[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: świętokrzyska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventa Starachowice 26 61 18 7 1 63-13 10 3 0 36-5 8 4 1 27-8
2.  OKS Opatów 26 57 17 6 3 63-18 10 3 0 30-7 7 3 3 33-11
3.  Sparta Kazimierza Wielka 26 55 16 7 3 62-14 9 3 1 36-6 7 4 2 26-8
4.  Sparta Dwikozy 26 50 15 5 6 50-25 8 3 2 31-9 7 2 4 19-16
5.  Victoria Skalbmierz 26 46 12 10 4 50-21 7 5 1 25-9 5 5 3 25-12
6.  Zenit Chmielnik 26 40 11 7 8 37-40 5 5 3 20-18 6 2 5 17-22
7.  Gród Wiślica 26 39 11 6 9 36-32 7 2 4 21-14 4 4 5 15-18
8.  Zorza Tempo Pacanów 26 36 9 9 8 44-38 6 2 5 26-24 3 7 3 18-14
9.  Świt Ćmielów 26 34 10 4 12 35-52 7 2 4 19-20 3 2 8 16-32
10.  LZS Samborzec 26 31 9 4 13 42-44 5 1 7 23-23 4 3 6 19-21
11.  Polanie Pierzchnica 26 25 6 7 13 35-58 4 5 4 18-23 2 2 9 17-35
12.  KS Tarłów 26 14 4 2 20 19-60 2 1 10 10-28 2 1 10 9-32
13.  Wisła Nowy Korczyn 26 10 2 4 20 26-76 1 4 8 16-33 1 0 12 10-43
14.  GKS Świniary 26 8 2 2 22 17-88 1 1 11 8-41 1 1 11 9-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Juventa Starachowice    0-0 0-0 2-0 2-1 7-0 5-0 2-2 4-1 2-0 3-0 3-0 3-1 3-0* 
 2 OKS Opatów0-0     1-0 4-0 3-1 1-0 1-0 1-1 3-0 2-2 3-2 2-0 3-1 6-0 
 3 Sparta Kazimierza Wielka2-0 1-1     1-2 0-0 1-0 3-0 1-1 6-0 2-1 3-1 4-0 8-0 4-0 
 4 Sparta Dwikozy0-1 1-0 1-1     0-0 3-0 0-2 1-1 4-1 3-1 7-1 4-0 4-0 3-1 
 5 Victoria Skalbmierz1-3 2-1 1-1 0-0     1-1 2-0 1-1 3-0 2-2 1-0 3-0* 3-0* 5-0 
 6 Zenit Chmielnik0-3 1-0 0-4 2-1 0-2     2-2 0-0 0-0 1-1 2-2 3-2 3-0 6-1 
 7 Gród Wiślica0-1 0-4 0-1 0-2 2-0 0-0     3-2 3-0 4-3 0-0 3-0* 3-0 3-1 
 8 Zorza Tempo Pacanów0-0 0-3 0-4 2-3 0-5 5-1 1-1     2-1 1-0 5-1 1-2 5-1 4-2 
 9 Świt Ćmielów1-3 0-7 1-0 1-1 1-1 1-4 2-1 2-1     0-1 2-0 3-1 2-0 3-0 
 10 LZS Samborzec1-1 2-4 1-4 0-1 1-3 2-3 0-2 1-2 4-2     3-0 2-0 2-1 4-0 
 11 Polanie Pierzchnica1-1 1-1 2-2 1-5 2-2 0-2 1-1 1-0 1-5 1-2     2-1 2-1 3-0 
 12 KS Tarłów1-5 0-3 1-2 1-2 0-2 0-2 0-3 0-3 2-2 2-0 2-1     1-2 0-1 
 13 Wisła Nowy Korczyn1-5 2-6 0-1 2-1 1-1 1-2 1-1 1-1 0-1 1-4 2-5 1-2     3-3 
 14 GKS Świniary0-4 1-3 0-6 0-1 0-7 0-2 0-2 0-3 0-3 0-2 2-4 1-1 4-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

LZS Samborzec 4-0 GKS Świniary 19 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 1-0 OKS Opatów 19 sierpnia, 17:00
KS Tarłów 1-2 Sparta Kazimierza Wielka 19 sierpnia, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 1-1 Gród Wiślica 19 sierpnia, 17:00
Victoria Skalbmierz 1-3 Juventa Starachowice 19 sierpnia, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 5-1 Polanie Pierzchnica 19 sierpnia, 17:00
Świt Ćmielów 1-1 Sparta Dwikozy 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

GKS Świniary 0-1 Sparta Dwikozy 26 sierpnia, 17:00
Polanie Pierzchnica 1-5 Świt Ćmielów 26 sierpnia, 17:00
Juventa Starachowice 2-2 Zorza Tempo Pacanów 26 sierpnia, 17:00
Gród Wiślica 2-0 Victoria Skalbmierz 26 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 8-0 Wisła Nowy Korczyn 26 sierpnia, 17:00
OKS Opatów 2-0 KS Tarłów 26 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 2-3 Zenit Chmielnik 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Zenit Chmielnik 6-1 GKS Świniary 2 września, 16:00
KS Tarłów 2-0 LZS Samborzec 2 września, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 2-6 OKS Opatów 2 września, 16:00
Victoria Skalbmierz 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 2 września, 16:00
Zorza Tempo Pacanów 1-1 Gród Wiślica 2 września, 16:00
Świt Ćmielów 1-3 Juventa Starachowice 2 września, 16:00
Sparta Dwikozy 7-1 Polanie Pierzchnica 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

GKS Świniary 2-4 Polanie Pierzchnica 9 września, 16:00
Juventa Starachowice 2-0 Sparta Dwikozy 9 września, 16:00
Gród Wiślica 3-0 Świt Ćmielów 9 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Zorza Tempo Pacanów 9 września, 16:00
OKS Opatów 3-1 Victoria Skalbmierz 9 września, 16:00
LZS Samborzec 2-1 Wisła Nowy Korczyn 9 września, 16:00
Zenit Chmielnik 3-2 KS Tarłów 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

KS Tarłów 0-1 GKS Świniary 16 września, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 1-2 Zenit Chmielnik 16 września, 16:00
Victoria Skalbmierz 2-2 LZS Samborzec 16 września, 16:00
Zorza Tempo Pacanów 0-3 OKS Opatów 16 września, 16:00
Świt Ćmielów 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 16 września, 16:00
Sparta Dwikozy 0-2 Gród Wiślica 16 września, 16:00
Polanie Pierzchnica 1-1 Juventa Starachowice 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

GKS Świniary 0-4 Juventa Starachowice 23 września, 15:00
Gród Wiślica 0-0 Polanie Pierzchnica 23 września, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 Sparta Dwikozy 23 września, 15:00
OKS Opatów 3-0 Świt Ćmielów 23 września, 15:00
LZS Samborzec 1-2 Zorza Tempo Pacanów 23 września, 15:00
Zenit Chmielnik 0-2 Victoria Skalbmierz 23 września, 15:00
KS Tarłów 1-2 Wisła Nowy Korczyn 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Wisła Nowy Korczyn 3-3 GKS Świniary 30 września, 15:00
Victoria Skalbmierz 3-0 KS Tarłów 30 września, 15:00
(wo)
Zorza Tempo Pacanów 5-1 Zenit Chmielnik 30 września, 15:00
Świt Ćmielów 0-1 LZS Samborzec 30 września, 15:00
Sparta Dwikozy 1-0 OKS Opatów 30 września, 15:00
Polanie Pierzchnica 2-2 Sparta Kazimierza Wielka 30 września, 15:00
Juventa Starachowice 5-0 Gród Wiślica 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

GKS Świniary 0-2 Gród Wiślica 7 października, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Juventa Starachowice 7 października, 15:00
OKS Opatów 3-2 Polanie Pierzchnica 7 października, 15:00
LZS Samborzec 0-1 Sparta Dwikozy 7 października, 15:00
Zenit Chmielnik 0-0 Świt Ćmielów 7 października, 15:00
KS Tarłów 0-3 Zorza Tempo Pacanów 7 października, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 1-1 Victoria Skalbmierz 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Victoria Skalbmierz 5-0 GKS Świniary 14 października, 14:00
Zorza Tempo Pacanów 5-1 Wisła Nowy Korczyn 14 października, 14:00
Świt Ćmielów 3-1 KS Tarłów 14 października, 14:00
Sparta Dwikozy 3-0 Zenit Chmielnik 14 października, 14:00
Polanie Pierzchnica 1-2 LZS Samborzec 14 października, 14:00
Juventa Starachowice 0-0 OKS Opatów 14 października, 14:00
Gród Wiślica 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

GKS Świniary 0-6 Sparta Kazimierza Wielka 21 października, 14:00
OKS Opatów 1-0 Gród Wiślica 21 października, 14:00
LZS Samborzec 1-1 Juventa Starachowice 21 października, 14:00
Zenit Chmielnik 2-2 Polanie Pierzchnica 21 października, 14:00
KS Tarłów 1-2 Sparta Dwikozy 21 października, 14:00
Wisła Nowy Korczyn 0-1 Świt Ćmielów 21 października, 14:00
Victoria Skalbmierz 1-1 Zorza Tempo Pacanów 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Zorza Tempo Pacanów 4-2 GKS Świniary 28 października, 13:00
Świt Ćmielów 1-1 Victoria Skalbmierz 28 października, 13:00
Sparta Dwikozy 4-0 Wisła Nowy Korczyn 28 października, 13:00
Polanie Pierzchnica 2-1 KS Tarłów 28 października, 13:00
Juventa Starachowice 7-0 Zenit Chmielnik 28 października, 13:00
Gród Wiślica 4-3 LZS Samborzec 28 października, 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 OKS Opatów 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

GKS Świniary 1-3 OKS Opatów 4 listopada, 13:00
LZS Samborzec 1-4 Sparta Kazimierza Wielka 4 listopada, 13:00
Zenit Chmielnik 2-2 Gród Wiślica 4 listopada, 13:00
KS Tarłów 1-5 Juventa Starachowice 4 listopada, 13:00
Wisła Nowy Korczyn 2-5 Polanie Pierzchnica 4 listopada, 13:00
Victoria Skalbmierz 0-0 Sparta Dwikozy 4 listopada, 13:00
Zorza Tempo Pacanów 2-1 Świt Ćmielów 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Świt Ćmielów 3-0 GKS Świniary 11 listopada, 12:00
Sparta Dwikozy 1-1 Zorza Tempo Pacanów 11 listopada, 12:00
Polanie Pierzchnica 2-2 Victoria Skalbmierz 11 listopada, 12:00
Juventa Starachowice 3-1 Wisła Nowy Korczyn 11 listopada, 12:00
Gród Wiślica 3-0 KS Tarłów 11 listopada, 12:00
(wo)
mecz nie odbył się - goście nie przyjechali
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Zenit Chmielnik 11 listopada, 12:00
OKS Opatów 2-2 LZS Samborzec 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 30 marca

GKS Świniary 0-2 LZS Samborzec 30 marca, 11:00
OKS Opatów 1-0 Zenit Chmielnik 30 marca, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 4-0 KS Tarłów 30 marca, 15:00
Gród Wiślica 3-0 Wisła Nowy Korczyn 30 marca, 15:00
Juventa Starachowice 2-1 Victoria Skalbmierz 30 marca, 15:00
Polanie Pierzchnica 1-0 Zorza Tempo Pacanów 30 marca, 15:00
Sparta Dwikozy 4-1 Świt Ćmielów 30 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Sparta Dwikozy 3-1 GKS Świniary 6 kwietnia, 16:00
Świt Ćmielów 2-0 Polanie Pierzchnica 6 kwietnia, 16:00
Zorza Tempo Pacanów 0-0 Juventa Starachowice 6 kwietnia, 16:00
Victoria Skalbmierz 2-0 Gród Wiślica 6 kwietnia, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 6 kwietnia, 16:00
KS Tarłów 0-3 OKS Opatów 6 kwietnia, 16:00
Zenit Chmielnik 1-1 LZS Samborzec 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

GKS Świniary 0-2 Zenit Chmielnik 13 kwietnia, 16:00
LZS Samborzec 2-0 KS Tarłów 13 kwietnia, 16:00
OKS Opatów 3-1 Wisła Nowy Korczyn 13 kwietnia, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-0 Victoria Skalbmierz 13 kwietnia, 16:00
Gród Wiślica 3-2 Zorza Tempo Pacanów 13 kwietnia, 16:00
Juventa Starachowice 4-1 Świt Ćmielów 13 kwietnia, 16:00
Polanie Pierzchnica 1-5 Sparta Dwikozy 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Polanie Pierzchnica 3-0 GKS Świniary 20 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 0-1 Juventa Starachowice 20 kwietnia, 11:00
Świt Ćmielów 2-1 Gród Wiślica 20 kwietnia, 16:00
Zorza Tempo Pacanów 0-4 Sparta Kazimierza Wielka 20 kwietnia, 16:00
Victoria Skalbmierz 2-1 OKS Opatów 20 kwietnia, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 1-4 LZS Samborzec 20 kwietnia, 16:00
KS Tarłów 0-2 Zenit Chmielnik 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

GKS Świniary 1-1 KS Tarłów 27 kwietnia, 16:00
Zenit Chmielnik 3-0 Wisła Nowy Korczyn 27 kwietnia, 16:00
LZS Samborzec 1-3 Victoria Skalbmierz 26 kwietnia, 15:00
OKS Opatów 1-1 Zorza Tempo Pacanów 27 kwietnia, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 6-0 Świt Ćmielów 26 kwietnia, 12:00
Gród Wiślica 0-2 Sparta Dwikozy 27 kwietnia, 16:00
Juventa Starachowice 3-0 Polanie Pierzchnica 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Juventa Starachowice 3-0 GKS Świniary 28 maja, 17:00
(wo)
Polanie Pierzchnica 1-1 Gród Wiślica 1 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 1 maja, 17:00
Świt Ćmielów 0-7 OKS Opatów 1 maja, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 1-0 LZS Samborzec 1 maja, 17:00
Victoria Skalbmierz 1-1 Zenit Chmielnik 1 maja, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 1-2 KS Tarłów 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

GKS Świniary 4-3 Wisła Nowy Korczyn 4 maja, 17:00
KS Tarłów 0-2 Victoria Skalbmierz 4 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 0-0 Zorza Tempo Pacanów 4 maja, 17:00
LZS Samborzec 4-2 Świt Ćmielów 4 maja, 17:00
OKS Opatów 4-0 Sparta Dwikozy 4 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Polanie Pierzchnica 4 maja, 17:00
Gród Wiślica 0-1 Juventa Starachowice 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Gród Wiślica 3-1 GKS Świniary 11 maja, 17:00
Juventa Starachowice 0-0 Sparta Kazimierza Wielka 11 maja, 11:00
Polanie Pierzchnica 1-1 OKS Opatów 11 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 3-1 LZS Samborzec 10 maja, 11:00
Świt Ćmielów 1-4 Zenit Chmielnik 11 maja, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 1-2 KS Tarłów 11 maja, 17:00
Victoria Skalbmierz 3-0 Wisła Nowy Korczyn 10 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 22 - 18 maja

GKS Świniary 0-7 Victoria Skalbmierz 18 maja, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 1-1 Zorza Tempo Pacanów 18 maja, 17:00
KS Tarłów 2-2 Świt Ćmielów 18 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 2-1 Sparta Dwikozy 18 maja, 17:00
LZS Samborzec 3-0 Polanie Pierzchnica 18 maja, 17:00
OKS Opatów 0-0 Juventa Starachowice 17 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-0 Gród Wiślica 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 22 maja

Sparta Kazimierza Wielka 4-0 GKS Świniary 22 maja, 17:00
Gród Wiślica 0-4 OKS Opatów 22 maja, 17:00
Juventa Starachowice 2-0 LZS Samborzec 22 maja, 17:00
Polanie Pierzchnica 0-2 Zenit Chmielnik 22 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 4-0 KS Tarłów 22 maja, 17:00
Świt Ćmielów 2-0 Wisła Nowy Korczyn 22 maja, 17:00
Zorza Tempo Pacanów 0-5 Victoria Skalbmierz 22 maja, 17:00

Kolejka 24 - 25 maja

GKS Świniary 0-3 Zorza Tempo Pacanów 25 maja, 17:00
Victoria Skalbmierz 3-0 Świt Ćmielów 25 maja, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 2-1 Sparta Dwikozy 25 maja, 17:00
KS Tarłów 2-1 Polanie Pierzchnica 25 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 0-3 Juventa Starachowice 25 maja, 17:00
LZS Samborzec 0-2 Gród Wiślica 25 maja, 17:00
OKS Opatów 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 25 maja, 17:00

Kolejka 25 - 1 czerwca

OKS Opatów 6-0 GKS Świniary 1 czerwca, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 LZS Samborzec 1 czerwca, 17:00
Gród Wiślica 0-0 Zenit Chmielnik 1 czerwca, 17:00
Juventa Starachowice 3-0 KS Tarłów 1 czerwca, 17:00
Polanie Pierzchnica 2-1 Wisła Nowy Korczyn 1 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 0-0 Victoria Skalbmierz 1 czerwca, 17:00
Świt Ćmielów 2-1 Zorza Tempo Pacanów 1 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 8 czerwca

GKS Świniary 0-3 Świt Ćmielów 8 czerwca, 14:30
Zorza Tempo Pacanów 2-3 Sparta Dwikozy 8 czerwca, 14:30
Victoria Skalbmierz 1-0 Polanie Pierzchnica 8 czerwca, 14:30
Wisła Nowy Korczyn 1-5 Juventa Starachowice 8 czerwca, 14:30
KS Tarłów 0-3 Gród Wiślica 8 czerwca, 14:30
Zenit Chmielnik 0-4 Sparta Kazimierza Wielka 8 czerwca, 14:30
LZS Samborzec 2-4 OKS Opatów 8 czerwca, 14:30

Baraże o udział w III lidze (małopolsko-świętokrzyska)
Baraże o udział w IV lidze (świętokrzyska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (świętokrzyska)

IV liga 2007/2008 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (świętokrzyska I)

Klasa A 2007/2008 (świętokrzyska I)
Klasa A 2007/2008 (świętokrzyska II)
Klasa A 2007/2008 (świętokrzyska III)
Klasa A 2007/2008 (świętokrzyska IV)

Autor: Adrian Sobolewski
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas