[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2006/2007
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Clearex Chorzów 20 45 14 3 3 81-49 9 1 0 47-22 5 2 3 34-27
2.  Akademia Słowa Poznań 20 44 13 5 2 91-56 8 2 0 41-21 5 3 2 50-35
3.  Jango Katowice 20 41 13 2 5 96-73 8 0 2 50-37 5 2 3 46-36
4.  Grembach-Kolejarz Łódź 20 36 11 3 6 82-79 8 1 1 45-31 3 2 5 37-48
5.  P.A. Nova Gliwice 20 34 10 4 6 91-79 8 2 0 51-31 2 2 6 40-48
6.  Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 20 29 9 2 9 91-85 7 2 1 59-35 2 0 8 32-50
7.  Hurtap Łęczyca 20 27 8 3 9 75-80 5 2 3 33-34 3 1 6 42-46
8.  Pogoń 04 Szczecin 20 20 6 2 12 78-86 5 0 5 49-48 1 2 7 29-38
9.  Kupczyk Kraków 20 19 5 4 11 58-70 3 4 3 29-30 2 0 8 29-40
10.  GKS Jachym Tychy '71 20 12 3 3 14 57-95 3 1 6 39-47 0 2 8 18-48
11.  Radan Gliwice 20 6 1 3 16 50-98 1 2 7 24-47 0 1 9 26-51
Z powodu trudnej sytuacji finansowej przed rozpoczęciem rozgrywek Holiday Chojnice wycofał się z gry.
Inpuls Siemianowice Śląskie zmienił nazwę na Inpuls Alpol Siemianowice Śląskie przed rozpoczęciem sezonu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Clearex Chorzów    5-3 3-2 5-3 4-4 8-2 3-1 3-2 3-2 7-0 6-3 
 2 Akademia Słowa Poznań1-1     3-2 2-2 8-2 6-2 6-4 5-4 2-1 4-1 4-2 
 3 Jango Katowice2-6 5-4     7-3 7-6 3-4 8-5 4-3 3-2 6-2 5-2 
 4 Grembach-Kolejarz Łódź4-3 2-5 5-5     5-2 3-2 4-2 7-6 3-1 6-3 6-2 
 5 P.A. Nova Gliwice4-2 4-4 5-4 9-6     3-1 4-3 5-1 7-5 3-3 7-2 
 6 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie6-3 5-5 2-6 9-1 9-3     5-5 6-4 6-4 8-3 3-1 
 7 Hurtap Łęczyca1-2 3-9 4-4 2-5 3-2 5-2     3-2 5-2 3-2 4-4 
 8 Pogoń 04 Szczecin0-2 7-12 5-7 7-4 6-4 7-2 4-8     0-2 8-3 5-4 
 9 Kupczyk Kraków3-3 0-0 3-4 2-2 0-6 6-5 3-4 3-3     2-0 7-3 
 10 GKS Jachym Tychy '714-6 1-4 3-6 3-6 3-3 8-5 8-5 1-3 4-6     4-3 
 11 Radan Gliwice2-6 3-4 3-6 2-5 3-8 1-7 1-5 1-1 7-4 1-1     

Kolejka 1 - 16-17 września

Pauza: Akademia Słowa Poznań.
 
Clearex Chorzów 4-4 P.A. Nova Gliwice 16 września, 19:00
Kusia ?, Leśniak ?, ?, Szłapa ? - Korczyński ?, Jarzmik ?, M.Pawlak ?, ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3-1 Radan Gliwice 17 września, 20:00
Wieczorek ?, Wolański ?, ? - Kusiak ?
Kupczyk Kraków 3-4 Jango Katowice 17 września, 18:00
Podgórski ?, Wasilewski ?, ? - Harazim ?, Kasprzyk ?, ?, Machura ?
GKS Jachym Tychy '71 3-6 Grembach-Kolejarz Łódź 17 września, 17:00
Trzaskalski ?, ?, M.Słonina ? - Gorący ?, Krawczyk ?, ?, Saganowski ?, Stanisławski ?, Olejniczak ?
Hurtap Łęczyca 3-2 Pogoń 04 Szczecin 17 września, 19:00
Hyży 22, Sobalczyk 26, Zamiar 37 - Sikorski 17, 40

Kolejka 2 - 22-24 września

Pauza: Grembach-Kolejarz Łódź.
 
P.A. Nova Gliwice 3-3 GKS Jachym Tychy '71 24 września, 20:00
Wiewióra ?, Brauhoff ?, Kubiak ? - M.Słonina ?, Piechowiak ?, Frąckowiak ?
Akademia Słowa Poznań 6-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 23 września, 18:00
Hirsch 7, 12, Lebiedziński 19, 27, Zibert 35, Hoeft 38 - Wolański 2, Wieczorek 37
Jango Katowice 8-5 Hurtap Łęczyca 23 września, 16:00
Wojtas ?, ?, ?, Machura ?, ?, Kasprzyk ?, ?, Polasek ? - Zamiar ?, ?, Jasiński ?, ?, Czekalski ?
Pogoń 04 Szczecin 0-2 Clearex Chorzów 22 września, 19:00
Jagiełło 33, S.Kryger 38
Kupczyk Kraków 7-3 Radan Gliwice 24 września, 18:00
R.Nazarewicz ?, ?, Podgórski ?, ?, Słupek ?, ?, Zagata ? - Falbe ?, J.Stępień ?, M.Cygnarowski ?

Kolejka 3 - 6-8 października

Pauza: Jango Katowice.
 
Clearex Chorzów 5-3 Grembach-Kolejarz Łódź 6 października, 20:00
Szłapa 3, 3, 9, Filipczak 15, Płaza 25 - Saganowski 12, 17, Kaczmarek 40
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 6-4 Pogoń 04 Szczecin 8 października, 18:00
Wieczorek ?, Kowalski ?, Włodarek ?, ?, Simon ?, Wolański ? - Celeban 10, Ł.Sydor 18, A.Sydor 19, Żebrowski 24
Kupczyk Kraków 0-6 P.A. Nova Gliwice 8 października, 18:00
Korczyński ?, Franz ?, ?, ?, Jarzmik ?, ?
Hurtap Łęczyca 3-9 Akademia Słowa Poznań 8 października, 19:00
Jasiński ?, Sobalczyk ?, ? - Hirsch ?, ?, ?, Zibert ?, Lebiedziński ?, ?, D.Pieczyński ?, ?, Hoeft ?
Radan Gliwice 1-1 GKS Jachym Tychy '71 8 października, 18:30
Waga ? - Frąckowiak ?

Kolejka 4 - 13-15 października

Pauza: Radan Gliwice.
 
P.A. Nova Gliwice 3-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 15 października, 20:00
Szymura ?, ?, Jarzmik ? - Stanula ?
Akademia Słowa Poznań 2-1 Kupczyk Kraków 14 października, 20:00
Łeszyk 8, Hirsch 21 - Zagata 11
Jango Katowice 2-6 Clearex Chorzów 9 listopada, 20:00
Strzempa ?, Kasprzyk ? - Leśniak ?, Marzec ?, Miozga ?, Filipczak ?, Szłapa ?, ?
Grembach-Kolejarz Łódź 4-2 Hurtap Łęczyca 15 października, 16:00
Pięta ?, ?, ?, Krawczyk ? - Jasiński ?, Sobalczyk ?
Pogoń 04 Szczecin 8-3 GKS Jachym Tychy '71 13 października, 19:00
P.Dąbrowski 5, 25, 35, Sikorski 18, Celeban 19, 30, Piasecki 26, A.Sydor 33 - Wojtkun 17, Czyżo 31, Górecki 39

Kolejka 5 - 27-29 października

Pauza: P.A. Nova Gliwice.
 
Clearex Chorzów 5-3 Akademia Słowa Poznań 27 października, 20:00
Miozga 6, S.Kryger 12, Marzec 15, Kusia 38, Szłapa 40 - Lebiedziński 10, 34, Zibert 34
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 9-1 Grembach-Kolejarz Łódź 29 października, 18:00
R.Dąbrowski ?, ?, Cebula ?, ?, ?, ?, Włodarek ?, Ćwieląg ?, Wolański ? - Gorący ?
Kupczyk Kraków 3-3 Pogoń 04 Szczecin 29 października, 18:00
R.Nazarewicz ?, Wasilewski ?, Słupek ? - Jatczak ?, ?, A.Sydor ?
GKS Jachym Tychy '71 3-6 Jango Katowice 29 października, 17:00
Wolak ?, Frąckowiak ?, Rączka ? - Wojtas ?, ?, Machura ?, Polasek ?, ?, Kasprzyk ?
Hurtap Łęczyca 4-4 Radan Gliwice 29 października, 19:00
Hyży ?, Kaźmierczak ?, Zawistowski ?, Zamiar ? - Modliszewski ?, ?, Satora ?, Łągiewka ?

Kolejka 6 - 5 listopada

Pauza: Pogoń 04 Szczecin.
 
P.A. Nova Gliwice 4-3 Hurtap Łęczyca 5 listopada, 18:00
Franz ?, Korczyński ?, M.Pawlak ?, Tabor ? - Kaźmierczak ?, Sobalczyk ?, Zamiar ?
Akademia Słowa Poznań 4-1 GKS Jachym Tychy '71 5 listopada, 14:00
Lebiedziński ?, ?, Hirsch ?, Łeszyk ? - Wolak ?
Radan Gliwice 2-6 Clearex Chorzów 20 października, 21:00
Kusiak ?, ? - Leśniak ?, ?, ?, Filipczak ?, ?, Płaza ?
Jango Katowice 3-4 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5 listopada, 19:30
Wojtas 3, Strzempa 11, D.Pawlak 24 - Cebula 9, 28, R.Dąbrowski 36, 40
Grembach-Kolejarz Łódź 3-1 Kupczyk Kraków 2 grudnia, 18:00
Pięta ?, Krawczyk ?, Saganowski ? - Badoń ?

Kolejka 7 - 12 listopada

Pauza: Hurtap Łęczyca.
 
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 6-3 Clearex Chorzów 12 listopada, 18:00
Cebula ?, R.Dąbrowski ?, Powrożnik ?, Pawełek ?, ?, Wolański ? - A.Kryger ?, Filipczak ?, Maksym ?
GKS Jachym Tychy '71 4-6 Kupczyk Kraków 12 listopada, 17:00
Wolak ?, ?, M.Słonina ?, Frąckowiak ? - R.Nazarewicz ?, ?, Kossak ?, T.Kozieł ?, Wasilewski ?, Zagata ?
Grembach-Kolejarz Łódź 5-5 Jango Katowice 14 listopada, 19:30
Saganowski ?, ?, Stanisławski ?, ?, Kuchciak ? - Polasek ?, ?, Kasprzyk ?, Harazim ?, Wojtas ?
Pogoń 04 Szczecin 6-4 P.A. Nova Gliwice 12 listopada, 19:00
R.Kozieł 26, 32, P.Dąbrowski 28, 33, 37, 38 - Korczyński 12, 23, Mirga 16, Jarzmik 40
Radan Gliwice 3-4 Akademia Słowa Poznań 12 listopada, 20:30
Satora ?, Waga ?, Przerwa ? - Łeszyk ?, ?, Hirsch ?, Lebiedziński ?

Kolejka 8 - 17 listopada

Pauza: Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie.
 
Clearex Chorzów 7-0 GKS Jachym Tychy '71 20 listopada, 17:15
Filipczak ?, ?, Szłapa ?, ?, Marzec ?, A.Kryger ?, Leśniak ?
P.A. Nova Gliwice 9-6 Grembach-Kolejarz Łódź 17 listopada, 19:30
Franz ?, ?, ?, Jarzmik ?, ?, ?, Korczyński ?, ?, Brauhoff ? - Saganowski ?, ?, ?, Kaczmarek ?, Stanisławski ?, Krawczyk ?
Radan Gliwice 1-1 Pogoń 04 Szczecin 28 listopada, 20:15
Waga 30 - A.Sydor 18
Jango Katowice 5-4 Akademia Słowa Poznań 17 listopada, 20:00
Polasek ?, ?, Kasprzyk ?, Strzempa ?, Machura ? - Hirsch ?, Łeszyk ?, Zibert ?, ?
Hurtap Łęczyca 5-2 Kupczyk Kraków 17 listopada, 18:00
Sobalczyk ?, ?, Zamiar ?, Sadziński ?, Kaźmierczak ? - Podgórski ?, T.Kozieł ?

Kolejka 9 - 26-27 listopada

Pauza: GKS Jachym Tychy '71.
 
P.A. Nova Gliwice 7-2 Radan Gliwice 26 listopada, 18:00
Kubiak ?, Jarzmik ?, Mirga ?, Franz ?, ?, Wiewióra ?, Korczyński ? - Satora ?, ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-5 Hurtap Łęczyca 26 listopada, 18:00
Powrożnik ?, ?, Wieczorek ?, R.Dąbrowski ?, Wolański ? - Zamiar ?, ?, Zawistowski ?, Jasiński ?, Widzicki ?
Kupczyk Kraków 3-3 Clearex Chorzów 26 listopada, 18:00 (400)
Janusz 8, 39, Wasilewski 34 - Filipczak 23, Szłapa 27, Kusia 37
Grembach-Kolejarz Łódź 2-5 Akademia Słowa Poznań 27 listopada, 17:15
Kuchciak ?, Krawczyk ? - Hirsch ?, ?, Lebiedziński ?, ?, Hoeft ?
Pogoń 04 Szczecin 5-7 Jango Katowice 26 listopada, 18:00
A.Sydor 12, 18, 38, Jatczak 15, P.Dąbrowski 35 (k) - Harazim ?, Polasek ?, ?, Wojtas ?, D.Pawlak ?, Machura ?, Pękala ?

Kolejka 10 - 3-4 grudnia

Pauza: Kupczyk Kraków.
 
Clearex Chorzów 3-1 Hurtap Łęczyca 29 listopada, 19:30
Kusia ?, S.Kryger ?, Pawłowski ? - Kaźmierczak ?
Akademia Słowa Poznań 5-4 Pogoń 04 Szczecin 5 grudnia, 19:30
Hirsch ?, ?, Łeszyk ?, ?, Paweł Mielnik ? - Celeban ?, ?, Żebrowski ?, P.Dąbrowski ?
Radan Gliwice 2-5 Grembach-Kolejarz Łódź 3 grudnia, 18:00
Falbe ?, Kusiak ? - Stanisławski ?, ?, Krawczyk ?, ?, Kuchciak ?
Jango Katowice 7-6 P.A. Nova Gliwice 4 grudnia, 17:15
Machura ?, ?, Polasek ?, ?, Wojtas ?, ?, Kasprzyk ? - M.Pawlak ?, ?, ?, Brauhoff ?, ?, Mirga ?
GKS Jachym Tychy '71 8-5 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3 grudnia, 17:00
Wolak ?, ?, Gad ?, Frąckowiak ?, Czyżo ?, Wachewicz ?, Trojanowski ?, M.Słonina ? - Cebula ?, ?, ?, Pawełek ?, Wolański ?

Kolejka 11 - 9-10 grudnia

Pauza: Clearex Chorzów.
 
P.A. Nova Gliwice 4-4 Akademia Słowa Poznań 9 grudnia, 16:30
Mirga ?, Jarzmik ?, Brauhoff ?, Korczyński ? - Hirsch ?, ?, Lebiedziński ?, Łeszyk ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 6-4 Kupczyk Kraków 9 grudnia, 19:00
Wolański ?, ?, Ćwieląg ?, R.Dąbrowski ?, Powrożnik ?, Włodarek ? - Kossak ?, Zegarek ?, Janusz ?, T.Kozieł ?
Radan Gliwice 3-6 Jango Katowice 9 grudnia, 19:00
Orłowicz ?, Przerwa ?, M.Cygnarowski ? - Wojtas ?, ?, ?, Machura ?, Polasek ?, Kasprzyk ?
Grembach-Kolejarz Łódź 7-6 Pogoń 04 Szczecin 10 grudnia, 16:00
Krawczyk ?, ?, ?, Matusiak ?, Stanisławski ?, Pięta ?, Saganowski ? - Celeban ?, ?, P.Dąbrowski ?, ?, ?, ?
Hurtap Łęczyca 3-2 GKS Jachym Tychy '71 9 grudnia, 18:00
Hyży ?, ?, Zawistowski ? - Wolak ?, M.Słonina ?

Kolejka 12 - 20-21 stycznia

Pauza: Akademia Słowa Poznań.
 
P.A. Nova Gliwice 4-2 Clearex Chorzów 21 stycznia, 17:00
Jarzmik 10, Korczyński 15, 17, 31 - Rakowski 35, Saganowski 37
Radan Gliwice 1-7 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 21 stycznia, 19:30
Płaza ? - Cebula ?, ?, ?, Kowalski ?, Powrożnik ?, Wieczorek ?, R.Dąbrowski ?
Jango Katowice 3-2 Kupczyk Kraków 20 stycznia, 18:00 (300)
Strzempa 19, Pękala 33, Kasprzyk 39 - Kossak 6, T.Kozieł 8
Grembach-Kolejarz Łódź 6-3 GKS Jachym Tychy '71 21 stycznia, 16:00
Olejniczak 2, Stanisławski 7, Krawczyk 22, Mirecki 28, Kuchciak 29, 32 - Piechowiak 6, M.Słonina 6, Masternak 34
Pogoń 04 Szczecin 4-8 Hurtap Łęczyca 21 stycznia, 18:00
Żebrowski 13, Celeban 24, Sikorski 32, P.Dąbrowski 40 - Pawłowski ?, Jasiński 3, 13, 23, Zamiar 13, Kaźmierczak 30, Hyży 39, 40

Kolejka 13 - 26-28 stycznia

Pauza: Grembach-Kolejarz Łódź.
 
Radan Gliwice 7-4 Kupczyk Kraków 28 stycznia, 17:00
Satora 2, 34, W.Sadlok 3, Dewucki 5, Przerwa 39, 40, Gontarewicz 40 - Słupek 4, 40, Bizoń 18, Kossak 22
GKS Jachym Tychy '71 3-3 P.A. Nova Gliwice 28 stycznia, 17:00
Piechowiak ?, Wolak ?, Wachewicz ? - Brauhoff ?, ?, Franz ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-5 Akademia Słowa Poznań 28 stycznia, 19:00
Pawełek ?, Powrożnik ?, ?, R.Dąbrowski ?, ? - Lebiedziński ?, D.Pieczyński ?, Ł.Pieczyński ?, Łeszyk ?, ?
Hurtap Łęczyca 4-4 Jango Katowice 28 stycznia, 19:00
Jasiński ?, ?, Zawistowski ?, Widzicki ? - Kasprzyk ?, Polasek ?, Wojtas ?, Harazim ?
Clearex Chorzów 3-2 Pogoń 04 Szczecin 26 stycznia, 19:30
Filipczak 3, Saganowski 10, Marzec 39 - Sikorski 29, A.Sydor 32

Kolejka 14 - 4 lutego

Pauza: Jango Katowice.
 
GKS Jachym Tychy '71 4-3 Radan Gliwice 4 lutego, 17:00
Masternak ?, ?, Wolak ?, Gad ? - Satora ?, Waga ?, Gontarewicz ?
Grembach-Kolejarz Łódź 4-3 Clearex Chorzów 1 lutego, 19:00
Milewski ?, ?, ?, Olejniczak ? - Leśniak ?, Saganowski ?, Gładczak ?
Pogoń 04 Szczecin 7-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 4 lutego, 18:00
Sikorski ?, ?, ?, ?, ?, P.Dąbrowski ?, A.Sydor ? - Pawełek ?, Wolański ?
P.A. Nova Gliwice 7-5 Kupczyk Kraków 4 lutego, 18:00
Brauhoff ?, ?, ?, Korczyński ?, Kubiak ?, Jarzmik ?, Mirga ? - T.Kozieł ?, ?, Słupek ?, ?, Bizoń ?
Akademia Słowa Poznań 6-4 Hurtap Łęczyca 4 lutego, 16:30
Łeszyk ?, ?, ?, Bartkowiak ?, Paweł Mielnik ?, Zibert ? - Potocki ?, ?, Pawłowski ?, Jasiński ?

Kolejka 15 - 9-11 lutego

Pauza: Radan Gliwice.
 
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 9-3 P.A. Nova Gliwice 11 lutego, 19:00
Cebula ?, ?, ?, R.Dąbrowski ?, ?, Włodarek ?, Wolański ?, ?, ? - Brauhoff ?, Tabor ?, M.Pawlak ?
Kupczyk Kraków 0-0 Akademia Słowa Poznań 11 lutego, 18:00
Clearex Chorzów 3-2 Jango Katowice 9 lutego, 19:30
Filipczak 18, 28, Marzec 37 - Machura 11, Kasprzyk 38
Hurtap Łęczyca 2-5 Grembach-Kolejarz Łódź 11 lutego, 19:00
Jasiński ? (k), Hyży ? - Marciniak ?, Matusiak ?, ?, Milewski ? (k), Olejniczak ?
GKS Jachym Tychy '71 1-3 Pogoń 04 Szczecin 10 lutego, 19:00
Wolak ? - Żebrowski 2, Celeban 14, A.Sydor 31

Kolejka 16 - 2-4 marca

Pauza: P.A. Nova Gliwice.
 
Akademia Słowa Poznań 1-1 Clearex Chorzów 3 marca, 18:30
Hirsch 22 - A.Kryger 31
Grembach-Kolejarz Łódź 3-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 6 marca, 19:30
Stanisławski ?, ?, Krawczyk ? - R.Dąbrowski ?, Włodarek ?
Pogoń 04 Szczecin 0-2 Kupczyk Kraków 2 marca, 19:30 (400)
Słupek 10, Bizoń 40
Jango Katowice 6-2 GKS Jachym Tychy '71 3 marca, 18:00
Wojtas ?, ?, ?, Machura ?, Polasek ?, Kasprzyk ? - Wolak ?, ?
Radan Gliwice 1-5 Hurtap Łęczyca 4 marca, 17:00
Gajewski 39 - Potocki 13, 32, 33, Jasiński 25, Kaźmierczak 26

Kolejka 17 - 10-11 marca

Pauza: Pogoń 04 Szczecin.
 
Kupczyk Kraków 2-2 Grembach-Kolejarz Łódź 11 marca, 18:00
Słupek ?, Zagata ? - Kaczmarek ?, Krawczyk ?
Hurtap Łęczyca 3-2 P.A. Nova Gliwice 11 marca, 19:00
Jasiński ?, Sobalczyk ?, Pawłowski ? - Brauhoff ?, Korczyński ?
GKS Jachym Tychy '71 1-4 Akademia Słowa Poznań 11 marca, 15:30
M.Słonina 6 - Lebiedziński 12, 22, Ł.Pieczyński 14, Łeszyk 30
Clearex Chorzów 6-3 Radan Gliwice 10 marca, 19:00
Leśniak 8, Saganowski 9, 33, 40, Marzec 17, Maksym 29 - Płaza 20, Satora 34, Gontarewicz 40
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 2-6 Jango Katowice 10 marca, 20:00
Pawełek ?, Wolański ? - Polasek ?, ?, ?, Kasprzyk ?, Wojtas ?, Machura ?

Kolejka 18 - 24-25 marca

Pauza: Hurtap Łęczyca.
 
Akademia Słowa Poznań 4-2 Radan Gliwice 24 marca, 19:30
Lebiedziński ?, ?, D.Pieczyński ?, ? - Waga ?, Łągiewka ?
Clearex Chorzów 8-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 24 marca, 18:00
Kusia 2, 33, Marzec 3, Miozga 4, S.Kryger 15, Leśniak 29, Filipczak 36, Jagiełło 40 - Szarek 28, Włodarek 40
Kupczyk Kraków 2-0 GKS Jachym Tychy '71 25 marca, 18:00
Kępski 15, Zagata 37
Jango Katowice 7-3 Grembach-Kolejarz Łódź 24 marca, 18:00
Harazim ?, ?, ?, Kasprzyk ?, ?, Machura ?, Wojtas ? - Mirecki ?, ?, Krawczyk ?
P.A. Nova Gliwice 5-1 Pogoń 04 Szczecin 25 marca, 17:00
Karczyński ?, M.Cygnarowski ?, Wiewióra ?, Brauhoff ?, M.Pawlak ? - Sikorski ?

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie.
 
GKS Jachym Tychy '71 4-6 Clearex Chorzów 1 kwietnia, 15:30
M.Słonina 5, Wachewicz 11, P.Słonina 25, Wolak 32 - Kusia 1, Marzec 8, 17, S.Kryger 25, Maksym 33, Filipczak 40
Grembach-Kolejarz Łódź 5-2 P.A. Nova Gliwice 1 kwietnia, 18:00
Milewski 3, Marciniak 5, 24, Krawczyk 26, Kuchciak 35 - Karczyński 25, Brauhoff 37
Pogoń 04 Szczecin 5-4 Radan Gliwice 1 kwietnia, 19:00
Jatczak 6, 24, Sikorski 20, Żebrowski 23, P.Dąbrowski 33 - Łągiewka ?, Szot ?, Satora ?, Waga ?
Akademia Słowa Poznań 3-2 Jango Katowice 31 marca, 18:00
Hoeft 5, 25, Lebiedziński 19 - Kasprzyk 22, 40
Kupczyk Kraków 3-4 Hurtap Łęczyca 1 kwietnia, 18:00
T.Kozieł ?, ?, Zagata ? - Jasiński ?, ?, Zamiar ?, Kaźmierczak ?

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Pauza: GKS Jachym Tychy '71.
 
Radan Gliwice 3-8 P.A. Nova Gliwice 6 kwietnia, 19:30
Satora 11, Waga 13, Przerwa 27 - Korczyński 9, 30, Brauhoff 10, 30, Wiewióra 10, Franz 17, Jarzmik 18, 25
Hurtap Łęczyca 5-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 6 kwietnia, 20:00
Kaźmierczak ?, ?, Jasiński ?, ?, Pawłowski ? - Krzywka ?, Pawełek ?
Clearex Chorzów 3-2 Kupczyk Kraków 6 kwietnia, 20:00
Miozga 5, Kusia 8, Filipczak 21 - Badoń 14, Kępski 28
Akademia Słowa Poznań 2-2 Grembach-Kolejarz Łódź 7 kwietnia, 18:00
Hirsch ?, D.Pieczyński ? - Krawczyk ?, ?
Jango Katowice 4-3 Pogoń 04 Szczecin 7 kwietnia, 18:00
Janovský ?, Wojtas ?, Polasek ?, Harazim ? - Sikorski ?, Celeban ?, ?

Kolejka 21 - 22 kwietnia

Pauza: Kupczyk Kraków.
 
Hurtap Łęczyca 1-2 Clearex Chorzów 22 kwietnia, 18:00
Zamiar 24 - Kusia 20, Marzec 28
Pogoń 04 Szczecin 7-12 Akademia Słowa Poznań 22 kwietnia, 18:00
A.Sydor 3, 14, 34, Celeban 12, Jatczak 13, Sikorski 27, P.Dąbrowski 38 - Lebiedziński ?, ?, ?, ?, ?, Hoeft ?, ?, ?, Hirsch ?, Łeszyk ?, Zibert ?, Ł.Pieczyński ?
Grembach-Kolejarz Łódź 6-2 Radan Gliwice 22 kwietnia, 18:00
Krawczyk ?, ?, Kuchciak ?, ?, Milewski ?, Kaczmarek ? - Waga ?, W.Sadlok ?
P.A. Nova Gliwice 5-4 Jango Katowice 22 kwietnia, 18:00
Korczyński ?, ?, Brauhoff ?, ?, M.Pawlak ? - Polasek ?, ?, ?, Janovský ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 8-3 GKS Jachym Tychy '71 22 kwietnia, 18:00
Włodarek ?, ?, ?, ?, Ćwieląg ?, ?, ?, Wolański ? - P.Słonina ?, ?, Masternak ?

Kolejka 22 - 29 kwietnia

Pauza: Clearex Chorzów.
 
Akademia Słowa Poznań 8-2 P.A. Nova Gliwice 29 kwietnia, 18:00
Łeszyk 1, 18, 37, Zibert 14, Hirsch 15, 32, 33, Lebiedziński 22 - Wiewióra 7, 33
Kupczyk Kraków 6-5 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 29 kwietnia, 18:00
Słupek ?, ?, Zagata ?, T.Kozieł ?, Kępski ?, Kossak ? - Wolański ?, ?, Ćwieląg ?, Nos ?, Krzywka ?
Jango Katowice 5-2 Radan Gliwice 29 kwietnia, 18:00
Wiśniewski 5, 18, Harazim 13, Machura 23, Polasek 27 - Satora 29, Misiak 32
Pogoń 04 Szczecin 7-4 Grembach-Kolejarz Łódź 29 kwietnia, 18:00 (750)
Lewandowski 8, 22, Kaczmarek 10 (s), Sikorski 13, 39, Piasecki 15, Wydmuszek 24 - Krawczyk 14, 29, 30, Kuchciak 15
GKS Jachym Tychy '71 8-5 Hurtap Łęczyca 29 kwietnia, 18:00
M.Słonina 2, 38, 39, P.Słonina 2, 8, 19, Masternak 4, Wolak 32 - Jasiński ?, ?, Kaźmierczak ?, ?, Widzicki ?

Baraże o udział w I lidze futsalu

II liga futsalu 2006/2007 (I)
II liga futsalu 2006/2007 (II)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas