł ?, Sudoł ?, Hewlik ? - Spórna ?, ?, P.Rozumek ?, Tałajkowski ?, Nowosielski ?

Kolejka 15 - 10-11 lutego

UPOS System Knurów 8-3 Dąbrovia 2003 Jaworzno 11 lutego, 17:30
Tałajkowski ?, Kempa ?, ?, Spórna ?, Kasiński ?, ?, W.Rozumek ?, Karwowski ? - nieznany ?, ?, ?
WSB Chorzów 8-2 Marex Chorzów 11 lutego, 18:00 (200)
Galeja ?, ?, ?, Morgała ?, ?, ?, Łuszczek ?, Wylęgała ? - Steinmann ?, Komander ?
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Rodakowski Tychy 11 lutego, 18:00
Szymura ?, ?, ? - Myszor ?
Trans-Blach Nowy Sącz 0-5 Gwiazda Ruda Śląska 10 lutego, 20:00
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Strzelec Gorzyczki 6-10 ZIS Gaszyńscy Kraków 10 lutego, 18:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Ochucki ?, ?, ?, Jamróz ?, ?, Mazur ?, ?, Wieczorek ?, ?, Wróbel ?

Kolejka 16 - 17-18 lutego

Dąbrovia 2003 Jaworzno 5-0 Trans-Blach Nowy Sącz
(wo)
Strzelec Gorzyczki 4-9 UPOS System Knurów 18 lutego, 18:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Pilc ?, ?, ?, ?, ?, Karwowski ?, ?, ?, M.Rozumek ?
Rodakowski Tychy 5-6 Gwiazda Ruda Śląska 18 lutego, 15:30
Myszor ?, ?, ?, Idczak ?, Twardowski ? - D.Sobiech ?, ?, Klimas ?, ?, Sudoł ?, Gajowski ?
Marex Chorzów 1-4 ZIS Gaszyńscy Kraków 17 lutego, 18:00
Ziaja ? - Jamróz ?, ?, Wróbel ?, Mazur ?
WSB Chorzów 2-2 Rekord Bielsko-Biała 18 lutego, 18:00
Galeja ?, ? - Figura ?, ?

Kolejka 17 - 4 marca

Marex Chorzów 3-7 Rekord Bielsko-Biała 4 marca, 18:00
Steinmann 12, Glanc 14, Górny 36 - Łysoń 13, Szal 14, 23, Jaroszek 15, Bubec 26, Szymański 28, Szymura 35
Gwiazda Ruda Śląska 4-7 Dąbrovia 2003 Jaworzno 4 marca, 17:30
Janiak ?, ?, ?, D.Sobiech ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
UPOS System Knurów 5-0 Trans-Blach Nowy Sącz
(wo)
Rodakowski Tychy 5-5 ZIS Gaszyńscy Kraków 4 marca, 17:00
Sitek ?, Myszor ?, Ptak ?, Jałowy ?, Twardowski ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Strzelec Gorzyczki 5-7 WSB Chorzów 4 marca, 18:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Galeja ?, ?, Łuszczek ?, ?, Wylęgała ?, Niestolik ?, Pietrzyk ?

Kolejka 18 - 10-11 marca

UPOS System Knurów 4-4 ZIS Gaszyńscy Kraków 11 marca, 17:30
M.Rozumek ?, Kempa ?, Tałajkowski ?, Nowosielski ? - Kępa ?, ?, Ochucki ?, Wróbel ?
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Strzelec Gorzyczki 11 marca, 18:00
Bubec ?, Ulanowski ?, Szymański ? - Wojciechowski ?, Szczepankiewicz ?
Dąbrovia 2003 Jaworzno 5-8 Rodakowski Tychy 10 marca, 20:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Myszor ?, ?, Jałowy ?, ?, Idczak ?, ?, Ł.Biliński ?, M.Kuś ?
Marex Chorzów 2-3 Gwiazda Ruda Śląska 10 marca, 16:30
nieznany ?, ? - Szczygieł ?, D.Sobiech ?, Szostok ?
WSB Chorzów 5-0 Trans-Blach Nowy Sącz
(wo)

Kolejka 19 - 25 marca

Strzelec Gorzyczki 4-3 Gwiazda Ruda Śląska 25 marca, 18:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Janiak ?, ?, D.Sobiech ?
Trans-Blach Nowy Sącz 0-5 Rekord Bielsko-Biała
(wo)
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-3 Dąbrovia 2003 Jaworzno 25 marca, 18:00
Wróbel ?, ?, Łazarczyk ?, Wieczorek ?, Ochucki ? - nieznany ?, ?, ?
Rodakowski Tychy 9-1 Marex Chorzów 25 marca, 18:00
Myszor ?, ?, ?, M.Kuś ?, ?, Ptak ?, ?, Sitek ?, Kowalczyk ? - nieznany ?
UPOS System Knurów 4-7 WSB Chorzów 25 marca, 18:00
Pilc ?, Spórna ?, Tałajkowski ?, Bagiński ? - Pietrzyk ?, ?, Galeja ?, ?, Łuszczek ?, Lubas ?, Wylęgała ?

Kolejka 20 - 1 kwietnia

WSB Chorzów 4-8 Rodakowski Tychy 1 kwietnia, 18:00
Łuszczek ?, ?, ?, Pietrzyk ? - Ł.Biliński ?, ?, Myszor ?, ?, M.Kuś ?, Ptak ?, Sitek ?, Kowalczyk ?
Rekord Bielsko-Biała 5-6 UPOS System Knurów 1 kwietnia, 18:00
Szymański 1, 19, 32, Szal 15, Bubec 25 - Pilc 12, Kasiński 13, 17, 27, Dura 38, Kempa 39
Dąbrovia 2003 Jaworzno 3-3 Marex Chorzów 1 kwietnia, 18:00
Trans-Blach Nowy Sącz 0-5 Strzelec Gorzyczki
(wo)
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 ZIS Gaszyńscy Kraków 1 kwietnia, 18:00
D.Hajnc ?, ? - Jamróz ?, Musiał ?, Salamon ?, Lipiński ?

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2006/2007

II liga futsalu 2006/2007 (II)

III liga futsalu 2006/2007 (I)
III liga futsalu 2006/2007 (IV)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas