[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Wałbrzych II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Niemczanka Niemcza 20 56 18 2 0 68-19 10 0 0 37-8 8 2 0 31-11
2.  Stal Świdnica 20 45 14 3 3 56-25 7 1 1 24-12 7 2 2 32-13
3.  Victoria Tuszyn 20 41 12 5 3 60-30 7 2 0 31-6 5 3 3 29-24
4.  Zieloni Łagiewniki 20 40 12 4 4 60-26 7 2 0 28-6 5 2 4 32-20 2 4 1 1 0 6-3
5.  Pogoń Pieszyce 20 40 12 4 4 54-24 7 1 1 34-9 5 3 3 20-15 2 1 0 1 1 3-6
6.  Klubokawiarnia Roztocznik 20 30 9 3 8 41-40 4 3 4 24-20 5 0 4 17-20
7.  Piast Jaźwina 20 26 8 2 10 37-38 5 1 4 19-19 3 1 6 18-19 2 3 1 0 1 4-2
8.  Kłos Lutomia 20 26 7 5 8 28-35 3 3 5 13-17 4 2 3 15-18 2 3 1 0 1 2-4
9.  Zgoda Grodziszcze 20 24 7 3 10 45-59 2 1 6 19-32 5 2 4 26-27
10.  Forty Srebrna Góra 19 16 4 4 11 23-60 2 2 7 14-35 2 2 4 9-25 2 4 1 1 0 4-2
11.  Boxmet Piskorzów 20 16 4 4 12 38-54 4 2 5 31-26 0 2 7 7-28 2 1 0 1 1 2-4
12.  Orzeł Przerzeczyn Zdrój 19 13 3 4 12 26-53 2 2 5 13-20 1 2 7 13-33
13.  Sparta Ostroszowice 20 10 2 4 14 25-58 1 2 7 15-30 1 2 7 10-28
14.  Grom Stoszowice 20 9 2 3 15 23-63 2 3 6 16-26 0 0 9 7-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Niemczanka Niemcza    4-1 4-1 3-2 3-2 1-0 6-0 4-1 6-0 2-0 4-1 
 2 Stal Świdnica    4-2 0-0 1-3 5-2 2-0 4-3 3-1 4-1 1-0 
 3 Victoria Tuszyn1-1     4-1 4-0 1-1 4-0 3-2 3-1 6-0 5-0 
 4 Zieloni Łagiewniki1-1 0-0     4-1 3-1 3-1 5-0 4-1 5-1 3-0 
 5 Pogoń Pieszyce2-1 2-2     3-0 3-4 9-1 5-0 5-0 2-1 3-0 
 6 Klubokawiarnia Roztocznik2-4 1-2 1-3 1-1 1-1     2-1 1-3 4-4 3-0* 5-0 3-1 
 7 Piast Jaźwina2-5 4-2 1-4 3-2     1-2 1-3 0-0 3-0 2-0 2-1 
 8 Kłos Lutomia0-3* 2-4 1-1 1-0 0-1 0-3* 0-3     1-1 3-0 0-0 5-1 
 9 Zgoda Grodziszcze1-5 2-5 3-3 1-9 0-2 1-5     1-2 4-1 6-0 
 10 Forty Srebrna Góra0-4 0-7 2-4 0-5 1-3 2-3 3-2 1-1     2-2 0-3* 3-1 
 11 Boxmet Piskorzów2-3 2-1 2-2 1-2 7-2 2-1 2-4 1-2 0-2     4-4 8-3 
 12 Orzeł Przerzeczyn Zdrój0-1 0-3 2-5 1-4 1-0 1-2 3-3     1-1 4-1 
 13 Sparta Ostroszowice1-3 1-5 2-5 2-3 2-2 0-1 1-3 2-5 2-1 2-2     
 14 Grom Stoszowice2-2 0-3 1-2 1-3 1-4 1-4 1-1 2-1 4-0 1-4 2-2     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Piast Jaźwina 2-5 Niemczanka Niemcza
Forty Srebrna Góra 2-4 Victoria Tuszyn
Boxmet Piskorzów 1-2 Pogoń Pieszyce
Kłos Lutomia 2-4 Stal Świdnica
Klubokawiarnia Roztocznik 1-3 Zgoda Grodziszcze
Grom Stoszowice 1-3 Zieloni Łagiewniki
Sparta Ostroszowice 2-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój

Kolejka 2 - 1 września

Niemczanka Niemcza 2-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Zieloni Łagiewniki 5-1 Sparta Ostroszowice
Zgoda Grodziszcze 6-0 Grom Stoszowice
Stal Świdnica 1-3 Klubokawiarnia Roztocznik
Pogoń Pieszyce 3-0 Kłos Lutomia
Victoria Tuszyn 3-2 Boxmet Piskorzów
Piast Jaźwina 0-0 Forty Srebrna Góra

Kolejka 3 - 1 września

Forty Srebrna Góra 0-4 Niemczanka Niemcza
Boxmet Piskorzów 2-1 Piast Jaźwina
Kłos Lutomia 1-1 Victoria Tuszyn
Klubokawiarnia Roztocznik 1-1 Pogoń Pieszyce
Grom Stoszowice 0-3 Stal Świdnica
Sparta Ostroszowice 2-5 Zgoda Grodziszcze
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1-4 Zieloni Łagiewniki

Kolejka 4 - 15 września

Niemczanka Niemcza 3-2 Zieloni Łagiewniki
Zgoda Grodziszcze 4-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Stal Świdnica 1-0 Sparta Ostroszowice
Pogoń Pieszyce 3-0 Grom Stoszowice
Victoria Tuszyn 4-0 Klubokawiarnia Roztocznik
Piast Jaźwina 1-2 Kłos Lutomia
Forty Srebrna Góra 2-2 Boxmet Piskorzów

Kolejka 5 - 22 września

Boxmet Piskorzów 2-3 Niemczanka Niemcza
Kłos Lutomia 3-0 Forty Srebrna Góra
Klubokawiarnia Roztocznik 2-1 Piast Jaźwina
Grom Stoszowice 1-2 Victoria Tuszyn
Sparta Ostroszowice 2-2 Pogoń Pieszyce
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-3 Stal Świdnica
Zieloni Łagiewniki 5-0 Zgoda Grodziszcze

Kolejka 6 - 29 września

Niemczanka Niemcza 4-1 Zgoda Grodziszcze
Stal Świdnica 4-2 Zieloni Łagiewniki
Pogoń Pieszyce 5-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Victoria Tuszyn 6-0 Sparta Ostroszowice
Piast Jaźwina 2-1 Grom Stoszowice
Forty Srebrna Góra 2-3 Klubokawiarnia Roztocznik
Boxmet Piskorzów 2-4 Kłos Lutomia

Kolejka 7 - 6 października

Kłos Lutomia 0-3 Niemczanka Niemcza
(wo)
Klubokawiarnia Roztocznik 3-0 Boxmet Piskorzów
(wo)
Grom Stoszowice 4-0 Forty Srebrna Góra
Sparta Ostroszowice 1-3 Piast Jaźwina
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-5 Victoria Tuszyn
Zieloni Łagiewniki 4-1 Pogoń Pieszyce
Zgoda Grodziszcze 2-5 Stal Świdnica

Kolejka 8 - 13 października

Niemczanka Niemcza 4-1 Stal Świdnica
Pogoń Pieszyce 3-4 Zgoda Grodziszcze
Victoria Tuszyn 4-1 Zieloni Łagiewniki
Piast Jaźwina 3-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Forty Srebrna Góra 0-3 Sparta Ostroszowice
(wo)
Boxmet Piskorzów 8-3 Grom Stoszowice
Kłos Lutomia 0-3 Klubokawiarnia Roztocznik
(wo)

Kolejka 9 - 20 października

Klubokawiarnia Roztocznik 2-4 Niemczanka Niemcza
Grom Stoszowice 1-1 Kłos Lutomia
Sparta Ostroszowice 2-1 Boxmet Piskorzów
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Forty Srebrna Góra
nie odbył się
Zieloni Łagiewniki 3-1 Piast Jaźwina
Zgoda Grodziszcze 3-3 Victoria Tuszyn
Stal Świdnica 0-0 Pogoń Pieszyce

Kolejka 10 - 27 października

Niemczanka Niemcza 3-2 Pogoń Pieszyce
Victoria Tuszyn 1-1 Stal Świdnica
Piast Jaźwina 1-3 Zgoda Grodziszcze
Forty Srebrna Góra 0-5 Zieloni Łagiewniki
Boxmet Piskorzów 4-4 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Kłos Lutomia 5-1 Sparta Ostroszowice
Klubokawiarnia Roztocznik 3-1 Grom Stoszowice

Kolejka 11 - 3 listopada

Grom Stoszowice 2-2 Niemczanka Niemcza
Sparta Ostroszowice 0-1 Klubokawiarnia Roztocznik
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1-2 Kłos Lutomia
Zieloni Łagiewniki 4-1 Boxmet Piskorzów
Zgoda Grodziszcze 1-2 Forty Srebrna Góra
Stal Świdnica 5-2 Piast Jaźwina
Pogoń Pieszyce 2-1 Victoria Tuszyn

Kolejka 12 - 10 listopada

Niemczanka Niemcza 4-1 Victoria Tuszyn
Piast Jaźwina 1-4 Pogoń Pieszyce
Forty Srebrna Góra 0-7 Stal Świdnica
Boxmet Piskorzów 1-2 Zgoda Grodziszcze
Kłos Lutomia 1-0 Zieloni Łagiewniki
Klubokawiarnia Roztocznik 5-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Grom Stoszowice 2-2 Sparta Ostroszowice

Kolejka 13 - 17 listopada

Sparta Ostroszowice 1-3 Niemczanka Niemcza
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 4-1 Grom Stoszowice
Zieloni Łagiewniki 3-1 Klubokawiarnia Roztocznik
Zgoda Grodziszcze 1-5 Kłos Lutomia
Stal Świdnica 3-1 Boxmet Piskorzów
Pogoń Pieszyce 9-1 Forty Srebrna Góra
Victoria Tuszyn 1-1 Piast Jaźwina

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Niemczanka Niemcza 1-0 Piast Jaźwina
Victoria Tuszyn 4-0 Forty Srebrna Góra
Pogoń Pieszyce 5-0 Boxmet Piskorzów
Stal Świdnica 2-0 Kłos Lutomia
Zgoda Grodziszcze 0-2 Klubokawiarnia Roztocznik
Zieloni Łagiewniki 3-0 Grom Stoszowice
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1-1 Sparta Ostroszowice

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-1 Niemczanka Niemcza
Sparta Ostroszowice 2-3 Zieloni Łagiewniki
Grom Stoszowice 2-1 Zgoda Grodziszcze
Klubokawiarnia Roztocznik 1-2 Stal Świdnica
Kłos Lutomia 0-1 Pogoń Pieszyce
Boxmet Piskorzów 2-2 Victoria Tuszyn
Forty Srebrna Góra 3-2 Piast Jaźwina

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Niemczanka Niemcza - Forty Srebrna Góra
Piast Jaźwina - Boxmet Piskorzów
Victoria Tuszyn - Kłos Lutomia
Pogoń Pieszyce - Klubokawiarnia Roztocznik
Stal Świdnica - Grom Stoszowice
Zgoda Grodziszcze - Sparta Ostroszowice
Zieloni Łagiewniki - Orzeł Przerzeczyn Zdrój

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Zieloni Łagiewniki 1-1 Niemczanka Niemcza
w Niemczy?
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3-3 Zgoda Grodziszcze
Sparta Ostroszowice 1-5 Stal Świdnica
Grom Stoszowice 1-4 Pogoń Pieszyce
Klubokawiarnia Roztocznik 1-3 Victoria Tuszyn
Kłos Lutomia 0-3 Piast Jaźwina
Boxmet Piskorzów 0-2 Forty Srebrna Góra

Kolejka 18 - 1 maja

Niemczanka Niemcza 6-0 Boxmet Piskorzów
Forty Srebrna Góra 1-1 Kłos Lutomia
Piast Jaźwina 3-2 Klubokawiarnia Roztocznik
Victoria Tuszyn 5-0 Grom Stoszowice
Pogoń Pieszyce 2-1 Sparta Ostroszowice
Stal Świdnica 4-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Zgoda Grodziszcze 1-9 Zieloni Łagiewniki

Kolejka 19 - 3-4 maja

Zgoda Grodziszcze 1-5 Niemczanka Niemcza
Zieloni Łagiewniki 0-0 Stal Świdnica
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1-0 Pogoń Pieszyce
Sparta Ostroszowice 2-5 Victoria Tuszyn
Grom Stoszowice 1-4 Piast Jaźwina
Klubokawiarnia Roztocznik 4-4 Forty Srebrna Góra
Kłos Lutomia 0-0 Boxmet Piskorzów

Kolejka 20 - 10-11 maja

Niemczanka Niemcza 6-0 Kłos Lutomia
Boxmet Piskorzów 7-2 Klubokawiarnia Roztocznik
Forty Srebrna Góra 3-1 Grom Stoszowice
Piast Jaźwina 2-0 Sparta Ostroszowice
Victoria Tuszyn 3-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Pogoń Pieszyce 2-2 Zieloni Łagiewniki
Stal Świdnica 4-3 Zgoda Grodziszcze

Kolejka 21

Stal Świdnica - Niemczanka Niemcza
Zgoda Grodziszcze - Pogoń Pieszyce
Zieloni Łagiewniki - Victoria Tuszyn
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Piast Jaźwina
Sparta Ostroszowice - Forty Srebrna Góra
Grom Stoszowice - Boxmet Piskorzów
Klubokawiarnia Roztocznik - Kłos Lutomia

Kolejka 22

Niemczanka Niemcza - Klubokawiarnia Roztocznik
Kłos Lutomia - Grom Stoszowice
Boxmet Piskorzów - Sparta Ostroszowice
Forty Srebrna Góra - Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Piast Jaźwina - Zieloni Łagiewniki
Victoria Tuszyn - Zgoda Grodziszcze
Pogoń Pieszyce - Stal Świdnica

Kolejka 23

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza
Stal Świdnica - Victoria Tuszyn
Zgoda Grodziszcze - Piast Jaźwina
Zieloni Łagiewniki - Forty Srebrna Góra
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Boxmet Piskorzów
Sparta Ostroszowice - Kłos Lutomia
Grom Stoszowice - Klubokawiarnia Roztocznik

Kolejka 24

Niemczanka Niemcza - Grom Stoszowice
Klubokawiarnia Roztocznik - Sparta Ostroszowice
Kłos Lutomia - Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Boxmet Piskorzów - Zieloni Łagiewniki
Forty Srebrna Góra - Zgoda Grodziszcze
Piast Jaźwina - Stal Świdnica
Victoria Tuszyn - Pogoń Pieszyce

Kolejka 25

Victoria Tuszyn - Niemczanka Niemcza
Pogoń Pieszyce - Piast Jaźwina
Stal Świdnica - Forty Srebrna Góra
Zgoda Grodziszcze - Boxmet Piskorzów
Zieloni Łagiewniki - Kłos Lutomia
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Klubokawiarnia Roztocznik
Sparta Ostroszowice - Grom Stoszowice

Kolejka 26

Niemczanka Niemcza 4-1 Sparta Ostroszowice
Grom Stoszowice 1-4 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Klubokawiarnia Roztocznik 1-1 Zieloni Łagiewniki
Kłos Lutomia 1-1 Zgoda Grodziszcze
Boxmet Piskorzów 2-1 Stal Świdnica
Forty Srebrna Góra 1-3 Pogoń Pieszyce
Piast Jaźwina 4-2 Victoria Tuszyn

Liga okręgowa 2002/2003 (Wałbrzych)

Klasa A 2002/2003 (Wałbrzych I)
Klasa A 2002/2003 (Wałbrzych III)

Autor: Łukasz Bienias

 

Napisz do nas