[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga futsalu 2006/2007, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SZiB PWG Białystok 22 52 16 4 2 91-28 9 1 1 53-12 7 3 1 38-16
2.  Podlasie U-20 Białystok 22 50 15 5 2 93-39 9 2 0 56-14 6 3 2 37-25
3.  Rudnia Zabłudów 22 48 15 3 4 89-46 6 2 3 41-19 9 1 1 48-27
4.  Telmex Białystok 22 45 14 3 5 85-44 7 2 2 42-20 7 1 3 43-24
5.  Żubry Zambrów 22 38 12 2 8 78-65 6 1 4 30-36 6 1 4 48-29
6.  Key Company Białystok 22 33 10 3 9 80-73 7 1 3 40-27 3 2 6 40-46
7.  Dragon Białystok 22 29 9 2 11 51-56 5 2 4 30-22 4 0 7 21-34
8.  Elhurt-Elmet Białystok 22 24 8 0 14 66-95 4 0 7 41-60 4 0 7 25-35
9.  Data Niemamocni Białystok 22 22 7 1 14 61-99 4 0 7 35-46 3 1 7 26-53
10.  Soccer Białystok 22 19 6 1 15 51-98 5 0 6 31-42 1 1 9 20-56
11.  Savona Pizza Białystok 22 18 5 3 14 51-86 2 3 6 23-47 3 0 8 28-39
12.  Wika Białystok 22 4 1 1 20 30-97 1 0 10 17-42 0 1 10 13-55
Soccer Białystok został wycofany z rozgrywek od 14 stycznia 2007 - jego nierozegrane mecze zweryfikowano jako walkowery.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 SZiB PWG Białystok    0-0 3-4 3-0 5-0* 6-3 3-2 4-1 8-0 5-0* 5-2 11-0 
 2 Podlasie U-20 Białystok2-2     2-2 3-2 4-1 6-5 7-1 4-0 9-0 5-0* 7-1 7-0 
 3 Rudnia Zabłudów3-3 2-5     0-2 5-0* 3-3 1-2 6-2 8-1 5-0* 5-1 3-0 
 4 Telmex Białystok0-0 6-2 2-3     4-4 4-1 1-3 5-1 9-5 4-1 2-0 5-0 
 5 Żubry Zambrów2-4 1-1 0-5* 2-5     5-3 2-1 0-5* 4-1 7-6 4-3 3-2 
 6 Key Company Białystok3-1 3-8 3-4 1-2 5-0*     3-1 4-3 7-2 7-3 3-2 1-1 
 7 Dragon Białystok0-3 1-2 4-2 2-2 2-3 3-3     0-1 5-3 5-0* 4-2 4-1 
 8 Elhurt-Elmet Białystok1-6 3-6 4-8 4-7 1-7 8-5 4-2     2-6 5-7 4-3 5-3 
 9 Data Niemamocni Białystok3-8 1-3 3-5 2-9 1-6 0-5* 4-1 7-3     5-0* 3-4 6-2 
 10 Soccer Białystok0-5* 4-2 3-4 7-3 0-5* 7-3 6-2 0-5* 0-5*     0-5* 4-3 
 11 Savona Pizza Białystok2-3 2-2 1-6 0-7 1-16 1-4 2-3 4-1 1-1 3-3     6-1 
 12 Wika Białystok0-3 2-6 2-5 0-4 1-6 3-5 1-3 1-3 0-2 5-0* 2-5     

Kolejka 1

Soccer Białystok 0-5 SZiB PWG Białystok 3 grudnia
(wo)
Dragon Białystok 4-2 Savona Pizza Białystok 22 października
Telmex Białystok 5-0 Wika Białystok 21 października
Data Niemamocni Białystok 7-3 Elhurt-Elmet Białystok 27 października
Żubry Zambrów 5-3 Key Company Białystok 28 października
Rudnia Zabłudów 2-5 Podlasie U-20 Białystok 3 grudnia

Kolejka 2

Soccer Białystok 6-2 Dragon Białystok 26 listopada
Key Company Białystok 3-2 Savona Pizza Białystok 3 listopada
SZiB PWG Białystok 4-1 Elhurt-Elmet Białystok 11 listopada
Wika Białystok 0-2 Data Niemamocni Białystok 28 października
Telmex Białystok 6-2 Podlasie U-20 Białystok 10 listopada
Żubry Zambrów 0-5 Rudnia Zabłudów 14 stycznia
(wo)

Kolejka 3

Key Company Białystok 1-1 Wika Białystok 21 października
Telmex Białystok 4-1 Soccer Białystok 18 listopada
Elhurt-Elmet Białystok 4-8 Rudnia Zabłudów 3 grudnia
SZiB PWG Białystok 8-0 Data Niemamocni Białystok 21 października
Savona Pizza Białystok 2-2 Podlasie U-20 Białystok 11 listopada
Żubry Zambrów 2-1 Dragon Białystok 28 października

Kolejka 4

Elhurt-Elmet Białystok 4-7 Telmex Białystok 3 listopada
Rudnia Zabłudów 3-0 Wika Białystok 26 listopada
Data Niemamocni Białystok 5-0 Soccer Białystok 3 grudnia
(wo)
Dragon Białystok 0-3 SZiB PWG Białystok 2 grudnia
Savona Pizza Białystok 1-16 Żubry Zambrów 3 grudnia
Podlasie U-20 Białystok 6-5 Key Company Białystok 26 listopada

Kolejka 5

Soccer Białystok 3-4 Rudnia Zabłudów 9 grudnia
Data Niemamocni Białystok 4-1 Dragon Białystok 27 października
Wika Białystok 2-5 Savona Pizza Białystok 12 listopada
Key Company Białystok 4-3 Elhurt-Elmet Białystok 12 listopada
Telmex Białystok 0-0 SZiB PWG Białystok 12 listopada
Żubry Zambrów 1-1 Podlasie U-20 Białystok 12 listopada

Kolejka 6

Savona Pizza Białystok 3-3 Soccer Białystok 12 stycznia
Elhurt-Elmet Białystok 1-7 Żubry Zambrów 7 stycznia
SZiB PWG Białystok 6-3 Key Company Białystok 27 października
Podlasie U-20 Białystok 7-0 Wika Białystok 9 grudnia
Rudnia Zabłudów 8-1 Data Niemamocni Białystok 9 grudnia
Dragon Białystok 2-2 Telmex Białystok 12 stycznia

Kolejka 7

Data Niemamocni Białystok 1-6 Żubry Zambrów 26 listopada
Dragon Białystok 0-1 Elhurt-Elmet Białystok 25 lutego
Savona Pizza Białystok 0-7 Telmex Białystok 9 grudnia
Soccer Białystok 4-3 Wika Białystok 7 stycznia
Rudnia Zabłudów 3-3 Key Company Białystok 7 stycznia
Podlasie U-20 Białystok 2-2 SZiB PWG Białystok 3 grudnia

Kolejka 8

Żubry Zambrów 7-6 Soccer Białystok 26 listopada
SZiB PWG Białystok 5-2 Savona Pizza Białystok 27 października
Telmex Białystok 2-3 Rudnia Zabłudów 26 listopada
Wika Białystok 1-3 Dragon Białystok 18 listopada
Key Company Białystok 7-2 Data Niemamocni Białystok 12 listopada
Elhurt-Elmet Białystok 3-6 Podlasie U-20 Białystok 26 listopada

Kolejka 9

Podlasie U-20 Białystok 9-0 Data Niemamocni Białystok 2 grudnia
Elhurt-Elmet Białystok 5-7 Soccer Białystok 2 grudnia
Savona Pizza Białystok 1-6 Rudnia Zabłudów 2 grudnia
Dragon Białystok 3-3 Key Company Białystok 22 grudnia
Telmex Białystok 4-4 Żubry Zambrów 12 listopada
SZiB PWG Białystok 11-0 Wika Białystok 2 grudnia

Kolejka 10

Rudnia Zabłudów 3-3 SZiB PWG Białystok 26 listopada
Dragon Białystok 1-2 Podlasie U-20 Białystok 11 listopada
Savona Pizza Białystok 4-1 Elhurt-Elmet Białystok 28 października
Data Niemamocni Białystok 2-9 Telmex Białystok 2 grudnia
Soccer Białystok 7-3 Key Company Białystok 9 grudnia
Wika Białystok 1-6 Żubry Zambrów 2 grudnia

Kolejka 11

Wika Białystok 1-3 Elhurt-Elmet Białystok 11 listopada
Żubry Zambrów 2-4 SZiB PWG Białystok 7 stycznia
Rudnia Zabłudów 1-2 Dragon Białystok 14 stycznia
Soccer Białystok 4-2 Podlasie U-20 Białystok 18 listopada
Key Company Białystok 1-2 Telmex Białystok 3 grudnia
Data Niemamocni Białystok 3-4 Savona Pizza Białystok 22 października

Kolejka 12

Elhurt-Elmet Białystok 2-6 Data Niemamocni Białystok 14 stycznia
Key Company Białystok 5-0 Żubry Zambrów 14 stycznia
(wo)
Podlasie U-20 Białystok 2-2 Rudnia Zabłudów 7 stycznia
SZiB PWG Białystok 5-0 Soccer Białystok 20 stycznia
(wo)
Savona Pizza Białystok 2-3 Dragon Białystok 21 stycznia
Wika Białystok 0-4 Telmex Białystok 20 stycznia

Kolejka 13

Podlasie U-20 Białystok 3-2 Telmex Białystok 7 lutego
Rudnia Zabłudów 5-0 Żubry Zambrów 12 stycznia
(wo)
Dragon Białystok 5-0 Soccer Białystok
(wo)
Savona Pizza Białystok 1-4 Key Company Białystok 27 stycznia
Elhurt-Elmet Białystok 1-6 SZiB PWG Białystok 20 stycznia
Data Niemamocni Białystok 6-2 Wika Białystok 27 stycznia

Kolejka 14

Dragon Białystok 2-3 Żubry Zambrów 21 stycznia
Wika Białystok 3-5 Key Company Białystok 17 lutego
Soccer Białystok 7-3 Telmex Białystok 14 stycznia
Rudnia Zabłudów 6-2 Elhurt-Elmet Białystok 21 stycznia
Data Niemamocni Białystok 3-8 SZiB PWG Białystok 10 lutego
Podlasie U-20 Białystok 7-1 Savona Pizza Białystok 20 stycznia

Kolejka 15

Żubry Zambrów 4-3 Savona Pizza Białystok 28 stycznia
Key Company Białystok 3-8 Podlasie U-20 Białystok 20 stycznia
Telmex Białystok 5-1 Elhurt-Elmet Białystok 10 lutego
Wika Białystok 2-5 Rudnia Zabłudów 28 stycznia
Soccer Białystok 0-5 Data Niemamocni Białystok 14 stycznia
(wo)
SZiB PWG Białystok 3-2 Dragon Białystok 28 stycznia

Kolejka 16

Elhurt-Elmet Białystok 8-5 Key Company Białystok 28 stycznia
SZiB PWG Białystok 3-0 Telmex Białystok 21 stycznia
Podlasie U-20 Białystok 4-1 Żubry Zambrów 18 lutego
Rudnia Zabłudów 5-0 Soccer Białystok
(wo)
Dragon Białystok 5-3 Data Niemamocni Białystok 12 listopada
mecz rozegrany awansem
Savona Pizza Białystok 6-1 Wika Białystok 10 lutego

Kolejka 17

Key Company Białystok 3-1 SZiB PWG Białystok 10 lutego
Wika Białystok 2-6 Podlasie U-20 Białystok 28 lutego
Data Niemamocni Białystok 3-5 Rudnia Zabłudów 28 stycznia
Telmex Białystok 1-3 Dragon Białystok 7 stycznia
Soccer Białystok 0-5 Savona Pizza Białystok
(wo)
Żubry Zambrów 0-5 Elhurt-Elmet Białystok 4 marca
(wo)

Kolejka 18

SZiB PWG Białystok 0-0 Podlasie U-20 Białystok 17 lutego
Żubry Zambrów 4-1 Data Niemamocni Białystok 18 lutego
Elhurt-Elmet Białystok 4-2 Dragon Białystok 20 stycznia
Telmex Białystok 2-0 Savona Pizza Białystok 18 lutego
Wika Białystok 5-0 Soccer Białystok
(wo)
Key Company Białystok 3-4 Rudnia Zabłudów 17 lutego

Kolejka 19

Dragon Białystok 4-1 Wika Białystok 18 lutego
Data Niemamocni Białystok 0-5 Key Company Białystok 24 lutego
(wo)
Podlasie U-20 Białystok 4-0 Elhurt-Elmet Białystok 27 stycznia
Soccer Białystok 0-5 Żubry Zambrów 28 stycznia
(wo)
Savona Pizza Białystok 2-3 SZiB PWG Białystok 24 lutego
Rudnia Zabłudów 0-2 Telmex Białystok 21 lutego

Kolejka 20

Rudnia Zabłudów 5-1 Savona Pizza Białystok 27 stycznia
Key Company Białystok 3-1 Dragon Białystok 25 lutego
Żubry Zambrów 2-5 Telmex Białystok 21 stycznia
Wika Białystok 0-3 SZiB PWG Białystok 24 lutego
Data Niemamocni Białystok 1-3 Podlasie U-20 Białystok 27 stycznia
Soccer Białystok 0-5 Elhurt-Elmet Białystok
(wo)

Kolejka 21

Żubry Zambrów 3-2 Wika Białystok 18 lutego
SZiB PWG Białystok 3-4 Rudnia Zabłudów 18 lutego
Podlasie U-20 Białystok 7-1 Dragon Białystok 28 lutego
Elhurt-Elmet Białystok 4-3 Savona Pizza Białystok 17 lutego
Telmex Białystok 9-5 Data Niemamocni Białystok 24 lutego
Key Company Białystok 7-3 Soccer Białystok 14 stycznia

Kolejka 22

Podlasie U-20 Białystok 5-0 Soccer Białystok
(wo)
Telmex Białystok 4-1 Key Company Białystok 10 lutego
Savona Pizza Białystok 1-1 Data Niemamocni Białystok 4 marca
Elhurt-Elmet Białystok 5-3 Wika Białystok 24 lutego
SZiB PWG Białystok 5-0 Żubry Zambrów 4 marca
(wo)
Dragon Białystok 4-2 Rudnia Zabłudów 27 stycznia

II liga futsalu 2006/2007 (II)

III liga futsalu 2006/2007 (II)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas