[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2006/2007, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS UW Warszawa 14 36 12 0 2 88-44 6 0 1 42-22 6 0 1 46-22
2.  Gazownik Wawelno 14 34 11 1 2 83-43 6 0 1 45-17 5 1 1 38-26
3.  TPH Polkowice 14 33 11 0 3 118-54 6 0 1 63-27 5 0 2 55-27
4.  Tacho Arpol Toruń 14 25 8 1 5 65-49 5 1 1 33-20 3 0 4 32-29
5.  MKS Praszka 14 18 6 0 8 59-62 4 0 3 40-33 2 0 5 19-29
6.  MKS Gorzów Wielkopolski 14 10 3 1 10 58-98 1 1 5 29-39 2 0 5 29-59 2 4 1 1 0 20-11
7.  Energy Ostrowiec Świętokrzyski 14 10 3 1 10 61-89 2 0 5 33-45 1 1 5 28-44 2 1 0 1 1 11-20
8.  Polonia Szczecin 14 0 0 0 14 33-126 0 0 7 21-56 0 0 7 12-70

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 AZS UW Warszawa    3-5 7-6 4-3 1-0 8-5 4-2 15-1 
 2 Gazownik Wawelno3-1     5-7 4-2 3-0 13-2 4-2 13-3 
 3 TPH Polkowice4-9 10-4     4-3 8-0 11-2 13-6 13-3 
 4 Tacho Arpol Toruń3-4 3-3 4-3     4-2 7-0 7-5 5-3 
 5 MKS Praszka3-5 3-7 4-13 7-6     11-1 5-1 7-0 
 6 MKS Gorzów Wielkopolski5-6 1-5 2-7 6-8 4-6     6-6 5-1 
 7 Energy Ostrowiec Świętokrzyski4-10 3-4 2-7 2-5 5-4 5-14     12-1 
 8 Polonia Szczecin0-11 3-10 3-12 2-5 4-7 4-5 5-6     

Kolejka 1 - 14-15 października

Gazownik Wawelno 3-1 AZS UW Warszawa 15 października, 17:00
Polonia Szczecin 3-12 TPH Polkowice 15 października, 15:30
MKS Praszka 7-6 Tacho Arpol Toruń 15 października, 19:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 5-14 MKS Gorzów Wielkopolski 14 października, 18:00
Świć 12, 27, Kostrzewa 14, Pietrala 21, 37 - Nosowicz 4, 40, Ł.Sobański 7, 12, 31, 34, Wójciak 9, 11, Winiarski 13, Galiński 15, M.Sobański 17, 37, 39, Szugździnis 33

Kolejka 2 - 22 października

Tacho Arpol Toruń 7-5 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 22 października, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - Pietrala ?, Świć ?, ?, R.Barański ?, ?
MKS Gorzów Wielkopolski 5-1 Polonia Szczecin 22 października, 18:00
TPH Polkowice 10-4 Gazownik Wawelno 22 października, 18:00
AZS UW Warszawa 1-0 MKS Praszka 22 października, 14:30

Kolejka 3 - 28-29 października

Energy Ostrowiec Świętokrzyski 2-7 TPH Polkowice 28 października, 20:00
Świć ?, Kostrzewa ? - Jędrzejewski ?, Lipiński ?, Walaszkiewicz ?, Grech ?, Duchaczewski ?, Spychaj ?, ?
Polonia Szczecin 0-11 AZS UW Warszawa 29 października, 11:30
Pawłowski ?, ?, ?, ?, Milewski ?, ?, Bartnik ?, Juchniewicz ?, Kiełbowski ?, Motała ?, Rosłoń ?
MKS Praszka 11-1 MKS Gorzów Wielkopolski 29 października, 19:00
Gazownik Wawelno 4-2 Tacho Arpol Toruń 29 października, 17:00

Kolejka 4 - 5 listopada

TPH Polkowice 8-0 MKS Praszka 5 listopada, 18:00
AZS UW Warszawa 4-2 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 5 listopada, 14:30
Milewski ?, ?, Bartnik ?, Motała ? - Sadłowski ?, Dobrowolski ?
MKS Gorzów Wielkopolski 1-5 Gazownik Wawelno 5 listopada, 18:00
Tacho Arpol Toruń 5-3 Polonia Szczecin 5 listopada, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 listopada

TPH Polkowice 4-3 Tacho Arpol Toruń 12 listopada, 18:00
Jędrzejewski ?, ?, Nowakowski ?, Grech ? - nieznany ?, ?, ?
MKS Praszka 5-1 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 12 listopada, 17:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Aras ?
Polonia Szczecin 3-10 Gazownik Wawelno 12 listopada, 17:00
nieznany ?, ?, ? - Sapa ?, ?, ?, Kosmaty ?, ?, Przybył ?, Kampa ?, Szczubiał ?, Czajkowski ?, Hetmański ?
MKS Gorzów Wielkopolski 5-6 AZS UW Warszawa 11 listopada, 18:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Bartnik ?, ?, Milewski ?, ?, Kiełbowski ?, Pawłowski ?

Kolejka 6 - 18-19 listopada

AZS UW Warszawa 7-6 TPH Polkowice 18 listopada, 18:30
Rosłoń ?, ?, ?, Kiełbowski ?, ?, Bartnik ?, Milewski ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?
Gazownik Wawelno 3-0 MKS Praszka 19 listopada, 17:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 12-1 Polonia Szczecin 18 listopada, 12:00
Dobrowolski ?, ?, R.Barański ?, ?, ?, Świć ?, ?, Aras ?, ?, Kostrzewa ?, Pietrala ?, G.Sudo ? - Drzewucki ?
Tacho Arpol Toruń 7-0 MKS Gorzów Wielkopolski 19 listopada, 17:00

Kolejka 7 - 26 listopada

MKS Praszka 7-0 Polonia Szczecin 26 listopada, 17:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 3-4 Gazownik Wawelno 26 listopada, 19:15
Sadłowski ?, Kostrzewa ?, Dryka ? - Lubczyński ?, ?, Hetmański ?, Sapa ?
MKS Gorzów Wielkopolski 2-7 TPH Polkowice 26 listopada, 18:00
AZS UW Warszawa 4-3 Tacho Arpol Toruń 26 listopada, 14:30
Pawłowski ?, ?, Kiełbowski ?, Milewski ? - Suchocki ?, ?, ?

Kolejka 8 - 26-28 stycznia

TPH Polkowice 13-3 Polonia Szczecin 26 stycznia, 20:00
Tacho Arpol Toruń 4-2 MKS Praszka 28 stycznia, 18:30
MKS Gorzów Wielkopolski 6-6 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 28 stycznia, 18:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Świć ?, ?, ?, Boguś ?, ?, Kostrzewa ?
AZS UW Warszawa 3-5 Gazownik Wawelno 28 stycznia, 19:00

Kolejka 9 - 3-4 lutego

Energy Ostrowiec Świętokrzyski 2-5 Tacho Arpol Toruń 3 lutego, 19:30
Rozszczypała ?, Świć ? - Łoś ?, ?, ?, Wróbel ?, ?
Polonia Szczecin 4-5 MKS Gorzów Wielkopolski 4 lutego, 18:00
Gazownik Wawelno 5-7 TPH Polkowice 4 lutego, 13:00
Czajkowski ?, ?, Hetmański ?, Grendziak ?, Lubczyński ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
MKS Praszka 3-5 AZS UW Warszawa 4 lutego, 17:00

Kolejka 10 - 11 lutego

AZS UW Warszawa 15-1 Polonia Szczecin 11 lutego, 18:00
MKS Gorzów Wielkopolski 4-6 MKS Praszka 11 lutego, 18:00
Tacho Arpol Toruń 3-3 Gazownik Wawelno 11 lutego, 19:00
TPH Polkowice 13-6 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 11 lutego, 18:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - Świć ?, ?, Kostrzewa ?, Orłowski ?, Pietrala ?, Kamiński ?

Kolejka 11 - 17-18 lutego

Gazownik Wawelno 13-2 MKS Gorzów Wielkopolski 18 lutego, 17:00
Polonia Szczecin 2-5 Tacho Arpol Toruń 18 lutego, 18:00
nieznany ?, ? - Łoś ?, ?, Rutkowski ?, Mikołajewicz ?, Krusiński ?
MKS Praszka 4-13 TPH Polkowice 18 lutego, 17:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 4-10 AZS UW Warszawa 17 lutego, 19:00
Świć ?, ?, Orłowski ?, Dryka ? - Staniszewski ?, ?, ?, ?, Rosłoń ?, ?, ?, Kiełbowski ?, Pawłowski ?, Motała ?

Kolejka 12 - 3-4 marca

Tacho Arpol Toruń 4-3 TPH Polkowice 4 marca, 18:00
Suchocki ?, Mikołajewicz ?, Wróbel ?, Krusiński ? - nieznany ?, ?, ?
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 5-4 MKS Praszka 3 marca, 20:00
Świć ?, ?, Dziewięcki ?, Kostrzewa ?, Dryka ? - Góra ?, ?, Cieśla ?, ?
Gazownik Wawelno 13-3 Polonia Szczecin 4 marca, 17:00
AZS UW Warszawa 8-5 MKS Gorzów Wielkopolski 3 marca, 19:00
Motała ?, ?, ?, Rosłoń ?, ?, Kiełbowski ?, ?, Staniszewski ? - Nosowicz ?, ?, ?, ?, Ł.Sobański ?

Kolejka 13 - 9-11 marca

MKS Praszka 3-7 Gazownik Wawelno 10 marca, 18:00
Gigiel ?, Panek ?, Wilk ? - Ciastko ?, ?, Wróblewski ?, ?, Czajkowski ?, Hetmański ?, Przybył ?
Polonia Szczecin 5-6 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 9 marca, 20:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - R.Barański ?, ?, Świć ?, ?, Kamiński ?, Dryka ?
MKS Gorzów Wielkopolski 6-8 Tacho Arpol Toruń 10 marca, 19:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Suchocki ?, ?, ?, Łoś ?, ?, Mikołajewicz ?, Dzielski ?, Martyniuk ?
TPH Polkowice 4-9 AZS UW Warszawa 11 marca, 18:00
Nowakowski ?, ?, Jędrzejewski ?, ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?

Kolejka 14 - 25 marca

TPH Polkowice 11-2 MKS Gorzów Wielkopolski 25 marca, 18:00
Tacho Arpol Toruń 3-4 AZS UW Warszawa 25 marca, 18:00
Suchocki 21, Wróbel 35, Mikołajewicz 40 - Pawłowski 8, 9, Bartnik 36, Motała 38
Polonia Szczecin 4-7 MKS Praszka 25 marca, 18:00
Gazownik Wawelno 4-2 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 25 marca, 18:00
Wróblewski ?, Lubczyński ?, Haracz ?, Czajkowski ? - Kamiński ?, ?

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2006/2007

II liga futsalu 2006/2007 (I)

III liga futsalu 2006/2007 (II)
III liga futsalu 2006/2007 (III)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas