[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga futsalu 2006/2007, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Red Devils Chojnice 18 46 14 4 0 121-39 8 1 0 73-17 6 3 0 48-22
2.  Marwit Zławieś Wielka 18 45 15 0 3 135-53 8 0 1 74-26 7 0 2 61-27
3.  Gestamp Września 18 38 11 5 2 111-55 6 2 1 59-20 5 3 1 52-35
4.  TECH-PAK Września 18 35 11 2 5 116-50 6 1 2 60-28 5 1 3 56-22
5.  1920 Mosina 18 27 8 3 7 103-81 5 1 3 47-36 3 2 4 56-45
6.  Goliat Piła 18 24 7 3 8 95-78 4 3 2 63-40 3 0 6 32-38
7.  UKS Krobia 18 21 7 0 11 83-122 5 0 4 48-52 2 0 7 35-70
8.  CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 18 17 5 2 11 93-95 4 1 4 54-35 1 1 7 39-60
9.  Kadet Kicin 18 6 2 0 16 31-202 1 0 8 15-99 1 0 8 16-103
10.  Medan Gniezno 18 1 0 1 17 42-155 0 1 8 23-61 0 0 9 19-94

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Red Devils Chojnice    5-1 5-5 6-3 8-2 4-3 7-0 9-1 14-2 15-0 
 2 Marwit Zławieś Wielka1-7     9-3 6-5 3-2 5-0* 12-4 5-3 22-1 11-1 
 3 Gestamp Września3-3 2-3     1-1 8-4 4-2 10-2 11-3 9-1 11-1 
 4 TECH-PAK Września0-4 6-3 2-2     6-8 7-5 9-1 4-2 21-1 5-2 
 5 1920 Mosina4-4 2-7 5-7 3-2     4-6 8-3 8-3 3-1 10-3 
 6 Goliat Piła3-3 6-7 5-5 1-5 6-6     17-7 5-2 6-1 14-4 
 7 UKS Krobia3-7 0-15 2-6 1-9 5-4 6-3     9-5 13-2 9-1 
 8 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie4-6 3-6 6-7 2-3 6-6 5-0* 4-3     11-2 13-2 
 9 Kadet Kicin2-6 0-15 1-10 1-14 1-19 1-8 1-9 2-13     6-5 
 10 Medan Gniezno2-8 3-4 0-7 1-14 2-5 2-5 2-6 7-7 4-5     

Kolejka 1 - 21-22 października

Medan Gniezno 1-14 TECH-PAK Września 22 października, 16:00
UKS Krobia 0-15 Marwit Zławieś Wielka 22 października, 18:30
1920 Mosina 4-6 Goliat Piła 25 października, 20:00
Gestamp Września 9-1 Kadet Kicin 21 października, 18:00
CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 4-6 Red Devils Chojnice 21 października, 20:30

Kolejka 2 - 28-29 października

UKS Krobia 2-6 Gestamp Września 28 października, 18:00
TECH-PAK Września 6-3 Marwit Zławieś Wielka 28 października, 18:00
Kadet Kicin 1-19 1920 Mosina 29 października, 12:00
Red Devils Chojnice 15-0 Medan Gniezno 21 grudnia, 16:00
Goliat Piła 5-2 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 28 października, 19:00

Kolejka 3 - 4-5 listopada

CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 4-3 UKS Krobia 27 grudnia, 17:00
w Krobi
Gestamp Września 3-3 Red Devils Chojnice 4 listopada, 18:00
Goliat Piła 1-5 TECH-PAK Września 4 listopada, 19:00
Medan Gniezno 2-5 1920 Mosina 4 listopada, 15:00
Marwit Zławieś Wielka 22-1 Kadet Kicin 5 listopada, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 listopada

Kadet Kicin 2-6 Red Devils Chojnice 12 listopada, 12:00
Medan Gniezno 3-4 Marwit Zławieś Wielka 11 listopada, 17:00
TECH-PAK Września 4-2 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 11 listopada, 18:00
1920 Mosina 5-7 Gestamp Września 12 listopada, 15:00
UKS Krobia 6-3 Goliat Piła 15 listopada, 18:00

Kolejka 5 - 18-19 listopada

Gestamp Września 11-1 Medan Gniezno 18 listopada, 18:00
UKS Krobia 3-7 Red Devils Chojnice 18 listopada, 14:00
Marwit Zławieś Wielka 5-0 Goliat Piła 19 listopada, 18:00
(wo)
goście nie dojechali na mecz.
Kadet Kicin 1-14 TECH-PAK Września 19 listopada, 16:00
CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 6-6 1920 Mosina 18 listopada, 18:00

Kolejka 6 - 25-27 listopada

Goliat Piła 5-5 Gestamp Września 6 stycznia, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 5-3 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 25 listopada, 16:00
Medan Gniezno 4-5 Kadet Kicin 27 listopada, 19:00
TECH-PAK Września 9-1 UKS Krobia 13 grudnia, 16:30
1920 Mosina 4-4 Red Devils Chojnice 26 listopada, 11:00

Kolejka 7 - 2-3 grudnia

Gestamp Września 1-1 TECH-PAK Września 2 grudnia, 18:00
Kadet Kicin 2-13 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 3 grudnia, 12:00
UKS Krobia 9-1 Medan Gniezno 2 grudnia, 16:00
1920 Mosina 2-7 Marwit Zławieś Wielka 3 grudnia, 15:00
Goliat Piła 3-3 Red Devils Chojnice 3 grudnia, 20:00

Kolejka 8 - 9-10 grudnia

UKS Krobia 5-4 1920 Mosina 9 grudnia, 16:00
TECH-PAK Września 0-4 Red Devils Chojnice 9 grudnia, 18:00
CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 13-2 Medan Gniezno 9 grudnia, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 9-3 Gestamp Września 10 grudnia, 18:00
Goliat Piła 6-1 Kadet Kicin 9 grudnia, 18:00

Kolejka 9 - 16-17 grudnia

Gestamp Września 11-3 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 16 grudnia, 18:00
Red Devils Chojnice 5-1 Marwit Zławieś Wielka 17 grudnia, 18:00
1920 Mosina 3-2 TECH-PAK Września 17 grudnia, 15:00
Medan Gniezno 2-5 Goliat Piła 16 grudnia, 13:00
Kadet Kicin 1-9 UKS Krobia 17 grudnia, 12:00

Kolejka 10 - 13-14 stycznia

TECH-PAK Września 5-2 Medan Gniezno 13 stycznia, 18:00
Kadet Kicin 1-10 Gestamp Września 14 stycznia, 12:00
Red Devils Chojnice 9-1 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 14 stycznia, 18:00
Goliat Piła 6-6 1920 Mosina 13 stycznia, 16:00
Marwit Zławieś Wielka 12-4 UKS Krobia 14 stycznia, 18:00

Kolejka 11 - 20-21 stycznia

Gestamp Września 10-2 UKS Krobia 20 stycznia, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 6-5 TECH-PAK Września 21 stycznia, 14:00
1920 Mosina 3-1 Kadet Kicin 21 stycznia, 15:00
Medan Gniezno 2-8 Red Devils Chojnice 20 stycznia, 16:00
CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 5-0 Goliat Piła 20 stycznia, 18:00
(wo)

Kolejka 12 - 27-28 stycznia

UKS Krobia 9-5 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 28 stycznia, 14:00
Red Devils Chojnice 5-5 Gestamp Września 28 stycznia, 18:00
TECH-PAK Września 7-5 Goliat Piła 27 stycznia, 18:00
1920 Mosina 10-3 Medan Gniezno 28 stycznia, 15:00
Kadet Kicin 0-15 Marwit Zławieś Wielka 28 stycznia, 12:00

Kolejka 13 - 10-11 lutego

Red Devils Chojnice 14-2 Kadet Kicin 11 lutego, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 11-1 Medan Gniezno 11 lutego, 18:00
CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 2-3 TECH-PAK Września 10 lutego, 18:00
Gestamp Września 8-4 1920 Mosina 10 lutego, 18:00
Goliat Piła 17-7 UKS Krobia 10 lutego, 16:00

Kolejka 14 - 17-18 lutego

Medan Gniezno 0-7 Gestamp Września 17 lutego, 16:00
Red Devils Chojnice 7-0 UKS Krobia 7 stycznia, 18:00
rozegrany awansem
Goliat Piła 6-7 Marwit Zławieś Wielka 17 lutego, 18:00
TECH-PAK Września 21-1 Kadet Kicin 17 lutego, 18:00
1920 Mosina 8-3 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 18 lutego, 15:00

Kolejka 15 - 3-4 marca

Gestamp Września 4-2 Goliat Piła 3 marca, 18:00
CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 3-6 Marwit Zławieś Wielka 3 marca, 18:00
Kadet Kicin 6-5 Medan Gniezno 4 marca, 12:00
UKS Krobia 1-9 TECH-PAK Września 3 marca, 16:00
Red Devils Chojnice 8-2 1920 Mosina 4 marca, 18:00

Kolejka 16 - 9-11 marca

Red Devils Chojnice 4-3 Goliat Piła 9 marca, 18:00
TECH-PAK Września 2-2 Gestamp Września 10 marca, 18:00
CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 11-2 Kadet Kicin 10 marca, 18:00
Medan Gniezno 2-6 UKS Krobia 10 marca, 16:00
Marwit Zławieś Wielka 3-2 1920 Mosina 11 marca, 18:00

Kolejka 17 - 16-17 marca

1920 Mosina 8-3 UKS Krobia 17 marca, 18:00
Red Devils Chojnice 6-3 TECH-PAK Września 16 marca, 19:00
w Człuchowie
Medan Gniezno 7-7 CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 17 marca, 18:00
Gestamp Września 2-3 Marwit Zławieś Wielka 17 marca, 18:00
Kadet Kicin 1-8 Goliat Piła 19 marca, 18:30

Kolejka 18 - 24 marca

CW Wawrzyniec Sępólno Krajeńskie 6-7 Gestamp Września 24 marca, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 1-7 Red Devils Chojnice 23 marca, 20:00
TECH-PAK Września 6-8 1920 Mosina 24 marca, 18:00
Goliat Piła 14-4 Medan Gniezno 24 marca, 13:00
UKS Krobia 13-2 Kadet Kicin 24 marca, 18:00

II liga futsalu 2006/2007 (II)

III liga futsalu 2006/2007 (III)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas