[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Wałbrzych I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik/Zagłębie Wałbrzych 26 66 21 3 2 84-13 12 1 0 53-3 9 2 2 31-10
2.  Biały Orzeł Mieroszów 25 63 20 3 2 83-28 12 1 0 43-12 8 2 2 40-16
3.  Skalnik Czarny Bór 26 60 19 3 4 94-23 11 1 1 62-10 8 2 3 32-13
4.  Górnik Boguszów-Gorce 25 45 13 6 6 60-44 9 2 1 42-16 4 4 5 18-28
5.  Szczawienko Wałbrzych 26 39 11 6 9 40-40 5 4 4 22-22 6 2 5 18-18
6.  Grom Witków 26 37 11 4 11 39-49 6 2 5 19-21 5 2 6 20-28 2 6 2 0 0 5-3
7.  Sudety Dziećmorowice 26 37 11 4 11 55-54 7 1 5 32-24 4 3 6 23-30 2 0 0 0 2 3-5
8.  1985 Szczawno Zdrój 26 35 10 5 11 45-41 6 3 4 29-16 4 2 7 16-25
9.  Karolina Jaworzyna Śląska 26 33 9 6 11 43-56 7 2 4 26-19 2 4 7 17-37
10.  Jedlinianka Jedlina Zdrój 26 26 7 5 14 41-61 4 3 6 28-23 3 2 8 13-38
11.  AKS II Strzegom 26 22 6 4 16 30-73 5 1 7 18-27 1 3 9 12-46
12.  Szczyt Boguszów-Gorce 26 20 5 5 16 36-76 3 4 6 18-31 2 1 10 18-45
13.  Wenus Nowice 26 17 4 5 17 29-74 4 3 6 18-21 0 2 11 11-53
14.  Zieloni Mokrzeszów 26 12 3 3 20 30-77 2 3 8 19-35 1 0 12 11-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych    0-0 1-0 5-0 3-0 5-0 6-0 3-2 5-1 5-0 5-0 5-0 6-0 4-0 
 2 Biały Orzeł Mieroszów4-2     1-0 2-2 2-0 3-1 2-1 1-0 3-1 5-1 2-0 6-2 10-1 2-1 
 3 Skalnik Czarny Bór0-0 3-1     1-2 3-1 4-1 7-1 3-0 9-0 11-0 7-1 4-2 6-0 4-1 
 4 Górnik Boguszów-Gorce0-2 3-2     2-1 6-1 3-1 4-0 5-5 2-2 7-0 2-1 4-0 4-1 
 5 Szczawienko Wałbrzych0-1 2-4 1-6 1-1     0-1 0-0 2-2 3-2 1-0 3-2 5-0 2-2 2-1 
 6 Grom Witków0-3 2-1 1-4 2-1 1-2     2-1 1-0 1-2 2-2 0-0 3-2 3-1 1-2 
 7 Sudety Dziećmorowice1-0 0-2 1-3 5-1 2-1 2-3     3-3 3-1 1-2 5-0 1-5 3-2 5-1 
 8 1985 Szczawno Zdrój0-2 1-5 0-0 3-0 1-1 0-0 3-4     2-0 6-0 1-3 9-1 1-0 2-0 
 9 Karolina Jaworzyna Śląska0-2 3-7 0-2 3-0 2-2 2-1 2-1 4-1     1-0 3-0* 1-2 1-1 4-0 
 10 Jedlinianka Jedlina Zdrój0-3 3-3 1-3 0-1 1-2 1-4 3-3 0-1 1-1     7-2 2-0 7-0 2-0 
 11 AKS II Strzegom1-6 0-3 2-5 0-2 0-1 1-0 0-5 0-1 1-1 1-0     2-1 3-1 7-1 
 12 Szczyt Boguszów-Gorce2-2 0-5 0-4 1-3 0-2 3-3 2-2 1-3 1-1 0-2 3-1     3-2 2-1 
 13 Wenus Nowice1-2 1-5 0-1 4-4 1-2 1-2 0-1 1-0 2-0 3-1 1-1 0-0     3-2 
 14 Zieloni Mokrzeszów1-6 1-4 2-2 1-1 0-3 0-3 0-3 2-3 1-2 0-3 2-2 5-2 4-1     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Skalnik Czarny Bór 7-1 Sudety Dziećmorowice
Szczawienko Wałbrzych 2-1 Zieloni Mokrzeszów
Szczyt Boguszów-Gorce 1-3 Górnik Boguszów-Gorce
Grom Witków 0-0 AKS II Strzegom
Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Karolina Jaworzyna Śląska
Jedlinianka Jedlina Zdrój 0-3 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
1985 Szczawno Zdrój 1-0 Wenus Nowice

Kolejka 2 - 1 września

Sudety Dziećmorowice 3-2 Wenus Nowice
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-2 1985 Szczawno Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska 1-0 Jedlinianka Jedlina Zdrój
AKS II Strzegom 0-3 Biały Orzeł Mieroszów
w innym terminie
Górnik Boguszów-Gorce 6-1 Grom Witków
Zieloni Mokrzeszów 5-2 Szczyt Boguszów-Gorce
Skalnik Czarny Bór 3-1 Szczawienko Wałbrzych

Kolejka 3 - 1 września

Szczawienko Wałbrzych 0-0 Sudety Dziećmorowice
Szczyt Boguszów-Gorce 0-4 Skalnik Czarny Bór
Grom Witków 1-2 Zieloni Mokrzeszów
Biały Orzeł Mieroszów 2-2 Górnik Boguszów-Gorce
Jedlinianka Jedlina Zdrój 7-2 AKS II Strzegom
1985 Szczawno Zdrój 2-0 Karolina Jaworzyna Śląska
Wenus Nowice 1-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 4 - 15 września

Sudety Dziećmorowice 1-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Wenus Nowice
AKS II Strzegom 0-1 1985 Szczawno Zdrój
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Zieloni Mokrzeszów 1-4 Biały Orzeł Mieroszów
Skalnik Czarny Bór 4-1 Grom Witków
Szczawienko Wałbrzych 5-0 Szczyt Boguszów-Gorce

Kolejka 5 - 22 września

Szczyt Boguszów-Gorce 2-2 Sudety Dziećmorowice
Grom Witków 1-2 Szczawienko Wałbrzych
Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Skalnik Czarny Bór
Jedlinianka Jedlina Zdrój 2-0 Zieloni Mokrzeszów
1985 Szczawno Zdrój 3-0 Górnik Boguszów-Gorce
Wenus Nowice 1-1 AKS II Strzegom
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5-1 Karolina Jaworzyna Śląska

Kolejka 6 - 29 września

Sudety Dziećmorowice 3-1 Karolina Jaworzyna Śląska
AKS II Strzegom 1-6 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Górnik Boguszów-Gorce 4-0 Wenus Nowice
Zieloni Mokrzeszów 2-3 1985 Szczawno Zdrój
Skalnik Czarny Bór 11-0 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Szczawienko Wałbrzych 2-4 Biały Orzeł Mieroszów
Szczyt Boguszów-Gorce 3-3 Grom Witków

Kolejka 7 - 6 października

Grom Witków 2-1 Sudety Dziećmorowice
Biały Orzeł Mieroszów 6-2 Szczyt Boguszów-Gorce
Jedlinianka Jedlina Zdrój 1-2 Szczawienko Wałbrzych
1985 Szczawno Zdrój 0-0 Skalnik Czarny Bór
Wenus Nowice 3-2 Zieloni Mokrzeszów
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5-0 Górnik Boguszów-Gorce
Karolina Jaworzyna Śląska 3-0 AKS II Strzegom
(wo)

Kolejka 8 - 13 października

Sudety Dziećmorowice 5-0 AKS II Strzegom
Górnik Boguszów-Gorce 5-5 Karolina Jaworzyna Śląska
Zieloni Mokrzeszów 1-6 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Skalnik Czarny Bór 6-0 Wenus Nowice
Szczawienko Wałbrzych 2-2 1985 Szczawno Zdrój
Szczyt Boguszów-Gorce 0-2 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Grom Witków 2-1 Biały Orzeł Mieroszów

Kolejka 9 - 20 października

Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Sudety Dziećmorowice
Jedlinianka Jedlina Zdrój 1-4 Grom Witków
1985 Szczawno Zdrój 9-1 Szczyt Boguszów-Gorce
Wenus Nowice 1-2 Szczawienko Wałbrzych
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-0 Skalnik Czarny Bór
Karolina Jaworzyna Śląska 4-0 Zieloni Mokrzeszów
AKS II Strzegom 0-2 Górnik Boguszów-Gorce

Kolejka 10 - 27 października

Sudety Dziećmorowice 5-1 Górnik Boguszów-Gorce
w innym terminie
Zieloni Mokrzeszów 2-2 AKS II Strzegom
Skalnik Czarny Bór 9-0 Karolina Jaworzyna Śląska
Szczawienko Wałbrzych 0-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Szczyt Boguszów-Gorce 3-2 Wenus Nowice
Grom Witków 1-0 1985 Szczawno Zdrój
Biały Orzeł Mieroszów 5-1 Jedlinianka Jedlina Zdrój

Kolejka 11 - 3 listopada

Jedlinianka Jedlina Zdrój 3-3 Sudety Dziećmorowice
1985 Szczawno Zdrój 1-5 Biały Orzeł Mieroszów
Wenus Nowice 1-2 Grom Witków
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5-0 Szczyt Boguszów-Gorce
Karolina Jaworzyna Śląska 2-2 Szczawienko Wałbrzych
AKS II Strzegom 2-5 Skalnik Czarny Bór
Górnik Boguszów-Gorce 4-1 Zieloni Mokrzeszów

Kolejka 12 - 10 listopada

Sudety Dziećmorowice 5-1 Zieloni Mokrzeszów
Skalnik Czarny Bór 1-2 Górnik Boguszów-Gorce
Szczawienko Wałbrzych 3-2 AKS II Strzegom
Szczyt Boguszów-Gorce 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 30 marca
w Jaworzynie Śląskiej
Grom Witków 0-3 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Biały Orzeł Mieroszów 10-1 Wenus Nowice
Jedlinianka Jedlina Zdrój 0-1 1985 Szczawno Zdrój

Kolejka 13 - 17 listopada

1985 Szczawno Zdrój 3-4 Sudety Dziećmorowice
Wenus Nowice 3-1 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 0-0 Biały Orzeł Mieroszów
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Grom Witków
AKS II Strzegom 2-1 Szczyt Boguszów-Gorce
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Szczawienko Wałbrzych
Zieloni Mokrzeszów 2-2 Skalnik Czarny Bór

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Sudety Dziećmorowice 1-3 Skalnik Czarny Bór
Zieloni Mokrzeszów 0-3 Szczawienko Wałbrzych
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Szczyt Boguszów-Gorce
AKS II Strzegom 1-0 Grom Witków
Karolina Jaworzyna Śląska 3-7 Biały Orzeł Mieroszów
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5-0 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Wenus Nowice 1-0 1985 Szczawno Zdrój

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Wenus Nowice 0-1 Sudety Dziećmorowice
1985 Szczawno Zdrój 0-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 16 kwietnia
Jedlinianka Jedlina Zdrój 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska
Biały Orzeł Mieroszów 2-0 AKS II Strzegom
Grom Witków 2-1 Górnik Boguszów-Gorce
Szczyt Boguszów-Gorce 2-1 Zieloni Mokrzeszów
Szczawienko Wałbrzych 1-6 Skalnik Czarny Bór

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Sudety Dziećmorowice 2-1 Szczawienko Wałbrzych
Skalnik Czarny Bór 4-2 Szczyt Boguszów-Gorce
Zieloni Mokrzeszów 0-3 Grom Witków
Górnik Boguszów-Gorce - Biały Orzeł Mieroszów
AKS II Strzegom 1-0 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska 4-1 1985 Szczawno Zdrój
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 6-0 Wenus Nowice

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Górnik/Zagłębie Wałbrzych 6-0 Sudety Dziećmorowice
Wenus Nowice 2-0 Karolina Jaworzyna Śląska
1985 Szczawno Zdrój 1-3 AKS II Strzegom
Jedlinianka Jedlina Zdrój 0-1 Górnik Boguszów-Gorce
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Zieloni Mokrzeszów
Grom Witków 1-4 Skalnik Czarny Bór
Szczyt Boguszów-Gorce 0-2 Szczawienko Wałbrzych

Kolejka 18 - 1 maja

Sudety Dziećmorowice 1-5 Szczyt Boguszów-Gorce
Szczawienko Wałbrzych 0-1 Grom Witków
Skalnik Czarny Bór 3-1 Biały Orzeł Mieroszów
Zieloni Mokrzeszów 0-3 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Górnik Boguszów-Gorce 4-0 1985 Szczawno Zdrój
AKS II Strzegom 3-1 Wenus Nowice
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 7 maja

Kolejka 19 - 3-4 maja

Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Sudety Dziećmorowice
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5-0 AKS II Strzegom
Wenus Nowice 4-4 Górnik Boguszów-Gorce
1985 Szczawno Zdrój 2-0 Zieloni Mokrzeszów
Jedlinianka Jedlina Zdrój 1-3 Skalnik Czarny Bór
Biały Orzeł Mieroszów 2-0 Szczawienko Wałbrzych
Grom Witków 3-2 Szczyt Boguszów-Gorce

Kolejka 20 - 10-11 maja

Sudety Dziećmorowice 2-3 Grom Witków
Szczyt Boguszów-Gorce 0-5 Biały Orzeł Mieroszów
Szczawienko Wałbrzych 1-0 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Skalnik Czarny Bór 3-0 1985 Szczawno Zdrój
Zieloni Mokrzeszów 4-1 Wenus Nowice
Górnik Boguszów-Gorce 0-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
AKS II Strzegom 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska

Kolejka 21 - 18 maja

AKS II Strzegom 0-5 Sudety Dziećmorowice
Karolina Jaworzyna Śląska 3-0 Górnik Boguszów-Gorce
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 4-0 Zieloni Mokrzeszów
Wenus Nowice 0-1 Skalnik Czarny Bór
1985 Szczawno Zdrój 1-1 Szczawienko Wałbrzych
Jedlinianka Jedlina Zdrój 2-0 Szczyt Boguszów-Gorce
Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Grom Witków

Kolejka 22 - 25 maja

Sudety Dziećmorowice 0-2 Biały Orzeł Mieroszów
Grom Witków 2-2 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Szczyt Boguszów-Gorce 1-3 1985 Szczawno Zdrój
Szczawienko Wałbrzych 2-2 Wenus Nowice
Skalnik Czarny Bór 0-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Zieloni Mokrzeszów 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska
Górnik Boguszów-Gorce 7-0 AKS II Strzegom

Kolejka 23 - 1 czerwca

Górnik Boguszów-Gorce 3-1 Sudety Dziećmorowice
AKS II Strzegom 7-1 Zieloni Mokrzeszów
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Skalnik Czarny Bór
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-0 Szczawienko Wałbrzych
Wenus Nowice 0-0 Szczyt Boguszów-Gorce
1985 Szczawno Zdrój 0-0 Grom Witków
Jedlinianka Jedlina Zdrój 3-3 Biały Orzeł Mieroszów

Kolejka 24 - 8 czerwca

Sudety Dziećmorowice 1-2 Jedlinianka Jedlina Zdrój
Biały Orzeł Mieroszów 1-0 1985 Szczawno Zdrój
Grom Witków 3-1 Wenus Nowice
Szczyt Boguszów-Gorce 2-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Szczawienko Wałbrzych 3-2 Karolina Jaworzyna Śląska
Skalnik Czarny Bór 7-1 AKS II Strzegom
Zieloni Mokrzeszów 1-1 Górnik Boguszów-Gorce

Kolejka 25 - 15 czerwca

Zieloni Mokrzeszów 0-3 Sudety Dziećmorowice
Górnik Boguszów-Gorce 3-2 Skalnik Czarny Bór
AKS II Strzegom 0-1 Szczawienko Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska 1-2 Szczyt Boguszów-Gorce
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5-0 Grom Witków
Wenus Nowice 1-5 Biały Orzeł Mieroszów
1985 Szczawno Zdrój 6-0 Jedlinianka Jedlina Zdrój

Kolejka 26

Sudety Dziećmorowice 3-3 1985 Szczawno Zdrój
Jedlinianka Jedlina Zdrój 7-0 Wenus Nowice
Biały Orzeł Mieroszów 4-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Grom Witków 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska
Szczyt Boguszów-Gorce 3-1 AKS II Strzegom
Szczawienko Wałbrzych 1-1 Górnik Boguszów-Gorce
Skalnik Czarny Bór 4-1 Zieloni Mokrzeszów

Liga okręgowa 2002/2003 (Wałbrzych)

Klasa A 2002/2003 (Wałbrzych II)
Klasa A 2002/2003 (Wałbrzych III)

Autor: Łukasz Bienias
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas