[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: świętokrzyska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Heko Czermno 26 60 18 6 2 67-11 10 3 0 46-6 8 3 2 21-5
2.  Spartakus Razem Daleszyce 26 52 17 1 8 55-25 11 0 2 35-7 6 1 6 20-18
3.  Hetman Włoszczowa 26 47 13 8 5 55-24 9 2 2 33-5 4 6 3 22-19 4 8 2 2 0 7-3
4.  Partyzant Radoszyce 26 47 13 8 5 60-25 10 3 0 34-9 3 5 5 26-16 4 5 1 2 1 5-4
5.  Piast Chęciny 26 47 14 5 7 63-24 8 3 2 43-12 6 2 5 20-12 4 2 0 2 2 2-7
6.  Moravia Morawica 26 43 13 4 9 59-40 8 2 3 33-14 5 2 6 26-26 2 4 1 1 0 6-2
7.  Unia Sędziszów 26 43 13 4 9 57-37 8 2 3 30-12 5 2 6 27-25 2 1 0 1 1 2-6
8.  Lechia Strawczyn 26 38 12 2 12 62-53 6 0 7 32-25 6 2 5 30-28
9.  MKS Stąporków 26 35 9 8 9 40-33 6 5 2 27-15 3 3 7 13-18 2 6 2 0 0 6-0
10.  Nidzianka Bieliny 26 35 10 5 11 37-51 6 3 4 17-18 4 2 7 20-33 2 0 0 0 2 0-6
11.  Astra Piekoszów 26 31 9 4 13 39-48 6 3 4 21-20 3 1 9 18-28
12.  Wicher Miedziana Góra 26 18 5 3 18 28-75 2 2 9 17-42 3 1 9 11-33
13.  Politechnika Świętokrzyska Kielce 26 16 5 1 20 28-73 4 1 8 15-31 1 0 12 13-42
14.  Marol Jacentów 26 4 1 1 24 24-155 1 1 11 15-60 0 0 13 9-95
Naprzód II Jędrzejów wycofał się przed sezonem. Jego miejsce zajął zwycięzca barażu uzupełniającego - Marol Jacentów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Heko Czermno    0-0 3-1 1-1 1-1 5-1 2-0 3-0 1-0 3-0 6-0 2-0 6-1 13-1 
 2 Spartakus Razem Daleszyce1-0     1-0 3-1 0-1 3-0 2-1 1-2 1-0 5-0 1-0 4-1 2-1 11-0 
 3 Hetman Włoszczowa1-2 2-0     3-0 2-1 0-1 0-0 1-0 3-0 2-0 4-0 1-1 7-0 7-0 
 4 Partyzant Radoszyce1-0 1-0 1-1     4-0 4-1 2-2 2-1 1-1 3-1 1-0 1-0 4-1 9-1 
 5 Piast Chęciny2-2 1-0 1-1 0-0     4-1 3-1 8-1 1-2 3-2 0-2 4-0 2-0 14-0 
 6 Moravia Morawica0-1 3-1 2-2 2-0 0-0     4-0 1-4 4-2 2-0 2-0 0-1 3-0 10-3 
 7 Unia Sędziszów0-1 3-0 0-0 4-2 1-0 2-2     2-3 1-0 1-2 3-1 6-0 4-1 3-0* 
 8 Lechia Strawczyn0-3 1-3 4-0 1-3 0-1 1-4 2-4     3-2 0-1 5-3 4-0 3-1 8-0 
 9 MKS Stąporków0-0 3-2 2-2 1-1 2-4 0-0 4-2 2-2     4-0 2-0 0-1 2-1 5-0 
 10 Nidzianka Bieliny0-0 0-1 1-3 0-0 1-0 2-1 3-2 0-0 0-2     0-5 5-3 3-1 2-0 
 11 Astra Piekoszów0-2 0-2 0-0 0-0 1-0 2-0 0-4 5-1 0-4 3-3     3-1 3-1 4-2 
 12 Wicher Miedziana Góra0-4 0-4 2-3 0-8 0-2 0-5 1-2 1-4 0-0 3-6 0-0     3-2 7-2 
 13 Politechnika Świętokrzyska Kielce0-3 1-3 1-2 1-0 0-3 2-4 0-4 0-6 0-0 3-4 3-1 2-1     2-0 
 14 Marol Jacentów0-3 3-4 1-7 0-10 0-7 1-6 2-5 2-6 3-0* 1-1 1-6 1-2 0-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Heko Czermno 6-0 Astra Piekoszów 19 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 4-0 Unia Sędziszów 19 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 2-1 Lechia Strawczyn 18 sierpnia, 17:00
MKS Stąporków 3-2 Spartakus Razem Daleszyce 19 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 2-0 Marol Jacentów 29 sierpnia, 17:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-3 Piast Chęciny 5 września, 16:30
Hetman Włoszczowa 1-1 Wicher Miedziana Góra 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Astra Piekoszów 3-1 Wicher Miedziana Góra 26 sierpnia, 17:00
Piast Chęciny 1-1 Hetman Włoszczowa 26 sierpnia, 17:00
Marol Jacentów 0-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce 19 września, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 5-0 Nidzianka Bieliny 26 sierpnia, 17:00
Lechia Strawczyn 3-2 MKS Stąporków 26 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 4-2 Partyzant Radoszyce 26 sierpnia, 17:00
Heko Czermno 5-1 Moravia Morawica 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Moravia Morawica 2-0 Astra Piekoszów 2 września, 16:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Heko Czermno 2 września, 16:00
MKS Stąporków 4-2 Unia Sędziszów 2 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 0-0 Lechia Strawczyn 2 września, 16:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-3 Spartakus Razem Daleszyce 2 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 7-0 Marol Jacentów 2 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 0-2 Piast Chęciny 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Astra Piekoszów 1-0 Piast Chęciny 9 września, 16:00
Marol Jacentów 1-2 Wicher Miedziana Góra 9 września, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-0 Hetman Włoszczowa 9 września, 16:00
Lechia Strawczyn 3-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 9 września, 16:00
Unia Sędziszów 1-2 Nidzianka Bieliny 9 września, 16:00
Heko Czermno 1-0 MKS Stąporków 9 września, 16:00
Moravia Morawica 2-0 Partyzant Radoszyce 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Partyzant Radoszyce 1-0 Astra Piekoszów 16 września, 16:00
MKS Stąporków 0-0 Moravia Morawica 16 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 0-0 Heko Czermno 16 września, 16:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-4 Unia Sędziszów 16 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 1-0 Lechia Strawczyn 16 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 0-4 Spartakus Razem Daleszyce 16 września, 16:00
Piast Chęciny 14-0 Marol Jacentów 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Astra Piekoszów 4-2 Marol Jacentów 23 września, 15:00
Spartakus Razem Daleszyce 0-1 Piast Chęciny 23 września, 15:00
Lechia Strawczyn 4-0 Wicher Miedziana Góra 23 września, 15:00
Unia Sędziszów 0-0 Hetman Włoszczowa 23 września, 15:00
Heko Czermno 6-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 23 września, 15:00
Moravia Morawica 2-0 Nidzianka Bieliny 23 września, 15:00
Partyzant Radoszyce 1-1 MKS Stąporków 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

MKS Stąporków 2-0 Astra Piekoszów 30 września, 15:00
Nidzianka Bieliny 0-0 Partyzant Radoszyce 30 września, 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-4 Moravia Morawica 30 września, 15:00
Hetman Włoszczowa 1-2 Heko Czermno 30 września, 15:00
Wicher Miedziana Góra 1-2 Unia Sędziszów 30 września, 15:00
Piast Chęciny 8-1 Lechia Strawczyn 30 września, 15:00
Marol Jacentów 3-4 Spartakus Razem Daleszyce 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Astra Piekoszów 0-2 Spartakus Razem Daleszyce 7 października, 15:00
Lechia Strawczyn 8-0 Marol Jacentów 7 października, 15:00
Unia Sędziszów 1-0 Piast Chęciny 7 października, 15:00
Heko Czermno 2-0 Wicher Miedziana Góra 7 października, 15:00
Moravia Morawica 2-2 Hetman Włoszczowa 7 października, 15:00
Partyzant Radoszyce 4-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 7 października, 15:00
MKS Stąporków 4-0 Nidzianka Bieliny 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Nidzianka Bieliny 0-5 Astra Piekoszów 14 października, 14:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-0 MKS Stąporków 14 października, 14:00
Hetman Włoszczowa 3-0 Partyzant Radoszyce 18 listopada, 12:00
Wicher Miedziana Góra 0-5 Moravia Morawica 14 października, 14:00
Piast Chęciny 2-2 Heko Czermno 14 października, 14:00
Marol Jacentów 2-5 Unia Sędziszów 14 października, 14:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Lechia Strawczyn 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Astra Piekoszów 5-1 Lechia Strawczyn 21 października, 14:00
Unia Sędziszów 3-0 Spartakus Razem Daleszyce 21 października, 14:00
Heko Czermno 13-1 Marol Jacentów 21 października, 14:00
Moravia Morawica 0-0 Piast Chęciny 21 października, 14:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Wicher Miedziana Góra 21 października, 14:00
MKS Stąporków 2-2 Hetman Włoszczowa 21 października, 14:00
Nidzianka Bieliny 3-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Politechnika Świętokrzyska Kielce 3-1 Astra Piekoszów 28 października, 13:00
Hetman Włoszczowa 2-0 Nidzianka Bieliny 28 października, 13:00
Wicher Miedziana Góra 0-0 MKS Stąporków 28 października, 13:00
Piast Chęciny 0-0 Partyzant Radoszyce 28 października, 13:00
Marol Jacentów 1-6 Moravia Morawica 28 października, 13:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-0 Heko Czermno 28 października, 13:00
Lechia Strawczyn 2-4 Unia Sędziszów 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Astra Piekoszów 0-4 Unia Sędziszów 4 listopada, 13:00
Heko Czermno 3-0 Lechia Strawczyn 4 listopada, 13:00
Moravia Morawica 3-1 Spartakus Razem Daleszyce 4 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce 9-1 Marol Jacentów 4 listopada, 13:00
MKS Stąporków 2-4 Piast Chęciny 4 listopada, 13:00
Nidzianka Bieliny 5-3 Wicher Miedziana Góra 4 listopada, 13:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-2 Hetman Włoszczowa 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Hetman Włoszczowa 4-0 Astra Piekoszów 11 listopada, 12:00
Wicher Miedziana Góra 3-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 10 listopada, 12:00
Piast Chęciny 3-2 Nidzianka Bieliny 11 listopada, 12:00
Marol Jacentów 3-0 MKS Stąporków 11 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 1-6
Spartakus Razem Daleszyce 3-1 Partyzant Radoszyce 11 listopada, 12:00
Lechia Strawczyn 1-4 Moravia Morawica 11 listopada, 12:00
Unia Sędziszów 0-1 Heko Czermno 10 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Astra Piekoszów 0-2 Heko Czermno 30 marca, 15:00
Unia Sędziszów 2-2 Moravia Morawica 30 marca, 15:00
Lechia Strawczyn 1-3 Partyzant Radoszyce 30 marca, 15:00
Spartakus Razem Daleszyce 1-0 MKS Stąporków 30 marca, 15:00
Marol Jacentów 1-1 Nidzianka Bieliny 30 marca, 15:00
Piast Chęciny 2-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 29 marca, 13:00
Wicher Miedziana Góra 2-3 Hetman Włoszczowa 16 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Wicher Miedziana Góra 0-0 Astra Piekoszów 5 kwietnia, 11:00
Hetman Włoszczowa 2-1 Piast Chęciny 6 kwietnia, 16:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-0 Marol Jacentów 6 kwietnia, 16:00
Nidzianka Bieliny 0-1 Spartakus Razem Daleszyce 6 kwietnia, 16:00
MKS Stąporków 2-2 Lechia Strawczyn 6 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 2-2 Unia Sędziszów 6 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 0-1 Heko Czermno 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Astra Piekoszów 2-0 Moravia Morawica 13 kwietnia, 16:00
Heko Czermno 1-1 Partyzant Radoszyce 13 kwietnia, 16:00
Unia Sędziszów 1-0 MKS Stąporków 13 kwietnia, 16:00
Lechia Strawczyn 0-1 Nidzianka Bieliny 13 kwietnia, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 13 kwietnia, 16:00
Marol Jacentów 1-7 Hetman Włoszczowa 13 kwietnia, 16:00
Piast Chęciny 4-0 Wicher Miedziana Góra 12 kwietnia, 13:30

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Piast Chęciny 0-2 Astra Piekoszów 19 kwietnia, 13:30
Wicher Miedziana Góra 7-2 Marol Jacentów 19 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 2-0 Spartakus Razem Daleszyce 20 kwietnia, 16:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-6 Lechia Strawczyn 20 kwietnia, 16:00
Nidzianka Bieliny 3-2 Unia Sędziszów 20 kwietnia, 16:00
MKS Stąporków 0-0 Heko Czermno 20 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 4-1 Moravia Morawica 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Astra Piekoszów 0-0 Partyzant Radoszyce 27 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 4-2 MKS Stąporków 27 kwietnia, 16:00
Heko Czermno 3-0 Nidzianka Bieliny 27 kwietnia, 16:00
Unia Sędziszów 4-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 27 kwietnia, 16:00
Lechia Strawczyn 4-0 Hetman Włoszczowa 27 kwietnia, 16:00
Spartakus Razem Daleszyce 4-1 Wicher Miedziana Góra 27 kwietnia, 16:00
Marol Jacentów 0-7 Piast Chęciny 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Marol Jacentów 1-6 Astra Piekoszów 1 maja, 17:00
Piast Chęciny 1-0 Spartakus Razem Daleszyce 1 maja, 14:30
Wicher Miedziana Góra 1-4 Lechia Strawczyn 1 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-0 Unia Sędziszów 1 maja, 17:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 0-3 Heko Czermno 1 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 2-1 Moravia Morawica 1 maja, 17:00
MKS Stąporków 1-1 Partyzant Radoszyce 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4 maja

Astra Piekoszów 0-4 MKS Stąporków 14 maja, 17:19
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) przerwany w 19. minucie z powodu ulewy; kontynuowany w nowym terminie
Partyzant Radoszyce 3-1 Nidzianka Bieliny 4 maja, 17:00
Moravia Morawica 3-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 4 maja, 17:00
Heko Czermno 3-1 Hetman Włoszczowa 4 maja, 17:00
Unia Sędziszów 6-0 Wicher Miedziana Góra 4 maja, 13:00
Lechia Strawczyn 0-1 Piast Chęciny 4 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 11-0 Marol Jacentów 14 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) mecz się nie odbył ze względu na zły stan boiska

Kolejka 21 - 10-11 maja

Spartakus Razem Daleszyce 1-0 Astra Piekoszów 11 maja, 17:00
Marol Jacentów 2-6 Lechia Strawczyn 11 maja, 17:00
Piast Chęciny 3-1 Unia Sędziszów 10 maja, 14:30
Wicher Miedziana Góra 0-4 Heko Czermno 10 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 0-1 Moravia Morawica 11 maja, 17:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-0 Partyzant Radoszyce 11 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 0-2 MKS Stąporków 11 maja, 17:00

Kolejka 22 - 17-18 maja

Astra Piekoszów 3-3 Nidzianka Bieliny 18 maja, 17:00
MKS Stąporków 2-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 18 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-1 Hetman Włoszczowa 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) przerwany po 30 minutach gry z powodu złego stanu boiska
Moravia Morawica 0-1 Wicher Miedziana Góra 18 maja, 17:00
Heko Czermno 1-1 Piast Chęciny 18 maja, 17:00
Unia Sędziszów 3-0 Marol Jacentów 17 maja, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali
Lechia Strawczyn 1-3 Spartakus Razem Daleszyce 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 22 maja

Lechia Strawczyn 5-3 Astra Piekoszów 22 maja, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 2-1 Unia Sędziszów 22 maja, 17:00
Marol Jacentów 0-3 Heko Czermno 22 maja, 17:00
Piast Chęciny 4-1 Moravia Morawica 22 maja, 12:00
Wicher Miedziana Góra 0-8 Partyzant Radoszyce 22 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 3-0 MKS Stąporków 22 maja, 17:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce 3-4 Nidzianka Bieliny 22 maja, 17:00

Kolejka 24 - 24-25 maja

Astra Piekoszów 3-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 25 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 1-3 Hetman Włoszczowa 25 maja, 17:00
MKS Stąporków 0-1 Wicher Miedziana Góra 25 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 4-0 Piast Chęciny 25 maja, 17:00
Moravia Morawica 10-3 Marol Jacentów 24 maja, 16:00
Heko Czermno 0-0 Spartakus Razem Daleszyce 25 maja, 17:00
Unia Sędziszów 2-3 Lechia Strawczyn 25 maja, 17:00

Kolejka 25 - 1 czerwca

Unia Sędziszów 3-1 Astra Piekoszów 1 czerwca, 17:00
Lechia Strawczyn 0-3 Heko Czermno 1 czerwca, 17:00
Spartakus Razem Daleszyce 3-0 Moravia Morawica 1 czerwca, 17:00
Marol Jacentów 0-10 Partyzant Radoszyce 1 czerwca, 17:00
Piast Chęciny 1-2 MKS Stąporków 1 czerwca, 17:00
Wicher Miedziana Góra 3-6 Nidzianka Bieliny 1 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa 7-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 1 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Astra Piekoszów 0-0 Hetman Włoszczowa 8 czerwca, 14:30
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-1 Wicher Miedziana Góra 8 czerwca, 14:30
Nidzianka Bieliny 1-0 Piast Chęciny 7 czerwca, 14:00
MKS Stąporków 5-0 Marol Jacentów 8 czerwca, 14:30
Partyzant Radoszyce 1-0 Spartakus Razem Daleszyce 8 czerwca, 14:30
Moravia Morawica 1-4 Lechia Strawczyn 8 czerwca, 14:30
Heko Czermno 2-0 Unia Sędziszów 8 czerwca, 14:30

Baraże o udział w III lidze (małopolsko-świętokrzyska)
Baraże o udział w IV lidze (świętokrzyska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (świętokrzyska)

IV liga 2007/2008 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (świętokrzyska II)

Klasa A 2007/2008 (świętokrzyska I)
Klasa A 2007/2008 (świętokrzyska II)
Klasa A 2007/2008 (świętokrzyska III)
Klasa A 2007/2008 (świętokrzyska IV)

Autor: Adrian Sobolewski
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas